Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież Obiektywny się tu najwyraźniej męczy. Modsi, sięgnijcie po mizerykordię...
    "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
    "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
    Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Obiektywny25 Zobacz posta
      Mrzonki.Gorzej by nie bylo.Teraz kazdy chowa glowe w piasek kto glosowal na PIS.Kogo bym sie nie pytał to nie glosowal na kaczora a jednak zdobyli duze poparcie...
      Czyli wg Ciebie to PiS jest radykalniejszy i mniej demokratyczny od Ruchu Narodowego?
      Te zmiany (w sumie dla mnie korzystne dla Polski) to jest taki "lajcik" rozdmuchiwany przez ludzi, którzy są sfrustrowani utratą władzy, wpływów a przede wszystkim utratą monpolu na kreowanie wartości życiowych. Poza tym to trochę dziwne co piszesz bo wg mnie nastąpiła raczej konsolidacja środowisk wokół prawicy i lewicy co siłą rzeczy wpycha narodowców w kierunku PiSu tak jak lewaków w kierunku PO/Nowoczesnej

Komentarz

• Zamieszczone przez Maksi Zobacz posta
        Czyli wg Ciebie to PiS jest radykalniejszy i mniej demokratyczny od Ruchu Narodowego?
        Te zmiany (w sumie dla mnie korzystne dla Polski) to jest taki "lajcik" rozdmuchiwany przez ludzi, którzy są sfrustrowani utratą władzy, wpływów a przede wszystkim utratą monpolu na kreowanie wartości życiowych. Poza tym to trochę dziwne co piszesz bo wg mnie nastąpiła raczej konsolidacja środowisk wokół prawicy i lewicy co siłą rzeczy wpycha narodowców w kierunku PiSu tak jak lewaków w kierunku PO/Nowoczesnej
        Nie męcz się, Maksi. To wyraźnie lewus jakiś czy tam palikociarz, który podszywa się pod porządnych chłopaków z RN.

Błoniaq, Księciuniu, okazuje się, że mądre głowy też nie wiedzą, tak samo, jak ja:

http://biznes.interia.pl/podatki/new...a,2264147,4211

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco
          Nie męcz się, Maksi. To wyraźnie lewus jakiś czy tam palikociarz, który podszywa się pod porządnych chłopaków z RN.
          Domyślam się Jaco Aczkolwiek to co mi się bardzo podoba po naszej stronie to to że nauczyliśmy się przez te wszystkie lata pogardy dla naszych ideałów rozprawiać z przeciwnikiem merytorycznie Naprawdę fajnie się na to patrzy i chciałbym żeby to w przyszłości wartości prawicowe odnowiły Europę

Komentarz

• Posłowie wzywają szefów banków na posiedzenie komisji. Będą ich pytać o podnoszenie opłat

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/podatki/new...ampaign=chrome
            robi się coraz śmieszniej w tym kraju Ciekawe czego oczekuje ta komisja po tym spotkaniu ? Faktycznie najlepiej to teraz wyplacić kase do skarpety w domu.
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Oto doskonale merytoryczne narzędzie do rozprawiania się z trollami, którzy udają głupszych niż są:

Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                robi się coraz śmieszniej w tym kraju Ciekawe czego oczekuje ta komisja po tym spotkaniu ? Faktycznie najlepiej to teraz wyplacić kase do skarpety w domu.
                Zapytaj jankesów. U nich co chwila ktoś się z czegoś tłumaczy. I na spotkaniach i tłumaczeniach się nie kończy. Przykład pierwszy z brzegu:
                Największy niemiecki bank doznał ostatnio kilku spektakularnych porażek. W ramach ugody zawartej z władzami USA i W. Brytanii niemiecki bank musi zapłacić im łącznie 2,5 miliarda USD kary za swą rolę w manipulowaniu stopą Libor.
                A teraz zgaduj-zgadula - jak potencjalnie bank może sobie to odbić i dlaczego w takich Stanach nigdy tego nie zrobi?
                Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                  Typowe PISowskie gadanie ale skoro wam wygodniej tak pisac to piszcie dalej i zyjcie w tym swoim PISowskim swiecie...

Komentarz

Typowe PISowskie gadanie ale skoro wam wygodniej tak pisac to piszcie dalej i zyjcie w tym swoim PISowskim swiecie...
                    Ej no , ja chciałem z Tobą porozmawiać Tak jak wspominałem, po tych wszystkich akcjach KODu, donosach i oczekiwaniu "bratniej" pomocy podział na partie polityczne zaczął się trochę zacierać w naszym kraju tj jestem w stanie sobie wyobrazić że jestem prawicowcem i nie lubię PiSu ale nie jestem sobie w stanie wyobrazić że idę z teczową/europejską flagą w ręku w marszu i domagam się sankcji dla Polski ponieważ nie lubię PiSu

