Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zinger Zobacz posta
    A skąd ten wniosek, że zupełnie bez namysłu?
    I taka rada - przestań oglądać filmy, bo z takim podejściem będzie cię czekało jeszcze mnóstwo rozczarowań.
    ja nigdy nie jestem w stanie zrozumieć egzaltacji jaką społeczeństwo okazuje wobec opinii politycznych-tudzież socjologicznych osób znanych (artystów/sportowców). To, że ktoś ładnie składa rymy/gotuje/nuci pod nosem/odgrywa rolę inwalidy/rysuje/ryje rylcem/wali w pysk/biega/skacze/pływa w żaden sposób nie czyni jego opinii bardziej miarodajną niż opinia murarza/hydraulika, czy tam bezrobotnego.
    Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Szybki monitoring twittera: Szydło spotka się z Merkel, Stonoga idzie do pierdla, CBA w łódzkiej Atlas Arenie, szefowie UOKiK i PARP wypad. Odbudowa państwa trwa.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• TNTP nie znasz ludzkiej natury? Oni tacy fajny, ładni, uśmiechnięci, zapraszają ich do tv, powiodło im się w życiu itd, więc na pewno są bardzo mądrzy i ludzie im ufają i wierzą w to, co oni bełkoczą. Wielu ludzi widząc Kotysa myśli, ze to Paździoch i że ktoś taki istnieje czy tam do Żmijewskiego mówią na ulicy "proszę księdza"

Ja się bardziej dziwię skąd wśród tych artystów/celebrytów/aktorów tyle lemingozy i lewactwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
          ja nigdy nie jestem w stanie zrozumieć egzaltacji jaką społeczeństwo okazuje wobec opinii politycznych-tudzież socjologicznych osób znanych (artystów/sportowców). To, że ktoś ładnie składa rymy/gotuje/nuci pod nosem/odgrywa rolę inwalidy/rysuje/ryje rylcem/wali w pysk/biega/skacze/pływa w żaden sposób nie czyni jego opinii bardziej miarodajną niż opinia murarza/hydraulika, czy tam bezrobotnego.
          O, w punkt, a ja bym dodał, że niestety po obydwu stronach barykady są także publicyści, politycy, którzy również psują swoją pracę, opinię etc. różnymi mało przemyślanymi ruchami - pozostaje niesmak mimo pozostawania wiernym tym samym ideom i głosu samego serca. Dyskusja przybiera poziom rynsztoku, argumenty są dobierane pospiesznie, bez sprawdzania ich wiarygodności i potem niestety celnie punktują np. twórczość Sumlińskiego.

Komentarz

• Nie da się ukryć, że Sumliński dał ciała. Jak przedszkolak. Rozczarowanie. Mimo wszystko mało tego po prawej stronie. Jeszcze prof. Staniszkis rozczarowuje.

W ramach równowagi CBOS ewoluuje:
            https://twitter.com/CBOS_Info

Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
              Mniej znana twarz Przemysława Babiarza:
              https://www.youtube.com/watch?v=abjE64m1LII&app=desktop

mega mnie tym zaskoczył. Zawsze mi się kojarzył z ciepłymi kluchami, a jak się okazuje rzeczywistość jest trochę inna

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                Ja się bardziej dziwię skąd wśród tych artystów/celebrytów/aktorów tyle lemingozy i lewactwa...
                To jest akurat banalnie proste, lewactwo nic nie wymaga, po prostu czyste no rules
                Zesrasz się do windy na melanżu jesteś performer
                Wydymasz żonę kolegi, albo kolegę jakie to postępowe
                Przekręcisz kogoś na hajs jesteś po przedsiębiorczy
                Zostawisz żonę z dzieckiem bez alimentów jesteś obrońcą demokracji

To wszystko podlane jakimiś pseudointelektualnymi bredniami niedoruchanych pizd znanych pod zbiorczą nazwą feministek, oraz wsparte bratnią pomocą $ z zaranicy.

