Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez daro1948 Zobacz posta
  Podobny głos jest wśród niższego i wyższego szczebla wojskowych na pomorzu zachodnim. Więc i bastion PO jest skłonny do refleksji. Kwestia samego uzbrojenia się poprawiła, jak i pozytywny wydźwięk ukruszenia betonu żołdakow z generalicji.
  Oraz rezygnacja z 12 letnich kontraktów dla szeregowców!
  349meczów*
  71 goli*
  58 asyst*

  jest tylko jeden King!!!!

  *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

  Komentarz


  • Wielu Ukraińców uważa Stefana Banderę za złą osobę

   Komentarz


   • Kara 25 lat więzienia za wyłudzenia VAT. Sejm przyjął nowelę Kodeksu karnego. Dokument trafi do Senatu.

    Karę 25 lat więzienia za wyłudzenia VAT na podstawie fikcyjnych faktur o wartości powyżej 10 mln zł przewiduje ustawa o zmianie ustawy Kodeksu karnego i niektórych innych ustaw, którą w czwartek wieczorem przyjął Sejm.
    Za przyjęciem projektu głosowało 238 posłów, przeciw było 191 posłów, 11 wstrzymało się od głosu.

    Nawet 25 lat więzienia za wyłudzanie podatku VAT. Sejm przyjął nowelę Kodeksu karnego Za przyjęciem projektu głosowało 238 posłów, przeciw było 191 posłów, 11 wstrzymało się od głosu.

    Nowela, przygotowana w resorcie sprawiedliwości, zakłada m.in., że kara 25 lat będzie mogła być orzeczona za fałszowanie faktur VAT, których wartość przekracza 10 mln zł. Z kolei karą więzienia od 3 do 15 lat byłoby zagrożone fałszowanie faktur o wartości przekraczającej 5 mln zł.

    Nowe prawo wprowadza do Kodeksu karnego nowe kategorie przestępstw: wystawianie fikcyjnych faktur VAT oraz ich podrabianie i przerabianie w celu użycia jako autentycznych.

    Jeżeli fałszywa faktura służąca do wyłudzenia zwrotu VAT dotyczy towarów lub usług o wartości przekraczającej 5 mln zł, przestępstwo będzie zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

    Gdy wartość towarów lub usług wskazanych w fałszywych fakturach przewyższać będzie 10 milionów złotych, sprawcom grozić będzie, tak jak w przypadku najpoważniejszych zbrodni, kara pozbawienia wolności nawet 25 lat więzienia.    http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/kom...2580B4006BD4C7
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

    Komentarz


    • A te 10 baniek na fakturach to liczone od netto czy brutto bo nie wiem jak cyrklować?

     Straszak, wałki i tak robione są na słupa.

     Dobrze, ze PiS sprezentował kolejne, nowe 1000+ PLN na biura poselskie, Bielan z Suskim będą mieli na remont.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez pijak z Wo(L)i Zobacz posta
      Teoretycznie to jest zima i jest ślisko. Praktycznie to piertolisz bzdury!
      Praktycznie jest zima i jest ślisko.

      Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
      Jak miło słuchać szczekania kundli, kiedy karawana zapier"ala
      Bardzo dobrze napisane! Karawana zapierdala średnio 150 km/h Nawet się z tym publicznie obnosi i nakłania do podziękowań. Jak im się tak spieszy na gale i odczyty to niech helikoptery sobie kupią albo ***** yanosika zainstalują

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Piwosz1916 Zobacz posta
       Praktycznie jest zima i jest ślisko.

       Bardzo dobrze napisane! Karawana zapierdala średnio 150 km/h Nawet się z tym publicznie obnosi i nakłania do podziękowań. Jak im się tak spieszy na gale i odczyty to niech helikoptery sobie kupią albo ***** yanosika zainstalują
       Rozumiem ze takiemu kozakowi jak Ty prędkość 150 km/h na autostradzie spędza sen z oczu, ale to jest raczej problem Twojej ograniczonej percepcji, niż temat który nadaje sie do rozkładania na czynniki pierwsze w tym dziale.
       Lieber tot als rot!!

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
        A te 10 baniek na fakturach to liczone od netto czy brutto bo nie wiem jak cyrklować?

        Straszak, wałki i tak robione są na słupa.

