Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Autorytetom" odpierdala już całkowicie

Daniel Olbrychski miał zagrać wspólnie z Anną Chodakowską w sztuce "Kwartet" w Teatrze Narodowym w Warszawie. Aktorów podzielił jednak odmienne poglądy polityczne i Olbrychski, tuż przed premierą, zerwał próby i zrezygnował z udziału w spektaklu. Decyzja Olbrychskiego doprowadziła do odwołania premierowego pokazu "Kwartetu" – scenicznej adaptacji powieści Pierre'a Choderlosa de Laclosa pt. "Niebezpieczne związki". Jest już za późno, żeby dokonać zmiany aktora.
    Olbrychski: Zerwałem próby i zrezygnowałem z udziału w spektaklu. Nie mogłem słuchać, jak Anna wychwala rządy PiS. Miałem też dość wysłuchiwania w przerwach, że w Smoleńsku doszło do zamachu i jak Rosjanie zabili Polaków.

Anna Chodakowska: Szkoda, że nie zagramy tego spektaklu razem. Rola hrabiego de Valmont "cyniczna i diaboliczna" idealnie pasuje do Daniela. Ja uważam, że Polska idzie w dobrą stronę. A jeśli ktoś chce wychodzić na ulice z ubekami spod szyldu KOD, to jego sprawa.

Komentarz

• strajk dziennikarzy: z jednej strony hipokryzja, bo płaczą nad dostępem do polityków choć czasem robią gownoburze z dupy, a z drugiej jakaś tam pseudo cenzura i ograniczanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
        z drugiej jakaś tam pseudo cenzura i ograniczanie.
        A w Parlamencie Europejskim jest tak:

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Który to już zamach dokonany przez PiS? Tym razem zrobili zamach na wolność słowa. Dziwne, że dopiero teraz, bo przecież od roku panuje krwawy reżim, a dopiero teraz odebrali wolność słowa.

Biedni dziennikarze nie będą teraz mogli biegać po sejmie za politykami i wpychać im mikrofonu do ust.

Zdecydowanie nie jestem fanem Kuchcińskiego, ale akcja na plus. Posłowie może wezmą się do roboty zamiast udzielać wywiadów.

Komentarz

• Ja tutaj zgadzam się z Ziemkiewiczem, że może skończy się show a zacznie się praca. Wiadomo dziennikarzom to nie pod rękę i jedyny minus tej sytuacji to taki że Pis zraził do siebie wielu dziennikarzy

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
              może skończy się show a zacznie się praca.
              Nie skończy się, bo jak nie w sejmie to przecież będą robić show w "Kropce nad i", "Minęła 20" czy rozmowie w RMF. Ogólnie mam wrażenie, że duża część polityków nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a ich wyjścia na mównicę są tylko po to, żeby błysnąć jakimś mocnym dissem, a nóż będzie z tego "setka" w Faktach. Jakoś trzeba wyborcom o swoim istnieniu przypomnieć.

Były zięć oskarża Frasyniuka o korumpowanie urzędników i wały na cle. To już chyba rozwiązała się zagadka dlaczego Władziu ostatnio jest pierwszym "obrońcą demokracji". Szykuje się kolejny więzień polityczny krwawego reżimu Kaczafiego

Komentarz

• Czy ta zmiana spowoduje, że Petru przestanie organizować konferencję w sejmie ?
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Żeby nowouczesani przestali organizować konferencje w sejmie, Kuchciński musiałby zakazać posiłkowania się kartką i tabletem

Komentarz

• Jak ja mogę go łajzy (czyli Władka) nie trawić, bardziej niż jąkały.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Wrzucałęm to wcześniej info o Tyszce, który zwrócił premię a jest i ciąg dalszy.

Wicemarszałkowie PiS po rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim przekażą premie na cele charytatywne.
                      Brawo dla Prezesa
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                        strajk dziennikarzy: z jednej strony hipokryzja, bo płaczą nad dostępem do polityków choć czasem
                        Fakt pseudo bo cenzura:
                        1. urzędowa kontrola widowisk teatralnych, filmów, audycji, publikacji itp. przed wprowadzeniem ich w obieg społeczny; urząd pełniący taką kontrolę;
                        2. świadectwo szkolne;
                        3. rodzaj kary w Kościele katolickim;
                        4. termin w psychoanalizie
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• są gdzieś te nowe zasady spisane? Najlepiej na zasadzie na czym dokładnie polega zmiana? Bo z jednej strony wypowiedzi PiS mówiące o tym, że praktycznie nic się nie zmieni, a z drugiej opozycja grzmi, że dziennikarze nie będą mogli wjechać już na Wiejską.

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                            są gdzieś te nowe zasady spisane? Najlepiej na zasadzie na czym dokładnie polega zmiana? Bo z jednej strony wypowiedzi PiS mówiące o tym, że praktycznie nic się nie zmieni, a z drugiej opozycja grzmi, że dziennikarze nie będą mogli wjechać już na Wiejską.
                            http://www.sejm.gov.pl/media8.nsf/fi...arlamencie.pdf
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• e: ładniej opisane niżej, więc del.
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• pięknie dziekuję

Komentarz

Pracuję...
                                X