Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Polecam włączyć TVP1 - będzie oranko po skurwysynach.
    Leszek Żebrowski w Wiadomościach. Ale czasów dożyłem

Fajnie że to pokazali:
    Mam 80siąt lat i jak mam wyżyć za 2000zł ?
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Takie coś znalazłem:

Kluby Gazety Polskiej chcą przeciwstawić się próbie zamachu stanu przez ubeków, komunistów i aferzystów spod znaku Stefana Michnika i pułkownika Mazguły. Dlatego w niedzielę, 18 grudnia zapraszamy na demonstrację w obronie demokracji w Polsce. To będzie również wyraz poparcia dla legalnie wybranej władzy. Spotykamy się w niedzielę o godz. 16 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Dołącz!

M. zd. właściwy oddźwięk będzie wtedy, jak wezwą do tego Prezes lub Premier (jak swego czasu Orban). Na co z niecierpliwością czekam .
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
        Ale o co się modlisz?
        Przecież te łajzy poplatfusowe tylko czekają, żeby ludzie wyszli na ulice i wzięli się za łby.
        Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
        Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

Komentarz

• widać, że te sterowane zakodowane szumowiny mają już dawno gotowy modus operendi !
          Dążą do zwarcia coraz mocniej ! Póki co nieudolnie uwalają się sami na glebę, pytanie co dalej...
          jaki scenariusz kreślą te obłąkańcze oderwane od koryta świnie ?
          Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            Polecam włączyć TVP1 - będzie oranko po skurwysynach.
            włączyłem w połowie - o deficycie 60 mld coś powiedzieli?

Szydło w mini orędziu o samych plusach rządu i walce z krwiopijcami. Słabo według mnie wypadła, albo robi się swoje, albo się tłumaczy ze swoich działań.
            Ostatnio edytowany przez Muppet_Show; 129671.

Komentarz

• Poznajecie kto "walczy o wolność" ?

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                Takie coś znalazłem:

Kluby Gazety Polskiej chcą przeciwstawić się próbie zamachu stanu przez ubeków, komunistów i aferzystów spod znaku Stefana Michnika i pułkownika Mazguły. Dlatego w niedzielę, 18 grudnia zapraszamy na demonstrację w obronie demokracji w Polsce. To będzie również wyraz poparcia dla legalnie wybranej władzy. Spotykamy się w niedzielę o godz. 16 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Dołącz!

M. zd. właściwy oddźwięk będzie wtedy, jak wezwą do tego Prezes lub Premier (jak swego czasu Orban). Na co z niecierpliwością czekam .

Z punktu widzenia taktyki politycznej wyprowadzanie ludzi na ulicę było by błędem, nawet pod szyldem KGP.

Święta idą, większość ludzi zainteresowana jest przygotowaniami do Świąt, zakupy, załatwianie urlopów w pracy, ogólna nerwówka itd. Jakiekolwiek demonstracje nawet w takich w których nie uczestniczą, a tylko obserwują gdzieś w mediach czy necie w tym czasie były by dla PIS nie wskazane. Znowu przyklei się do PISu łatka partii idącej na zwarcie, a wiele czasu trwało aby odwrócić wektory PO = spokój, PIS = awantura. Teraz po stronie awantury pozycjonuje się opozycja poza Kukizem. Już przykład demonstracji z 13stego pokazuje że większość społeczeństwa nie jest tym zainteresowane.

Tylko spokój i nie wdawanie się w awantury, na które kodziarstwo liczy. A jedyne walki jakie ludzi interesują to o karpia i o dobrą kolejkę do kas w marketach.
                Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); 130708.

Komentarz

• Zamieszczone przez aDHd Zobacz posta
                  Ale o co się modlisz?
                  Przecież te łajzy poplatfusowe tylko czekają, żeby ludzie wyszli na ulice i wzięli się za łby.
                  O szczęśliwy zbieg okoliczności.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                    Z punktu widzenia taktyki politycznej wyprowadzanie ludzi na ulicę było by błędem, nawet pod szyldem KGP.

Święta idą, większość ludzi zainteresowana jest przygotowaniami do Świąt, zakupy, załatwianie urlopów w pracy, ogólna nerwówka itd. Jakiekolwiek demonstracje nawet w takich w których nie uczestniczą, a tylko obserwują gdzieś w mediach czy necie w tym czasie były by dla PIS nie wskazane. Znowu przyklei się do PISu łatka partii idącej na zwarcie, a wiele czasu trwało aby odwrócić wektory PO = spokój, PIS = awantura. Teraz po stronie awantury pozycjonuje się opozycja poza Kukizem. Już przykład demonstracji z 13stego pokazuje że większość społeczeństwa nie jest tym zainteresowane.

