Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez daro1948 Zobacz posta
  z doświadczenia to tylne opony kończą się w przedziale 20-30 tys km. Przy źle ustawionej geometrii (z czym nie radzi sobie nie jedno ASO), po ok 20 tys bieżnik od strony wewnętrznej nie istnieje pokazuje się wzmocnienie.
  Mój błąd wynikający z niedoskonałości rozmowy telefonicznej, opony w pojazdach BORu są wymieniane co 15 000
  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

  Komentarz


  • "W temacie" (qrrrrrwaaaa - to też jego wynalazek) Bolka se pozwolę pomieścić wystąpienie "szwagra prezesa":

   " - Z was się śmieję! Z was! Elita! (...) Oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, (...) to zwykły oszut, co was za nos wodzi, to zwykły łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kret-yn! [kierwa, cenzor gwiazdkuje, o - ****** - i cytuj tu literatów] Idiota, nie mający zielonego pojęcia nie tylko o ekonomii, lecz o ortografii. To cham, bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania! Przyjrzyjcie się jego mużyckiej gębie i jego prostackim manierom! Skończony tuman, kompletne zero! (...) Wulgarna figura spod ciemnej gwiazdy, o moralności rzezimieszka. (...) To wy sami wywindowaliście to bydlę na piedestał!"

   "Człowiek honoru" trzymał kwity na komplemenciarzy, a Noblista strzelał z ucha, aż się spocił. I jak rzyć? Ano sina i nadal puchnie, więc wrzeszczą.
   Ostatnio edytowany przez sarinosoman; 60016.
   "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
   "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
   Up the Anchor!

   Komentarz


   • http://dorzeczy.pl/id,8241/Jerzy-Zel...64HCzA.twitter
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Jeśli potwierdzi się fama dotycząca Zelnika to trzeba przyznać, że Powiatowy trafił nawet nie w ząb, a prosto w oko z tym fortelem dotyczącym nadawania na kolegów aktorów

     Komentarz
     • Tę to nieźle pojebało. Nie dość, że myślącym ludziom w twarz pluje, że to otwarcie wystawy to nie była kampania wyborcza, to jeszcze nie da się nikomu wypowiedzieć. Chyba kodziarzom uwierzyła, że to naprawdę teraz TVPiS.

      edit. Pomijam już mieszanie Widelca z hasłem Donald Matole. Musi być z tej armii specjalistów
      Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

      Józef Mackiewicz

      Komentarz


      • Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
       3,07 %
       Po cichu liczyłem na malutką frekwencję spowodowaną nagłym załamaniem pogody, ulewą, gradobiciem, czy nawet upadkiem meteorytu na okręg 59, a tak wygrała demokracja, marka partii i nazwisko tej pani. W zasadzie PiS w swoim bastionie mógł wystawić kogokolwiek, nawet małpe z Kongo, a i tak by wygrał. A wystarczyło dać większy socjal, przebić PiS oferując 1000 pln na każde dziecko, jakież to proste.

       Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
       Ja rozumiem że można go w ramach beki wpuścić na stadion ale bez przesady Co on opublikuje na Wałęse? Swoje widły do gnoju i dziurawy sweter?
       Toż to szara eminencja polskiej polityki, trzęsie wszystkimi w swoim pegeerze. Niedawno jako samozwańczy poseł zapowiedział zwołanie szczytu europejskiego, w sprawie zwiększenia sancji dla Rosji.
       Ostatnio edytowany przez piejo kury piejo; 63828.

       Komentarz


       • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
        Co do jutrzejszych senackich wyborów uzupełniających w okręgu suwalsko-augustowskim, po wczorajszej akcji pożytecznych idiotów z KODu w muzeum Andersa i nagłośnieniu całego zajścia w tefałenie, wielkie szanse na mandat ma Szczepan Barszczewski z KORWINA i bardzo dobrze
        Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
        W zasadzie PiS w swoim bastionie mógł wystawić kogokolwiek, nawet małpe z Kongo, a i tak by wygrał.
        Zdecyduj się w końcu.

        I z tym bastionem też bym nie przesadzał.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
         Zdecyduj się w końcu.
         Przyznaje, przeceniłem szansę, a może za bardzo uwieżyłem po tym jak w wyborach na fotel prezydenta miasta Radomska wygrał niezależny kandydat z wujkiem PAD, dodajmy jeszcze miasta w którym PiS w wyborach do Sejmu zdobył większy procent głosów niż w całym kraju, przy frekwencji niemal 50%. Chociaż z drugiej strony przypuszczałem że musi zajść jeszcze dodatkowy czynnik, najlepiej amosferyczny.

         Ale z bastionem poniekąd się zgadzam, to bardziej Podkarpacie. W tej części północno-wschodniej z tego co kojarze spore poparcie miało też SLD.

         Komentarz


         • A nie prościej napisać: **** się znam na polityce, piszę to co przeczytam na kucowych profilach na FB?
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
           A nie prościej napisać: **** się znam na polityce, piszę to co przeczytam na kucowych profilach na FB?
           Obstawiałem iż ludzie pojmą że w tej sytuacji traktowani są instrumentalnie jako maszynki do głosowania, na prywatnym folwarku wojennym przez PiS i Antypis. Cóż innego powiedzieć jeżeli partia rządząca wystawia kandydatkę zza wielkiej wody, która nawet nie ma pojęcia o realiach okręgu z którego startuje. Przyznaje, huy znam się na socjologii, albo obstawiłem za wcześnie.

           Komentarz


           • Piejo, niebezpiecznie dobijasz do granicy tłumaczenia sobie zawsze czegokolwiek jakkolwiek. Mniej Korwina, więcej Poppera.
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

            Komentarz


            • Korwinowcy znowu 3%, nic nie idą do przodu. Jak się nie ogarną, nie dogadają z Kowalskim, Braunem to nigdy nie przekroczą progu. No chyba, że ktoś tam jest hamulcowym i ma za zadanie robienie podziałów

             Komentarz


             • Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
              Korwinowcy znowu 3%, nic nie idą do przodu. Jak się nie ogarną, nie dogadają z Kowalskim, Braunem to nigdy nie przekroczą progu. No chyba, że ktoś tam jest hamulcowym i ma za zadanie robienie podziałów
              o stary, wjazd Korwinowców za 3....2....1...
              ------------------------------------------------
              Hey man, you know I'm really OK
              The gun in my hand will tell you the same

              Komentarz


              • Panowie, mały OT, zna ktoś jakieś ciekawe publikacje na temat polskiego państwa podziemnego, jego funkcjonowania, z rozbudowaną częścią dot. jego powstania? Jakoś wzięło mnie tak po Roju, mile widziany dostęp online.
               Mioduski won
               Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
               Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

               Komentarz


               • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                Po cichu liczyłem na malutką frekwencję
                A Twoim zdaniem była duża?

                Komentarz

                Pracuję...
                X