Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak konwój Macierewicza spowoduje wypadek to zapraszam Cię do komentowania tego wiekopomnego wydarzenia. To raz, dwa jeżeli uważasz ze 150 na autostradzie to śmiertelna prędkość to dla Twojego zdrowia psychicznego lepsze będzie pedałowanie.
    to jeszcze mi wyjaśnij - jak konwój z MON może wjechać w samochody stojące przed skrzyżowaniem jak tak piszesz o autostradzie?

I tak przypominam, że włączony kogut nie wyłącza z myślenia ani praw fizyki, a prowadzący pojazdu uprzywilejowanego ignorując przepisy dla szaraczków nadal ma zachować ostrożność. Jakby nie patrzeć, pomimo wielu przekłamań (m.in. to nie był teren zabudowany) w całej tej sytuacji tego zabrakło.

A jeśli w ciągu roku, z różnych powodów nieciekawe sytuacje na drodze ma Prezydent, Premier i MON, to jednak BORowiki/ŻW powinni przemyśleć swoją robotę (od sprzętu przez zachowanie), bo coś im ***** nie wychodzi dbanie o bezpieczeństwo najwyższych osób w państwie.

Komentarz

• Zakładając,że faktycznie konwój wjechał w resztę. Bo dostępna jest inna wersja,inna od tego ,co opowiadał "pan Jacek " w WSI ,który zna zdarzenie,choć go nie widział.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
        to jeszcze mi wyjaśnij - jak konwój z MON może wjechać w samochody stojące przed skrzyżowaniem jak tak piszesz o autostradzie?

I tak przypominam, że włączony kogut nie wyłącza z myślenia ani praw fizyki, a prowadzący pojazdu uprzywilejowanego ignorując przepisy dla szaraczków nadal ma zachować ostrożność. Jakby nie patrzeć, pomimo wielu przekłamań (m.in. to nie był teren zabudowany) w całej tej sytuacji tego zabrakło.

A jeśli w ciągu roku, z różnych powodów nieciekawe sytuacje na drodze ma Prezydent, Premier i MON, to jednak BORowiki/ŻW powinni przemyśleć swoją robotę (od sprzętu przez zachowanie), bo coś im ***** nie wychodzi dbanie o bezpieczeństwo najwyższych osób w państwie.
        Ja nic nie pisałem o autostradzie tylko odniosłem sie do tego co pisał Piwosz czyli jego wyliczeń ~150km/h średniej prędkości - które miałaby sens tylko w przypadku gdyby AM jechał do Warszawy autostrada.

Zaś co do reszty to pełna zgoda....tylko co to ma wspólnego z tematem polityka ?
        Jak AM będzie jechał pociągiem który kogoś przejedzie to tez mam oczekiwać gowno burzy na formuce ?

W kolumnach BOR, czy tez częściej za nimi zdarzało mi sie jechać i teraz tako rzecze - jak chłopaki zapierdalali za Kwasnieskieg, Kaczyńskiego, Komorowskiego tak i zapierdalaja za Dudy
        Nie chce mi sie tego jakoś specjalnie analizować - bo ani ten temat, ani cos co spędzaloby mi sen z oczu , ale od tego sa właśnie dobre auta/testy/szkolenia, żeby przewozić VIP (niezależnie od tego czy chodzi o PiS/PO, czy tam PSL) szybciej niż jeżdżą normalni obywatele.
        To jak BORwywiązuje sie z tego zadania to inna kwestia
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
          Nie przypominam sobie sytuacji, panie kolego, w której, przy moich standardowych marnych próbach trollowania, nie próbowałbyś odwrócić kota ogonem na media itp. Ja nie odnosze się do "pedałenów" bo oni mają jakiś bliżej nieokreślony interes w takiej, a nie innej narracji. Natomiast szczerze wierzę, że rozsądni ludzie, z jakimi mam okazję tu wymieniać poglądy, mają jedyny interes w tym, żeby pojmować rzeczywistość w sposób jak najbliższy stanu faktycznego, czyli w skrócie dążyć do obiektywizmu (który oczywiście w praktyce jest nieosiągalny). No chyba, że są forumowicze, któzy swoją aktywność na forum rozpatrują w kategorii swojego małego odcinka wojny propagandowej, za który odpowiadają i obiektywizm ich nie interesuje. Nie ukrywam, że mocno bym się zdziwił, ale wykluczyć nie mogę.
          Dziela nas kilometry,łączy wspólna pasja...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
            Ty śmiesz mówić o odwracaniu kota ogonem sugerując iż wypadek był spowodowany przez Macierewicza ?
            w którym miejscu dobry człowieku zasugerowałem że Macierewicz coś spowodował? Wytłuść mi to albo przestań się ośmieszać.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            1. Użytkownik Piwosz wyraził swoje oburzenie, że borowiki z Macierewiczem zapierdalały
            2. TNTP odpisał, że nie widzi w tym wielkiego problemu i nie uważa, żeby to był temat wart rozkminki
            3. Ty zasugerowałeś, że za PO temat byłby wart rozkminki
            4. Ja odpisałem, że podobny dzwon miał miejsce za PO i nikt tutaj na ten temat nie rozkminiał

