Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Nie z TT tylko z GW, to raz - dwa moje źródła mówią że przyczyna jest inna i leży za oceanem i zaoceanicznych ostatnich wyborów.
    Sorry, że tak to ujmę ale specyfika postaci, charakter obejmowanego stanowiska, a teraz termin opuszczenia go pozwalają polegać w tej sprawie na zwykłej dedukcji
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Sugerujesz, że miał go nie odwoływać?
      Sugeruję, że miał go nie powoływać

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
        Sugeruję, że miał go nie powoływać

Ale dlaczego dopiero teraz? Trzeba było wtedy.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Cóż, nie dało się inaczej zrozumieć Twojego Jacku uporczywego domagania się odpowiedzi na pytanie o skład potencjalnego rządu Korwina, jak konfrontowania stanu zaplecza partii Korwin z zapleczem PiSu na korzyść tego ostatniego.

Zamieszczone przez Witold Jurasz na fb
          Wiceminister spraw zagranicznych RP p. Robert Grey został zdymisjonowany, gdyż zataił związki z CIA. Nie rozumiem powszechnego zdziwienia. Skoro je miał, to nie dziwne, że zataił.
          O tym jakim kuriozum było mianowanie obywatela USA wiceministrem spraw zagranicznych RP pisałem (vide np: https://www.facebook.com/witold.jura...68021900051524)
          i mówiłem publicznie.
          Teraz, gdy słyszę, że został zdymisjonowany, bo zataił fakt współpracy z CIA (lub też fakt bycia kadrowym oficerem CIA) prowadzi tylko do jednego wniosku: minister Witold Waszczykowski musi zostać natychmiast zdymisjonowany! Z hukiem! Fakt, iż życiorys p. Greya ministra nawet nie zaniepokoił dowodzi co najmniej braku ostrożności.
          Do natychmiastowej dymisji musi podać się również wysoki rangą urzędnik MSZ, który - jak twierdzą wiewiórki - polecił min. Waszczykowskiemu tę kandydaturę. Skądinąd człowiek ten w 1992 r. stał za rozpoczęciem błyskotliwej kariery nikomu wówczas nieznanego Radka Sikorskiego. Czas, by p. Jan Parys zakończył pracę w MSZ. Brak ostrożności to więcej niż grzech.
          Odnośnie do samych okoliczności wykrycia związków p. Greya z CIA wiewiórki mówią, że nasze służby miały określone informacje, a nasi sojusznicy zza oceanu (i tu pytanie czy dowiedziawszy się o tym, czy też z własnej woli) podjęli decyzję, że lepiej "odpalić" p. Greya, niż czekać rok czy dwa nim Polacy sami się zorientują, z kim mają do czynienia. Wówczas bowiem mielibyśmy skandal, a tak skandalu możemy uniknąć, a w każdym razie ograniczyć jego skalę. Nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia ze skandalem.
          Otwartym pytaniem pozostaje czemu Amerykanie pozwoli p. Greyowi zostać wiceministrem? Tu jest kilka wariantów, ale o tym na razie sza!
          https://www.facebook.com/witold.jura...95398397313874
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Czyli kolejny raz nie zrozumiałeś mojego ówczesnego posta? Jak mi przykro.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Ale dlaczego dopiero teraz? Trzeba było wtedy.
              Masz sporo racji, postaram się poprawić. Raz się człowiek zagapi, a tu taka wtopa. No i szkoda tak dobrego ministra.

Komentarz

• Z dziś :

Gronkiewicz-Waltz chce 120 tys. zł od Marszu Niepodległości.

