Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Teraz tylko pewnie się zwiększy ilość tego syfu zza wielkiej wody...

Tutaj ciekawy artykuł: http://www.forbes.pl/kanadyjczycy-os...07735,1,1.html
    Ostatnio edytowany przez głos z trybun; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
      Ulubienica Kuszy znowu błyszczy :0

https://www.facebook.com/Lemingopedi...7261254738250/
      Bez kitu, baba powinna zostać w tym kiblu w liceum, tam przynajmniej robiła rzeczy o których miała pojęcie
      ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
      Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
      O dziecko polskie, za Twojego dziada,
      Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
      O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
      I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
      Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
      Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

Komentarz

• Niby fajnie, że Antek dał kopa żabojadom. Z drugiej jednak strony... takie coś http://www.superstacja.tv/program/ni...iatek,6424078/

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
          Niby fajnie, że Antek dał kopa żabojadom. Z drugiej jednak strony... takie coś http://www.superstacja.tv/program/ni...iatek,6424078/
          czy ty wiesz kim wrzuciłeś linka ??
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Ultra-lewaczka, feministka i skrajna idiotka Eliza Michalik rozmawia z lewakiem, ******** z gaz-wyb i krytyki politycznej, który zasłynął, że napisał książkę-paszkwil nt. Jana Pawła II...

Jakoś nie dziwi mnie, że akurat ty to wrzuciłeś. Co następne wkleisz? Felietony Urbana?

Komentarz

Niby fajnie, że Antek dał kopa żabojadom. Z drugiej jednak strony... takie coś http://www.superstacja.tv/program/ni...iatek,6424078/
              W sierpniu Kuwejt ogłosił, że kupuje od Francuzów 30 Caracali. Jeden helikopter będzie ich kosztować 33 mln euro. Polska za każdego z 50 zamówionych przez PO-PSL Caracali miała płacić 62 mln euro. Nowy rząd jasno wskazał Francuzom, że powodzenie realizacji umowy na zakup ultradrogich Caracali będzie zależało od dobrego porozumienia w sprawie offestu. Niestety, przez 9 miesięcy negocjacji nie udało się dojść do porozumienia. Teraz Paryż strzela focha i grozi "rewizją współpracy" z Warszawą. Niech spadają na drzewo!
              http://niewygodne.info.pl/artykul7/0...a-Caracale.htm

Może być ciekawie, bo jak poprzednia ekipa zgodziłą się na to w zamian za poparcje przez Francję Tuska na stanosiwsko szefa PE to sytuacja jest rozwojowa

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                Ultra-lewaczka, feministka i skrajna idiotka Eliza Michalik rozmawia z lewakiem, ******** z gaz-wyb i krytyki politycznej, który zasłynął, że napisał książkę-paszkwil nt. Jana Pawła II...

Jakoś nie dziwi mnie, że akurat ty to wrzuciłeś. Co następne wkleisz? Felietony Urbana?
                I do tego plagiatorka...

@Tyler_Durden łap i czytaj o swojej "wybrance" -> https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=...eliza+michalik

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                  To państwo ustala zasady wolnorynkowe, jednocześnie pilnując aby nie zostały złamane, a do tego niezbędna jest armia, dlatego jak niegdyś pisałem, potrzebujemy 20-30% środków budżetu przeznaczonego dla MON, a jeżeli komuś nie podobają się zasady wolnorynkowe, zawsze może wycofać się z rynku. Na jego miejsce przyjdzie tysiąc innych małych firemek, które z pocałowanie ręki będą sobie chciały zarobić.
                  Z cyklu "Mądrości na weekend":
                  1. Armia w państwie pilnuje wolnego rynku. No comments.
                  2. 20-30% budżetu potrzeba na MON (który ma pilnować wolnego rynku). A czemu nie osiemdziesiąt procent? Skąd kasa do budżetu? Ano z podatków. Złych podatków. Wstrętnych podatków. Jednak po to, by armia mogła pilnować zasad wolnorynkowych i niskich podatków, należy się opodatkować. Oczywista oczywistość. Ale jeśli fundusz MON-u ma tu być zadaniowy (czyli na przedsięwzięcie X potrzeba Y kasy), to procentowo wyliczone wyjęcie kasy z budżetu niczego nie gwarantuje, bo nic nie gwarantuje stałych wpływów podatkowych.
                  3. Tysiąc innych "małych firemek" po wyautowaniu korporacji wredną decyzją wrednego socjalistycznego rządu (przypominam przy okazji: za wolnym rynkiem najgłośniej gardłują banksterzy i korporacje) dzięki mechanizmom jak najbardziej wolnorynkowym ochoczo zacznie dokonywać fuzji, przejęć itepe (znowu: może temu przeszkodzić jedynie socjalistyczny rząd) i po pewnym czasie będziemy mieli podobną sytuację, tyle że z innymi szyldami.
                  Itepetede...
                  Ostatnio edytowany przez sarinosoman; [ARG:4 UNDEFINED].
                  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                  Up the Anchor!

Komentarz

• Ale się chłopaki podnieciły "b." już ma pewno kisiel w matkach. Elizę Michalik znam i to pewnie nieco dłużej od was wszystkich i co z tego? Nie przeszkadza mi w tej sytuacji kim oni są, bardziej mnie interesuje czy w tym co mówią odnośnie Antka jest trochę prawdy czy nie ma jej wcale. Jeśli Stonoga łapie kolejnego księdza-pedofila to znaczy że kłamie i ksiądz jest niewinny, źle robi bo pedofilia jest ok, a filmik na którym ksiądz robi laskę jest sfingowany bo sprawę naświetlił Stonoga?

Nie pójdziecie manifestować przeciwko CETA, jeśli PIS nie zorganizuje protestu? (uwaga - pytanie retoryczne)

Komentarz

• Chcesz o tym kisielu w majtkach porozmawiać w 4 oczy?

Komentarz

• Elizę Michalik znam i to pewnie nieco dłużej od was wszystkich i co z tego?

Nic dziwnego,że masz takie spaczone podejście.

Baciek-wydarzyłby się cud na skalę światową,gdyby podjął wyzwanie.
                        Kolejny troll do usunięcia.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                          Chcesz o tym kisielu w majtkach porozmawiać w 4 oczy?
                          W sensie oferujesz mi jakieś swoje usługi? Sorry, ale jestem hetero.

Komentarz

W sensie oferujesz mi jakieś swoje usługi? Sorry, ale jestem hetero.
                            To po **** wrzucasz linki do wywiadu z pedrylem?
                            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                              To po **** wrzucasz linki do wywiadu z pedrylem?
                              No cóż, odsyłam do http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1477446

Edit: A Kaczyński jest "czysty"?

Edit: To ty mnie "b." obraziłeś pierwszy kojarząc mnie z Urbanem
                              Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• I widzisz internetowy kozaku, stać cię na tyle, żeby powrzucać jakieś z dupy lewackie filmiki i poubliżać przez kabelek.

Nie będą zaśmiecał tematu jałową dyskusją z jakimś trollem.

Priv.

Komentarz

Pracuję...
                                X