Jeśli mamy być obiektywni, to rozkminiajmy temat dlaczego rządzący zapierdalają. Bo tak było za SLD, było za PO, jest za PiS i jak ktoś inny kiedyś dojdzie do władzy to będzie podobnie. Ale czy jest to jakoś strasznie oburzające i temat wart rozkmininiania? Dla mnie nie.

Nie godzę się jednak z narracją narzuconą przez pedałen, że jest to PISowski skandal, hańba i Macierewicz do dymisji.
            No właśnie: rozkminiajmy. A realia są takie, że jak się Petru przejęzyczy to "hahahahah deeebill, złodziej, antypolak, świnia orwellowska" a jak Macierewicz to "każdemu się zdarza, nie ma o czym rozmawiać". Mnie to mierzi. Jest mi absolutnie obojętne czy ktoś sobie uważa że pojazdy uprzywilejowane Macierewicza mogą sobie zapierdalać 200km/h na galę prywatnego tygodnika, czy że mogą tylko 110 albo że mają jechać bez uprzywilejowania. Chodzi tylko o to, że tu nie wolno skrytykować Macierewicza bo się podnosi rejwach, że ta krytyka to zamach na Polskę. Ani Macierwicz ani Kaczyński to nie są jacyś ***** zesłani na Ziemię aniołowie żeby ich krytyka miała wywoływać takie emocje i takie mieszanie z błotem każdego kto się ośmieli mieć inne zdanie. A co do pkt. 4 - jest wiele wydarzeń, o których nie ma wzmianki na forum. Ale wystarczyłoby żeby jakiś Muppet_Show na temat kolizji Komorowskiego napisał na forumce, że dlaczego interlokutor się nie zatrzymał widząc pojazdy uprzywilejowane i sam wiesz co by się działo dalej.

Zmienię temat - co się dzieje z szafą Kiszczaka? Miała być dostępna praktycznie od razu. Przeoczyłem?
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Chodzi tylko o to, że tu nie wolno skrytykować Macierewicza bo się podnosi rejwach, że ta krytyka to zamach na Polskę. Ani Macierwicz ani Kaczyński to nie są jacyś ***** zesłani na Ziemię aniołowie żeby ich krytyka miała wywoływać takie emocje i takie mieszanie z błotem każdego kto się ośmieli mieć inne zdanie.
              A może jest tak, że tutaj nie można stanąć w obronie Macierewicza? Bo jak ktoś napisze, że się naćpał, to trzeba mu przyklaskiwać, nie można odpisać, że się przejęzyczył.

Naprawdę ktoś Ciebie czy np. Bekę, który też często ma inne zdanie ktoś zmieszał z błotem? Bo mnie się wydaje, że jest normalna dyskusja.

A że jakieś trolle i meteory, które rejestrują się żeby siać ferment mają ciśnięte - no sorry, taka specyfika forum od zawsze. I tak teraz jest duża tolerancja na tego typu pazi.

Nieraz PiS było tu krytykowane, jeśli było za co. W przypadku AM to gównoburza wywołana przez pedałen i ja nie uważam, że jest za co więc staję w obronie ministra Macierewicza.

Komentarz

• Co do pierwszego akapitu: opcję są dwie -
                1) Bronisz przed tekstami o naćpaniu i Petru i Macierewicza, lub o obu jesteś w stanie napisać "co on ćpa" - obie opcje są po mojemu prawilne.
                2) Jednego z nich będziesz bronił, drugiego nie - lewicowa myśl, odniosła kolejne małe zwycięstwo.

