Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na podstawie Twoich wymijajacych odpowiedzi, owijania w bawełnę i odwracania kota ogonem.
    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
    -------------
    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
      a możesz sie odnieść do posta bloniaq z wyłaczeniem jego przypuszczenia zawartego w pierwszym zdaniu?
      Mogę. Tak, jak pisałem wcześniej nie mam pojęcia o bankowości. Napisałem jedynie, że za "Konto za zero" nie będzie żadnych opłat, że posiadam takowe konto oraz że podniesienie opłat przed wdrożeniem ustawy jest kurewstwem. Napiszę też, że nie mam pojęcia, jakie były intencje wprowadzenia owego podatku przez obecny rząd. Możesz teraz zmonitorować cała dyskusję i zweryfikować, czy piszę prawdę.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Na podstawie Twoich wymijajacych odpowiedzi, owijania w bawełnę i odwracania kota ogonem.
        Ciekawe kryterium oceny rzekomego kłamstwa. No ale cóż. To demokratyczne forum.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Podbiję, bo może umknęło

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          Jaco, pozwól, że dopytam: nie masz zielonego pojęcia czy ostatnie podwyżki opłat bankowych mają związek z wprowadzaniem podatku "bankowego"? Czy tak?
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• No cóż, to są tylko moje przypuszczenia, którymi dzielę się najszczerzej jak tylko potrafię. Ciężko mi oprzeć się wrażeniu ze Twoja przenikliwosc ulega zlagodzeniu jeśli rozpatrujemy jakieś błędy PiSu a działa bez zarzutu kiedy błędy leżą po stronie ich oponentów.
            -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Moim zdaniem masz pojecie, tylko kłamiesz bo nie chcesz przyznać że PiS popełnił błąd. Ale to nie moja sprawa.
              Jak by tu nie lawirowac to PiS zapowiedział podatek, który miał zmusić banki do zostawiania części zysków w Polsce, Szalamacha bajdurzyl o tym, że PKO "moze" nie podwyższy cen i dzięki temu banki nie przerzuca kosztów na klienta. A efekt jest taki że podwyżki dotkna ich klientów, czyli zwykłych obywateli. Efekt jest taki że PiS te kurestwo sprowokował i nie wygląda żeby miał nas przed nim obronić, skoro nawet PKO podnosi ceny. Zaprzeczysz?
              Nokaut !

Coz...Delikatnie rzecz biorac dziwie sie ludziom ktorzy dali sie nabrac na te populistyczne obietnice.Przeciez na zdrowy rozum mozna bylo odniesc wrazenie ze za ewentualne dodatkowe opodatkowania zaplacimy wszyscy a to i tak bedzie za malo.Naszej wladzy "damy rade" bedzie sie powoli palił grunt pod nogami i nie pomoga juz dalsze przesuwania programu 500 + czy inne populistyczne wypociny..

Komentarz

• Zamieszczone przez Obiektywny25 Zobacz posta
                Nokaut !
                A Ty kolego zapomniałeś odpisać na moje pytanie. Co konkretnie nazywasz rozwalaniem państwa? Z naciskiem na "konkretnie"
                -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Obiektywny25 Zobacz posta
                  Nokaut !

Coz...Delikatnie rzecz biorac dziwie sie ludziom ktorzy dali sie nabrac na te populistyczne obietnice.Przeciez na zdrowy rozum mozna bylo odniesc wrazenie ze za ewentualne dodatkowe opodatkowania zaplacimy wszyscy a to i tak bedzie za malo.Naszej wladzy "damy rade" bedzie sie powoli palił grunt pod nogami i nie pomoga juz dalsze przesuwania programu 500 + czy inne populistyczne wypociny..
                  Wiadomo że gdy się nie zgadza (a za PO długi narosły) to najlepiej zabrać obywatelowi ewentualnie coś opchnąć po kosztach lub zrobić jakiś wałek - wtedy jest wszystko cacy a to że Polaka na niewiele stać to widocznie problem z jego obrotnością

Komentarz

A Ty kolego zapomniałeś odpisać na moje pytanie. Co konkretnie nazywasz rozwalaniem państwa? Z naciskiem na "konkretnie"
                    A ty może spróbujesz odpowiedzieć na moje pytanie ?

jak wzmocnić polski kapitał, polską dzietność, polskie wartości, budżet Polaka itd jednocześnie nie zamykając się na świat?

Komentarz

• Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że obecny rząd takie pojęcie ma i szczerze trzymam za nich kciuki. Natomiast nie sądzę, że nowe podatki to właściwa droga, a już na pewno niewłaściwe jest pierdolenie że wyobraża się sobie jak to PKO nie podnosi cen.
                      -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Z waszych wypowiedzi wylania sie obraz Polski ktora jest zakladnikiem bankow i zachodnich korporacji. No to chyba najwyzszy czas to zmieniec. Dzietnosci w Polsce nie podniesie sie bedac dalej tania sila robocza Europy, a badzmy szczerzy to byl glowny powod dla ktorego nas do UE przyjeto.

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                          Podbiję, bo może umknęło
                          Tak. Nie mam zielonego pojęcia. Nie znam się na bankowości, jak już pisałem dwa razy.
                          Ciekawe, że piszę tu prawdę od 10000 postów z okładem a zarzuca mi się kłamstwo. Dziwne to trochę a na bank obraźliwe.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że obecny rząd takie pojęcie ma i szczerze trzymam za nich kciuki. Natomiast nie sądzę, że nowe podatki to właściwa droga, a już na pewno niewłaściwe jest pierdolenie że wyobraża się sobie jak to PKO nie podnosi cen.
                            Na moje to w modelu częściowo socjalistycznym trzeba skądś zabrać żeby komuś dać - w tym wypadku zdecydowano się zabrać tym co osiągają w Polsce ogromne zyski i rozdać głównie biednym ludziom - to chyba lepiej niż na odwrót?

Nie jestem z tego faktu zadowolony ale też nie widzę za dużo możliwości.... może jak już podniosą te ceny to chociaż polski sklep czy polski bank(są takie? Czarnecki z przeszłością nieciekawą - coś jeszcze?) będzie stanowił jakąś alternatywę bo obecnie nie ma szans w tej konkurencji

Komentarz

• Jedni podniosą opłaty a inny nie. Na pewno będą takie banki, które będą chciały na tym zyskać i przechwycić niezadowolonych klientów. Ogólnie, dobrą zasadą jest zmieniać banki jak najczęściej aby korzystać z ich promocji i nie dać się okraść przez złodziei!
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Nie mam pojęcia.
                                Idąc Twoim tokiem rozumowania jesteś potencjalnym kłamcą.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X