Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
    to może jeszcze raz, wytłuszczone: Nie, tu chodzi aby rzucić gawiedzi kilka zbitek informacji i uzyskać rezultat: za PO-PSL oszukiwali na PKB i usprawiedliwienie: nasze PKB jest sprawiedliwie liczone, dlatego ma prawo być niższe.

Aby pokazać ci głupotę Morasia i jego wrzutkę napisałem ci żebyś sam policzył jaki to miało wpływ na PKB.

PiS ma w swoim zwyczaju rzucać ważne słowa na wiatr, aby część osób zmanipulować. Co z tego, ze użył sformułowania: "nie można" skoro główny przekazaz jest jasny: PO-PSL źle liczył PKB i teraz nas wygląda słabo
    Właśnie to zrobiłeś. Rzuciłeś gawiedzi jakieś 1,7% licząc, że nie dopyta, ewentualnie będzie miała problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Niestety nie uzyskałeś rezultatu.

Komentarz

Nie, tu chodzi aby rzucić gawiedzi kilka zbitek informacji i uzyskać rezultat: za PO-PSL oszukiwali na PKB i usprawiedliwienie: nasze PKB jest sprawiedliwie liczone, dlatego ma prawo być niższe.

A po co to wszystko? Aby przykryć błędne wliczenie aukcji z LTE do wydatków w całości w 2016 rok, a nie amortyzacji w kwocie 600 mln. Może się okazać, ze deficyt będzie znacznie większy niż planowali
      Zakład o 100 000 zł(może być kwota wyższa jeśli chcesz) że deficyt za 2016 rok będzie znacznie niższy niż planowany?
      Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• https://twitter.com/zantonimnews/sta...88650675683328

co on ćpa?
        Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No faktycznie, śmiesznie wyszło. Ale tak trudno się domyślić, że podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, myślał właśnie o PS i się nie naćpał, a zwyczajnie przejęzyczył?

Komentarz

• Nawet Petru by się mnie powstydził takiej wypowiedzi.

Komentarz

• Śmiejemy się z 6 Króli których też się można było domyślić, że się Petru pomyliło z 6 stycznia to i z Macierewicza się będziemy śmiać. Czy nie można?
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Oczywiście, że można. Tylko, że to bardziej pasuje do "linki, fotki, dowcipy...", bo z polityką to niewiele ma wspólnego, no i pisanie o ćpaniu przez min. Macierewicza jest zwyczajnie słabe.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                    Śmiejemy się z 6 Króli których też się można było domyślić, że się Petru pomyliło z 6 stycznia to i z Macierewicza się będziemy śmiać. Czy nie można?
                    Nic mu się nie pomyliło. Facet nie miał pojęcia o czym mówi, bo został wychowany w innym kręgu kulturowym. On się dopiero uczy naszej kultury i zwyczajów.
                    A Macierewicz to zwykłe przejęzyczenie. Śmieszne, ale tylko przejęzyczenie. Temat do "linki, fotki, dowcipy..."
                    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Muppet poruszał kiedyś temat jak to zwroty z VAT są wstrzymywane, niestety dla niego, ale pojawiły się konkretne liczby:
                      http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kra...eniadze/n2mdnw

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                        Zakład o 100 000 zł(może być kwota wyższa jeśli chcesz) że deficyt za 2016 rok będzie znacznie niższy niż planowany?
                        zakładam się wyłącznie o rzeczy na które mam wpływ.

Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                        Oczywiście, że można. Tylko, że to bardziej pasuje do "linki, fotki, dowcipy...", bo z polityką to niewiele ma wspólnego, no i pisanie o ćpaniu przez min. Macierewicza jest zwyczajnie słabe.
                        Ty to jesteś beton, a według Twojej nomenklatury - leming.

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        Muppet poruszał kiedyś temat jak to zwroty z VAT są wstrzymywane, niestety dla niego, ale pojawiły się konkretne liczby:
                        rzeczywiście tak pisałem - takie miałem info od dwóch zaprzyjaźnionych przedsiębiorców którym US wstrzymał zwrot VAT na kilka miesięcy. Przy rodzinnej okazji zapytam się ich czy już otrzymali zwroty.
                        Ostatnio edytowany przez Muppet_Show; 129671.

Komentarz

Ty to jesteś beton, a według Twojej nomenklatury - leming.
                          Ty do kogoś piszesz, że jest lemingiem?

Dzisiaj pokazałeś, że nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, pierdolac coś o Morawieckim i 0,6 - 1,7, każesz mi liczyć zmianę PKB pierdolac coś o 700mld, gdzie nawet nie masz pojęcia, że jedną ze składowych PKB jest różnica między eksportem a importem, a nie sam eksport. Już pomijam twoje wcześniejsze wygłupy czy wklejanie jakichś kodziarskich bzdur na temat Marszu Niepodległości.

Nie wiem czy ktoś jeszcze bierze cię tu na poważnie, ja na pewno nie i szkoda czasu i klawiatury, właśnie dodałem cię do ignorowanych, także nie cytuj moich postów, bo i tak nie będę widział tego co wypisujesz.

Komentarz

• Zabawne, sam zaczął wątek PKB a teraz pod pretekstem mojej osoby odszczekuje ze łyka wszystko co PiS przyniesie jak młody pelikan. PiSowski leming. Zrozum wreszcie, ze nie wszystko co PiS robi jest madre.

Komentarz

rzeczywiście tak pisałem - takie miałem info od dwóch zaprzyjaźnionych przedsiębiorców którym US wstrzymał zwrot VAT na kilka miesięcy. Przy rodzinnej okazji zapytam się ich czy już otrzymali zwroty.
                              Rozumiem, że wykładnikiem iż zainteresowani otrzymali zwroty są dla Ciebie Ci dwaj przedsiębiorcy? Dooobre podejście.
                              Ostatnio edytowany przez brunak; 113271.
                              [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                              Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                              Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                              A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                              Że nie chciał, by go więziono, bito,
                              Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Zamieszczone przez brunak Zobacz posta
                                Rozumiem, że wykładnikiem iż zainteresowani otrzymali zwroty są dla Ciebie Ci dwaj przedsiębiorcy? Dooobre podejście.
                                Powiem Ci, że ostatnie wybory były ustawione, pytałem moich ziomków, no i Korwin powinien mieć z 80%, a tu nawet go w sejmie nie ma.
                                Mioduski won
                                Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
                                Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

Pracuję...
                                X