No cóż, odnoszę czasami wrażenie, że tylko ilość postów mnie broni przed jazdą po bandzie. Każdy kto skrytykuje PiS a ma mniej niż x postów jest na tej podstawie uznawany za osobę która się zarejestrowała żeby siać ferment.
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Ale dlaczego mam bronić Petru, skoro nawet nie wiem czy on się przejęzyczył? Bo jak dla mnie równie prawdopodobne jest to, że on nie wie jakie święto w Polsce jest 6 stycznia. To, że na świecie jest 130 parę krajów to przejęzyczenie? Albo że Łomża i Ciechanów są na południe od Warszawy? Albo że imperium rzymskie upadło w swoim szczycie? RP to ignorant i jego wpadki wynikają raczej z niewiedzy, a nie z przejęzyczenia, więc nie wiem czemu miałbym bronić Petru. A to, że Macierewicz, historyk z zawodu, przemawiając na uroczystości związanych z Powstaniem Styczniowym się przejęzyczył chyba nie budzi wątpliwości. Ale nie chodzi o samo wklejenie filmiku, wkurwiło mnie pisanie o ćpaniu przez Macierewicza.

A co do drugiego akapitu - czyli jednak nie każdy kto ma inne zdanie jest mieszany z błotem

Komentarz

• Petru to ignorant - ok. Ale jak nie zareagujesz tak samo na tekst o naćpaniu to nadal relatywizujesz rzeczywistość.

nie każdy - nie pisałem że każdy. Natomiast ocenianie zawartości merytorycznej posta na podstawie stażu na forum to ...
                    Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A był gdzieś tutaj tekst, że Petru tak pier.doli, bo się naćpał? Raczej jak już to było pisane, że pierd.oli bo jest głupi.

Dobra - to podaj konkretne przykłady użytkowników, którzy zostali pociśnięci nie za pierdolenie bzdur, a za merytoryczną krytykę PiS.

Komentarz

• A krytyka Pis nie jest z góry określana jako niemetoryczna?

Komentarz

No cóż, odnoszę czasami wrażenie, że tylko ilość postów mnie broni przed jazdą po bandzie. Każdy kto skrytykuje PiS a ma mniej niż x postów jest na tej podstawie uznawany za osobę która się zarejestrowała żeby siać ferment.
                          Niestety tak jest.
                          -------------------------

PiS ukręcił sprawie głowę i trzeba temu przyklasnąć - szef BOR odwołany. Dobry ruch, powinien zakończyć temat.

Komentarz

• Nie ma jeszcze ostatecznych danych GUS dotyczących urodzeń dzieci za cały rok, 2016 ale dane od stycznia do listopada poprzedniego roku wyraźnie wskazują, że tych urodzeń może być aż o 15 tysięcy więcej - Zbigniew Kuźmiuk.

Wczoraj w wywiadzie w TVP Info minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska poinformowała, że w okresie styczeń-listopad 2016 urodziło w Polsce 353,3 tysiąca dzieci i doliczając średnią urodzeń z poprzednich lat za miesiąc grudzień (30-33tys. urodzeń), w całym roku przyszło na świat 383 do 386 tys. dzieci.

W związku z tym, że w roku 2015 urodziło się niewiele ponad 370 tysięcy dzieci wszystko wskazuje na to, że w roku 2016 urodziło się o przynajmniej 15 tysięcy dzieci więcej i jest to najlepszy wynik, od co najmniej 5-lat (mimo tego, że w wieku rozrodczym jest coraz mniej kobiet z wyżu demograficznego lat 80-tych).
                            Muppet, nawet nie odpisuj, bo dostaniesz zjebkę. Jeśli jakimś cudem uda ci się kiedyś przekroczyć 1500 postów, też będziesz dostawał zjebki, ponieważ mam w pamięci twoje pedalskie odzywki oraz cytowanie lewackich portali, przerzucie.
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                              Niestety tak jest.
                              -------------------------

PiS ukręcił sprawie głowę i trzeba temu przyklasnąć - szef BOR odwołany. Dobry ruch, powinien zakończyć temat.
                              Świetne ruch tym bardziej, że BOR nie ma nic wspólnego z ochrona AM...zdziwko
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                A był gdzieś tutaj tekst, że Petru tak pier.doli, bo się naćpał? Raczej jak już to było pisane, że pierd.oli bo jest głupi.

Dobra - to podaj konkretne przykłady użytkowników, którzy zostali pociśnięci nie za pierdolenie bzdur, a za merytoryczną krytykę PiS.

Kogoś to obejdzie?

A może zrozumiesz o co mi chodzi dopiero jak znajdę post, w którym ktoś wprost stwierdza: "jestem relatywistą i jak Macierewicz zgwałci murzynkę to mu przyklasnę a jak zrobi to Petru to nawyzywam od zwyrodnialców"?

Swego czasu użytkownik itakpowiem z miejsca został meteorem.
                                Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X