Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ale że oni są za KODem i resztą targowicy obecnej ...

Komentarz

• Tytuł przesadzony, ale materiał

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
        Tytuł przesadzony, ale materiał

Sam nie wiem w dalszym ciągu co mam myśleć o PAD ale tu mówi bardzo dobrze .

Komentarz

• Nie wiem jak Wy, ale bardzo wkurwiło mnie dziś to, że "tamta strona" zaczyna wchodzić na pole nasze, prawdziwych patritów, którrzy robia wszystko dla idei, a nie dla lansu... Zaczynają podpinać się pod n. MN i robić swój, który do tej pory wyszysdzali, a od jakiegoś czasu lansowany na "nowego Wojewódzkiego" - Chajzer zbera zasługi za to że pomaga żyjącym Powstańcom - od roku, gdzie był wcześniej? wiadomo, że takimi zagrywkami chcą podpierniczać młody elektorat, który im się wymmknął ...

natemat.pl :

Chajzer znów zawstydził "prawdziwych patriotów”. Zebrał tysiące złotych pomocy dla Powstańców Warszawskich
          Te tytuły dzisjesze, żę niby zawstydził "prawdziwych patriotów" (pisane z pogardą) bo zrobił zbiórkę kasy przy całej machinie medialnej wydanej na promocje tego i siebie, zapominajac, że Ci wyszydzani prawdziwi patrioci robią to od lat bo cichu i rozgłosu nie chwalać się jak te świnie np. http://www.kibice.net/news/5628-kibi...s-zlotych.html

I te komentarze ludzi ogłupiałych łykających takie zagrania ehhh https://www.facebook.com/ChajzerFili...type=3&theater

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
            ale że oni są za KODem i resztą targowicy obecnej ...

Sorry, ale ja ten klip odebrałem zupełnie inaczej - raczej równo dotyczy obu stron "konfliktu" - i wierchuszek partyjnych starających się dzielić zwykłych ludzi - na "gorszy sort" - w moim zrozumieniu "moherów" lub "lemingów"... i to, że gramy w nie naszą grę. Jest tam nawet tekst Peji: "i ch... mnie obchodzi całą polityczna scena" - taki jest ich stosunek.

PS. Spójrzcie na poprzedzający mnie wpis klamota1916 i dzielenie narodu - i co źle, że Hajzer zebrał? To zbierz więcej i go zawstydź... Młynarski kiedyś śpiewał: "Róbmy swoje"... ja się cieszę, że słuch noworodków w szpitalu na Madalińskiego (jeszcze w czasie kiedy jego dyrektorem był p. Profesor Chazan!!) jest badany dzięki temu, że WOŚP dostarczył specjalistyczne aparaty - i dzięki temu moje dzieci i setek/tysięcy(?) małych Legionistów mogły być zbadane kilka dni po porodzie... i co mam pluć na Owsiaka? RÓBMY SWOJE....
            Ostatnio edytowany przez Pieczewo; 126712. Powód: literówki

Komentarz

• I jeszcze żeby pokazać jaka 'polityka' jest skomplikowana i przewrotna (materiał z szalonych lat '90)

https://www.youtube.com/watch?v=vGx3VQJOOM8

p.Anna Walentynowicz i Gwiazdowie bronieni przez anarchistów/lewaków (!!) - w proteście przeciwko 'Magdalence' (czyli m.in. p.Lech Wałęsa i Ś.P. p.Lech Kaczyński) - atakowani przez skinów z gdańskiej Lechii !!!

...a dziś wszystko na głowie

Komentarz

• Taa... dziś wszystko na głowie - nie tak, jak jeszcze dwa lata temu, prawdaż?
                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                Up the Anchor!

Komentarz

• To ze peja poszedl nie w ta strone to juz nie tajemnica. Swoja droga nigdy go nie lubilem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pieczewo Zobacz posta
                    Sorry, ale ja ten klip odebrałem zupełnie inaczej - raczej równo dotyczy obu stron "konfliktu" - i wierchuszek partyjnych starających się dzielić zwykłych ludzi - na "gorszy sort" - w moim zrozumieniu "moherów" lub "lemingów"... i to, że gramy w nie naszą grę. Jest tam nawet tekst Peji: "i ch... mnie obchodzi całą polityczna scena" - taki jest ich stosunek.

