Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ale dlaczego u nas w parlamencie ma być wolna amerykanka, czy nie równamy do Europy (parlamenty europejskie) porządkując niejako ten dziennikarski burdel?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      Chodzi mi o ograniczenia w relacjonowaniu prac parlamentarzystów.
      Brak możliwości nagrywania obrazu i dźwięku z tych obrad.
      A nie relacji z obiadania się kanapkami przez posłankę Pawłowicz czy próbą dostania się do kibla przez Jarosława Kaczyńskiego.
      To co ma miejsce teraz jest mega słabe zarówno przez partie rządzącą i opozycję.
      Ty sobie żartujesz jakie ograniczenie ?
      Masz i będziesz miał nagrywana każda prace parlamentarzysty - posiedzenia Sejmu, posiedzenia Komisji Parlamentarnych co więcej możesz to oglądać sobie na żywo na stronie Sejmu.
      Jak jest na podkomisjach to nie do końca wiem.
      Oczywiście masz posiedzenia utajniane - klauzulowane w ciągu ostatnich 10? lat było całe jedno - MKaminski (chyba)
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
        Centrum Kaczyński sobie właśnie zaorał. Może na amen.

Pogadamy w styczniu jak wjadą sondaże

ps. jesteś centrowym liberałem jak piszesz. Załóżmy że są przyspieszone - na kogo głosujesz? .N?

Komentarz

• Tak jak w poprzednich wyborach zapewne, choć to raczej głosowanie z braku laku. Co poradzi się, że liberałow jest raptem kilka % narodu i człowiek musi być anty, a nie za

PS. Za "Wolnością"

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
            To wszystko było zaplanowane, druga nocna zmiana.
            Nie jestem w stanie nadążyć za twoim pokrętnym rozumowaniem.
            Po pierwsze jeśli było zaplanowane to dlaczego początek tego planu rozpoczął marszałek? Wystarczyło gościa zdyscyplinować karą finansową zgodną z regulaminem i dać mu wygłosić co tam chciał powiedzieć o tej orkiestrze. Spokojnie dogłosować na sesji i sruuu do domu na święta.
            Po drugie, nie trafia do mnie argument o jakiejkolwiek nocnej zmianie, żaden z posłów opozycji nie podważał (przynajmniej ja nie słyszałem) mandatu do sprawowania władzy, mieli właściwie dwa dominujące postulaty, tj. przywrócenie posła PO przez marszałka i za chvja nie rozumiem czemu tego nie zrobił. Drugi postulat to sprawa tych nieszczęsnych mediów w sejmie. 25 lat jakoś dało się z tym żyć, po kiego grzyba to ruszać? Prawda jest taka, że w sejmie są NASI przedstawiciele, utrzymywani ze składek narodu, nasi ludzie wybrani do stanowienia prawa w tym kraju. Ja chciałbym wiedzieć co tam się dzieję, sądzę że i zdecydowana większość wyborców PIS również chciała by mieć dostęp do pełnej wiedzy przekazywanej przez media każdego nurtu, czy to prawicowego, liberalnego czy lewicowego. Mądra prawda sama się obroni, nieprawdaż?

Komentarz

• Czyli na kogo, bo dalej nie wiem?

Komentarz

Tak jak w poprzednich wyborach zapewne, choć to raczej głosowanie z braku laku. Co poradzi się, że liberałow jest raptem kilka % narodu i człowiek musi być anty, a nie za

PS. Za "Wolnością"
                A wiesz ze każdy kolejny dzień następnej władzy będzie zbliżał ją do jej końca ?
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Sami sobie wybraliśmy taki ustrój (nie o demokrację walczyła "Solidarność"? - wróć wcześniej miała być reforma Polski Ludowej, ale im się zmieniło jak poczuli pieniądz), żeby teraz domagać się jakiejś oligarchii, czy monarchii, nieprawdaż?