W Urzędzie miasta stołecznego Warszawy przypomniano sobie o Marszu Niepodległości i do Stowarzyszenia Marsz Niepodległości poszło pismo (sygnowane datą 16 listopada 2016 r.) od prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz z którego wynika, że HGW żąda 124 414,20 złotych "za szkody powstałe podczas zgromadzenia publicznego Marsz Niepodległości 2013 r.".
                Problem polega jednak na tym, że jest to praktycznie cała treść tego wezwania. Nie w żaden sposób wyszczególnione czego dotyczą owe straty - na co zwraca uwagę pismo jakie zespół prawny Marszu Niepodległości skierował w odpowiedzi do Hanny Gronkiewicz-Waltz.
                z wczoraj:

Policja żąda od pseudokibiców ponad 230 tys. złotych za ustawkę przed Spodkiem

Śląska policja zawnioskowała do prokuratury, by pseudokibice z własnej kieszeni pokryli część kosztów akcji przed katowickim Spodkiem. - Chodzi o 233 tys. zł, które pochłonęło wysłanie dodatkowych sił - wyjaśnia rzeczniczka policji. Mundurowi mają nadzieję, że dzięki takiej karze "następnym razem awanturnicy dwa razy się zastanowią, zanim zdecydują się na konfrontację z policją". (http://www.tvn24.pl)
                Ciekawe czy to zbieg okoliczności czy nagle coś zorganizowanego, aby grupy o poglądach na prawo jakoś stłamsić w ten sposób

Komentarz

• Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                  Masz sporo racji, postaram się poprawić. Raz się człowiek zagapi, a tu taka wtopa.

Zamieszczone przez Keller Zobacz posta
                  No i szkoda tak dobrego ministra.
                  Moim zdaniem nie jest dobry i nie będę po nim płakał.

Oczami wyobraźni widzę lament, jaki nastanie w gazietkach i TVN-ach gdy następczyni zostanie ujawniona.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Czyli kolejny raz nie zrozumiałeś mojego ówczesnego posta? Jak mi przykro.
                    Zrozumiałem, że w Twoim ówczesnym mniemaniu partia PiS miała odpowiednich kandydatów na ministrów. Odpisz mi proszę czy się myliłem w tej kwestii.

Co do przykrości, to cóż - każdego rusza coś innego. Mnie jest przykro, że znowu w MSZ pozwala się na tego typu dyletanctwo/krecią robotę. Tym bardziej po zapowiedziach wstawania z kolan.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Zrozumiałem, że w Twoim ówczesnym mniemaniu partia PiS miała odpowiednich kandydatów na ministrów. Odpisz mi proszę czy się myliłem w tej kwestii.
                      Dyskusja, w której wtedy brałem udział, dotyczyła z tego, co pamiętam Macierewicza, Błaszczaka i Ziobry. Na temat MSZ takowej nie przypominam sobie. Nota bene moją faworytką na to stanowisko była zawsze Anna Fotyga.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        Mnie jest przykro, że znowu w MSZ pozwala się na tego typu dyletanctwo/krecią robotę. Tym bardziej po zapowiedziach wstawania z kolan.
                        Nie przesadzajmy, jest różnica między niedbalstwem a celowym oddawaniem Polski w pacht obcym państwom. W porównaniu z poprzednią ekipą ewidentnie wstajemy z kolan. Tym bardziej, że politykę zagraniczną, nad wyraz zacnie, prowadzi również Duda.

Co nie zmienia faktu, że jakby Waszczykowski miał honor, to podałby się do dymisji.
                        "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Nota bene moją faworytką na to stanowisko była zawsze Anna Fotyga.
                          o żesz ***** ... nieźle

Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                          Tym bardziej, że politykę zagraniczną, nad wyraz zacnie, prowadzi również Duda.
                          przypomnisz te zacne zasługi?

Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                          Co nie zmienia faktu, że jakby Waszczykowski miał honor, to podałby się do dymisji.
                          wyjebać na śmietnik historii. Gorszego nie było. Moja trójka na pudle: Waszczu, Fatalna, Sikor

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta

przypomnisz te zacne zasługi?
                            Sam możesz do tego dojść...

Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                            wyjebać na śmietnik historii. Gorszego nie było.
                            ...jeśli zrzucisz z oczu klapki nienawiści .
                            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Muppet_Show Zobacz posta
                              Gorszego nie było
                              Znać że masz maksymalnie 25 lat, a świadomość polityczną opierasz wyłącznie na przekazach medialnych

Skubiszewski, Olechowski, Cimoszewicz, Rosati, Rotfeld, Geremek... Same ***** mać tuzy z gigantycznymi zasługami

http://vod.tvp.pl/28043653/30112016
                              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• https://dorzeczy.pl/kraj/15739/Licho...la-wybory.html
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X