Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Dziś przed 9.00:
    Jaco, to jakieś szerzej znane persony, bo nie poznaję? Czy po prostu chciałeś ukazać zainteresowanie dokumentami i kolejkę przed IPN-em?

Komentarz

• A ja mam takie pytanie do kumatych Odbiegając od treści dokumentów czy to tych teraz odkrytych czy też wcześniej. W jaki sposób IPN bada czy dany dokument jest prawdziwy??
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Badają rodzaj papieru, jego wiek, skład tuszu drukarskiego, atramentu i czas naniesienia ich na papier, naniesione pieczątki, adnotacje, sygnatury akt, układ stron (czy nie było ingerencji w zawartość teczki), w przypadku zamkniętych spraw dokumenty w teczce są zszyte a sznurek na ostatniej stronie przytwierdzony lakową plombą z odpowiednim oznaczeniem. Nie może być naruszona. Teksty pisane odręcznie bada grafolog.

Poza badaniem samych dokumentów konfrontuje się ich treść z innymi źródłami: raportami, kopiami, notatkami służbowymi, czy aktami z innych spraw dot. tej samej osoby prowadzonych przez inne komórki SB lub inne służby, np. WSW (kontrwywiad wojskowy).
        Ostatnio edytowany przez Foxx; 739.
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Dzięki.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Patrzcie jak daleko zaszłem, a w życiu nie przeczytałem żadnej książki
            Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Foxxie, mam pytanie: myślisz, że odpalenie teczek Bolka to przypadek? Czy nic w Polsce nie dzieje się przypadkiem i to służby odpaliły teczki w imię czegoś wyższego?

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                  Foxxie, mam pytanie: myślisz, że odpalenie teczek Bolka to przypadek? Czy nic w Polsce nie dzieje się przypadkiem i to służby odpaliły teczki w imię czegoś wyższego?
                  Wiem, że pytanie nie do mnie, ale że mam akurat chwilę to podzielę się swoimi domniemaniami - zwłaszcza, że sam zadaję sobie to samo pytanie.
                  Nie chce mi się wierzyć, że to przypadek. Być może to sposób na wpłynięcie na inne osoby, na które mogłoby "coś się znaleźć" - na zasadzie: widzisz, Lechu się zdziwił, chyba nie chciałbyś mieć podobnej niespodzianki?
                  Innym tropem może być chęć wzmacniania polaryzacji społeczeństwa (młodzi nowocześni, wykształceni, europejscy vs. mohery, ze wsi, z Polski b, oszołomy; itp.) i/lub osłabienia pozycji obecnej władzy w oczach niezdecydowanych, pragnących tylko świętego spokoju.
                  "Jest tej najlepszej firmy. Wart jest bardzo dużo. Ma ekran komputerowy i jak się kręci pedałami, to wyskakują cyfry"

Komentarz

• Zamieszczone przez hmB. Zobacz posta
                    Być może to sposób na wpłynięcie na inne osoby, na które mogłoby "coś się znaleźć" - na zasadzie: widzisz, Lechu się zdziwił, chyba nie chciałbyś mieć podobnej niespodzianki?
                    Jak to rozkminiałem to właśnie taka opcja przychodziła do głowy. Bo że takich szaf jest więcej, jest pewne jak techno w trendzie. Tylko kto miałby być szantażowany?

A może naprawdę to zemsta kiszczaka zza grobu? W sensie taki miał plan (póki żył to była polisa przed puchą) i może naprawdę napuścił babę, żeby to upubliczniła jak on już smaży się w piekle.

Nie wiem, tak sobie rozkminiam...

Komentarz

• A może o wiele grubsza sprawa cichutko na paluszkach przemyka tuż tuż za plecami Bolka ....
                      ------------------------------------------------
                      Hey man, you know I'm really OK
                      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Czy orientuje się ktoś kiedy będzie badanie prze grafologa teczek Bolka, aby zamknąć wreszcie usta tym którzy kwestionują te dokumenty ? No i samemu Wałęsie przydało by się dokopać bo cały czas gada że to nie on pisał

Komentarz

• Zamieszczone przez Osek Zobacz posta
                          Czy orientuje się ktoś kiedy będzie badanie prze grafologa teczek Bolka, aby zamknąć wreszcie usta tym którzy kwestionują te dokumenty ?
                          Jak słusznie zauważył Michalkiewicz - ust nie zamkniesz, bo każda opinia grafologa przez obóz broniący LW będzie podważana. I tak przez lata, aż trafi się ta jedna jedyna stwierdzająca fakt fałszerstwa.
                          ------------------------------------------------
                          Hey man, you know I'm really OK
                          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zdaje sobie z tego sprawę, że nawet jak będzie grafolog to i tak będą to kwestionować, dlatego powinni załatwić takiego z światową sławą, najlepiej międzynarodowego wtedy trudniej im będzie zarzucać działania polityczne

Komentarz

• Byłbym skłonny zgodzić się z tezą że to „nie przypadek”, pod warunkiem, że takie teczki byłyby poszukiwane. W takim wypadku byłoby to nawet zrozumiałe, że ktoś postanowił odpalić Wałęsę, a zwłaszcza biorąc pod uwagę, że już istniały cząstkowe dowody na jego agenturalną przeszłość oraz fakt, że pozostawiony sam sobie popełnia wiele głupot. Jednakże zdaje się, że opinia publiczna zaakceptowała fakt, że teczki już dawno temu zostały spalone.

Na chwilę obecną przechylam się ku tezie, że Kiszczakowa po prostu zgłupiała po po śmierci generała. Przecież wyjawniając tą informację przyznała się do przestępstwa, co daje wszelkie podstawy do degradacji genereła do stopnia szeregowego, a wraz z tym, nie będzie już renty w wysokości 7650zł. Z drugiej strony atak na Wałęsę to podcinanie gałęzi na której siedzą oni wszyscy. Lech to ich symbol, symbol legitymizujący sens istnienia III RP i całej tej bajeczki o okrągłym stole.

Komentarz

• Bolek się nigdy nie przyzna. A trochę pomijając jego teczkę. To wiadomo coś więcej, jakie są tam inne teczki, kogo dotyczą? Bo nie wierzę, że Kiszczak trzymał tylko teczkę Bolka.

Komentarz

Pracuję...
                                X