Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    OK. To drugie pytanie. Czemu PiS nie skorzystał z pomocy straży Marszałkowskiej tak jak za czasów Leppera?
    Bo na to liczy totalna opozycja) Wymarzone obrazki z interwencji, które sprzedadzą sie w zachodnich mediach i PE

Komentarz

• To by dopiero było mówione, że pogwałcenie demokracji, itd. KE musiałaby od razu zainterweniować
      [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
      Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
      Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
      A że śmiał mówić o tym zuchwale,
      Że nie chciał, by go więziono, bito,
      Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Czemu PiS nie skorzystał z pomocy straży Marszałkowskiej tak jak za czasów Leppera?
        Bo w 2002 nie byliśmy w UE i psa z kulawą nogą nie obchodziło to co się dzieje na wschód od Odry, a dzisiaj jest inaczej. To co się właśnie dzieje nie jest skierowane do wewnątrz tylko na zewnątrz. Świat ma zobaczyć posła Szczerbę z karteczką #wolnemedia robiącego Victory oraz zadymę. Wprowadzanie Straży Marszałkowskiej było by eskalacją i źle by to wyglądało medialnie za granico.

Dziwne tylko że nie zrobiono tego np w poniedziałek przed debatą w PE (zwłaszcza że weekendowe protesty kodziarstwa nie wypaliły) tylko dzisiaj. Trochę brak logiki w działaniu kodziarstwa.

Rozsądny głos Magdaleny Ogórek w tej sprawie
        http://www.tvp.info/28250433/to-jest...opozycje-planu
        Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].
        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• No ta. No dobra to niech tam Siedzą. Najważniejsze, że ustawa o ubekach przeglosowana.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            No ta. No dobra to niech tam Siedzą. Najważniejsze, że ustawa o ubekach przeglosowana.
            Dokładnie. 24 lata na to czekałem. "Nocna Zmiana" z 92 roku dostała w ryj. W rocznicę "Wujka" .
            Ostatnio edytowany przez Mayhe(L); [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Podziwiam Cymanskiego, że wyszedł i nie jebnal nikomu w pysk
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A na fejsie kodziarstwo skrzykuje się żeby jutro przyjechać pod Sejm.

Komentarz

• Nie zdziwie sie jak kodziarstwo zrobi spontaniczny majdan pod sejmem.Po nich wszystkiego sie mozna spodziewac.

Komentarz

• w ich przypadku nic nie jest spontaniczne, tylko z góry zaplanowane

Komentarz

• Ale u nas folklor jak w jakiejś bananowej republice. strona rządząca i opozycja to jeden wielki ściek.

Co do głosowań to nie jestem pewien czy były zgodne z regulaminem a może nawet prawem. Kamerami złapali m in Ziobre jak podpisuje listy po zamknięciu posiedzenia a na to ponoć są jakieś paragrafy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                        Ale u nas folklor jak w jakiejś bananowej republice. strona rządząca i opozycja to jeden wielki ściek.

Co do głosowań to nie jestem pewien czy były zgodne z regulaminem a może nawet prawem. Kamerami złapali m in Ziobre jak podpisuje listy po zamknięciu posiedzenia a na to ponoć są jakieś paragrafy.
                        Ponoc lubisz opierdalac kutasy.
                        Bo to ze jesteś wtórnym analfabeta to rzecz pewna vide sens logiczny drugiego zdania.
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                          O skurvisyn. Tworki welcome to!
                          Zajrzałem na te listłity. Jest się z czego pośmiać. Bez kitu, gość powinien wziąć leki. Jest też "apel" do PAD, żeby mobilizował kibolstwo bo chce dostać po ryju . Prowokator

https://twitter.com/lis_tomasz/statu...791936?lang=pl
                          Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            Bo to ze jesteś wtórnym analfabeta to rzecz pewna vide sens logiczny drugiego zdania.
                            Po co robisz personalne wycieczki?

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                              Można mieć różne poglądy, normalna rzecz. Trzeba rozmawiać, nawet się spierać, bo to normalne, ale zawsze na jakimś poziomie.
                              Po co PIS chce wyrzucenia mediów ? Serio nie przeszkadza Ci to ?
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mayhe(L) Zobacz posta
                                Dokładnie. 24 lata na to czekałem. "Nocna Zmiana" z 92 roku dostała w ryj. W rocznicę "Wujka" .
                                Tak jest, blisko ćwierć wieku temu miałem łzy w oczach. A teraz patrzę z radością, jak różowi miotają się niczym gówno w przerębli
                                Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X