Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez aristo Zobacz posta
  Jeśli ktoś nie zgadza się z powyższym to niech wytłumaczy dlaczego przed wyborami nie było identycznej nagonki.
  Nie było do czasu. Im się wydawało, że mają już władze na zawsze. No bo jak to, ciepła woda w kranie, Polska jest taka fajna, postępowa, nowoczesna, Polakom żyje się lepiej, w mediach sielanka. Niemożliwe, żeby ten zaściankowy, średniowieczny PiS z Kaczyńskim i Macierewiczem wygrał wybory. Afera jedna, druga, piąta, dziesiąta - a co tam, zamieciemy pod dywan, przecież i tak nie mamy z kim przegrać. Poczuli się za pewnie. Jak mówił Szechter u Syfilisa: "żeby Komor przegrał wybory, musiałby pijany potrącić zakonnicę na pasach". A tu pierwszy gong 24 maja, szok, niedowierzanie, szeroko otwarte japy z pytaniem "ale jak to?!". I wtedy zaczął się jazgot w mediach i straszenie PiSem, ale obudzili się za późno. I 25 X nokaut.

  I teraz 3 rp broni się jak może. Posuną się do wszystkiego, byleby utrzymać się przy korycie. Wiedzą, że koniec jest bliski i jadą po bandzie. I o ile trudno się dziwić tym wszystkim łże-elitom, że kłamią, mamią, manipuluja - oni walczą o hajs, a że nie mają kręgosłupa moralnego, to robią jak robią. Ale najlepsze są lemingi, które w zeszłą sobotę wyszły na ulicę - oni naprawdę myślą, że walczą o demokrację. Nie wiedzą, że są tam prowadzeni jak stado baranów i walczą, ale o hajs dla cwaniaków

  I największym złem są media. Niektórzy nie są na tyle lotni, żeby czytać niezależne portale czy zwyczajnie nie mają czasu. Przyjdzie z tyrki, włączy tv, a tam PiS robi zamach, szturmuje, grzmi, wprowadza dyktaturę itd i tak w kółko. Za chwilę w studio jakiś fajny aktor albo celebryta opowie jak to boi się PiSu i jak teraz mu źle. Następnego dnia wróci do roboty, a tam oswiecony Marian, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy, a wiedzę czerpie z faktów tvn zacznie też przekonywać, że PiS to faszyści i taki człowiek po prostu w to zaczyna wierzyć. Jest non stop manipulowany.

  Dlatego najpierw trzeba uzdrowić publiczną tv

  Komentarz


  • "Przyklękam w pamięci i hołdzie o wszystkich tych, którzy polegli, zostali ranni, cierpieli, byli prześladowani przez całe lata i nigdy nie doczekali się od III Rzeczypospolitej elementarnej sprawiedliwości. Sprawiedliwości na poziomie prawnym, sprawiedliwości na poziomie państwowym. Bo w sercach ludzi, Polaków uczciwych, dumnych, zawsze byli, są i będą. Nie mam co do tego żadnej wątpliwości. Ale za tą III RP po 1989 roku, która nie umiała skazać sprawców tej zbrodni, wstyd! Zwyczajnie wstyd dzisiaj. Chyba nam wszystkim tak jak tutaj stoimy. Za tę III RP, w której komunistycznych bandytów nazywano, bo byli tacy, ludźmi honoru, za tę III RP, która z honorami wojskowymi i państwowymi pochowała większość oprawców 1970 roku, wstyd, zwyczajnie wstyd".

   Niby oczywista oczywistość, ale jednak miło, jak Prezydent RP mówi takie słowa
   "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

   WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

   Komentarz


   • Oj będzie znowu wojna...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

    jest tylko jeden King!!!!

    *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

    Komentarz


    • I warto się zastanowić kto dzisiaj najgłośniej krzyczy o TS dla Prezydenta i tak naprawdę za co chcą Go tam zaciągnąć, raczej zmusić społeczeństwo żeby to zrobiło.
     Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
     Pada decyzja: Wracamy!
     Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

     Komentarz


     • W którym momencie opublikowano pierwszy sondaż z Partią Balcerowicza i Petru? Czy było to zaraz po I turze wyborów prezydenckich?

      Komentarz


      • Gdzie by tu przenieść trybunał konstytucyjny? Macierewicz mówi do Piotrkowa Trybunalskiego, ale czy nie lepiej do Budy Ruskiej? Vis-a-vis chatki Bronka, w końcu tak z nim knuli wspaniale. Będą mieli blisko do siebie na piwko.


