Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Znalezione w necie:
    https://pbs.twimg.com/media/CzZ-4wTXAAEw6LS.jpg
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Polecam dzisiejsze "Bez retuszu" http://vod.tvp.pl/27833661/11122016
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        Polecam dzisiejsze "Bez retuszu" http://vod.tvp.pl/27833661/11122016
        Naprawdę, podziwiam cierpliwość każdego na tej sali, bo ja tej kurwie Celińskiemu miałbym ochotę zwykle zapierdolić w pysk.
        To jest po prostu niesłychane, co to zero wygaduje. Zresztą praktycznie każdy program z nim tak wygląda. Niewyobrażalne bydle.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...isji-kurskiego

Jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości o co chodzi "obrońcom demokracji" i czemu byli tacy przerażeni po zwycięstwie PiS, to chyba każdemu oczy się już otworzyły. Chodzi tylko i wyłącznie o przywileje i kasę, którą zagwarantowali sobie w Magdalence. Odcięcie lewackich mediów od hajsu ze Skarbu Państwa, sprawa uprzywilejowanych NGOsów, ogólnie redystrybucja publicznych pieniędzy, ale najlepiej ten kwik widać po ujebaniu ubeckich emerytur A i chodzą słuchy, że zbior zastrzeżony IPN też jest powodem ostatnich nerwowych ruchów.

Jeszcze mogą ciągnąć kasę z samorządów, ale w 2018r. wybory i też to się skończy

R. Winnicki kiedyś powiedział, że wkurw lewaków powinno się mierzyć w adolfach. Myślę, że w 10-stopniowej skali można już im spokojnie dać 9 adolfów

Komentarz

• Pani "etyczka" się zrzygała:
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
              Szefem Superstacji jest młody Mazowiecki....
              Poważnie TEN Mazowiecki? https://twitter.com/MMazowiecki

Przecież on jest upośledzony (szkoda, że nie dostał się do Sejmu bo takiego kwiatka am dawno nie było)

Komentarz

• Czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie mógłby mi naświetlić bo jaką cholerę PiS trzyma u siebie od 2007 roku (czyli już prawie 10 lat!) takie indywiduum jak Piotrowicz?
                Jaka jest z tego wartość dodana? Bo ja sorry nie widzę żadnej (ale skoro wciąż jest posłem PiS to coś mi umyka)
                Z góry dziękuję!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  Czy ktoś bardziej ogarnięty w temacie mógłby mi naświetlić bo jaką cholerę PiS trzyma u siebie od 2007 roku (czyli już prawie 10 lat!) takie indywiduum jak Piotrowicz?
                  Jaka jest z tego wartość dodana? Bo ja sorry nie widzę żadnej (ale skoro wciąż jest posłem PiS to coś mi umyka)
                  Z góry dziękuję!
                  Zgodnie z zasadą: nasz komuch, dobry komuch. Ich komuch, zły komuch.
                  Przykre, ale prawdziwe.

Komentarz

• Liczba komuchów zawsze musi się zgadzać. Ot, co.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                      Zgodnie z zasadą: nasz komuch, dobry komuch. Ich komuch, zły komuch.
                      Przykre, ale prawdziwe.
                      Nie żebym był adwokatem Piotrowicza, też uważam, że to wizerunkowy strzał w stopę, ale jednak jest różnica w postawie Piotrowicza, a np. Mazguły.

ps. w ZSL liczba komuchów też się zgadza

Komentarz

• Może po prostu wbrew temu całemu pierdoleniu ktoś jednak rozsądnie uważa, że sam fakt bycia członkiem PZPR albo prokuratorem nie jest warunkiem dostatecznym do wyciągania wniosków na temat moralności danego człowieka. Tylko że w takim przypadku nie wymyślonoby odpowiedzialności zbiorowej funkcjonariuszy SB.
                        Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          Tylko że w takim przypadku nie wymyślonoby odpowiedzialności zbiorowej funkcjonariuszy SB.
                          A gdzie tą odpowiedzialność wymyślono i czym się to wymyślenie przejawiło?
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• http://niezalezna.pl/83182-jest-proj...rami-i-rentami
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                              Nie żebym był adwokatem Piotrowicza, też uważam, że to wizerunkowy strzał w stopę, ale jednak jest różnica w postawie Piotrowicza, a np. Mazguły.

ps. w ZSL liczba komuchów też się zgadza
                              Oczywiście, że jest ale niesmak dalej jest duży...
                              Btw.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Antoni Macierewicz poinformował, że Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak stracą stopnie generalskie. Jaruzelski i Kiszczak byli architektami wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
                                Brawo, Panie Antoni!
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X