Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Kasa, kasa, kasa...
  Plus obawa wszystkich Teofilów Wujeckich, że ich kwity wypłyną i trupy z szaf się wysypią.
  Na skróty - obawa, że "trzynający władzę" system "różowa rąsia myje czerwoną rąsię i vice versa" nie tylko będzie chwilowo zahibernowany, ale zostanie skutecznie zdemontowany, "ausrotten".
  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
  Up the Anchor!

  Komentarz


  • pieniądze to nie wszystko

   Komentarz


   • Trochę praktyki
    2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h 2h !!!!! pracy dziennie dla dwóch osób ugotować, nakarmić i napoić zwierzęta i posprzątać plus jedna pracowita niedziela ...


    Zwrócie uwage na date opublikowania powyższych tekstów. link na dole
    Pierwsza w Polsce witryna wideopomocy. Spryciarze.pl to baza zawierająca poradniki wideo, tutoriale tekstowe i gotowe odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Spośród tysiąca filmików 'jak zrobić' na pewno znajdziesz ten który Ciebie zaciekawi.


    Powstanie państwa Kabuto data tydzień/ dwa później .

    Komentarz


    • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
     Ale czego oczekujesz?
     Chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzisz. Jakby to było PO-PSL to nie wylogowałbyś się z forumki przez 24 godziny.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
      Chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzisz.
      Była tutaj jakiś czas temu dyskusja na temat obsadzania swoimi ludźmi spółek Skarbu Państwa. Brałem w niej udział. Jak chcesz wiedzieć, co o tym sądzę, to odszukasz.

      Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
      Jakby to było PO-PSL to nie wylogowałbyś się z forumki przez 24 godziny.
      Tak się składa, że w 2012 była okładka "Pulsu Biznesu", a na niej tematem było obsadzanie spółek SP przez PO. Nie napisałem na ten temat ani jednego posta, więc jak zwykle trafiłeś w punkt

      edit: masz, poczytaj: http://wpolityce.pl/media/323606-uja...stemowi-iii-rp
      Ostatnio edytowany przez b.; 12257.

      Komentarz


      • Dorzucę kamyczek do ogródka. Niby ***** kim mają obsadzać te spółki jak nie swoimi ludzmi? Koderastami?

       Komentarz


       • Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
        człowieniu, ale do czego ja mam sie odnieść? Masz w moim poście jasno napisane: ostatnie zdanie jest kluczowe. Over.

        a o sPISie cisza.
        Ale o czym tu pisać ?
        Pomijam kwestię śmiesznej metodologii takich list, bo trzeba by było analizować 1000 nazwisk z których 99% jest dla praktycznie wszystkich forumowiczów kompletnie anonimowa.
        Skupie się tylko na jednym aspekcie.
        PiS szedł do wyborów parlamentarnych z hasłem ZMIANY, siłą rzeczy ta zmiana musi obejmować również kwestie personalne. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której nowy "właściciel" - czy tam ściślej organ sprawujący kontrolę właścicielską zostawia kadry, które uważa za mierne.
        Dodatkowo szeroko rozumiana opcja prawicowa/patriotyczna praktycznie oprócz lat 2005-2007 nie rządziła, więc do tej pory nie miała możliwości administrowania kadrami. To, że PO/PSL obsadziło niby 800 stanowisk - (co jest typowym pierdoleniem, bo w SP które znam w 2007 roku PO obsadziło stanowiska kierownicze w ciągu 3, do 6 miesięcy. Z tych kilku relatywnie małych spółek zebrałoby się z 50 nominantów partyjnych jak nic. Zresztą ten sam mechanizm dotykał nie tylko stanowisk kierowniczych EOT) to nic dziwnego bo to środowisko - układ rządzi Polską od 1989 roku. Więc ciężko żeby mieli kogoś zatrudniać skoro ich zaplecze było ustawione od kilkunastu/kilkudziesięciu lat.

        Dodatkowo taka lista która **** wiadomo co miałaby wnosić, rozmywa obraz polityki personalnej i przykrywa znacznie większe problemy jeśli idzie o obsadę stanowisk:
        - fatalny poziom kadry kierowniczej
        - jeszcze gorszą strukturę jeśli idzie o SP
        - nieumiejętność budowania własnych zasobów ludzkich (czy tam inwestowania w te już istniejące) tutaj mówię o partiach politycznych.

        Dodatkowo Ty jako wyborca PiS :lol chyba powinieneś być zadowolony z tej listy, wszak PiS od samego początku deklarował, że w przypadku zwycięstwa w wyborach, będą za nim szły zmiany personalne
        Lieber tot als rot!!

