Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Takie tam z netu:

Pizzeria Da Grasso wspiera KOD i protestujących

http://pikio.pl/pizzeria-da-grasso-w...otestujacych/#
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Warto dodac fakt że dziwnym zbiegiem okoliczności są problemy z obiorem programów Tvp.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
        No i sie bardzo mylisz bo to aktywny na stadionie polonuch, łażący na mecze sąsiadek.
        A to przepraszam.
        [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
        Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
        Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
        A że śmiał mówić o tym zuchwale,
        Że nie chciał, by go więziono, bito,
        Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Restauracja DaGrasso Pizza postanowiła wejść w politykę.

Jak można tak się stoczyć na dno jak Lis. Przecież on już do końca życia będzie uznawany za propagandystę, a nie dziennikarza

Komentarz

• Co to co się dzieje, ta histeria staje się głównym powodem do wspierania Pisu. Jak widzisz jak bardzo przeszkadzają różnej maści lewakom wszystkie wątpliwości się rozwiewają.

Komentarz

• Ta cała szopka to żenada. Nie jestem ani za PiSem, ani za PO i resztą opozycji, ale Kaczyński robi to wszystko specjalnie... Aby zdestabilizować państwo. Dzięki temu będzie mógł wprowadzić stan wojenny i pozamykać wszystkich przeciwników PiSu.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                Ty jednak jesteś upośledzony
                Tak jest ***** rząd uwalił 300 poprawek w tym swoje na głosowaniu.
                Na dodatek bez ich czytania.
                czy ty masz jakiekolwiek pojęcie o procesie legislacyjnym ?
                Kolega weźmie melisę.

Money.pl

Przed przerwą ogłoszoną ok. godz. 15. posłowie przyjęli dwie poprawki PiS, a odrzucili wnioski opozycji, w tym o odrzucenie projektu budżetu. Pierwotnie planowano 352 głosowania - poprawek i tzw. wniosków mniejszości.

Po przerwie związanej z protestem posłów opozycji, którzy stanęli w obronie obecności dziennikarzy w Sejmie, nastąpiła zmiana zasad głosowania budżetu oraz miejsca obrad na salę kolumnową. Na wniosek przewodniczącego komisji finansów publicznych Jacka Sasina, marszałek Marek Kuchciński zdecydował o połączeniu wszystkich pozostałych poprawek opozycji i wniosków mniejszości w jeden blok oraz połączeniu pozostałych poprawek PiS w drugi blok.

Dzięki temu zamiast ponad 300 głosowań przeprowadzono dwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez tylkoznia Zobacz posta
                  Ta cała szopka to żenada. Nie jestem ani za PiSem, ani za PO i resztą opozycji, ale Kaczyński robi to wszystko specjalnie... Aby zdestabilizować państwo. Dzięki temu będzie mógł wprowadzić stan wojenny i pozamykać wszystkich przeciwników PiSu.
                  Aaaa to stąd te nyski na osiedlu. Kurva człowieku jebnij się w dekiel i zastanów co piszesz...Chociaż biorąc pod uwagę, że to twój debiut na tym forum, to wniosek nasuwa się sam.

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta

Jak można tak się stoczyć na dno jak Lis. Przecież on już do końca życia będzie uznawany za propagandystę, a nie dziennikarza
                    Masz do tego linka, śmierdzi mi to fejkiem. Na jego koncie nic takiego nie mogę znaleźć.

edit:
                    @lis_tomasz Uwaga! Kolportowane są fałszywe niby moje wpisy z wezwaniami do obalenia rządu itp. Potem różni "niepokorni" to kolportują. Fałszywki.
                    Tak jak myślałem to było tak głupie, że nie mogło być prawdziwe.
                    Ludzie nie wrzucajcie wszystkiego co znajdziecie w necie, dawajcie linki do oryginałów!
                    Ostatnio edytowany przez SpideyPL; 8834.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
                      Masz do tego linka, śmierdzi mi to fejkiem. Na jego koncie nic takiego nie mogę znaleźć.

Wojciech Wybranowski ‏@wybranowski 32 min.32 minuty temu
                      Skasowałem tweeta ze screenem o Lisie. Przepraszam, okazuje się, że retweetnąłem fejka. - niestety dobrze zrobionego, ale fejka
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                        Restauracja DaGrasso Pizza postanowiła wejść w politykę.

Ciekawe co na to właścicielki tejże sieci.
                        [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                        Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                        Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                        A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                        Że nie chciał, by go więziono, bito,
                        Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                          Kolega weźmie melisę.

marszałek Marek Kuchciński zdecydował o połączeniu wszystkich pozostałych poprawek opozycji i wniosków mniejszości w jeden blok oraz połączeniu pozostałych poprawek PiS w drugi blok.

Dzięki temu zamiast ponad 300 głosowań przeprowadzono dwa.
                          Więc jak myślisz Sherlocku, odrzucili swojej poprawki, tak jak wcześniej pisałeś, czy przyjęli?

A tego klamota, co tu udaje Legionistę, radzę ignorować. On znany jest z wrzucania jakiegoś gówna w ten temat albo w kibicowski.

Komentarz

• P. Duda w TVP Info jak zwykle rzeczowo i bezkompromisowo...
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Ciekawa wypowiedź Weroniki Zaguły:
                              https://www.youtube.com/watch?v=UJ85ZMtnqQ0

Komentarz

• Prezydent podpisał ustawę obniżającą wiek emerytalny

Komentarz

Pracuję...
                                X