Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak w zasadzie to za co szacunek? Co, że tak powiem, Polska zyskała tym wpisem, poza umocnieniem przekonania lewactwa, że prawica chciałby ich powybijać? Czyli de facto zwarciem ich szeregów i włożeniem im kolejnego argumentu w ręce. Sznur katolików ruszył na zapisy do RN czy tam ONR? Słupki w sondażach skoczą? Ludzie do tej pory wierzący w propagandę gazetki i TVNu, lub stojący w rozkroku zaczną się skłaniać ku poglądom narodowym bo ksiądz nawinął o brzytwie? Takie emocjonalne, nic tak naprawdę nie wnoszące, wypowiedzi nie przystoją komuś kto najwyraźniej jest kreowany na, nie wiem, lidera (?) moralnego narodowców. No chyba że ma robić krecią robotę, to wtedy rozumiem. Można sobie porównać np. z tym co pisał o. Kolbe.
    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Szacunek za całokształt.

edit: a co do tego wpisu mam inne zdanie. O ile politykom nie wypada, bo zwyczajnie szkodzą swojej partii, o tyle takich ludzi z jajami jak ks. Międlar potrzeba Polsce.

I lewactwo ma się bać.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        edit: a co do tego wpisu mam inne zdanie. O ile politykom nie wypada, bo zwyczajnie szkodzą swojej partii, o tyle takich ludzi z jajami jak ks. Międlar potrzeba Polsce.
        Rzekłbym że księdzu nie wypada znacznie bardziej, ale co ja się tam znam
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Szacunek za całokształt.

I lewactwo ma się bać.
          No to się chyba zasadniczo różnimy. Nie wiem jak Ty to widzisz, ale ja uważam, że trzeba systematycznie zmniejszać liczebność ludzi wierzących w lewicowo-liberalną propagandę. Tak definiowałbym CEL wszelkich dyskusji, akcji, medialnych inicjatyw, czy mojego osobistego trolowania w komciach na fb wyborczej, nawet nie prawicy co wszystkich ludzi którzy mają na celu dobro Polski. Trzeba lewactwo po prostu przeciągać na swoją stronę - czyli sprawić, żeby dobro Polski stanowiło dla nich wysoką wartość. Raczej marchewką niż kijem. Z tej prostej przyczyny, że alternatywą jest pozbawienie ich życia/wolności, a to jest niewykonalne. Skoro więc musimy ich przeciągnąć na swoją stronę to śmiem twierdzić że takie działanie jak wyżej to jest krecia robota. Nie twierdzę że celowa - ale w takim przypadku głupia.
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Tyle, że większość tych lewicowo-liberalnych jest tak tym przesiąknięta, że ich nie da się przekonać. Najprostszy przykład - stosunek do imigrantów. Oni widząc co się dzieje i do czego to prowadzi nadal są za przyjmowaniem.

Zgoda co do tego, że ten wpis ks. Międlara będzie pewnie wałkowany w tych lib-lew. mediach i prawdopodobnie wyrządzi wiecej złego niż dobrego.

Tyle, że ja osobiście nie widzę NIC złego w tym wpisie. Po prostu nazwał rzeczy po imieniu. Nie słuchałem kazania z Białegostoku, ale nie wierzę, że tak jak pisze ta lewacka rura było tam propagowanie faszyzmu. Lewactwo wszędzie widzi faszyzm i nazizm.

I ksiądz widzi tu relatywizm tej z .N - sama jest za zabijaniem dzieci, chce tu islamistów (a wiemy do czego to prowadzi), a jeszcze jest tak bezczelna, że pisze jakieś z dupy donosy.

I nic nie poradzę, że mam słabość i szacunek do ludzi, którzy potrafią nazwać rzeczy po imieniu i mają jaja

Komentarz

• Nie no, proszę Cię. Patrzmy realnie. Jeśli dało się im nasrać do głowy (bo była pusta), to da się te szambo uprzątnąć. Musi się dać, bo inaczej ... dupa zbita Ryba. I należy to robić. Święcie jestem przekonany, że tylko nie podejmowanie próby gwarantuje, że nic się nie zmieni.

