Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ale zaoranie hipokrytów w PE

Prof. Legutko mistrz

Komentarz

• Gdy słucham lewusów i ich logiki w tym przedstawieniu, to skłonny jestem postawić dość śmiałą tezę, że europarlamentarzystą mógłby zostać każdy z forumowiczów, nawet piejokurypiejo.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Gdy słucham lewusów i ich logiki w tym przedstawieniu, to skłonny jestem postawić dość śmiałą tezę, że europarlamentarzystą mógłby zostać każdy z forumowiczów, nawet piejokurypiejo.
        Zaoral grubo ekspert od przesladowan mniejszosci niemieckiej w Polsce lol

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Kapitalne wystąpienie pani premier Szydło na koniec. Pozamiatała. Brawo! Duma!

Nawet dziadek Walduś docenił:
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To jest jakis kosmos, niemoec zada duskusji o planowanych ustawach w PE.
            Szydlo bardzo dobrze wypada w tym parodystycznym teatrzyku.

Komentarz

• Debata przebiegła po myśli rządu

Problem w tym że sam fakt takiej debaty biję w Polskę(bo jeśli komuś się wydaje że do zachodnich mediów przebije się treść debaty to grubo się myli). Źle się stało że EPP dopuściło do tej debaty, źle zarówno dla EPP w Polsce(co mnie nie martwi akurat), jak i Polski w Europie

Kto ma TT, FB czy innego Instagrama niech to powiela proszę, pan Guy Verhofstadt podczas debaty
              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kliknijcie sonde na tvp info.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                  Debata przebiegła po myśli rządu

Problem w tym że sam fakt takiej debaty biję w Polskę(bo jeśli komuś się wydaje że do zachodnich mediów przebije się treść debaty to grubo się myli). Źle się stało że EPP dopuściło do tej debaty, źle zarówno dla EPP w Polsce(co mnie nie martwi akurat), jak i Polski w Europie
                  Dla nieświadomych: debatę spowodowali targowiczanie z Platformy, po czym nie przyszli na nią. Ich ławy pozostały puste. Dobre (wesołe) wystąpienie Korwina.
                  "
                  Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kompromitacja PO na całej linii, Tusk załatwił im debatę, mieli rozjechać PIS razem z Niemcami a po obejrzeniu tej debaty mam wrażenie, że coś im nie wyszło ...

Chyba nie tak to miało wyglądać ...

Komentarz

• Jeszcze jedna rzecz:
                      Zamieszczone przez Donald Tusk
                      W pełni popieram decyzję KE o wszczęciu wobec Polski procedury ochrony państwa prawa
                      Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...ampaign=chrome

Jeśli PiS, po tym jak skończy się jego kadencja, nie postawi go przed Trybunałem Stanu(a opcji ma mnóstwo od inwigilacji dziennikarzy, przez rozmowę Sienkiewicz-Belka do zafałszowania wyborów samorządowych) to ma u mnie gigantyczny minus
                      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• To nie był strzał w stopę PO, oni strzelili sobie w łeb

Raz, że Polakom się bardzo nie podoba kablowanie na swoją Ojczyznę i nawet gdyby coś się działo, to byłoby to przez większość społeczeństwa źle odebrane.

A dwa, że podczas tej debaty zostali zaorani, leżą teraz jak Szipilka po walce z Wilderem

Tak się kończy Targowica.

Następny sondaż ~10 %

ps. według tvn i gw debatę wygrał Petru
                        Ostatnio edytowany przez b.; 12257.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                          Jeszcze jedna rzecz:

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news...ampaign=chrome

Jeśli PiS, po tym jak skończy się jego kadencja, nie postawi go przed Trybunałem Stanu(a opcji ma mnóstwo od inwigilacji dziennikarzy, przez rozmowę Sienkiewicz-Belka do zafałszowania wyborów samorządowych) to ma u mnie gigantyczny minus

Tu najbardziej pasuje to:
                          https://www.youtube.com/watch?v=YZQpptwEceo
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ostatnimi czasy takie rzeczy jak debaty polityczne, wiadomości, czy głupoty typu afera TK biją rekordy oglądalności/popularności...co się dzieje z tym Narodem?
                            #MuremZaBonusem

Komentarz

• Jakby komuś było mało debat na dziś to za chwilę B.Budka vs P.Jaki w TVP1

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                                Ostatnimi czasy takie rzeczy jak debaty polityczne, wiadomości, czy głupoty typu afera TK biją rekordy oglądalności/popularności...co się dzieje z tym Narodem?
                                Teraz to raczej przegrywają z Ręczną na polsacie ale co racja to racja

Komentarz

Pracuję...
                                X