Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sęk w tym, że po krzywej akcji z oszukiwaniem to raczej ciężar dowodowy spoczywa na nim

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
      sęk w tym, że po krzywej akcji z oszukiwaniem to raczej ciężar dowodowy spoczywa na nim
      Gorzka prawda. Paradoks polega na tym, że Donek, który wrzucał fejkowe fotki ze swojej działalności w spółdzielni "Świetlik" nie został za to potępiony w zasadzie. Hienia Krzywonos takoż, za swoje alkoholowe ekscesy w Stoczni Gdańskiej, że nie wspomnę o "Bolku" i jego kapowaniu.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        Racja. Im więcej hajsu tym ciężej o kręgosłup moralny. Kwitu na koncie w kurwe, życie lekkie, okazji do melanży, kresek, burdeli dużo, to wielu ulega pokusie. A że to takie lewackie podejście, no cóż...
        Można do tego dodać jeszcze:
        - relatywizm moralny który automatycznie się pojawia kiedy zaczynasz robić "karierę".
        - koniunkturalizm
        - podążanie za modą
        Zresztą tych czynników jest znacznie więcej.
        Z tym, że niektóre z czynników które powodują, że "wolnomyślicielstwo/nowoczesność/otwartość/europejskość" jest modne mogą również być skuteczną bronią w jego zwalczaniu.
        Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          Można do tego dodać jeszcze:
          - relatywizm moralny który automatycznie się pojawia kiedy zaczynasz robić "karierę".
          - koniunkturalizm
          - podążanie za modą
          Zresztą tych czynników jest znacznie więcej.
          Z tym, że niektóre z czynników które powodują, że "wolnomyślicielstwo/nowoczesność/otwartość/europejskość" jest modne mogą również być skuteczną bronią w jego zwalczaniu.
          True. Bartosz Węglarczyk, Jarosław Kuźniar, Kazimiera Szczuka, Paulina Młynarska, Dorota Welman, Marcin Prokop.... Długo by wymieniać..
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Panowie podeślecie mi jakiś link o co chodzi z plagiatem Sumlińskiego? Niestety jestem nie w temacie, a bardzo mnie on interesuje. Dziękuję!
            Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
            Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez kubrick Zobacz posta
              Panowie podeślecie mi jakiś link o co chodzi z plagiatem Sumlińskiego? Niestety jestem nie w temacie, a bardzo mnie on interesuje. Dziękuję!
              http://bfy.tw/3quJ

Zaś co do samego Sumlińskiego to po 2008 roku trzeba nieco ostrożniej podchodzić do jego poczytalności
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Pierwsze wyniki, to newsweek... Uwierz mi, że znam wujka google. Chodzi mi o jakieś wiarygodne źródło.
                Warszawskie dzieci, pójdziemy w bój,
                Za każdy kamień Twój, Stolico, damy krew!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                  http://bfy.tw/3quJ

Zaś co do samego Sumlińskiego to po 2008 roku trzeba nieco ostrożniej podchodzić do jego poczytalności
                  To raz, a dwa to ostrożnie podchodziłbym przede wszystkim do jego "źródeł osobowych"
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

Panowie podeślecie mi jakiś link o co chodzi z plagiatem Sumlińskiego? Niestety jestem nie w temacie, a bardzo mnie on interesuje. Dziękuję!
                    Generalnie chodzi o to, że wiele zdań w książce "Niebezpieczne związki..." jest żywcem przepisane z kryminałów różnych autorów. Wpisz w google "sumliński plagiat", to znajdziesz więcej. Nie będę linkował lisweeka

Jeszcze tak na rozluźnienie, przypomniało mi się:

Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                    Gdy słucham lewusów i ich logiki w tym przedstawieniu, to skłonny jestem postawić dość śmiałą tezę, że europarlamentarzystą mógłby zostać każdy z forumowiczów, nawet piejokurypiejo.
                    Jaco, myślisz że posłowie z eurokołchozu reprezentują poziom Jędrzejczak i Żurawskiego? https://www.youtube.com/watch?v=DgUGhF2ik0M (polecam obejrzeć do końca )

