Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Pieczewo Zobacz posta
    Przepraszam Cię brunak, ale te slajdy które przedstawiłeś nie są w zgodzie z obowiązującą tu linią i pewnie je trzeba będzie usunąć wraz z całym postem...

Belgia - 6 lat, ale to przecież pedofile...
    Bułgaria - 7 - pierwszy wzór! ... wszyscy lubimy bułgarki....
    Czechy - 6... mali niemcy
    Dania - 6... pewnie żeby im się LEGO lepiej sprzedawało
    Niemcy - 6 - Merkel... koniec tematu
    Estonia,Litwa, Łotwa - 7... tu nic nie wymyślę - boję się wspomnieć o postsowieckich krajach
    Irlandia - 6... j.w.... kartofle wpierd....
    Grecja - 6... no i wiadomo jak skończyli - pierd... bankruty
    Hiszpania - 6 .. kryzys jak wyżej
    Francja - 6... nieroby potem rosną
    Chorwacja - 6... tu zaskoczenie, bo spodziewalibyśmy się solidarności - w końcu 'sahovnica'
    Włochy - 6... peda....
    Cypr, Luxwmburg - 6.. bez echa...
    bracia Węgry (bez kitu, ale piję akurat Tokaj) - 6... zdradzili?
    Malta - 5
    Cpuny z Holli - 6
    Austria - 6... Fritzl itp.
    Portugalia, Rumunia, Słowacja - 6...
    Szwecja+Finlandia - 7 (mają tak jak my przedszkole 'forskole klass' - nie dojdę czy obowiązkowe) , podstawówka 9 lat + gimnazja + od razu studia (?) nie wiem jak to czytać...
    GBR - 5 (Polnocna Irlandia 4) , ale to już ustaliliśmy, że to chamy i im odp... na baletach wyjazdowych... Oxford, Cambridge to mit tak samo jak Hogwart
    Islandia - 6... banksterzy
    Liechtenstein - 6... bida do tego archaiczna monarchia
    Macedonia - 6
    Norwegia - 6
    Turcja - 5,5
    Serbia - 5,5 - 6,5 (?)
    Czarnogóra, Bośnia - 6

Większość nas zdradziła???

PS. Foxx - dzięki, ze jesteś na swoim poziomie... tak na prawdę przeglądałem te forum od dłuższego czasu i nagle mi się mdło zrobiło od 'spijających sobie z dziobków' wyznawców 'niezależnej' (sorry ale jak dla mnie to lustrzane odbicie środowiska LGTB) stąd postanowiłem wsadzić kij w mrowisko (za dużo wolnego czasu w ostatnich dniach)
    - oraz dzięki BlackAdder za formułowanie własnych myśli... czego i innym życzę...

Najgorsze, ze mam dziwne przeświadczenie, ze w komunie pewna (nieokreślona) część tych przekonanych-o-swojej-racji- formumowiczów byłaby wiernymi członkami ZMP...

PS I. Na przyszły rok - każdemu z Was szykuje się sponosoring Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze w postaci opłaty przesyłowej (ca. 8 PLN miesięcznie)... hehe... a Piotr Duda z Kacerkiem do Kołobrzegu PIS= Podatki i Socjalizm

ZNIKAM Z FORUM....
    A co ty masz ciemnogrodzki cwoku do środowiska lgbt ? w praktycznie każdym z krajów przez ciebie wymienionych to środowisko jest hołubione i hołdowane. Nie wspominając o ich roli w USA (Harvard, Stanford, Princeton, Yale, MIT, Berkeley).
    Natomiast faktem jest ze użytkowników takich jak ty wyróżnia intelekt i gorliwość godna ZSMPowca, skoro popierasz przymus edukacji 6 letnich dzieci w kompletnie do tego nie przystosowanych placówkach.