PS. Spójrzcie na poprzedzający mnie wpis klamota1916 i dzielenie narodu - i co źle, że Hajzer zebrał? To zbierz więcej i go zawstydź... Młynarski kiedyś śpiewał: "Róbmy swoje"... ja się cieszę, że słuch noworodków w szpitalu na Madalińskiego (jeszcze w czasie kiedy jego dyrektorem był p. Profesor Chazan!!) jest badany dzięki temu, że WOŚP dostarczył specjalistyczne aparaty - i dzięki temu moje dzieci i setek/tysięcy(?) małych Legionistów mogły być zbadane kilka dni po porodzie... i co mam pluć na Owsiaka? RÓBMY SWOJE....
                    Moim zdaniem klamot1916 miał zupełnie co innego na myśli, a mianowicie to, że nie trzeba się chwalić na prawo i lewo o zorganizowanej zbiórce pieniędzy. A to, że zebrał i Powstańcy tylko na tym zyskują to dobrze i tego nie negował.
                    Chajzer użył do tego jak to nazwał klamot1916 całej medialnej machiny, bo pewnie nikt by mu nie wrzucił grosza i uznał za naciągacza. A nazwani "prawdziwi patrioci" robią to we własnym zakresie, środowisku wzajemnego zaufania i wiedzą, że pieniądze pójdą tam gdzie był ich zamierzony cel.
                    A komentarze, jak to komentarze Bez komentarza Skoro komentujący uznają, że dla kibiców ucieleśnieniem patriotyzmu jest założenie bluzki z kotwicą to tylko świadczy o ich ignorancji.
                    [...] Polak, co nie chciał zostać Kainem,
                    Że chciał być wiernym ojczyźnie synem,
                    Chciał jej wolności w słońcu i chwale,
                    A że śmiał mówić o tym zuchwale,
                    Że nie chciał, by go więziono, bito,
                    Był reakcyjnym polskim bandytą. [...]

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                      Zdaje się, że gdzieś na obrzeżach obiegu informacji zaczynają prześwitywać elementy "planu Morawieckiego"...
                      A propos Morawieckiego. Facet najpierw popiera CETA, a teraz czytam to:
                      http://www.polska2041.pl/finanse/new...se,nId,2290025
                      Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy mogą pomóc polskiemu rządowi przy reformie podatkowej – wynika z ustaleń Interii. To efekt ostatniej wizyty wicepremiera Mateusza Morawieckiego w Stanach Zjednoczonych, podczas której doszło do serii spotkań z kierownictwem BŚ i MFW.
                      Orban ich wypędził, to my mamy ich przyjąć? Jeśli to prawda, to jest dramat. Balcerowicz z Bieleckim i Lewandowskim by się nie powstydzili.
                      Każdy polityk PO byłby uznany za zdrajcę, a w tym przypadku jakoś dziwnie temat nie jest poruszany - przez salon, to rozumiem, ale druga strona też milczy, a właśnie decyduje się o kierunku w którym będziemy zmierzać i warto byłoby ten temat poruszać w publicznej debacie.
                      Ostatnio edytowany przez Grabo; 704.

Komentarz

• Interia ustaliła, że BŚ i MFW mogą pomóc. Nie żebym bronił takich pomysłów, ale będzie to miało miejsce przez testem zderzeniowym brzozy z tupolewem czy po?
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Gdyby ktoś nie wiedział, co jest grane dzisiaj, to bardzo proszę:
                          http://fakty.interia.pl/polska/news-...ac,nId,2292440

http://niezalezna.pl/87784-kaczynski...pozna-te-filmy

http://niezalezna.pl/87779-hgw-zosta...-weryfikacyjna

http://wpolityce.pl/polityka/312324-znamienne-jubileusz-tk-w-gdansku-pokazal-kto-broni-demokracji-w-polsce-obok-rzeplinskiego-byly-plk-sb-leonard-lukaszuk

Nie będzie podwyżek opłat za wodę dla konsumentów i przedsiębiorców. Będą obowiązywać opłaty takie jak w 2016 roku - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek po posiedzeniu Rady Ministrów, na którym przyjęto m.in. projekt Prawa wodnego.
                          - Zgodnie z osobistą decyzją pani premier nie będzie żadnych podwyżek opłat za wodę, obowiązywać będą takie same opłaty jak w 2016 r. - zarówno te dotyczące przedsiębiorców, jak i konsumentów - powiedział Bochenek.

Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Nie będzie podwyżek opłat za wodę dla konsumentów i przedsiębiorców. Będą obowiązywać opłaty takie jak w 2016 roku - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek po posiedzeniu Rady Ministrów, na którym przyjęto m.in. projekt Prawa wodnego.
                            - Zgodnie z osobistą decyzją pani premier nie będzie żadnych podwyżek opłat za wodę, obowiązywać będą takie same opłaty jak w 2016 r. - zarówno te dotyczące przedsiębiorców, jak i konsumentów - powiedział Bochenek.
                            I w ten właśnie sposób rząd bohatersko rozwiązał problem, który sam wykreował...

@Grabo
                            Kiedy Orban wypędził MFW czy BŚ?
                            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                              I w ten właśnie sposób rząd bohatersko rozwiązał problem, który sam wykreował...
                              Medialnie punkt dla rządu Pani Beaty.

Grabo maca cały czas ale bezskutecznie.
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

@Grabo
                                Kiedy Orban wypędził MFW czy BŚ?
                                Spłacił przed czasem wszystkie zobowiązania wobec tych instytucji (w 2013 r.) i wielokrotnie wypowiadał się o szkodliwości - tj. narzucaniu warunków polegających na obciążaniu kosztami kryzysu zwykłych obywateli, z pominięciem zagranicznego kapitału. Przedstawicielstwo MFW na Węgrzech zostało zamknięte.
                                A trzeba dodać, że oni byli w sytuacji katastrofalnej z zadłużeniem sięgającym 80% PKB.

Komentarz

Pracuję...
                                X