Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez sephrioth Zobacz posta
    Jeżeli PISowi uda się teraz przebrnąć bez awantur i wyciszyć sprawę to będzie majstersztyk.
    Otóż to.Już wczoraj powiedziałem sobie: "szok, że tam nic grubszego się nie urodziło z tego."

Ps.W całej tej sytuacji bardzo mi się podobają relacje tvp info.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Źle z naszym społeczeństwem, jeżeli pozbawienie go możliwości oglądania poseł Pawłowicz wpieprzającej kanapkę może być powodem do marznięcia na ulicach ; )
      he he nie mozna było tego lepiej ując
      Pzdr.
      http://www.youtube.com/watch?v=0ILbDMeXEtA

Komentarz

• Platforma z nowym spotem pt "Kolejny polski grudzień". W 28 sekundzie wykorzystano samozwańczego trupa Trudno uwierzyć, że to tacy idioci są

https://twitter.com/Platforma_org/st...134721?lang=pl
        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Znalezione na twitterze, nie wiem czy prawda czy farmazon:

Jeżeli potwierdziłby się ten sondaż, tzn że lewaczki czują, że to jest początek ich końca i grają va banque.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yanks Zobacz posta
            Platforma z nowym spotem pt "Kolejny polski grudzień". W 28 sekundzie wykorzystano samozwańczego trupa Trudno uwierzyć, że to tacy idioci są

https://twitter.com/Platforma_org/st...134721?lang=pl
            To kutwy, nazywając to "Kolejnym polskim grudniem" plują w twarz ludziom, którzy stracili wtedy życie i na własnej skórze odczuli spotkania aparatem.
            [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
            Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
            Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
            A że śmiał mówić o tym zuchwale,
            Że nie chciał, by go więziono, bito,
            Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• W całym tym politycznym przedświątecznym cyrku przeszedł raczej słabo relacjonowany przez media Kongres Programowy Ruchu Narodowego. Po krzywej akcji z Kukizem i praktycznym rozwaleniu partii przestałem wierzyć w jakiekolwiek powodzenie wyborcze tej inicjatywy. Może jednak nie wszystko stracone i za jakiś czas szerszą koalicją z innymi podobnymi środowiskami coś uda się osiągnąć (PR, KNP, WiS, MW, Wolność, środowiska pro-life) ?

06:22 – rozpoczęcie i modlitwa żołnierzy NSZ
              07:55 – Hymn narodowy
              10:48 – przywitanie gości
              16:33 – przemówienie posła Kornela Morawieckiego (Wolni i Solidarni)
              17:45 – przemówienie b. poseł Haliny Nowiny-Konopki (Porozumienie Polskie)
              21:00 Mariusz Dzierżawski (Fundacja PRO)
              24:30 b. poseł Marian Piłka (Prawica Rzeczpospolitej)
              28:20 prof. Jacek Bartyzel
              35:00 Piotr Głowacki (Młodzież Wszechopolska)
              38:00 Paweł Walo (Kongres Nowej Prawicy)
              43:15 Grzegorz Braun (Pobudka)
              53:00 prof. Jerzy Robert Nowak
              57:25 b. poseł Gabriel Janowski (Przymierze dla Polski)
              1:03:30 poseł Robert Winnicki (prezes Ruchu Narodowego)
              1:58:00 Witold Tumanowicz (członek zarządu Ruchu Narodowego)
              2:19:30 Michał Wawer (skarbnik Ruchu Narodowego)
              2:34:00 b. poseł Krzysztof Bosak (wiceprezes Ruchu Narodowego)
              3:03:00 podsumowanie i podziękowanie – Robert Winnicki
              3:11:53 Hymn młodych

http://ruchnarodowy.net/kongres-prog...owego-relacja/

Komentarz

• http://prostozmostu.net/news/demonst...-bedzie-goraco Nie wiem czy ktoś wrzucał...
                Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Te kurvy właśnie na to liczą.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Te kurvy właśnie na to liczą.
                    Dlatego warto może się zastanowić o jakimś oficjalnym infosku co by zamętu później nie było.
                    Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwolSon Zobacz posta
                      Dlatego warto może się zastanowić o jakimś oficjalnym infosku co by zamętu później nie było.
                      Ale to SKLW musiałoby wydać komunikat, że wzywają do nie spuszczania wpierdolu pajacom. A co do udziału jak ktoś chce jako osoba prywatna, to proszę.

I jeszcze rzecz, która mnie żywo interesuje: jakieś środowiska/organizacje/osoby oprócz KGP i Gmyza zaangażowały się w to przedsięwzięcie?
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Jeżeli ktoś mówi o kolejnym polskim grudniu to ja jak najbardziej się z tym zgadzam, bo pomimo tego, że urodziłem się po 89 to wiem, że na ulicach były dwie ekipy (tak jak teraz) i byli to napaleni zomowcy(tak jak teraz) i ludzie którzy chcieli normalności (też tak jak teraz)...
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                          Jeżeli ktoś mówi o kolejnym polskim grudniu to ja jak najbardziej się z tym zgadzam, bo pomimo tego, że urodziłem się po 89 to wiem, że na ulicach były dwie ekipy (tak jak teraz) i byli to napaleni zomowcy(tak jak teraz) i ludzie którzy chcieli normalności (też tak jak teraz)...
                          Powiedz to ofiarom Grudnia 70 i stanu wojennego...
                          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• Wskazuję tutaj na samozaoranie się Peło i to w jaki sposób można odebrać to ich coś...
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Ja rozumiem, ale m. zd. z niektórych rzeczy nie należy żartować.

Komentarz

• Po pierwsze nie żartowałem, po drugie pretensje nie do mnie...
                                #MuremZaBonusem

Komentarz

Pracuję...
                                X