Jedyne czego mogę żałować to to, ze nie będzie mi dane pośmiać się z twojej niezmierzonej wiedzy dotyczącej rynku energetycznego i wydobycia węgla.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

Przepraszam Cię brunak, ale te slajdy które przedstawiłeś nie są w zgodzie z obowiązującą tu linią i pewnie je trzeba będzie usunąć wraz z całym postem...

Belgia - 6 lat, ale to przecież pedofile...
      Bułgaria - 7 - pierwszy wzór! ... wszyscy lubimy bułgarki....
      Czechy - 6... mali niemcy
      Dania - 6... pewnie żeby im się LEGO lepiej sprzedawało
      Niemcy - 6 - Merkel... koniec tematu
      Estonia,Litwa, Łotwa - 7... tu nic nie wymyślę - boję się wspomnieć o postsowieckich krajach
      Irlandia - 6... j.w.... kartofle wpierd....
      Grecja - 6... no i wiadomo jak skończyli - pierd... bankruty
      Hiszpania - 6 .. kryzys jak wyżej
      Francja - 6... nieroby potem rosną
      Chorwacja - 6... tu zaskoczenie, bo spodziewalibyśmy się solidarności - w końcu 'sahovnica'
      Włochy - 6... peda....
      Cypr, Luxwmburg - 6.. bez echa...
      bracia Węgry (bez kitu, ale piję akurat Tokaj) - 6... zdradzili?
      Malta - 5
      Cpuny z Holli - 6
      Austria - 6... Fritzl itp.
      Portugalia, Rumunia, Słowacja - 6...
      Szwecja+Finlandia - 7 (mają tak jak my przedszkole 'forskole klass' - nie dojdę czy obowiązkowe) , podstawówka 9 lat + gimnazja + od razu studia (?) nie wiem jak to czytać...
      GBR - 5 (Polnocna Irlandia 4) , ale to już ustaliliśmy, że to chamy i im odp... na baletach wyjazdowych... Oxford, Cambridge to mit tak samo jak Hogwart
      Islandia - 6... banksterzy
      Liechtenstein - 6... bida do tego archaiczna monarchia
      Macedonia - 6
      Norwegia - 6
      Turcja - 5,5
      Serbia - 5,5 - 6,5 (?)
      Czarnogóra, Bośnia - 6

Większość nas zdradziła???

PS. Foxx - dzięki, ze jesteś na swoim poziomie... tak na prawdę przeglądałem te forum od dłuższego czasu i nagle mi się mdło zrobiło od 'spijających sobie z dziobków' wyznawców 'niezależnej' (sorry ale jak dla mnie to lustrzane odbicie środowiska LGTB) stąd postanowiłem wsadzić kij w mrowisko (za dużo wolnego czasu w ostatnich dniach)
      - oraz dzięki BlackAdder za formułowanie własnych myśli... czego i innym życzę...

Najgorsze, ze mam dziwne przeświadczenie, ze w komunie pewna (nieokreślona) część tych przekonanych-o-swojej-racji- formumowiczów byłaby wiernymi członkami ZMP...

PS I. Na przyszły rok - każdemu z Was szykuje się sponosoring Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze w postaci opłaty przesyłowej (ca. 8 PLN miesięcznie)... hehe... a Piotr Duda z Kacerkiem do Kołobrzegu PIS= Podatki i Socjalizm

ZNIKAM Z FORUM....
      To ze Cie nikt nie lubi, nie oznacza ze nie ma własnego zdania.
      Tu nie ma demokracji i wraz z jej początkiem będzie koniec tej ostoji normalności.
      A w ogóle to ch...j Ci w serce belzebubie jeden, ancychryście, nikt po Tobie nie zatęskni, wracaj do swoich POpapranych ziomali.
      „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Komentarz

• Mówiłem, że meteor?
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Bardzo ciekawe odkrycie prof. Cenckiewicza: http://niezlomni.com/sensacyjne-odkr...-iii-rp-wideo/

Były książki o "Resortowych dzieciach", będzie pewnie materiał na "Sowieckie dzieci".

