Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
  Po tej akcji z CEK może NATO zacznie traktować nas nieco poważniej. Bo do tej pory traktowali nas podobno jak ruską przybudówkę - i trudno im się dziwić.
  Na reakcję nie trzeba było długo czekać:

  - Centrum Eksperckie Kontrwywiadu NATO nie zostało przez nas akredytowane, podjęte działania to wewnętrzna sprawa polskich władz - poinformowało biuro prasowe Kwatery Głównej NATO w Brukseli. Oznacza to, że wprowadzenie przez MON nowego kierownictwa do CEK jest w pełni legalne.
  Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/92...ladz,id,t.html

  Komentarz


  • Sondaż IBRiS dla Onetu: Petru liderem rankingu zaufania do polityków, duży spadek prezydenta Dudy .

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Sondaż IBRiS dla Onetu: Petru liderem rankingu zaufania do polityków, duży spadek prezydenta Dudy .
    by młodzi wykształceni z wielkich ośrodków:

    Kochani, według sondażu IBRiS szanse na Złotą Piłkę FIFA są następujące:
    - Leo Messi 15%
    - Neymar 21%
    - Cristiano Ronaldo 23%
    - Ryszard Petru 122%

    Komentarz


    • Od dziś cyklicznie, raz dziennie(w dni powszednie, a od dzwona i w pozostałe) subiektywny wybór największego przegranego dnia. Dziś ten zaszczytny tytuł przypada panu ministrowi Tomaszowi Siemoniakowi za:
     – Chyba nie zdarzyło się w historii NATO, żeby kraj członkowski zaatakował placówkę NATO. Przedstawiciele Antoniego Macierewicza wyważyli w nocy drzwi i zdobywali centrum eksperckie kontrwywiadu NATO – powiedział w Sejmie Tomasz Siemoniak. Dodał, że "noc staje się ulubioną porą PiS-u". – Być może niedługo nie będziemy kładli się spać, bo to w nocy dzieją się jakieś najgorsze rzeczy – zaznaczył były minister MON.
     Oraz późniejszą akcję na TT(polecam jeśli ktoś nie widział, pan Siemoniak(były MON) jest pewny że NATO w nazwie oznacza podległość organizacyjną sojuszowi)


     Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
     A i jeszcze jeden "njus" któy mógł umknąć:
     http://www.se.pl/wiadomosci/polityka...mw_749108.html
     To jeszcze zacytuję sam siebie i dopowiem: w AMW ma być przeprowadzony audyt otwarcia(ma zostać zakończony w lutym), zwolnienia 9 dyrektorów były związane z obawą o możliwość mataczenia przy tej procedurze(do MON miały wpłynąć doniesienia wywiadowcze o niszczeniu niektórych dokumentów)

     Jutro mija termin 14 dni(termin ustawowy) od zapytania przez pana Wielguckiego w trybie dostępu do informacji publicznej jaki jest obecny skład trybunału. Brak odpowiedzi naraża przewodniczącego TK na odpowiedzialność karną(po upłynięciu kadencji, co może nadejść dość szybko)     Z rzeczy mocno rozczarowujących: Kancelaria Prezydenta nie udostępniła(mimo iż ma taki obowiązek) w trybie dostępu do informacji publicznej własnych analiz prawnych w sprawie TK. Mam nadzieję że dotrze to do samego prezydenta i ten błąd(mam nadzieję że to po prostu błąd, nie zaś zła wola) zostanie naprawiony


     I jeszcze taki tam obrazek:
     Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
     Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

     Komentarz


     • To całe "Centrum kontrwywiadu NATO" to coś w rodzaju spodni Addibosa i butów Nikke.

      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • Chłopaki z WSI ze wspólnikami ze Słowacji złożyli sobie firmę „NATO”, a Siemoniak myślał, że to naprawdę, że to te prawdziwe NATO. Kompletny idiota, właściwie to brak słów, żeby określić poziom intelektualny i kompetencje Siemoniaka.
       Mam nadzieję, że przy J. Kaczyńskim wykształci się nowa klasa polityczna, a po „elitach” III RP zostaną memy w podręcznikach do historii. Czas najwyższy zaorać całe to towarzystwo.
       Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
       Pada decyzja: Wracamy!
       Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

       Komentarz


       • Wie ktoś może na co rząd czeka z TVP?

        Komentarz


        • Podobno jest już gotowa i "czeka" na swoją kolejkę w Sejmie. Pewnie w styczniu ogarną temat.


         Tymczasem w "Polsce racjonalnej" odbija szajba:


         Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
         Ostatnio edytowany przez dude; 2137.

