Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
    Moim wystarczyło wstrzymać się jedną minutę z jego wyrzucaniem i byłoby po tym cyrku.
    A moim zdaniem wszedłby następny i następny i następny, aż któryś dałby radę sprowokować Kuchcińskiego, bo taki był plan od początku. Na ile im można pozwolić? Łamią nagminnie regulamin sejmu, to nie jest zoo tylko parlament.

I nie widzisz tej całej groteski? Jakie odbieranie wolności słowa? Zmienia sie właściwie tyle, że dziennikarze nie będą mogli biegać po sejmie, panoszyć się i wsadzać politykom mikrofonu do ust. Będą do tego wyznaczone miejsca, aule do wywiadów itd. Tak jest w Brukseli i w wielu innych parlamentach. To że dziennikarzom od prawa do lewa się to nie podoba - nei ma co się dziwić. Są przyzwyaczajeni, że robią co chcą i włażą gdzie chcą, a to będzie trochę ukrócone. Z prac parlamentu są cały czas streamy live, więc tu nic nie będzie utajnione. Jeśli ktoś na tym straci, to szmatławce typu fakt czy gazietka, bo nie zrobią foty jak posłanka z gołą stopą siedzi.

I nie widzisz w tej walce platfusów o wolność słowa dziennikarzy absurdu? Podsłuchy, śledzenie nie tylko dziennikarzy ale ich rodzin, wjazd ABW do Wprostu i wydzieranie Latkowskiemu laptopa, zatrzymanie dziennikarzy w PKW - złote lata demokracji

A teraz ci żałośni, bezwstydni hipokryci walczą o wolność słowa. I jeszcze ktoś to łyka.

Komentarz

• Przecież jasno dałem do zrozumienia na kogo z koniecznej bezalternatywnosci oddam glos w razie wyborow przedterminowych.

Także jedna kawke wiecej proponuje, bo trudno abym mogl wyrazic się jasniej niz wskazujac nazwe ugrupowania

Komentarz

• Dobra, juz wiem. Co rok zmiana nazwy i już ciężko się połapać.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          (...)Przygotowane transy, spęd kodomitów itd. Wcale nie było to zaplanowane. Przecueż im chodzi o demokracje
          Mało tego, nawet scena i nagłośnienie zamówione było.
          #MiśKazekteam

Komentarz

Wsypał się rano Kłopotek w tvp info.(...)
            Przygotowane transy, spęd kodomitów itd. Wcale nie było to zaplanowane. Przecueż im chodzi o demokracje
            No było przygotowane, ale to nie Kłopotek się wygadał, a sam prezes i to znacznie wcześniej. ;-)

Nie będę Panowie z Wami dyskutował, Wy macie swoją rację, nikogo nie przekonam, a po co się denerwować przed świętami. Zdrowia!

Komentarz

• Zamieszczone przez bambino Zobacz posta
              Mało tego, nawet scena i nagłośnienie zamówione było.
              Otóż to. ********** nie uszanują żadnej świętości, bo data 16 grudnia nie była też przypadkowa. Chcieli tą szopką przykryć "kulturalne wydarzenie" jakim była masakra "Wujka" i liczyli, że Straż Marszałkowska w nich wjedzie, albo psiarnia pod Sejmem. Byłyby piękne foty - patrzcie, równe 35 lat po Stanie Wojennym jest to samo.

Brak mi słów, by opisać tych skurwysynów.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                Żaden coming out, bo przecież dobrze wiadomo z kilkuset moich postów w tym temacie, że jestem liberałem i centrowcem. Stąd dosyć daleka droga do tęczowych-eurobrukselkowych sztandarów

Centrum Kaczyński sobie właśnie zaorał. Może na amen.
                Daj spokój z takimi tezami. Już było tyle tych razy z zaoranym centrum i z pożegnaniem się z szansami na rządzenie kiedykolwiek. Może jednak ludzie nie są tak ociemniali i widzą co się dzieje. Moim zdaniem wszystko zmierza do większości konstytucyjnej, co też mnie do końca nie cieszy, bo nie jestem socjalistą. Optymalnie byłoby jakby musieli być w koalicji z Kukizem.
                Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Obrazek z wczoraj obnażający intencje (chodzi już po fejsie):
                  https://twitter.com/SamPereira_/stat...36689087373313

Głos Piotra Wrońskiego:
                  https://pbs.twimg.com/media/Cz3aXQrXcAAnDoS.jpg
                  Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                    Obrazek z wczoraj obnażający intencje (chodzi już po fejsie):
                    To jest człowiek wysłany przez Kaczyńskiego do diabła!
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                      Obrazek z wczoraj obnażający intencje (chodzi już po fejsie):
                      Ale ktoś zrobił temu gościowi zdjęcie i gdzieś wypłynęło?

Na Reutersie jest fota jak jakiś wariat rzuca się na samochód a milicjant go próbuje uratować
                      http://www.reuters.com/article/us-po...-idUSKBN1452TL

Komentarz

• A nie wiem. Natomiast znajoma zszokowana lemingoza rozsyła sobie od rana ten film z komentazami że kodziarstwo się samozaorało i próbuje zrobić z siebie męczenników na siłę.

Tak czy siak chodzi o obrazki które pójdą w świat.
                        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Pani Magda mówi jak jest:

https://twitter.com/pikus_pol/status/810090148457234432

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                            Nie jaki Piątek z Wyborczej

Jeden z plusów rządów PiS-u.... Ból dupy lewactwa i obrońców układu magdalenkowego to miód na moje serce
                            Prorok czy co
                            [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                            Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                            Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                            A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                            Że nie chciał, by go więziono, bito,
                            Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

Dodałbym jeszcze jedną rzecz, która nie została wspomniana.
                              Według mnie nie chodzi o budżet czy emerytury tylko o własne tyłki.
                              Doskonale zdają sobie sprawę co robili i wcześniej czy później PIS znajdzie na to dowody, więc trzeba będzie zamienić restaurację na stołówkę wiezienną. A w takim obliczu zrobią wszystko by odsunąć PIS od władzy.
                              Myślę, że można się spodziewać w najbliższym czasie co raz mocniejszych wydarzeń.

Komentarz

• "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X