Dodając do tego ujawnienie zbioru zastrzeżonego IPN w przeciągu kilku miesięcy - w niektórych domach jest ciepło

Komentarz

• Kto by się spodziewał.

http://www.money.pl/banki/wiadomosci...0,2178886.html
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              Jestem klientem mBanku i nie odczułem konsekwencji wprowadzenia podatku.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Jestem klientem mBanku i nie odczułem konsekwencji wprowadzenia podatku.
                A masz kartę kredytową, kredyt hipoteczny lub gotówkowy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
                  Nie mam i dobrze mi z tym
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• I dlatego też nie odczułeś wprowadzenia podatku, zazdroszczę

Komentarz

I dlatego też nie odczułeś wprowadzenia podatku, zazdroszczę
                      Dlatego też byłem i jestem ZA
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

Komentarz

A co Ci bank może na hipotece podnieść?
                        Jak chcecie dawać takie argumenty to może zróbcie zestawienie z przychodami banków np z ostatnich 5 lat, bo zdajecie sobie sprawę, że przychody to nie jest wartość stała i jest uzależniona (uwaga szok) od tego ile się udzieli kredytów? Idąc waszym tokiem rozumowania, trzeba zlikwidować wszystkie podatki dla banków to ceny usług drastycznie spadną.
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                          A co Ci bank może na hipotece podnieść?
                          Jak chcecie dawać takie argumenty to może zróbcie zestawienie z przychodami banków np z ostatnich 5 lat, bo zdajecie sobie sprawę, że przychody to nie jest wartość stała i jest uzależniona (uwaga szok) od tego ile się udzieli kredytów? Idąc waszym tokiem rozumowania, trzeba zlikwidować wszystkie podatki dla banków to ceny usług drastycznie spadną.
                          Nie wiem skąd wysnułeś takie wnioski, ale ok masz prawo.

W hipotece nie wiele może ale jak wiesz bądź nie z kredytem hipotecznym często gęsto dostajesz w pakiecie kilka innych "usług" za które jesteś w odpowiedni sposób naliczany przez bank, nie wiem jak jest w przypadku akurat mBanku bo nigdy nie miałem z nim styczności.

Faktem jest,że obecnie produkty kredytowe są droższe m.in. przez wprowadzenie podatku.

Komentarz

• Taki tam drobiazg, pozornie bez znaczenia:
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kolejny bank upada. Najpierw oddział w Wołominie, potem w Nadarzynie, a teraz Ciechanów...
                              Czy to prawda, że Banki Spółdzielcze należą do osoby związanej ze środowiskiem PSL?
                              Ciekawe czy kolejne Banki Spółdzielcze będą upadać?

Bank Spółdzielczy w Ciechanowie ma kłopoty. KNF uspokaja: Ogólna sytuacja sektora jest dobra

Zaczęło się od spektakularnego upadku BS w Wołominie, kolejna była ogłoszona niedawno upadłość BS w Nadarzynie. Wiele wskazuje na to, że PBS w Ciechanowie jest kolejnym bankiem spółdzielczym, który popadł w olbrzymie kłopoty. Czy skończą się one równie dramatycznie, jak zakończyły się w Wołominie i Nadarzynie? Dziś tego przewidzieć nie sposób, ale warto wiedzieć, że wobec ciechanowskiego banku wszczęto właśnie postępowanie administracyjne, którego konsekwencją może być ustanowienie w tej instytucji zarządu komisarycznego. Decyzję o wszczęciu postępowania poprzedził spór o obsadzenie stanowiska prezesa banku, a sprawę dodatkowo komplikują bardzo duże straty finansowe prezentowane w raporcie za pierwsze półrocze. Jedno jest pewne, jeśli zarząd komisaryczny zostanie wprowadzony, to nie będzie to dobry prognostyk dla Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Wprowadzanie tego typu rozwiązania przez KNF prawie zawsze oznacza bardzo duże kłopoty.