Tylko spokój i nie wdawanie się w awantury, na które kodziarstwo liczy. A jedyne walki jakie ludzi interesują to o karpia i o dobrą kolejkę do kas w marketach.
                    Słusznie. Weź się tylko postaw na miejscu chociażby tego redaktora (na zdjęciu pod spodem) jak Ci napierdalają nad łbem tymi trąbkami.
                    Po 10 sekundach wyjebałbym w kinol temu za mną za tę trąbkę. Stoi banda jełopów, powtarza jakieś dyrdymały bez większego zastanowienia, a kto z publicznej podejdzie to jebią mu tymi trąbkami, zasłaniają obiektyw flagami bez żadnego ich poszanowania jakby to były szmaty a nie barwy narodowe.
                    Tamci za mównicą też dobrzy, śpiewają co 5 minut hymn jakby się chcieli nauczyć cały a nie tylko pierwszej zwrotki.
                    Cyrk
                    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                    Że nie chciał, by go więziono, bito,
                    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta

A ja twierdzę, iż przyjdzie czas, że rząd poprosi o demonstrację wsparcia. W każdym razie byłoby to wskazane, skoro różowi chcą non stop stać przed siedzibą premiera. Wypadałoby się w końcu policzyć.
                      Nie mylić z demonstracją zwarcia, to rzeczywiście byłoby niewskazane, co stwierdzam z bólem serca. Także m. zd. idąc jutro na mecz lepiej omijać to je"ane kondominium.
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Panowie Brunak i BlackAdder - doskonale Was rozumiem bo we mnie też się gotuje (tak mniej więcej od 92 roku) i też sam nie wiem jakbym się zachował. Dlatego szacunek dla redaktora (ale i nie tylko jego), że parafrazując Kazika "nie wyqrwił z laczka i nie poprawił z kopyta".
                        Ale w chwili obecnej dalej obowiązuje prawo (choć koślawe) i z tego co widzę policja też zachowuje zimną krew. W interesie taktycznym i marketingu politycznego jest to, żeby za zadymy obarczyć kodziarzy, doprowadzić aby się to wypaliło oraz zastosować taktykę węża morskiego (kto oglądał Gladiatora ten wie o co chodzi). Zdążymy jeszcze się policzyć .
                        Do jutra na Ł3 .
                        Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); 130708.

Komentarz

• Źle z naszym społeczeństwem, jeżeli pozbawienie go możliwości oglądania poseł Pawłowicz wpieprzającej kanapkę może być powodem do marznięcia na ulicach ; )
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                            Przypominam że precedens został już naruszony przez Platformę, teraz PiS dokańcza ustawę. Osobiście mnie sprawiedliwość społeczna nie interesuje, bo raczej opowiadam się za kontrrewolucją, ale nie mam też żadnego interesu w tym by bronić emerytur ubeków, tak jak nie mam żadnego interesu by opowiadać się po stronie postsolidarnościowej. Chodzi o to by w przyszłości po ubekach, władza nie zamachnęła się na nasze oszczędności, w celu realizowania tzw. wyższego dobra.

Za PRLu 10 mln luda było spowinowaconych z partią, kolejnych 10 z Solidarnością, ale 20 nie opowiadało się za niczym, bo dobrze zdawano sobie sprawę że jest to wybór między dżumą a cholerą. Część partyjniaków od Kiszczaka stworzyła przy okrągłym stole III RP do spółki z agenturą zinfiltrowaną do "S", druga część wykluczonych związkowców dogadała się z wykluczonymi partyjniakami i do dzisiaj ich potomkowie walczą ze sobą w celach realizacji własnych interesów. Dzisiaj PiS wskrzesza koncepcje państwa sanacyjnego, które de facto dążyło do komuny, a co za tym idzie zaprowadzenia dyktatury. Oczywiście, tak też można rządzić, to nic wielkiego, dyktatury już przerabialiśmy, najważniejsze by władza nie rozporządzała pieniędzmi podatników, czy to w celach prywatnych czy "wyższego dobra". Jakie są media każdy widzi, także nie mam wątpliwości o zmanipulowanym przekazie w stylu trockistowskim i że siły użyto zgodnie z prawem i racją. Natomiast równie dobrze zdaje sobie sprawę iż pismeni będą się lękać tego że jakiś dziennikarz w ogóle może skrytykować ich "genialne" pomysły socjalistyczne.

Osobiście uważam że normalność zapanuje wtedy kiedy jakiś generał na miarę tego chilijskiego internuje na 48 godzin całą klasę polityczną i stworzy coś sensownego.
                            widzisz za tym wszystkim zimną logike? zazdroszczę
                            ja widze dwa obozy chujowości, wszechogarniającą walkę debilizmów
                            w Polsce w polityce jest selekcja negatywna i nie mam złudzeń, że prowadzi ich PLAN, raczej reakcje ad hoc
                            Platforma, która przez 8 lat nie robiła nic i PiS, który bez oporów rozmontowuje finanse publiczne
                            jednolitego systemu raportowania VATu dalej nie ma (10 lat !!!!!!), karuzele działają
                            debilizmy z TVNu vs narodowy socjalizm ze szczyptą religii
                            od bandy do bandy
                            jeśli PiS ma przetrwać to musi
                            w ciągu 3 lat posadzić przynajmniej 1000 osób za korupcję/afery
                            wprowadzić jednolity plik kontrolny VAT i system ewidencji
                            ogarnąć relacje z UE na poziomie Orbana, bo to co odpieprzają teraz to dziecinada
                            ulało mi się

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                              A ja twierdzę, iż przyjdzie czas, że rząd poprosi o demonstrację wsparcia. W każdym razie byłoby to wskazane, skoro różowi chcą non stop stać przed siedzibą premiera. Wypadałoby się w końcu policzyć.
                              .
                              Pytanie kto będzie liczył . Jedna strona powie, że było nas tyle, druga, że było tyle i każdy dalej będzie widział frekwencje po swojemu .

Komentarz

• Jeżeli PISowi uda się teraz przebrnąć bez awantur i wyciszyć sprawę to będzie majstersztyk.

Komentarz

Pracuję...
                                X