        Dobrze, ze PiS sprezentował kolejne, nowe 1000+ PLN na biura poselskie, Bielan z Suskim będą mieli na remont.
        Tak jest ekspercie od wałków, biorąc na słupa lata Ci koło ***** ta ćwiara, bo o czymś takim jak PZ to w prokuraturze to nie słyszeli. Ostatnie zdanie świadczy ni mniej nie więcej tylko o tym iz jesteś ******** w związku z czym życzę dużo zdrowia i pomyślności.
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz


        • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
         Rozumiem ze takiemu kozakowi jak Ty prędkość 150 km/h na autostradzie spędza sen z oczu, ale to jest raczej problem Twojej ograniczonej percepcji, niż temat który nadaje sie do rozkładania na czynniki pierwsze w tym dziale.
         Sam wypadek miał miejsce na DK nr 10 w terenie zabudowanym.

         Komentarz


         • Oczami wyobraźni widzę sytuację w której to konwój Siemoniaka spowodował wypadek, a TNTP wchodzi tu żeby napisać do kogoś oburzonego, że co to jest 150 na autostradzie.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

          Józef Mackiewicz

          Komentarz


          • A to ciekawe Bloniaq, bo nie przypominam sobie, żeby ktoś tu w ogóle podjął temat jak np. borowiki z Komorowskim miały dzwona na Belwederskiej

           Było po godzinie 17., więc już po zmroku. Stałam na światłach znajdujących się na wysokości pomnika Fryderyka Chopina w Łazienkach. Przede mną stały jeszcze dwa, może trzy samochody osobowe. Za mną sporo innych, bo był to czas popołudniowych powrotów z pracy - opowiadała przed sądem obwiniona. - Gdy zapaliło się zielone, samochody ruszyły. Ja także. Gdy ujechałam paręnaście metrów, zobaczyłam, jak prawym pasem, tym przeznaczonym tylko do skrętu w ulicę Bagatela, z dużą prędkością jadą dwa wielkie, czarne samochody. Nie były oznakowane, więc w pierwszej chwili pomyślałam, że to jakiś pościg. Gdy znajdowałam się już na łuku, którym jedzie się w kierunku ulicy Belwederskiej, jeden z tych pojazdów - mercedes - nagle wjechał tuż przede mnie od prawej strony, przecinając ciągłą linię wyznaczającą skręt w ulicę Bagatela i gwałtownie zahamował. Doszło do kolizji. Za mną stało to drugie auto - wielkie czarne audi. Byłam w szoku - relacjonowała Arnal.Wersję Natalii Arnal potwierdził świadek, który 10 grudnia 2014 r. jechał za samochodem wokalistki. - Właśnie wracałem z pracy. Na łuku, który znajduje się na wysokości ulicy Bagatela, czarny mercedes zaczął mnie spychać na przeciwległy pas pod jadące z naprzeciwka samochody. Zdążyłem wyhamować. Jechali jak piraci. Tak zeznałem na policji. Ale nie wiedzieć dlaczego, tego właśnie nie zaprotokołowano.

           Świadek pytał także, dlaczego wśród dowodów sprawy nie ma zapisu z monitoringu. Na budynku należącym do Ministerstwa Obrony Narodowej znajduje się bowiem kamera skierowana na narożnik ulic Bagatela i Belwederskiej.
           Po tej sytuacji chyba nie było śledztwa pedałenu, co? I obiektywne wiadomości Kraśki raczej też nie ciągnęły tematu?

           Nie od dziś wiadomo, że borowcy zapierdalają niezależnie od tego kto jest u władzy. Zresztą taki przywilej pojazdów uprzywilejowanych, karetki jak jadą puste też nie stoją w korkach tylko włączą bombę i zapierdalają.

           Ale, że wypadek był za rządów PiS, a jeszcze w aucie był Macierewicz, to temat razem z pedałenem trzeba grzać tygodniami. Zieeeew

           Komentarz


           • Nie przypominam sobie sytuacji, panie kolego, w której, przy moich standardowych marnych próbach trollowania, nie próbowałbyś odwrócić kota ogonem na media itp. Ja nie odnosze się do "pedałenów" bo oni mają jakiś bliżej nieokreślony interes w takiej, a nie innej narracji. Natomiast szczerze wierzę, że rozsądni ludzie, z jakimi mam okazję tu wymieniać poglądy, mają jedyny interes w tym, żeby pojmować rzeczywistość w sposób jak najbliższy stanu faktycznego, czyli w skrócie dążyć do obiektywizmu (który oczywiście w praktyce jest nieosiągalny). No chyba, że są forumowicze, któzy swoją aktywność na forum rozpatrują w kategorii swojego małego odcinka wojny propagandowej, za który odpowiadają i obiektywizm ich nie interesuje. Nie ukrywam, że mocno bym się zdziwił, ale wykluczyć nie mogę.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

            Józef Mackiewicz

            Komentarz


            • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
             Oczami wyobraźni widzę sytuację w której to konwój Siemoniaka spowodował wypadek, a TNTP wchodzi tu żeby napisać do kogoś oburzonego, że co to jest 150 na autostradzie.
             Jak konwój Macierewicza spowoduje wypadek to zapraszam Cię do komentowania tego wiekopomnego wydarzenia. To raz, dwa jeżeli uważasz ze 150 na autostradzie to śmiertelna prędkość to dla Twojego zdrowia psychicznego lepsze będzie pedałowanie.

