Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez itakpowiem Zobacz posta
    (...) obecny system promuje rzucanie pracy za 1700 bo można stracić świadczenie na dziecko.
    Przy czym dziecko skorzysta najbardziej. Obecność rodzica w domu.
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
      Przy czym dziecko skorzysta najbardziej. Obecność rodzica w domu.
      od tego jest urlop wychowawczy

Komentarz

Można poświęcić dziecku trzy lata, albo sześć. Co lepsze dla dziecka? Pytanie na które nie oczekuję odpowiedzi, znam odpowiedź.
        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

A czemu nie bezrobocie?
          Wszystkie cywilizowane kraje promują "dzietne" rodziny, a w naszej bananowej republice z powodu wieloletnich zaniedbań w tej kwestii, działania z tym związane uznawane są za potwarz dla społeczeństwa i upadlanie go.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
              Można poświęcić dziecku trzy lata, albo sześć. Co lepsze dla dziecka? Pytanie na które nie oczekuję odpowiedzi, znam odpowiedź.
              według mnie dobrze jak dziecko spędza czas z matką do 3 roku życia choć z babcią też nie tak źle. Od 3 roku życia w grupie przedszkolnej lepiej się będzie rozwijać niż w domu. Tak mi się wydaje. A obowiązkiem głowy rodziny jest utrzymanie matki i dzieci niezależnie od tego czy skończył studia inżynierskie czy ma zawodówkę i ma fach w ręce. 500plus to mógł by być to dodatek dla jednej pracującej głowy rodziny nie musi być dla matki. Mając dwójkę dzieci zarabiając 4000 brutto pracownik dostałby prawie tyle samo netto a zarabiając 2000 brutto otrzymałby niemal 2500 netto ale nie zarabiając nic nie dostałby nic.
              Szukacie na siłę argumentów dlaczego nie dawać wszystkim po równo tylko biedniejszym jak zrobił rząd bo na obiecane"każde dziecko" nie starczyło pieniędzy.

Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
              A czemu nie bezrobocie?
              Wszystkie cywilizowane kraje promują "dzietne" rodziny, a w naszej bananowej republice z powodu wieloletnich zaniedbań w tej kwestii, działania z tym związane uznawane są za potwarz dla społeczeństwa i upadlanie go.
              Podaj mi cywilizowane kraje w których dodatki promujące dzietne rodziny z niepracującą matką spowodowały liczbę dzieci powyżej 2, u rdzennych mieszkańców. Białych Europejczyków tak o nich mi chodzi. Francja, Belgia, Norwegia, Niemcy to są te przykłady?

Komentarz

• http://petitiongo.org/en/petition/de...ony-demokracji

petrycja w sprawie delegalizacji KODu
                We are the best, fuck the rest!

Komentarz

Dlatego byłem/jestem/będę zwolennikiem świadczeń wyłącznie dla pracujących, bo jak dobrze wiemy bezrobocia nie ma tylko niektórym "nie opłaca się za taką stawkę wykonywać takiej pracy."

Ale fakt oferowania umów o prace zamiast zleceń wychodzi ze zmian w płacy minimalnej a nie zwolnienia się etatów z powodu 500plus.
                  Panie cynik, proponuję Panu albo bezrobocie, albo pracę za "taką stawkę" (bardzo precyzyjne sformułowanie). Osiem stów na rękę na miesiąc może być? Zawsze lepsza taka stawka niż bezrobocie, prawdaż?
                  Secundo, oferowanie umów o pracę na zauważalnie lepszych warunkach to efekt zmian na rynku pracy wymuszonych w głównej mierze jednym skokiem przez 500+. Oczywiście skutki programu najlepiej widoczne są w uboższych rejonach. Sęk w tym, że te uboższe rejony zaczynają się praktycznie "za rogatkami" bogatszych miast i spora część taniej pracy (ale nie tylko tej najtańszej, rzecz dotyczy też np. ekip budowlanych/remontowych) w tychże miastach wykonywana jest przez dojeżdżających busikami ludzi z podmiejskich miejscowości. Dawniej rządziły śmieciówki, outsourcing, rzekome połowy etatu, i dyżurna fraza "jeśli ci się nie chce pracować za 'taką stawkę', to szukaj sobie innej roboty, chłe, chłe, chłeeeeeee", wymuszająca faktyczne niewolnictwo (w takich marketach godziny pracy były zajebiście unormowane - "pan wychodzisz z roboty, kiedy ja na to pozwolę"). Nagle ten upodlający, bezalternatywny dotąd system dostał w łeb, więc od razu zaczął się wysyp "racjonalizatorów".