Nie sposób na tym etapie przesadzić, kto ponosi winę za zły stan finansów banku, ale ciężko nie dostrzegać tego, że nadzór nad rynkiem finansowym kolejny raz próbuje zaklinać rzeczywistość. Wyspecjalizował się w tym przede wszystkim Andrzej Jakubiak, były prezes KNF-u, który chwalił się tysiącem kontroli i stabilnością sektora bankowego. To właśnie trwałość rynku finansowego były protegowany Hanny Gronkiewicz-Waltz uznawał za swój największy sukces. Czy sektor banków spółdzielczych rzeczywiście jest stabilny? Trudno o taki wniosek, co przyznawali w przeszłości nawet urzędnicy KNF-u. Aktualnie aż w 42 z 559 banków spółdzielczych prowadzone jest postępowanie naprawcze. Mimo to Łukasz Dajnowicz, rzecznik Komisji Nadzoru Finansowego, także uspokaja i sugeruje, że tego typu sytuacja nie jest niczym nadzwyczajnym:

Ogólna sytuacja sektora banków spółdzielczych jest stabilna, przypadek Banku Spółdzielczego w Nadarzynie miał charakter jednostkowy. Wszystkie 42 banki spółdzielcze podlegające obecnie postępowaniu naprawczemu, spełniają normę płynności LCR i mają współczynnik wypłacalności powyżej ustawowego minimum 8%, a 36 z tych 42 banków spółdzielczych ma w bieżącym roku dodatni wynik finansowy. Z końcem 2015 r. 4 banki spółdzielcze zrealizowały programy naprawcze, a z końcem 2016 r. planowane jest zrealizowanie kolejnych 4 programów. Wszystkie spółdzielcze instytucje kredytowe realizujące plany naprawy są na bieżąco - z uwagi na charakter prowadzonej działalności - przedmiotem szczególnej uwagi i czynności nadzorczych KNF”

– czytamy w przesłanym do nas komunikacie.

Przypomnijmy jednak, że PBS w Ciechanowie jest właśnie jednym z takich banków, w których realizowanych jest program naprawczy. Celem programu prowadzonego wobec ciechanowskiego banku jest „wyeliminowanie nieprawidłowości oraz redukcja nadmiernych ryzyk”. W pierwotnej wersji urzędnicy nadzoru zakładali, że bankowi w 2016 roku uda się wypracować 8,85 milionów zysku netto (po stracie 16 milionów w roku 2015). Czy uda się ten plan zrealizować? To bardzo wątpliwe, bo sprawozdanie finansowe za pierwsze półrocze pokazuje stratę w wysokości 4,05 miliona złotych.

Z pewnością ważną informacją dla wszystkich klientów PBS w Ciechanowie jest informacja, że depozyty we wszystkich bankach spółdzielczych (podobnie jak i te w „zwykłych” bankach i SKOK-ach), objęte są państwowymi gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Warto jednak bardzo uważnie przyglądać się kondycji ciechanowskiego banku, zwłaszcza, że jest to czwarty pod względem wielkości wśród banków spółdzielczych w Polsce (na koniec czerwca miał aktywa warte 1,2 mld zł i prawie 900 mln z depozytów).
                              http://wpolityce.pl/gospodarka/31299...ora-jest-dobra

Komentarz

[...] na PO głosowałem po raz ostatni w 2007 (to były czasy, gdy na połowie stadionów w Polsce krzyczało się anty-PIS / do poszukania w necie dla zainteresowanych) - a akurat w PO najbliżej mi było do Gowina (dzis przy PIS) [...]
                                I wszystko jasne.

@looking16

Banki spółdzielcze pod względem wiarygodności to coś między bankami komercyjnymi a SKOK-ami. W latach 90. banków spółdzielczych padło bardzo dużo. Tutaj raczej informacyjny artykuł z roku 2012:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jesl...e-2661870.html
                                Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
                                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Pracuję...
                                X