             Skala kłamstw związanych z tym wypadkiem jest wręcz zatrważająca, co tylko pokazuje jak mocno antypolskim kurwom dał sie we znaki AM.
             Lieber tot als rot!!

             Komentarz


             • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Nie przypominam sobie sytuacji, panie kolego, w której, przy moich standardowych marnych próbach trollowania, nie próbowałbyś odwrócić kota ogonem na media itp. Ja nie odnosze się do "pedałenów" bo oni mają jakiś bliżej nieokreślony interes w takiej, a nie innej narracji. Natomiast szczerze wierzę, że rozsądni ludzie, z jakimi mam okazję tu wymieniać poglądy, mają jedyny interes w tym, żeby pojmować rzeczywistość w sposób jak najbliższy stanu faktycznego, czyli w skrócie dążyć do obiektywizmu (który oczywiście w praktyce jest nieosiągalny). No chyba, że są forumowicze, któzy swoją aktywność na forum rozpatrują w kategorii swojego małego odcinka wojny propagandowej, za który odpowiadają i obiektywizm ich nie interesuje. Nie ukrywam, że mocno bym się zdziwił, ale wykluczyć nie mogę.
              Ty śmiesz mówić o odwracaniu kota ogonem sugerując iż wypadek był spowodowany przez Macierewicza ?
              Lieber tot als rot!!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
               Sam wypadek miał miejsce na DK nr 10 w terenie zabudowanym.
               Z których do Warszawy jest 200 km DK 10. Z miejsca wypadku do Warszawy AM jechał wedle TVN24 całe 105 minut, czyli nie 150 km/h (jak sugeruje ekspert od bezpieczeństwa w ruchu drogowym Piwosz), a niecale 115 km/h. Mało brakowałoby żeby AM osiągnął pierwsza prędkość kosmiczna.

               Ps. Rozumiem iż w ramach swojej bolszewickiej mentalności, to oczekujecie ze pojazdy uprzywilejowane będą od dziś stosowały sie do jakże racjonalnych ograniczeń prędkości
               Ostatnio edytowany przez TNTP; 12812.
               Lieber tot als rot!!

               Komentarz


               • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                Nie przypominam sobie sytuacji, panie kolego, w której, przy moich standardowych marnych próbach trollowania, nie próbowałbyś odwrócić kota ogonem na media itp. Ja nie odnosze się do "pedałenów" bo oni mają jakiś bliżej nieokreślony interes w takiej, a nie innej narracji. Natomiast szczerze wierzę, że rozsądni ludzie, z jakimi mam okazję tu wymieniać poglądy, mają jedyny interes w tym, żeby pojmować rzeczywistość w sposób jak najbliższy stanu faktycznego, czyli w skrócie dążyć do obiektywizmu (który oczywiście w praktyce jest nieosiągalny). No chyba, że są forumowicze, któzy swoją aktywność na forum rozpatrują w kategorii swojego małego odcinka wojny propagandowej, za który odpowiadają i obiektywizm ich nie interesuje. Nie ukrywam, że mocno bym się zdziwił, ale wykluczyć nie mogę.
                1. Użytkownik Piwosz wyraził swoje oburzenie, że borowiki z Macierewiczem zapierdalały
                2. TNTP odpisał, że nie widzi w tym wielkiego problemu i nie uważa, żeby to był temat wart rozkminki
                3. Ty zasugerowałeś, że za PO temat byłby wart rozkminki
                4. Ja odpisałem, że podobny dzwon miał miejsce za PO i nikt tutaj na ten temat nie rozkminiał

                Jeśli mamy być obiektywni, to rozkminiajmy temat dlaczego rządzący zapierdalają. Bo tak było za SLD, było za PO, jest za PiS i jak ktoś inny kiedyś dojdzie do władzy to będzie podobnie. Ale czy jest to jakoś strasznie oburzające i temat wart rozkmininiania? Dla mnie nie.

                Nie godzę się jednak z narracją narzuconą przez pedałen, że jest to PISowski skandal, hańba i Macierewicz do dymisji.

                Komentarz

                Pracuję...
                X