Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Niesamowite są te zjednoczone we wzajemnym wspomaganiu pasożyty.Teraz miliard euro od "Narodu Polskiego" do kieszeni Poroszenków-Jaceniuków i międzynarodowa rada reform(czyli wygaszania wszystkiego) ,m.in. z Kwaśniewskim już zadba o co trzeba
  Ozusuje się oddychanie i na realizacje kabalistycznych rojeń przez marionetki "jednego rządu" wystarczy
  Chociaż może zwrócą i jeszcze na tym zarobimy...hmmm.

  Współpraca gospodarcza, ukraińskie reformy, polityka historyczna, sytuacja w Zagłębiu Donieckim - to główne tematy rozmów prezydentów

  Komentarz


  • Gazietka o tym nie napisze:
   Marcin I. pracując przed laty w MON miał ścigać korupcję, teraz został zatrzymany i usłyszał zarzuty korupcyjne.

   "Był szef Polskiego Holdingu Obronnego, prezes Europolgazu i były urzędnik w Ministerstwie Obrony Narodowej Marcin I. usłyszał zarzuty korupcyjne w prokuraturze apelacyjnej w Łodzi" – poinformowało Radio Zet.

   "Wcześniej, oskarżony pracował w Ministerstwie Obrony Narodowej, gdzie minister Bogdan Klich powierzył mu pion antykorupcyjny. Marcin I. był też sekretarzem stanu w MON odpowiedzialnym za uzbrojenie i modernizację" - dodaje telewizjarepublika.pl

   Śledztwo prowadzi Prokuratura Apelacyjna w Łodzi, a zarzuty dotyczą wręczenie łapówki urzędnikowi w 2013 roku, czyli w okresie, gdy pełnił funkcję wiceprezesa PHZ.
   "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
   Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
   Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
   Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
   "
   Janusz Waluś - czekaMY!

   Komentarz


   • Dodajmy że Marcin Idzik to jeden z głównych protegowanych B. Klicha
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
     Ciekawe... a myślałem, że to porządny gość...
     Jakbyś znał trochę jego historię to byś się nie dziwił... poza tym, to że nie jest pro-kościelny nie oznacza, że stoi po drugiej stronie barykady.
     Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
      Jakbyś znał trochę jego historię to byś się nie dziwił... poza tym, to że nie jest pro-kościelny nie oznacza, że stoi po drugiej stronie barykady.
      m82 przyznaję, że nie znam jego historii. Nigdy jakoś szczególnie nie interesowałem się jego osobą poza jakimiś ogólnikami. Ale chętnie poznam więcej jeśli byś mógł podrzucić linkami itd.

      Komentarz


      • Dobre przemówienia Prezydenta w kraju, ostatnio również pani Premier. Ale żeby nie było za słodko to w kwestii polityki wschodniej mam wątpliwości. Najpierw wizyta na Ukrainie i deklaracje o wielkiej przyjaźni polsko-ukraińskiej ( to zrzucam na karb dyplomacji). 4 mld kredytu, bezwarunkowe wsparcie dla dążeń ukraińskich, delikatnie poruszony temat trudnej historii, w zamian mgliste zapowiedzi o przyszłych kontraktach na dostawy gazu, tego ze Świnoujścia. Zabrakło mocnego postawienia sprawy polityki historycznej i domagania się prawdy o ludobójstwie, zabrakło odniesienia Poroszenki, który przecież chętnie pojawia się na uroczystościach banderowskich i w żaden sposób nie przeciwstawia się kultowi neobanderowskiemu. Jak by tego było mało to sami zobaczcie:
       "Podczas wizyty na Ukrainie doszło do niewątpliwego zgrzytu dyplomatycznego. Podczas składania przez Prezydenta Dudę hołdu zabitym na Majdanie (tak zwana "Niebiańską Sotnią") w jego pobliżu powiewały czerwono-czarne flagi OUN-UPA. Niestety strona polska w żaden sposób nie zareagowała na zaistniałą sytuację."

       Filmik ze zdarzenia


       Ponadto w wywiadzie z szefem polskiej dyplomacji czytamy:       "Szef polskiej dyplomacji w wywiadzie dla portalu Kresy.pl mówi o tym, że w stosunku do Litwy i Ukrainy będzie posługiwał się dyplomacją i perswazją, a nie ultymatywnym stawianiem sprawy, że obecnie nie dostrzega gloryfikowania banderyzmu na Ukrainie, liczy na porozumienie TTIP i chciałby, żeby flaga USA powiewała w Polsce nie tylko nad ambasadą i konsulatami."

