Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez F.. Zobacz posta
    no, wyglądało fantastycznie, niestety nie uratuje nas już Tusk co usta słodkie ma jak miód
    eh te wspaniałe czasy prężnie rozwijającej się demokracji
    Dlatego tak sie dziwie .......4 tygodnie i taka zmiana !!!!

4 tygodnie temu demokracja i kwitnaca gospodarka , 4 tygodnie pozniej - dyktatura, smierc i pozoga .

Nic , tylko sie regularnie upijac . Do pracy nie chodzic . I tak koniec i tak koniec .
    Ostatnio edytowany przez Purdys; 100595.

Komentarz

• Zamieszczone przez Purdys Zobacz posta
      Dlatego tak sie dziwie .......4 tygodnie i taka zmiana !!!!

4 tygodnie temu demokracja i kwitnaca gospodarka , 4 tygodnie pozniej - dyktatura, smierc i pozoga .

Nic , tylko sie regularnie upijac .
      8 lat nie piłeś?

Gratki!
      Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Wrecz odwrotnie - wlasnie mialem przestac , ale nagly przewrot i dyktatura Kaczynskiego, Dudy, Szydlo i PiSu , smierc TK przez uduszenie - tak szczerze to nawet nie mialem pojecia, ze taka instytucja jak TK w Polsce do tej pory istniala, bo jesli istniala to jakos sie nie ujawniala - i n a g l y , zupelnie nagly i nieprzewidywalny uwiad gospodarczy odwiodly mnie od abstynencji .

Podobno smierc kroczy ulicami Warszawy , zaraza sie szerzy a dzieci bedzie mial tylko margines.

Dobrze, ze pije bo inaczej bym sie pochlastal.

Jedna gwiazdka mi tylko swieci w tych ciemnosciach - mianowicie mam nadzieje, ze nie bede juz slyszal o tym ryju zwanym Lisem Tomaszem .
        Ostatnio edytowany przez Purdys; 100595.

Komentarz

• Zamieszczone przez Purdys Zobacz posta
          Jedna gwiazdka mi tylko swieci w tych ciemnosciach - mianowicie mam nadzieje, ze nie bede juz slyszal o tym ryju zwanym Lisem Tomaszem .
          będziesz. ponoć ma być nowym Kropkiem przygarniętym przez TVN...
          ------------------------------------------------
          Hey man, you know I'm really OK
          The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
            Winnicki wczoraj mu dobrze pocisnął z mównicy

Były w kadencji PO-PSL jakieś transmisje z posiedzeń komisji? Pytam poważnie, nie śledziłem, więc nie wiem.

Komentarz

• Dziennikarze WIADOMOŚCI TVP chcą dziś o 19:30 wspólnie pożegnać się z widzami i opuścić Studio

Komentarz

• Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
                Dziennikarze WIADOMOŚCI TVP chcą dziś o 19:30 wspólnie pożegnać się z widzami i opuścić Studio
                ale serio czy się zgrywasz, bo nie wiem czy brać "na żądanie"?
                #MuremZaBonusem

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Zamiast burdelu w PE, wolałbym przeczytać Twój post w którm piszesz:
                  a) Korwin ma słuszność
                  albo
                  b) Duda palnął głupstwo

za dużo wymagasz

Komentarz

• Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                    ale serio czy się zgrywasz, bo nie wiem czy brać "na żądanie"?
                    Takie info hula po TT. Swoją drogą ciekawi mnie co zaważyło na tym, że ustawa medialna będzie klepnięta jeszcze przed sylwestrem mimo, że miała być po. Ale dobra akcja bo propagandyści nie byli przygotowani na takie przyspieszenie

Komentarz

• Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                      Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                          zrobią z niego pierwszego męczennika !
                          jestem pewien, że telewizja z kapitałem przerzucanym przez Curacao czy inne Antyle Holenderskie chętnie go przygarnie !

Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                          Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                          To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                          Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                          Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                          Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                          W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                          A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Republika wrzuciła w net bardzo interesujący program sprzed kilku miesięcy. Gorąco polecam.

My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Kiedy ustawa co to nakaże obcym gazetkom drukować w ich ojczystym języku? Czekam na ten dzień kiedy Kowalski pójdzie do kiosku kupić Fakcika a zastanie ladę wyłożoną Porannymi Stürmerami.
                              Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Koncert Lady Pank: "Mniej niż zero" z twarzą PL.Kaczyńskiego w tle:

https://www.youtube.com/watch?v=QX2BtBm0VCw

Komentarz

Pracuję...
                                X