Cd o wpisie. To nie ma nic do rzeczy czy on miał rację czy nie miał. Załóżmy Tuskowi należy się np kara śmierci bo istnieją gdzieś dowody że jako premier dopuścił się zdrady stanu. Ale np zamach na niego to tak naprawdę najgorsze co mogło by się przydarzyć. Wtedy zwolennicy, nazwijmy to - tuskizmu, zyskaliby męczennika. Ch.uj z tego że dostał to na co zasłużył, skoro nie zyskuje Polska tylko jej wrogowie. W kontrze: najlepsze co można by zrobić to sprawiedliwy sąd i wyrok z zachowaniem wszelkiego prawa do obrony.

Osobiście uważam, że jedną z największych gangren tej części społeczeństwa, której nie jest obojętny los naszego Narodu, jest właśnie takie romantyczne podejście do świata: my mamy rację więc Bóg z nami, a któż przeciwko nam. A tak naprawdę w ostateczności i tak liczy się racja tego co wygrał, a nie tego który był obiektywnie najbliżej prawdy. Liczy się to żeby wreszcie rządziła nami elita która działa w naszym interesie a społeczeństwo dbało o to, żeby wszelkie kontr-elity niszczyć. Wszystko co nas od tego oddala prowadzi do porażki, a nie zwycięstwa. Dlatego z mojej strony - brak szacunku.
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A teraz z innej beczki.
                http://www.antyradio.pl/Technologia/...-kwitnie-10233

Oczywiście jak zawsze w takich sytuacjach wychodzi na to samo. Przestępca sobie poradzi, a uczciwy człowiek ma pod górkę.

Obłęd: powtarzać w kółko tę samą czynność oczekując innych rezultatów.

A. Einstein
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Nie no, proszę Cię. Patrzmy realnie. Jeśli dało się im nasrać do głowy (bo była pusta), to da się te szambo uprzątnąć.
                  Znasz ich? Ludzi zaczynających dzień od gówna, kontynuujących tvn i uważających wszystko co polskie lub katolickie za obciach? Ja paru poznałem i twierdzę, że nic ich nie zmieni.
                  Zamiast zmieniać coś, czego zmienić się nie da, trzeba wychowywać młode pokolenie (i kolejne) w duchu patriotyzmu i dekalogu.
                  "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Znam. Rozumiem jednak, że rozmawiamy o jakimś ogóle, bo nie będziemy po kablu omawiać konkretnych, z życia wziętych sytuacji. Lemingi liberalne - tak nazwijmy umownie tę grupę - nie stały się tym czym są w trakcie jednej rozmowy, po obejrzeniu jednego reportażu, czy po przeczytaniu jednego artykułu. Do kreowania opiniami społeczeństwa w skali masowej zatrudnia się specjalistów, i robi się to systematycznie w myśl zasady że kropla drąży skałę. Zarządzanie propagandą to nie jest wcale taka prosta rzecz. Dlatego też do odkręcenia tego potrzeba również czasu, sposobu i jeszcze więcej energii (zgodnie z prawami fizyki ) niż włożono w zlemingizowanie delikwenta. Ale da się. Nie mówię tu oczywiście o jakichś spektakularnych liczbach. Jeśli chodzi o sposób - to od razu mówię, że kłótnia z wujkiem pomiędzy wieczerzą wigilijną a pasterką to nie jest dobra ścieżka. Pomaga natomiast odpowiednie podejście, bez sugerowania matolstwa drugiej osobie.

