Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Skoro wrzucamy, to i ja zapodam dla kumatych:

Złotousty Patryk Jaki też zaczynał w PO, Beatka Szydło chciała do PO (wypełniła nawet deklarację członkowską podobno) i zdaniem Migalskiego nie została przyjęta (pewnie z tego samego powodu co Macierewicz do Krzywego Koła ). Z resztą gdyby pogrzebać to więcej takich się znajdzie. Petru był doradcą Tuska, Morawiecki Junior też był.
    To akurat nic nowego. Ale ważne jest, czy mają w dalszym ciągu domeny "Unia Wolności" ?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      To akurat nic nowego. Ale ważne jest, czy mają w dalszym ciągu domeny "Unia Wolności" ?
      A to, że Petru był w UW to było coś nowego? Czy chodziło tylko o to, że kiedyś miał taki adres mailowy? (bo zakładam, że już go nie ma)
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        A to, że Petru był w UW to było coś nowego? Czy chodziło tylko o to, że kiedyś miał taki adres mailowy? (bo zakładam, że już go nie ma)
        Kliknij w linka, który wrzuciłem. Ale zapewne nie przedarłeś się przez liczne emotikony, to wrzucę specjalnie dla Ciebie raz jeszcze:
        http://www.unia-wolnosci.pl/
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No ale co w tym aż takiego śmiesznego ze oceniles na lol3? Ma domenę to sobie podpiął pod nowoczesną.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
            Kliknij w linka, który wrzuciłem. Ale zapewne nie przedarłeś się przez liczne emotikony, to wrzucę specjalnie dla Ciebie raz jeszcze:
            http://www.unia-wolnosci.pl/

OK, masz mnie

Poprzestałem na obrazku i nie klikałem - coś czuję, że będzie to się teraz za mną ciągnęło przez dziesięciolecia

E:
            @bloniaq - Jak dla mnie to jednak jest śmieszne/żenujące, biorąc pod uwagę, że Nowoczesna ma być nową jakością w polityce, a Unia Wolności w ten czy inny sposób już trochę porządziła. A o ile się nie mylę to i z jej programem, np. gospodarczym, się nie identyfikują.
            Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

coś czuję, że będzie to się teraz za mną ciągnęło przez dziesięciolecia
              Nie mogę tego wykluczyć.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

E:
                @bloniaq - Jak dla mnie to jednak jest śmieszne/żenujące, biorąc pod uwagę, że Nowoczesna ma być nową jakością w polityce, a Unia Wolności w ten czy inny sposób już trochę porządziła. A o ile się nie mylę to i z jej programem, np. gospodarczym, się nie identyfikują.
                No ok. Jest w tym trochę racji. Już zdążyłem zapomnieć ze to miała być Nowa Jakość
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• i to jest tutaj kluczowe - nowa jakość, a na jej czele Ryszard polityką nieskalany

Komentarz

E:
                    Nie to, żebym bronił nowoczesnego Rycha, ale z tą domeną to ktoś mu psikusa zrobił

...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• A ja dostałem rykoszetem

Komentarz

• No i znowu Jaco nabrał się na tą dziecinną propagandę

Komentarz

• Za każdym razem jak widzę kogokolwiek z tej całej nowoczesnej to mam wrażenie że widzę typowego korporacyjnego karierowicza - ładnie ubrany, wygadany ale w środku pusty jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
                            Za każdym razem jak widzę kogokolwiek z tej całej nowoczesnej to mam wrażenie że widzę typowego korporacyjnego karierowicza - ładnie ubrany, wygadany ale w środku pusty jak bęben maszyny losującej przed zwolnieniem blokady
                            Heh, mam tak samo. A moją faworytką jest Kamila Gasiuk-Pihowicz. Przy tych intelektualnych impotentach z nowouczesanej nawet ci z PO wyglądają na ogarniętych.

W ogóle druga strona barykady reprezentuje obecnie poziom obory Jasne, że są w społeczeństwie lemingi i lewaki, którzy będą na nich głosować, ale nie przewiduję, aby w najbliższych latach szeroko rozumiani liberałowie czy lewacy doszli do władzy. Większe szanse daję nawet Korwinowi

Komentarz

• Zamieszczone przez Kusza Zobacz posta
                              Piękna sprawa

Jako ciekawostka, byłem ostatnio w sejmie na uroczystościach poświęconym Żołnierzom Wyklętym i widziałem jak obok sali obrad panna Gajewska właziła do męskiego kibla z jakimś gachem więc chyba w temacie jej hobby to nawet po ukończeniu liceum nic się nie zmieniło
                              Zazdrość zżerała ?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta

W ogóle druga strona barykady reprezentuje obecnie poziom obory
                                Do 9 masz czas na publiczną samokrytykę i odwołanie tych podłych i nieprzemyślanych oszczerstw w kierunku osób Reprezentujących Poziom Obory w przypadku braku forumowego udania się do Canossy pozniej nie tylko z forum i Legią żegnasz się na bank ale na 99,9% z życiem a tego byś chyba nie chciał
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X