Komentarz

niczego się nie nauczyłem przez niemal 10 lat przerwy.
                    Pełna zgoda
                    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To akurat prawda, bo ostatnie 10 lat polskiej polityki tak ogłupiło, że sam czuję się głupszy niż byłem wcześniej

Oczywiście bez nadmiernego samobiczowania i innych uciesznych tortur cielesnych.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
                        Nie jestem w stanie nadążyć za twoim pokrętnym rozumowaniem.
                        Po pierwsze jeśli było zaplanowane to dlaczego początek tego planu rozpoczął marszałek?
                        Wsypał się rano Kłopotek w tvp info.

Wyjebanie tej "reklamy dopalaczy" Szczerby było tylko pretekstem. Tak czy siak by tę mównice zblokowali, bo PIS zabiera wolność słowa

Jak PiS był w opozycji to nie miał żadnych praw, wyłączanie mikrofonu, chamskie odzywki były na porządku dziennym. Teksty typu "wygracie wybory, to sobie przegłosujecie co chcecie".Tutaj te pajace mają jeden cel - paraliżować prace parlamentu i nie pozwolić PiSowi na wprowadzanie reform. Wychodzą na mównice z "wnioskiem formalnym", a pierdolą od rzeczy zupełnie nie na temat i tak cały czas. Później płacz bo sejm obraduje w nocy. Miał prawo Kuchciński wyjebac tego pajaca dla przykładu i z tego skorzystał. Być moze to było taktycznym błędem, ale nie można tym paziom pozwolić na wychodzenie sobie na głowę.

Przygotowane transy, spęd kodomitów itd. Wcale nie było to zaplanowane. Przecueż im chodzi o demokracje

edit: midzi wstydzisz się przyznać na kogo głosowałeś? Bo dalej nie wiem.
                        Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• OK twoje zdanie. Moim wystarczyło wstrzymać się jedną minutę z jego wyrzucaniem i byłoby po tym cyrku.
                          Wątpię że partia rządząca zyska na wczorajszej sytuacji, a kiedyś będą wybory.
                          Ostatnio edytowany przez SpideyPL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

OK twoje zdanie. Moim wystarczyło wstrzymać się jedną minutę z jego wyrzucaniem i byłoby po tym cyrku.
                            Nie przy tej, to przy następnej okazji zablokowaliby mównicę. Przecież transparenciki były już gotowe, czekali tylko na byle pretekst.

Nie popuszczać kvrwom ani na krok.

Komentarz

OK twoje zdanie. Moim wystarczyło wstrzymać się jedną minutę i byłoby po tym cyrku.
                              Wątpię że partia rządząca zyska na tym cyrku.
                              Tego dnia mialo byc 300-400 innych głosowań - a wystąpienie Szczerby było chyba 10, czy tam 20, z ciągu innych wystąpień nastawionych tylko i wyłącznie na obstrukcję-zakłócenie obrad sejmu.
                              Ja bym Szczerby nie wyrzucał, ale robienie z tego powodu przyczyny wczorajszego tęczowego spędu jest czymś absurdalnym.
                              Od początku PO/Nowoczesna chciała storpedować te obrady - co im sie to do pewnego stopnia udało.
                              PiS nie miał ŻADNEGO POLA MANEWRU - no chyba ze za takowy uznajemy
                              - wjechanie posłów PiS w blokująca opozycje
                              - wjechanie Straży Marszałkowskiej w opozycje
                              Zaiste interesujące alternatywy.

A na wczorajszej sytuacji nikt nie zyska - oprócz przekonania w społeczeństwie ze politycy to banda debili.
                              Tylko, że tak jak juz pisałem PiS nie miał praktycznie żadnej alternatywy.
                              Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Lieber tot als rot!!

Komentarz

OK twoje zdanie. Moim wystarczyło wstrzymać się jedną minutę z jego wyrzucaniem i byłoby po tym cyrku.

A Twoim zdaniem kto wczoraj zyskał?
                                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X