Także ja się dziwię, że Ty się dziwisz

Zaś co do tematu Sumlińskiego to ludzie z branży mają o nim wyrobione zdanie, które z przyczyn naturalnych nie jest mhhh upubliczniane
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez beka Zobacz posta
                  mega mnie tym zaskoczył. Zawsze mi się kojarzył z ciepłymi kluchami, a jak się okazuje rzeczywistość jest trochę inna
                  PBabiarz był jedną z nielicznych...bardzo nielicznych osób które w ostaniach latach publicznie przyznawała się do prawicowych poglądów.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

To jest akurat banalnie proste, lewactwo nic nie wymaga, po prostu czyste no rules
                    Zesrasz się do windy na melanżu jesteś performer
                    Wydymasz żonę kolegi, albo kolegę jakie to postępowe
                    Przekręcisz kogoś na hajs jesteś po przedsiębiorczy
                    Zostawisz żonę z dzieckiem bez alimentów jesteś obrońcą demokracji

To wszystko podlane jakimiś pseudointelektualnymi bredniami niedoruchanych pizd znanych pod zbiorczą nazwą feministek, oraz wsparte bratnią pomocą $ z zaranicy.

Także ja się dziwię, że Ty się dziwisz

Zaś co do tematu Sumlińskiego to ludzie z branży mają o nim wyrobione zdanie, które z przyczyn naturalnych nie jest mhhh upubliczniane
                    ------------------------------------------------
                    Hey man, you know I'm really OK
                    The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

PBabiarz był jedną z nielicznych...bardzo nielicznych osób które w ostaniach latach publicznie przyznawała się do prawicowych poglądów.
                      Pogodynek z TVN Tomasz Wasilewski takoż.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Nie da się ukryć, że Sumliński dał ciała. Jak przedszkolak. Rozczarowanie. Mimo wszystko mało tego po prawej stronie. Jeszcze prof. Staniszkis rozczarowuje.

W ramach równowagi CBOS ewoluuje:
                        https://twitter.com/CBOS_Info

Zarówno akcja z plagiatami Sumlińskiego,jak i ostatnie "wywiady" Pani Staniszkis mocno zadziwiły.
                        Niestety na minus.
                        "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                          Zarówno akcja z plagiatami Sumlińskiego,jak i ostatnie "wywiady" Pani Staniszkis mocno zadziwiły.
                          Niestety na minus.
                          No cóż. Samo życie. Na szczęście ani pan Sumliński, ani pani Staniszkis nie należą do PiS-u i zapewne za życia J.K. nigdy tam się nie znajdą.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                            Niestety na minus.
                            Sumliński to kiedyś dostał w czerep za plagiat jakiegoś artykułu dla nadmorskiej (?) gazety.
                            Ja się dziwię, że tak łatwo przyszło mu wielokrotne złamanie 7go przykazania. A mniej moralizatorsko - akcja pozbawiona intelektu. Wiadomo, że jak raz wpadniesz za plagiat, to jesteś na cenzurowanym do końca pracy twórczej.
                            Dziwne. Piąta Kolumna ?
                            ------------------------------------------------
                            Hey man, you know I'm really OK
                            The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

...
                              Racja. Im więcej hajsu tym ciężej o kręgosłup moralny. Kwitu na koncie w kurwe, życie lekkie, okazji do melanży, kresek, burdeli dużo, to wielu ulega pokusie. A że to takie lewackie podejście, no cóż...

A co do W. Sumlińskiego - oczywiście zajebał sprawę z tym plagiatem, ale generalnie co do faktów nt. Komora i WSI - raczej nikt tego nie kwestionuje. Wychodzi na to, że miał dużą wiedzę, a nie potrafił pisać...

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                                A co do W. Sumlińskiego - oczywiście zajebał sprawę z tym plagiatem, ale generalnie co do faktów nt. Komora i WSI - raczej nikt tego nie kwestionuje. Wychodzi na to, że miał dużą wiedzę, a nie potrafił pisać...
                                100% racji.
                                "
                                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Pracuję...
                                X