         Komentarz


         • Okiem JKM:

          Co zdobyto nocą w CEKONie?
          Media lewicowej opozycji zgodnym chórem ujadają na Antoniego Macierewicza, że napadł na siedzibę NATO w Polsce – co gorsza: uczynił to o 1.30 w nocy.
          Dawniej wojska chrześcijańskie przed walką rozkładały się na nocny wypoczynek – bitwy rozpoczynano rano, najlepiej zaraz po mszy. Ataki nocne były uważanie niemal za zbrodnię wojenną. Chyba jednak czasy się zmieniły?
          Ale po co Macierewicz kazał zdobyć nocą posterunek NATO?
          Twierdzenia, że chciał po prostu wymienić krnąbrnych oficerów na spolegliwych proszę włożyć między bajki. Szczególnie rozczulający jest fragment, że pracujący w CEKONie oficerowie nie mieli certyfikatu na dostęp do tajnych informacyj!! Tylko idiota uwierzy, że w Centrum Kontrwywiadu (!!) pracowali ludzie bez tego certyfikatu.
          Przyczyna jest inna – i oczywista. W CEKONie coś ukrywano – i Macierewicz pragnął to zdobyć. Stąd ta wczesna godzina: by hufce Macierewicza miały czas na przejrzenie wszystkiego. Potwierdzają to zresztą uwagi, że „pracujący w CEKONie oficerowie uważali swój biurowiec za placówkę eksterytorialną”. A gdzie przechowywać wrażliwe przedmioty jak nie w placówce eksterytorialnej?
          Czy Macierewicz zdobył, co chciał? Czy w ogóle tam coś było? Całkiem bowiem możliwe, że jeden z niezrównoważonych psychicznie akolitów (a kręci się ich wokół Niego pełno!) podsunął był Macierewiczowi myśl, że może tam być coś wielkiej wagi. Macierewicz by w taką historyjkę natychmiast uwierzył.
          Proszę jeszcze zauważyć, że ani NATO, ani Amerykanie nie zaprotestowali przeciwko temu nocnemu nalotowi. Ciekawe, nieprawda-ż?
          Otóż rządząca PO była partią niemiecką. A PiS orientuje się na Amerykanów i Żydów. A stosunki wewnątrz NATO?
          Myślę, że nie więcej niż kilkanaście osób e Polsce wie, co działo się w 2003 roku w Tervuren. Nie podaje tego nawet Wikipedia. A pamięta o tym może parę...
          Dla ciekawskich pewien ślad: http://www.cer.org.uk/…/defa…/files/...rp_march04.pdf
          Z dużym zainteresowanie czekam na informacje, czy znaleziska w CEKONie były warte zachodu? Nie będzie łatwo je wyłowić – tak nawiasem...
          A Tervuren jesł piękne. I bardzo bogate...

          Komentarz


          • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
           Okiem JKM:
           Ale kogo?


           Największym przegranym dnia Tomasz Lis za przemówienie na wiecu i pojawienie się tam pod wyraźnym wpływem narkotyków
           Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            Ale kogo?
            Akurat to co głosi "Niezależna", Republika i te wszystkie pisowskie media, nie traktuje jako wyznacznika obiektywnej informacji, podobnie jak obiektywnym źródłem nie są dla mnie media platformerskie typu TVP, TVN, Polsat, Agora. Ogólnie media pisowskie forsują swoją tezę o współpracy eks-WSI z FSB, a w rzeczy samej możliwe że po lustracji WSI jak jej likwidacji w 2006, członkowie tychże już byłych służb jako obecne "Pro Civili" (organizacja finansowo trzymająca władzę w PO, która powoli eksmituje się do Nowoczesnej), może funkcjonować jako grupa interesu zorientowana głównie na UE (Niemcy). Natomiast to co się stało w Smoleńsku można podsumować wprost - szantażowani zabili szantażystę. Śp. LK dostrzegł że zamiast ujawniać aneks ws. likwidacji WSI, może szantażować byłych członków. Także dokonano zamachu na terytorium rosyjskim, co już powinno dać coniektórym do myślenia, bo który terrorysta przeprowadza zamach u siebie, ściągając opinię publiczną, tymbardziej jeżeli to jest taki gracz jak Rosja?
            Swoją droga zastanawiające czy Bronek po objęciu stołka rezydenta, znalazł ten aneks i zamieścił go w tej właśnie eksterytorialnej placówce, czy jednak chodzi o zupełnie coś innego - międzynarodowe porachunki Niemcy-USA. A jeśli jednak to PiS cały czas posiada ten aneks, to dlaczego do tej pory go nie ujawnił? Czyżby miał on po części pogrążać śp. LK.

            Komentarz


            • Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz(choć się bardzo staram) ale ja pytałem kogo obchodzi zdanie JKMa?
             Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

             Komentarz


             • @piejo

              Czy Janusz już się zdecydował jak będzie wprowadzał kapitalizm? Zbrojną rewolucją czy też samodzielną większością konstytucyjną?
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • Walking Dead sezon 2

               Komentarz


               • Dr. Tomasz Żukowski

                Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
                Pada decyzja: Wracamy!
                Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

                Komentarz

                Pracuję...
                X