Komentarz

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
                      A skąd ten wniosek, że zupełnie bez namysłu?
                      Tak podejrzewam, bo większość osób (powiedzmy) z branży "artystycznej", najczęściej przy wyborze danej opcji politycznej kieruje się pijartem, emocją danej chwili, czy też momentem wzniosłym rodzącego się buntu społecznego, by pokazać szerszej widowni że w coś się angażuje, ale być może p.Więckiewicz ma jakieś inne powody? Mam nadzieje że nie pokroju finansowo-dotacyjnych Karolaka. Z drugiej strony jest też środowisko artystyczno-celebryckie angażujące się po drugiej strony barykady, choćby Rewiński vel. Siara, Rosiewicz, Pudzianowski, Chodakowska. Ponoć wróble ćwierkały o nieformalnym konflicie Lewego z Błaszczykowskim, oczywiście na tle politycznym. Angaż polityczny w ostatnim czasie zrobił się bardzo "trendy", trudno już wyliczyć gwiazdki w nic się nie angażujące. Inna sprawa że jak łatwo jest się dać zaszufladkować politycznie, tak trudno z tego zaszufladkowania się później wykręcić, bo już zawsze dla pewnej grupy społecznej dana osoba będzie przegrana.

Komentarz

Pierwsze wyniki, to newsweek... Uwierz mi, że znam wujka google. Chodzi mi o jakieś wiarygodne źródło.
                        http://www.radiownet.pl/publikacje/s...jednego-zdania

Posłuchaj sobie Wnetu. Tłumaczenia co najmniej pokrętne. Niestety, po akcji z plagiatem wiarygodność równa zeru.
                        Poniżej masz, może niekoniecznie ultrapro, ale jednak, wypisy z książek.

http://kompromitacje.blogspot.com/20...ologiczny.html
                        ------------------------------------------------
                        Hey man, you know I'm really OK
                        The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                          http://www.radiownet.pl/publikacje/s...jednego-zdania

Posłuchaj sobie Wnetu. Tłumaczenia co najmniej pokrętne. Niestety, po akcji z plagiatem wiarygodność równa zeru.
                          Poniżej masz, może niekoniecznie ultrapro, ale jednak, wypisy z książek.

http://kompromitacje.blogspot.com/20...ologiczny.html
                          miałem wkleić tą samą stronę - kompromitacje.blogspot.com - ogólnie całkiem ciekawa strona, wali we wszystkich gdzie znajdzie jakieś przekłamanie, w Łysiaka (o co nie trudno), Cenckiewicza, Sumlińskiego czy z drugiej strony Palikota, Michnika, a gdzieś tam pojawia się wątek Dmowskiego i zarzuty kierowanie wobec niego o antysemityzm, które były konfabulacją

swoją drogą redaguje ją chyba Żyd albo ktoś podający się za osobę tej narodowości

Komentarz

• Przeczytałem jedną książkę Sumlińskiego (tę o Masie) i jest ona napisana dość chaotyczna ale napisana ciekawym i wciągającym językiem (teraz juz wiem jakich autorów kryminałów zacząć czytać książki) niemniej opisuje masę zdarzeń, faktów, ciekawostek, nazwisk, różnych interesów itd - no po prostu działalność "państwa w państwie" za czasów SLD i PO wraz z przeżyciami samego autora. O ile to że takie coś istniało dokumentuje spora liczba afer o tyle sam już się zastanawiam po tym wszystkim co było faktem a co konfabulacją Sumlińskiego i w jakim celu popełnił taką głupotę z tym plagiatowaniem. Podważyć cały swój życiorys i chęć poszukiwania prawdy (jak dawał do zrozumienia w książce) za "ubarwienie" całej masy faktów - dosyć bezmyślne?

PS. Części rzeczy można się zapewne dowiedzieć pytając jego rozmówców np. Jarosława Kaczyńskiego, z którym ponoć spotykał się na Żoliborzu

Komentarz

• A może celowo ta książka została napisana w taki sposób? Żeby można było ją podważyć w razie konieczności?
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Znaczy opisał prawdę, wydał to przy dużym rozgłosie, wielu ludzi dzięki tej książce spojrzało na Komorowskiego inaczej, Duda zyskał dzięki niej pewnie kilka dobrych procent, a wszystko po to żeby teraz ją podważyć - kiedy echo o niej już ucichło, a sąd go uniewinnił?
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X