       Komentarz


       • Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
        Dobre przemówienia Prezydenta w kraju, ostatnio również pani Premier. Ale żeby nie było za słodko to w kwestii polityki wschodniej mam wątpliwości. Najpierw wizyta na Ukrainie i deklaracje o wielkiej przyjaźni polsko-ukraińskiej ( to zrzucam na karb dyplomacji). 4 mld kredytu, bezwarunkowe wsparcie dla dążeń ukraińskich, delikatnie poruszony temat trudnej historii, w zamian mgliste zapowiedzi o przyszłych kontraktach na dostawy gazu, tego ze Świnoujścia. Zabrakło mocnego postawienia sprawy polityki historycznej i domagania się prawdy o ludobójstwie, zabrakło odniesienia Poroszenki, który przecież chętnie pojawia się na uroczystościach banderowskich i w żaden sposób nie przeciwstawia się kultowi neobanderowskiemu. Jak by tego było mało to sami zobaczcie:
        "Podczas wizyty na Ukrainie doszło do niewątpliwego zgrzytu dyplomatycznego. Podczas składania przez Prezydenta Dudę hołdu zabitym na Majdanie (tak zwana "Niebiańską Sotnią") w jego pobliżu powiewały czerwono-czarne flagi OUN-UPA. Niestety strona polska w żaden sposób nie zareagowała na zaistniałą sytuację."

        Filmik ze zdarzenia


        Ponadto w wywiadzie z szefem polskiej dyplomacji czytamy:        "Szef polskiej dyplomacji w wywiadzie dla portalu Kresy.pl mówi o tym, że w stosunku do Litwy i Ukrainy będzie posługiwał się dyplomacją i perswazją, a nie ultymatywnym stawianiem sprawy, że obecnie nie dostrzega gloryfikowania banderyzmu na Ukrainie, liczy na porozumienie TTIP i chciałby, żeby flaga USA powiewała w Polsce nie tylko nad ambasadą i konsulatami."
        Moim zdaniem chcą ugrać jak najwięcej na zrujnowanej Ukrainie, zacząć w pewnym stopniu dyktować warunki a dopiero wtedy żądać. Według mnie jest to dobre posunięcie. Wszystko w swoim czasie. Ciekawe na jaki procent ten kredyt?
        "Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyna, dla której chcemy żyć i pracować" - R. Dmowski

        Komentarz


        • temat do zamknięcia

         Komentarz


         • Zamieszczone przez R.Piaski Zobacz posta
          Ciekawe na jaki procent ten kredyt?
          Równy oprocentowaniu polskich obligacji skarbu państwa
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

          Komentarz


          • @stary wyga

           Wygląda to tak a nie inaczej tylko dlatego że media są w takich rękach a nie innych.
           "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

           "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

           Komentarz


           • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
             ...
             wobec powyższego warto zauważyć, iż Pan Grzegorz będzie obecny

             w Warszawie w sobotę 19 grudnia 2015, o godz. 17:00, w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym przy ul. Bobrowieckiej 9, IV piętro,
             Ostatnio edytowany przez heretico; 67699.
             ------------------------------------------------
             Hey man, you know I'm really OK
             The gun in my hand will tell you the same

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
              Ciekawe... a myślałem, że to porządny gość...
              Panie Jacku prawilnie przypominam że wspominałem że Kornela warto obserować dokładniej ostatnimi czasy

              Kto ma fb niech wejdzie na profil zamachowca i uzurpatora Dudy, i zobaczy filmik z pakowania paczek na dla Kresowiaków, szczególnie chwytający ze serce moment od 10:50 i pieśń w wykonaniu młodzieży ze szkoły z Przecławia...
              ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
              Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
              O dziecko polskie, za Twojego dziada,
              Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
              O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
              I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
              Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
              Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

              Komentarz


              • "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
               "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
               Up the Anchor!

               Komentarz


               • Antoni Macierewicz, czyli Dusza III RP wyje po północy

                "Kilka dni temu MON wypowiedział umowę o współpracy pomiędzy Służbą Kontrwywiadu Wojskowego a Federalną Służbą Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. W minionym tygodniu minister obrony Antoni Macierewicz podjął też decyzję o odwołaniu z Centrum Eksperckiego ds. Kontrwywiadu NATO płk. Krzysztofa Duszy i płk. Piotra Pytla. To właśnie oni byli we władzach SKW, gdy zawarto umowę z FSB. Dawała ona rosyjskim służbom specjalnym możliwość bezkarnej infiltracji polskiego kontrwywiadu wojskowego.