        Komentarz


        • Sam tytuł tego artykułu, w wydawałoby się poważnym portalu, dyskredytuje go pod kątem jakiejkolwiek rzetelności w przygotowaniu tej listy. Co nieco o kluczu dobierania nazwisk do tej "listy" napisało wPolityce pod linkiem, który wstawił Beciek. I chyba tyle w temacie.

         TNTP - dzięki, mi się nie chciało tego tak szczegółowo rozpisywać.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
          jestem, wyborcą PiS.
          Tia, a król Herod dobroczyńcą był dla sierot.
          "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
          "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
          Up the Anchor!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
           Kasa, kasa, kasa...
           Plus obawa wszystkich Teofilów Wujeckich, że ich kwity wypłyną i trupy z szaf się wysypią.
           Na skróty - obawa, że "trzynający władzę" system "różowa rąsia myje czerwoną rąsię i vice versa" nie tylko będzie chwilowo zahibernowany, ale zostanie skutecznie zdemontowany, "ausrotten".
           To jasna sprawa, bardziej mi chodziło o zwykłych ludzi, popleczników tych, którzy ich okradają prosto w ryj etc. Ale po chwili namysłu naszła mnie jeszcze taka refleksja, a może ci właśnie ludzie, uważający się za demokratów etc. (w skrócie popierający PO .N i KOD) nie chcą Polski katolickiej, pamiętającej o swych najlepszych córkach i synach. Polski z tradycjami, gdzie nie jest obciachem powitanie "Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus a pożegnanie "Z Bogiem" jest czymś naturalnym. Przecież w Polsce katolickiej w przeszłości, nikt nie kazał nikomu leżeć krzyżem, ba, rozwiązłość była chyba ciut większa, tyle, że oficjalnie moralność była cnotą, bo teraz jest dziwactwem. Choć sam prowadzę rozwiązłe życie, to uważam, że tradycja to tradycja.
           E: Kolejna refleksja, strach przed wolnością ? Lepiej pod obcym butem ale z poczuciem pozornego bezpieczeństwa ? Obawa przed koniecznością poniesienia ewentualnej ofiary w przypadku zagrożenia suwerenności ? A może syndrom sztokholmski ?
           Oczywiście to luźne spostrzeżenia, odpowiedzi pewnie nie poznamy bo i sami opisywani pewnie jej nie znają, czy nie są świadomi swego stanu.
           Ostatnio edytowany przez Mieczysław; 69625.
           „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

           Komentarz


           • Pośmiać się można z tego "Puczu", ale nic więcej. Może i w pewnym stopniu pokazują prawdę, ale zachowują się jak dzieci, które obawiają się opozycji, dlatego tworzą materiały, które ich wyśmiewają.
            Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

            Komentarz


            • Zamieszczone przez netuda Zobacz posta
             Pośmiać się można z tego "Puczu", ale nic więcej. Może i w pewnym stopniu pokazują prawdę, ale zachowują się jak dzieci, które obawiają się opozycji, dlatego tworzą materiały, które ich wyśmiewają.
             A która to jest prawda najprawdziwsza? Oświeć.
             [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
             Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
             Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
             A że śmiał mówić o tym zuchwale,
             Że nie chciał, by go więziono, bito,
             Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

             Komentarz


             • Pomijając "drobiazg", że ten materiał nakręciła sama "opozycja" z ciamajdanu, czyli sama zarejestrowana na nich mentalna gimbaza. Autorka filmu bez komentarza i cenzury połączyła te fragmenty w jedną całość. Jakieś kilkanaście % to reszta - np. materiały kręcone przez reporterów TVP spod Sejmu.

              Faktycznie działania rządzących w trakcie trwania ich kadencji wyraźnie wskazują, że strasznie się boją takiej "opozycji" . A film osobiście nakręcił i zmanipulował kot Kaczyńskiego
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

              Komentarz


              • Szkoda, że w dyskursie o polityce ostatnio przeważają tematy kto się bardziej w tej pseudoopozycji skompromitował, Kijowski czy Petru, jakieś kabarety, pucze i inne bzdety. A sprawy rzeczywiście istotne, są spychane gdzieś na margines. Fajnie, że Kaczyński myśli o zmianach traktatowych w kierunku większej suwerenności. Jednak to są tylko słowa, a do realizacji czegokolwiek w tym kierunku jest bardzo daleka droga i silny opór państw starej Unii. Tymczasem Waszczykowski spotkał się z Le Pen.

               "Minister Waszczykowski oficjalnie potwierdza dziś to, co każdy świadomy narodowiec wie od zawsze: PiS popiera budowę unijnego, federalnego super-państwa ze stolicą w Brukseli tak samo jak PO."

               Komentarz


               • Rafał Ziemkiewicz - Chłodnym Okiem CZ.1                Rafał Ziemkiewicz - Chłodnym Okiem CZ.2
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Komentarz

                Pracuję...
                X