Podaj mi cywilizowane kraje w których dodatki promujące dzietne rodziny z niepracującą matką spowodowały liczbę dzieci powyżej 2, u rdzennych mieszkańców. Białych Europejczyków tak o nich mi chodzi. Francja, Belgia, Norwegia, Niemcy to są te przykłady?
                  Skąd ta arbitralna "liczba dzieci powyżej dwóch"? Czy efekt poniżej tej liczby oznacza, że dany program nie działa? Jak wyglądałaby "liczba", gdyby nie program? Proste pytania.
                  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                  Up the Anchor!

Komentarz

• Nowouczesani i platfusy zostają w sejmie do 11 stycznia

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                      Nowouczesani i platfusy zostają w sejmie do 11 stycznia

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                      "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Powyższą wypowiedzią potwierdziłeś tylko moje słowa że obecny system promuje rzucanie pracy za 1700 bo można stracić świadczenie na dziecko.
                        Powyższą wypowiedzią potwierdziłeś tylko,że hvja wiesz o szarej polskiej rzeczywistości.
                        Krótka piłka.
                        Umowa o pracę-śmieciowa albo na 1-2 miesiące.1750 pln na rękę.Praca w systemie zmianowym.
                        Opiekunka-10-12 pln na godzinę.Średnio około 30/h w tygodniu,w zależności jak pokrywają się zmiany.Uprzedzę -nie nie ma dziadka/babci/cioci/sąsiadki żeby przypilnować.Drugie dziecko w 2 klasie szkoły podstawowej.
                        Dalej szerloku będziesz twierdził,że opłaca się pracować za 400 pln ?
                        Ostatnio edytowany przez Stout; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                          Nowouczesani i platfusy zostają w sejmie do 11 stycznia
                          NO to już wiem od kilku dni, a argumentują to czymś ? TZn po kiego h.uja ?
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zbiór wyodrębniony topnieje – informuje Instytut Pamięci Narodowej. Pierwszy wykaz tajnych materiałów zostanie opublikowany w drugiej połowie stycznia.
                            „Kilkudziesięciu funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Straży Granicznej oraz Służby Kontrwywiadu i Wywiadu Wojskowego od 16 czerwca br. dokonuje w IPN, zgodnie z obowiązującymi przepisami, przeglądu dokumentów zgromadzonych w tzw. zetce. Dotychczas zweryfikowano 11 737 jednostek archiwalnych. Do przeglądu pozostało ich jeszcze 6859. Co do 6380 jednostek już sprawdzonych służby nie będą wnioskowały o nadanie im klauzuli tajności” – czytamy w komunikacie IPN.
                            https://dorzeczy.pl/kraj/17638/Tajne...-styczniu.html
                            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                              NO to już wiem od kilku dni, a argumentują to czymś ? TZn po kiego h.uja ?
                              No jak to dlaczego? PiS może na przykład zebrać się w Boże Narodzenie albo sylwestra na sali plenarnej i zmienić konstytucję, wprowadzić np. stan wojenny, zdelegalizować opozycję itd.

Komentarz

• Wczoraj w Wydarzeniach było coś o stenogramie z głosowań w sali kolumnowej i było tam kilka kwiatków, które wskazywałby łamanie regulaminu.

Natomiast dziś mamy oświadczenie posłanki Borowskiej z Kukiza, która podważa wiarygodność tego dokumentu.

OŚWIADCZENIE❗ Wbrew informacjom zawartym w stenogramie z ostatniego posiedzenia Sejmu, iż byłam jednym z posłów-sekretarzy liczących głosy podczas głosowania nad ustawą budżetową, oświadczam - NIE było mnie na Sali Kolumnowej i NIE liczyłam głosów.
                                Nie pełniłam obowiązków sekretarza mimo, że zostałam wyczytana. Podkreślam, że nie zostałam nawet poinformowana przez marszałka Kuchcińskiego, iż mam takie obowiązki pełnić, a zwykle jesteśmy informowani o tym tydzień wcześniej. W momencie, gdy odbywało się głosowanie w Sali Kolumnowej byłam obecna na sali plenarnej.
                                Zamierzam dokładnie zapoznać się ze stenogramami i sprawdzić, czy doszło do poświadczenia nieprawdy. Bardzo proszę o udostępnianie tej informacji!
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X