Komentarz

Taki z Ciebie narodowiec, że w innym wątasie wybielasz program Lisa.
                      Przekaż swoim mocodawcom, żeby przed zrzutem na tyły Wehrmachtu zdjęli Ci ze łba budionówkę i zzuli walonki.
                      Up the Anchor!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Błoniaq, Księciuniu, okazuje się, że mądre głowy też nie wiedzą, tak samo, jak ja:

http://biznes.interia.pl/podatki/new...a,2264147,4211

Może przeoczyłeś: "Tam jasno jest napisane, że nie wolno podnosić opłat z powodu nowego podatku - przypomina szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych, poseł Andrzej Jaworski z PiS. - Art. 14 podatku bankowego stanowi wprost, że banki nie mają prawa przenosić na klientów kosztów, które są związane z tym nowo wprowadzonym podatkiem - podkreśla Jaworski." Jesteś pewien że to równoznaczne z "nie mam pojęcia czemu banki podniosły opłaty"? Per analogiam, Schulz pewnie też nie wiedział dlaczego w Polsce zabiera się ludziom demokracje, i stąd wizyta pani premier w europarlamencie.
                        Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez sarinosoman Zobacz posta
                          Taki z Ciebie narodowiec, że w innym wątasie wybielasz program Lisa.
                          Przekaż swoim mocodawcom, żeby przed zrzutem na tyły Wehrmachtu zdjęli Ci ze łba budionówkę i zzuli walonki.
                          Wiesz co to jest obiektywizm? Napisalem jak bylo.Jaki jest sens sam siebie oszukiwac i innych? Wystarczy tej obludy i propagandy ktory jest od jakiegos czasu

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            Może przeoczyłeś: "Tam jasno jest napisane, że nie wolno podnosić opłat z powodu nowego podatku - przypomina szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych, poseł Andrzej Jaworski z PiS. - Art. 14 podatku bankowego stanowi wprost, że banki nie mają prawa przenosić na klientów kosztów, które są związane z tym nowo wprowadzonym podatkiem - podkreśla Jaworski." Jesteś pewien że to równoznaczne z "nie mam pojęcia czemu banki podniosły opłaty"? Per analogiam, Schulz pewnie też nie wiedział dlaczego w Polsce zabiera się ludziom demokracje, i stąd wizyta pani premier w europarlamencie.
                            Pewien jestem jedynie tego, że podnoszenie opłat to kurewstwo bankierów a nie rządu. Nie mogę jednak wykluczyć, że owa komisja ustali coś innego. Poczekam zatem cierpliwie na jej ustalenia. Możesz się wtedy przypomnieć a w konsekwencji nazwać mnie na przykład kłamcą.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Nie nazwałem Cię kłamcą, tylko stwierdziłem, że nie wierzę w to, że nie widzisz związku z zapowiedzią podatku. Semantyka nie działa tylko na Twoją korzyść. Zresztą w poście http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1416878 stwierdzasz że panowie w Sejmie podobnie jak Ty nie wiedzą, a panowie taki związek widzą, co wynika z zacytowanej przeze mnie wypowiedzi.

Mój zarzut polegał głównie na tym, że kiedy wszyscy mówili że w związku z podatkiem koszty dla klientów wzrosną, to pan Szałamacha, jeden z szerokiej kadry ekspertów PiSu, sugerował, że PKO BP zapewni że to się nie stanie. Ciekawe że tego faktu chyba nie skomentowałeś jeszcze przez całą tę dyskusję.
                              Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                Nie nazwałem Cię kłamcą, tylko stwierdziłem, że nie wierzę w to, że nie widzisz związku z zapowiedzią podatku.
                                Czyżby?

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                Moim zdaniem masz pojecie, tylko kłamiesz bo nie chcesz przyznać że PiS popełnił błąd. Ale to nie moja sprawa.

Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                Mój zarzut polegał głównie na tym, że kiedy wszyscy mówili że w związku z podatkiem koszty dla klientów wzrosną, to pan Szałamacha, jeden z szerokiej kadry ekspertów PiSu, sugerował, że PKO BP zapewni że to się nie stanie. Ciekawe że tego faktu chyba nie skomentowałeś jeszcze przez całą tę dyskusję.
                                Nie wszyscy.

Żeby nie męczyć gawiedzi napiszę, że pan minister Szałamacha (moim kłamliwym zdaniem, oczywiście):
                                1. kłamał
                                2. mylił się
                                3. nie miał wszystkich danych wypowiadając ową kwestię

A wracając do początku mojego udzielania się dzisiaj w tym wątku, nieśmiało ośmielam się kłamliwie przypomnieć, że zaznaczyłem jedynie fakt, iż nie wszystkie opłaty w PKO BP zostają podniesione, ponieważ sporo osób posiada wspomniane przeze mnie "Konto za zero". To ja tyle w tej kwestii. Generalnie, jak wspomniałem wcześniej w tematach bankowości nie czuję się zbyt mocny a porozpisywałem się jak nigdy.
                                Przypominam, że czekam na opinię komisji. Na pewno liznę wtedy trochę wiedzy banksterskiej od prawdziwych fachowców.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X