Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    PiS własnie pewnym krokiem zmierza po tytuł największego debilizmu ekonomicznego w historii.

Ustalili pensję MINIMALNĄ na 2000 pln brutto czyli 24 000 brutto/rok i jednocześnie postanowili obniżyc kwotę wolną od podatku wyłącznie tym, którzy zarabiają maksymalnie około 45% tej kwoty (11 000 brutto/rok)

Jutro Morawiecki rozda wszystkim Niderlandy
    Czepiasz się. Obiecali podniesienie kwoty? Obiecali Podniosą ? Podniosą
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Morawiecki to kompletny ******. Oby jak najszybciej ktoś poszedł po rozum do głowy i go wypierdolił z rządu...
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Powiedzmy sobie szczerze,że skala tego złodziejstwa i jego głupoty jest tak absurdalna,że ja zaczynam sie zastanawiac czy to nie ustawka i gra Kaczafiego w "Car dobry tylko bojarzy głupi" i czy nie wstrzyma on tego na ostatniej prostej.
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

PiS własnie pewnym krokiem zmierza po tytuł największego debilizmu ekonomicznego w historii.

Ustalili pensję MINIMALNĄ na 2000 pln brutto czyli 24 000 brutto/rok i jednocześnie postanowili obniżyc kwotę wolną od podatku wyłącznie tym, którzy zarabiają maksymalnie około 45% tej kwoty (11 000 brutto/rok)

Jutro Morawiecki rozda wszystkim Niderlandy
          Może nie aż tak, bo kwota wolna to dochód, czyli netto. Niemniej nie zmienia to istoty rzeczy.

Zyta jak duch może, to jebnij małego Morawieckiego w zakuty łeb
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Mam dziś nieco więcej czasu i sił więc na szybko:
            Kurski i TVP co na plus:
            -wypowiedzenie Agorze umowy na wyłączność do archiwum TVP
            -ogarnięcie TVP Info
            -podjęcie rękawicy w walce o najpopularniejsze rozgrywki piłki reprezentacyjnej
            -"uwolnienie" masy "zaaresztowanych" filmów
            -zatrzymanie outsourcingu pracowników TVP

Odnośnie planów dotyczących kwoty wolnej, wydaje mi się - jest to tylko moje przypuszczenie - że podatek dochodowy, który dziś znamy wkrótce zniknie i zostanie zastąpiony podatkiem jednolitym

pozdrawiam.
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Sami krezusi tutaj, jak widzę. U mnie bez zmian, więc spoko.

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Mam dziś nieco więcej czasu i sił więc na szybko:
                Kurski i TVP co na plus:
                -wypowiedzenie Agorze umowy na wyłączność do archiwum TVP
                -ogarnięcie TVP Info
                -podjęcie rękawicy w walce o najpopularniejsze rozgrywki piłki reprezentacyjnej
                -"uwolnienie" masy "zaaresztowanych" filmów
                -zatrzymanie outsourcingu pracowników TVP

Odnośnie planów dotyczących kwoty wolnej, wydaje mi się - jest to tylko moje przypuszczenie - że podatek dochodowy, który dziś znamy wkrótce zniknie i zostanie zastąpiony podatkiem jednolitym

pozdrawiam.
                A diabeł tkwi w szczegółach. Miejmy nadzieję, że nie będzie się śmiał z małego Morawieckiego
                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  Sami krezusi tutaj, jak widzę. U mnie bez zmian, więc spoko.

Kluczowe jest "bez zmian". Miała być zmiana.

Dla "krezusów" co dostają ponad 700 zł na rękę miesięcznie (fortuna!).

A jeszcze ci co dostają piątkę dostaną dodatkowo po ryju
                  "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

A wolno się martwić o swojego szefa szukającego gdzie by tu sobie odbić czy to już zbyt daleko idąca wyobraźnia?
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Krezusi? zarabianie powyzej 700 pln/miesiąc to bycie krezusem?

Bo całej reszcie podatek rośnie (kwota wolna bez zmian a inflacja rośnie) 8-)

Poza tym powiedzmy sobie szczerze,że największy kant w niezrealizowaniu tej obietnicy PiS dotyka ludzi zarabiających miedzy 2 a 5 tysiecy pln bo jak ktoś zarabia 20 000 na miesiąc to te grosze z kwoty wolnej są dla niego absolutnie niezauważalne

Symptomatyczne są komentarze pod jedynym newsem, który próbuje ratowac to oszustwo PiS czyli na niezaleznej - tak fanatycznego bowiem elektoratu jak tam nie ma on nigdzie i nigdy chyba nie widziałem tam takiej ich krytyki.

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Nie bądź skrobidupą, Morcie. Za Polskę, za kraj:
                        http://www.bankier.pl/gospodarka/wskazniki-makroekonomiczne/inflacja-rdr-pol

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          A wolno się martwić o swojego szefa szukającego gdzie by tu sobie odbić czy to już zbyt daleko idąca wyobraźnia?
                          Dokładnie - równanie w dół zawsze prowadzi do pauperyzacji całego społeczeństwa.

Komentarz

.
                            Nie żebym coś ale chyba jesteśmy w okresie deflacji...
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                              Nie żebym coś ale chyba jesteśmy w okresie deflacji...
                              Ale wyliczają ją statystycy. Ja jakoś nie zauważyłem, żeby ceny towarów czy usług spadały, a nawet wręcz przeciwnie

Poza tym kwota wolna w tej wysokości jest od wielu lat, także ten tego...

Komentarz

Nie bądź skrobidupą, Morcie. Za Polskę, za kraj:
                                http://www.bankier.pl/gospodarka/wskazniki-makroekonomiczne/inflacja-rdr-pol

Potaniały wagony i czołgi także tego

Mnie wk...ia ich wystawianie się na strzał w kompletnie idiotyczny sposób, już lepiej by było gdyby nie ruszali tej kwoty w ogóle niż maja ludzi tylko rozsierdzić.

Niech zwiększy te kwotę wolną ludziom zarabiającym przynajmniej średnią krajową a nie kompromituje siebie i rząd dyrdymałami o tych co mają 950 pln brutto/miesiąc (pensję minimalną ustalając na 2000 brutto).

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X