Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Garowka Zobacz posta
    Ja wam powiem, że tak czy siak wejdą ze swoimi towarami do nas, bo nasze rządy się zawsze na wszystko godzą, oby tylko chwilowo jakoś polepszyć swoją sytuację, a potem długoterminowo leżymy...
    Chyba, że dobrze to wykorzystamy, podobnie jest z UE, na razie jesteśmy beneficjentami, ale kiedy będzie trzeba więcej wkładać niż wyciągać to nie wiem czy będzie się nam to tak opłacać, szczególnie, że za wschodnią granicą nie ma UE. Jak taki przedsiębiorca np.
    prowadzący sklep ze sprzętem medycznym https://www.medyczny.pl/category/spr...twa-medycznego będzie funkcjonować w takich realiach? nie wiem, nie chce mi się specjalnie wierzyć w to...
    Ostatnio edytowany przez Daria; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
      TTIP nie jest konieczne, żeby USA zalały nas swoim zbożem, kukurydzą i innymi towarami.
      O to to, te inne towary mi się podobają. Poproszę samochody, laptopy i inną elektronikę. Z tamtejszymi cenami oczywiście
      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
        O to to, te inne towary mi się podobają. Poproszę samochody, laptopy i inną elektronikę. Z tamtejszymi cenami oczywiście
        Ale to zniszczy nasz własny przemysł motoryzacyjny.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
          No tak, powinienem napisac "innymi towarami rolno-spożywczymi".

Komentarz

• Tymczasem dzisiaj PiS obsrał się przed lewactwem...
            Komisja sprawiedliwości na wniosek PiS-u odrzuca projekt stop aborcji.
            Tej dobrej zmiany coraz mniej...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• @Raffels

I bardzo dobrze, obecny kompromis powinien zostać zachowany, chyba, że chciałbyś za tydzień dwa albo trzy razy większe marsze i manifestacje w całej Polsce?
              Ostatnio edytowany przez głos z trybun; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dzisiaj nie powinno być w ogóle żadnego głosowania, powinni to wyjebać do kosza zaraz w pierwszym głosowaniu, a tak narobili tylko szumu i pozwolili zorganizować się lewakom...

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Tymczasem dzisiaj PiS obsrał się przed lewactwem...
                  Nie żartuj PiS dziś obnażył hipokryzję organizatorów poniedziałkowego czarnego spacerku i udowodnił jednoznacznie,jakie były ich rzeczywiste intencje. PO i Nowoczesna pokazały dziś swą prawdziwą twarz, chcąc spowodować dalsze procedowanie tej w poniedziałek "złej ustawy" do stycznia 2017.
                  "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                  Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                  Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                  Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Tymczasem dzisiaj PiS obsrał się przed lewactwem...
                    Pijarowo PiS popełnił w kilka dni kosmiczne sepuku.

Wystarczyło klepnać na komisje oba projekty, a potem je uwalic.

Choc jestem za utrzymaniem obecnego status quo to jedoczesnie akceptowalem zaostrzenie przepisow z aborcjami w przypadku dzieci z zespolem Downa i ogolnie innymi trisomiami.

Tak pokazali, ze nie maja jaj, ale to było przeciez do przewidzenia.
                    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jacku dla inteligentnych to zrozumiałe.
                      Zwykli ludzie dostaną komunikat :"zły PiS się wystraszyl "
                      Nawet przedstawiciele komitetu zgłaszajacego ten projekt używają tej narracji.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        Tak pokazali, ze nie maja jaj, ale to było przeciez do przewidzenia.
                        Nie chce mi się rozpisywać, ale praktycznie od początku - z przyczyn pragmatycznych (nie mi je oceniać), tak miał wyglądać cały wątek "aborcji" w Sejmie. Po drodze wyszły nieprzewidzianie różne rzeczy (przede wszystkim wynik głosowania nad projektem pedalstwa) i dlatego też PiS zostało ratowanie strat, wyszło....jak wyszło
                        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Nawet przedstawiciele komitetu zgłaszajacego ten projekt używają tej narracji.
                          przeciez nie pisali tego projektu, żeby go PiS odwalił, to co mają mówić? Że dobrze zrobili na posiedzeniu komisji?

Komentarz

• Przyznam szczerze, że już kompletnie nie ogarniam co tam się wyrabia. Tak czy siak przynajmniej nie ma nudy

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                              Przyznam szczerze, że już kompletnie nie ogarniam co tam się wyrabia.
                              I od tego trzeba było zacząć przed ferowaniem autorytatywnych opinii
                              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
                                I od tego trzeba było zacząć przed ferowaniem autorytatywnych opinii
                                Mogłem się spodziewać jakiegoś przytczka

Domyślam się, że tak jak napisał TNTP chodzi o ratowanie strat po wysypaniu się początkowej strategii, ale dziwię, że PiS zrobił to w ten sposób. Nic to, pozostaje obserwować czy to się opłaci

Komentarz

Pracuję...
                                X