Co do wychowywania młodego pokolenia to najbardziej się boję, że powyrastają lemingi prawicowe (przykładem taki orka ), co wcale nie będzie aż takie dobre. Z drugiej strony im jestem starszy tym bardziej mi się wydaje, że tzw. masy społeczne zawsze będą bezmyślne, a myślenie dotyczy jakiejś części społeczeństwa, nazwijmy to, elity. Cybernetyka społeczna to niesamowicie ciekawa sprawa.
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Znam. Rozumiem jednak, że rozmawiamy o jakimś ogóle, bo nie będziemy po kablu omawiać konkretnych, z życia wziętych sytuacji. Lemingi liberalne - tak nazwijmy umownie tę grupę - nie stały się tym czym są w trakcie jednej rozmowy, po obejrzeniu jednego reportażu, czy po przeczytaniu jednego artykułu. Do kreowania opiniami społeczeństwa w skali masowej zatrudnia się specjalistów, i robi się to systematycznie w myśl zasady że kropla drąży skałę. Zarządzanie propagandą to nie jest wcale taka prosta rzecz. Dlatego też do odkręcenia tego potrzeba również czasu, sposobu i jeszcze więcej energii (zgodnie z prawami fizyki ) niż włożono w zlemingizowanie delikwenta. Ale da się.
                      No niestety nie zgadzam się z tym. O ile młody człowiek ma obecnie szansę skręcić w prawo (Republika, Publiczna, prawicowe strony, prawilne książki dostępne przez internet), o tyle leming się nie zmieni. Choćby dlatego, że musiałby przyznać, iż przez wiele lat był idiotą. A ludzie niewielu rzeczy boją się bardziej, niż śmieszności.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Nie mówię tu oczywiście o jakichś spektakularnych liczbach.
                      No to w ogóle szkoda czasu na lewaków. Wolę twierdzić, że to bardzo dobrze, iż Franco pokonał komuchów, a Mussolini uważał pedalstwo za chorobę - radośnie patrząc na twarz przerażonego interlokutora.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                      Pomaga natomiast odpowiednie podejście, bez sugerowania matolstwa drugiej osobie.
                      Do tego to się kompletnie nie nadaję.

Jak dla mnie jeśli ktoś skończył ok. 24 lata i dalej ma lewicowe poglądy, to albo jest szują, która chce wykończyć cywilizację opartą na prawie rzymskim i religii chrześcijańskiej, albo jest głupkiem. Zresztą w pierwszym przypadku, nie wiedząc o tym, działa także na własną zgubę, więc również jest głupkiem
                      Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• Ks.Międlar pozwał do sądu kurve medialną Lisa,który to nazwał go naziolem.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Ks.Międlar pozwał do sądu kurve medialną Lisa,który to nazwał go naziolem.
                          Ekstra, szkoda tylko że brak mu pokory i odmawia posłuszeństwa zwierzchnikowi
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• @BlackAdder
                            Ale Polska nie może na dłuższą metę tak funkcjonować, że będzie podzielona na lewactwo i patriotów. To nas doprowadzi albo do katastrofy albo, w wersji lajtowej (obecnie), do bycia dymanym przez Wschód czy Zachód, obojętnie jak wiatr zawieje, choćby dlatego, że niezwykle łatwo manipulować z zewnątrz takim podzielonym społeczeństwem. Moim zdaniem potrzeba nam skupienia ogółu społeczeństwa wokół interesów Narodu, i, z całym szacunkiem, zakładając że ten cel jest słuszny, to czy będzie to dla Ciebie przyjemne, czy będzie to jakąś katorgą nie ma znaczenia. Jeśli się zgadzasz, że należy w razie potrzeby zginąć za ten Naród, to tym bardziej chyba wypadałoby się "poświęcić" i cierpliwie nawracać kretynów na myślenie o dobru Polski. Uważam, że jest to po stokroć korzystniejsze od oddania za Polskę życia. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś kto chce nazywać się patriotą, deprecjonował "pracę u podstaw". To byłby szczyt hipokryzji, zaprzeczenie całego dziedzictwa podniesienia się Polski po zaborach.
                            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Praca u podstaw to sól ziemi i zawsze zasługuje na szacunek. Tylko m. zd. lepiej skierować wysiłek na edukację kolejnych pokoleń młodzieży, niż zatwardziałych lewaków. Ale oczywiście jak ktoś zdoła nawrócić choć jednego lewaka, to chwała mu za to .

Komentarz

• Hehe. Zatwardziałych lewaków można zostawić na koniec Ale pokazywanie rzeczywistości ludziom którzy po prostu wydzierżawili własne procesy myślowe TVNowi wcale nie jest takie trudne jakby się wydawało.
                                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X