                Październik 2013 r. Dziennik „Rzeczpospolita” ujawnia, że po katastrofie smoleńskiej ówczesny szef SKW gen. Janusz Nosek podpisał tajną umowę z FSB, nie informując o tym premiera, ministra obrony narodowej, ministra spraw wewnętrznych ani kolegium ds. służb specjalnych. Według nieoficjalnych informacji o umowie miał wiedzieć ówczesny prezydent Bronisław Komorowski, który w listopadzie 2010 r. awansował Noska na stopień generalski – było to w czasie, gdy finalizowano umowę z FSB. (...)

                18 grudnia 2015 r. Pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. Utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO Bartłomiej Misiewicz wprowadził nowego p.o. dyrektora CEK NATO płk. Roberta Balę do tymczasowych pomieszczeń CEK NATO użyczonych przez Służbę Kontrwywiadu Wojskowego – podało w komunikacie Ministerstwo Obrony Narodowej. Jak wyjaśnił szef MSZ Witold Waszczykowski, Polacy w Centrum Kontrwywiadowczym NATO stracili dostęp do informacji niejawnych. Potrzeba była więc wymienienia ich na nowych, którzy taki dostęp posiadają."

                Tymczasem Czerska już rozpętała kampanię na temat "zamachu na NATO", a jednocześnie dyrektor Centrum Kontrwywiadu, czyli właśnie odwołany w zeszłym tygodniu płk Dusza, oświadczył na antenie TVN24, że nie został zwolniony z pełnionej funkcji i dopóki to nie nastąpi, będzie pełnił swoje funkcje. Nie udostępnił też kierownictwu MON kluczy do zajmowanych przez CEK pomieszczeń.

                W wojsku to się nazywa odmowa wykonania rozkazu, a właściwie zdrada
                . No i trzeba było sięgnąć po żandarmerię wojskową, a całą sprawę przeprowadzić natychmiast i w sposób zdecydowany.

                Służby służbami, ale mnie niepokoi szerszy problem, czyli kadra oficerska, a zwlaszcza generalicja w naszym wojsku. Tego nie wolno zostawić w obecnym kształcie, nie można czekać lata na wymianę i wykruszanie się rusofili czy wielbicieli Bronka, których WSI trzymało na haku, a z drugiej strony trzeba to zrobić na tyle zręcznie, aby nie doprowadzić do czegoś na kształt próby puczu.

                Bo my się boimy Bundeswehry i "zielonych ludzików", ale proponuję na razie nie zapominać jeszcze o LWP i jego tradycjach. Przecież Komorowski z kumplami przez lat 8 ze wszystkich sił restaurowali jego etos. Za czasów prezydentury Kaczyńskiego Lech próbował to hamować, ale mógł opóźniać zmiany tylko na szczeblu generalskim.

                Jak widać po skoordynowanej akcji Czerskiej, gdzie płk Dusza nazywa się i cuchnie obecnie Czuchnowskim, oraz Wiertniczej, obrona III RP z Trybunału Konstytucyjnego przenosi się do resortów siłowych. I to jest, moim zdaniem, faza o wiele niebezpieczniejsza. Bo rocznice obrony "demokracji ludowej" przez te resorty w 1980 i 1970 r., wlaśnie parę dni temu obchodziliśmy.

                Ciekaw tylko jestem, jak na ten, odtrąbiony na Czerskiej "zamach na NATO", zareagują nasi, natowscy sojusznicy. Oczywiście, nie mówię o Niemcach, bo coś mi się wydaje, że nawet Adoilf Hitler byłby bardziej wiarygodnym i dotrzymujacym zobowiązań sojusznikiem, od obecnych władz tego kraju. Interesuje mnie reakcja, lub jej brak, że strony wladz sojuszu oraz USA.

                Dobrze jest wiedzieć, na co możemy liczyć. Na jakiś, ale jednak sojusz, czy może na zalecenie kultywowania dobrych tradycji współpracy z FSB?
                "Kilka dni temu MON wypowiedział umowę o współpracy pomiędzy Służbą Kontrwywiadu Wojskowego a Federalną Służbą...
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

                Komentarz

                Pracuję...
                X