Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Muppet, nawet nie odpisuj, bo dostaniesz zjebkę. Jeśli jakimś cudem uda ci się kiedyś przekroczyć 1500 postów, też będziesz dostawał zjebki, ponieważ mam w pamięci twoje pedalskie odzywki oraz cytowanie lewackich portali, przerzucie.
    Jacku, już nie będę

-------

podali czy ruch naturalny ludności odwrócił trend lub się do tego zbliża? Po połówce 2016 było chyba minus 10k ludzi mniej w Polsce - więcej zgonów niż urodzeń, nawet przy większej liczbie urodzeń i zmniejszeniu poziomu zgonów. Demografii niestety nie uda Nam się odwrócić w kilka lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
      Zmienię temat - co się dzieje z szafą Kiszczaka? Miała być dostępna praktycznie od razu. Przeoczyłem?
      Jeszcze przez kilka dni musisz uzbroić się w cierpliwość.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
        Ty śmiesz mówić o odwracaniu kota ogonem sugerując iż wypadek był spowodowany przez Macierewicza ?
        Wypadek spowodował p.Kazimierz i w tej sytuacji to on jako kierowca odpowiada, nawet jeśli padały ze strony p.Antoniego wyraźne polecenia, to nikt mu tego nie udowodni. Natomiast jeśli był to przejazd uprzywilejowany (niezbędne oznakowanie pojazdu) to nawet p. Kazimierz jest niewinny. Ewentualne zarzuty mogą dotyczyć tu nadużycia przejazdu uprzywilejowanego. Jeśli rzeczywiście potwierdzi się info iż p.Antoni spieszył się na galę wręczenia tytułu człowieka wolności 2016 p. Jarosławowi, wówczas p. Kazimierz jest winny. Inne zarzuty które ewentualnie można postawić p.Antoniemu dotyczą nieudzielenia pomocy poszkodowanym w wypadku (choć nie wiem jak było w tym przypadku), ale tu wracamy do punktu wyjścia, a więc uprzywilejowanego przejazdu i przyczyny oznakowania.

Oczywiście zgadzam się że jest to temat zastępczy podkręcany przez gadzinówki, wszak nie doszło do śmierci żadnego z uczestników kolizji. Powiem więcej, w skrajnych przypadkach uprzywilejowanego przejazdu nawet to usprawiedliwia MON, mimo zgrzytu moralnego.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Rozumiem ze takiemu kozakowi jak Ty prędkość 150 km/h na autostradzie spędza sen z oczu, ale to jest raczej problem Twojej ograniczonej percepcji, niż temat który nadaje sie do rozkładania na czynniki pierwsze w tym dziale.
          Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Ja nic nie pisałem o autostradzie tylko odniosłem sie do tego co pisał Piwosz czyli jego wyliczeń ~150km/h średniej prędkości - które miałaby sens tylko w przypadku gdyby AM jechał do Warszawy autostrada.
          To jechał autostradą czy nie?

Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta

PiS ukręcił sprawie głowę i trzeba temu przyklasnąć - szef BOR odwołany. Dobry ruch, powinien zakończyć temat.
          No super! Przejazd ogarniało ŻW a szef BOR odchodzi ze względów zdrowotnych. Poszkodowani się wykrują, samochody się wyklepie a rządzący nadal będą zapierdalać po kraju na gale i wykłady.

Komentarz

• We wtorek konferencja prasowa w sprawie pewnego kapusia. Salon obsrany po całości.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

We wtorek konferencja prasowa w sprawie pewnego kapusia. Salon obsrany po całości.
              Grafolodzy wydali werdykt?

Sławomir Cenckiewicz ‏@Cenckiewicz 6 godz.6 godzin temu
              W nadchodzącym tygodniu powróci sprawa Wałęsy. Grafolodzy urodzili po roku bardzo obszerną ekspertyzę...
              Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Nie sądzę by Petru ćpał - on jest zwyczajnie tępy - ulżyło?
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• No widzisz. A innym przez klawiaturę nie przechodzi takie usprawiedliwianie Ryska. Dobrze Buziek - Ty jesteś kryty. Ale ja zawsze uważałem, że Ty jesteś rozsądna morda.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Jak ktoś nie widział, to polecam:

A "gość specjalny" to co "to" było?

Komentarz

Salon obsrany po całości.
                      Jakie wy media czytacie, albo konta na TT sledzicie bo ja tego obsrania nie zauważyłem.

A przecież i tak wiadomo co będzie po udowodnieniu ze LW to Bolek i to jego podpisy. W mainstreamie go wybiela, twierdząc ze nie ma bohaterów bez skazy, to co podpisał i tak nie miał znaczenia itd.

Jedynym sukces będzie miał Cenckiewicz który wyda ze trzy nowe książki i będzie zarobiony.

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                        Jak ktoś nie widział, to polecam:

IMO Marian słabo, na przyciśnięcie fioletowej niuni ewidentnie nie maił już siły (vide temat traktowania kobiet w islamie i jej przekręcenie, że chrześcijanie też biją.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Kaczyński zauważył, ostatnie rozmowy z prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką w Warszawie, które odbyły się w grudniu, miały "taki przebieg, że pan prezydent Ukrainy nie może mieć wątpliwości, iż Polska na taką sytuację, w której oprawcy, masowi mordercy czy ludobójcy są na Ukrainie bohaterami, się nie zgadza; że promowanie takich postaw jest niedopuszczalne w cywilizowanym świecie".

- My w każdym razie na pewno nie zejdziemy z tej linii i będziemy interesów Polski bronić; bo to jest interes. Jeżeli jakiś kraj by uznał, że mordowanie jego obywateli, masowe, wyjątkowo okrutne jest w jakimś szczególnym kontekście dopuszczalne, to można powiedzieć wyrzekłby się swoich najbardziej elementarnych praw - dodał Kaczyński.

"Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez looking1916 Zobacz posta
                            Chyba dobrze naćpana

Komentarz

• Program 500+ aż o 94 proc. zmniejsza skrajne ubóstwo wśród dzieci. Liczba ubogich wśród najmłodszych zmniejszy się o nawet pół miliona - wynika z raportu „Przewidywane skutki społeczne 500+: ubóstwo i rynek pracy”. Według nich mitem jest też masowa rezygnacja z pracy przez kobiety.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                                W mainstreamie go wybiela, twierdząc ze nie ma bohaterów bez skazy, to co podpisał i tak nie miał znaczenia itd.
                                i już lecą z tematem: http://wyborcza.pl/7,75968,21309004,....html#BoxGWImg

Komentarz

Pracuję...
                                X