       A sondaż dla "Rz" z 14 maja, podobno robiony 8-9 maja ale wierzyć IBRiS(wcześniej Homo Homini) nie można. Wipler kiedyś u nich kupił taki na 19%, później prezes sondażowni w wywiadzie się tłumaczył że specjalnie taki zrobili co miał kilka pytań żeby dopasować do wyników. A pewnie procenty dogadali przed zapłatą.
       Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
       "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

       "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

       Komentarz


       • Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        ... Ale najlepsze są lemingi, które w zeszłą sobotę wyszły na ulicę - oni naprawdę myślą, że walczą o demokrację. Nie wiedzą, że są tam prowadzeni jak stado baranów i walczą, ale o hajs dla cwaniaków

        I największym złem są media. Niektórzy nie są na tyle lotni, żeby czytać niezależne portale czy zwyczajnie nie mają czasu. Przyjdzie z tyrki, włączy tv, a tam PiS robi zamach, szturmuje, grzmi, wprowadza dyktaturę itd i tak w kółko. Za chwilę w studio jakiś fajny aktor albo celebryta opowie jak to boi się PiSu i jak teraz mu źle. Następnego dnia wróci do roboty, a tam oswiecony Marian, któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy, a wiedzę czerpie z faktów tvn zacznie też przekonywać, że PiS to faszyści i taki człowiek po prostu w to zaczyna wierzyć. Jest non stop manipulowany...
        Tak mi się nasunęło:
        […] Ludziom zawsze można wmówić wszystko czego leaderzy zapragną. Jest to proste. Wystarczy powiedzieć im że zostali zaatakowani a pacyfistom zarzucić brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. Działa to tak samo w każdym kraju.

        Herman Göring, w celi w Norymberdze 1946.
        Kto walczy z potworami, ten niechaj baczy, by przy tym samemu nie stać się potworem.
        Fryderyk Nietzsche, Poza dobrem i złem

        Komentarz


        • W Sochaczewie groźby zamachów przez ISIS, może wytępią żydów stamtąd ;D

         Komentarz


         • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
          Gdzie by tu przenieść trybunał konstytucyjny? Macierewicz mówi do Piotrkowa Trybunalskiego, ale czy nie lepiej do Budy Ruskiej? Vis-a-vis chatki Bronka, w końcu tak z nim knuli wspaniale. Będą mieli blisko do siebie na piwko.
          Berezy Kartuskiej?
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

          Komentarz


          • Wtedy biednym lemingom serduszka popękają z przerażenia.


           A tak w temacie konstytucji, za wikipedią:

           25 maja 1997 odbyło się referendum, w którym społeczeństwo większością 52,71% głosów opowiedziało się za przyjęciem Konstytucji. Frekwencja w referendum wyniosła 42,86%.
           24 maja 2015 odbyła się druga tura wyborów prezydenckich, w której społeczeństwo większością 51,55% głosów opowiedziało się za wyborem Andrzeja Sebastiana Dudy. Frekwencja w drugiej turze wyniosła 55,34%.
           No i kto ma większy mandat społeczny?
           Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
           "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

           "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

           Komentarz


           • coś w kwestii TK szczujni nie pykło


            Postępowanie podlega umorzeniu na podstawie art. 104 ust. 1 pkt 2 ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, wobec niedopuszczalności wyrokowania

            —stwierdził Prokurator Generalny w piśmie skierowanym do Trybunału Konstytucyjnego. W uzasadnieniu, do którego dotarł portal Polityce.pl stwierdza, że TK przekroczył swoje kompetencje orzekając ws. uchwały Sejmu.

            Zakwestionowane uchwały nie są aktami normatywnymi, lecz aktami stosowania prawa. Kompetencje kontrolne Trybunału Konstytucyjnego obejmują wyłącznie ocenę aktów normatywnych i nie rozciągają się na akty stosowania prawa, choćby wydawano je powołując się wprost na kwestionowane przepisy

            — podkreśla Prokurator Generalny. Przywołuje jednocześnie wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 5 czerwca 2001 roku:

            Trybunał kilkakrotnie już podkreślał, iż jego właściwość rozciąga się na akty normatywne, nie obejmuje natomiast aktów indywidualno-konkretnych. Trybunał posługuje się przy tym materialną definicją aktu normatywnego, co oznacza, iż chodzi o akty zawierające normy generalne i abstrakcyjne, które charakteryzują się cechą powtarzalności. Nie mają tych cech akty adresowane do indywidualnego podmiotu, dotyczące konkretnej sprawy czy sytuacji, których stosowanie ma charakter jednorazowy.

            W nawiązaniu do powyższego wyroku, Prokurator Generalny stwierdza, że TK nie miał prawa wyrokować w sprawie sędziów.

            Wobec niedopuszczalności wyrokowania w sprawach, które nie należą do kognicji Trybunału Konstytucyjnego, postępowanie podlega umorzeniu na podstawie art. 104 ust. 1 pkt 2 ustawy o TK

            — czytamy w uzasadnieniu stanowiska Prokuratora Generalnego.
            ------------------------------------------------
            Hey man, you know I'm really OK
            The gun in my hand will tell you the same

            Komentarz


            • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

             Komentarz             • Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
              Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

              Komentarz


              • Panowie coś się zmienia. Jeszcze więcej siły jest po drugiej stronie ale cieszmy się z tego dobrego co wokół nas.
               Ogłoszenie wyroku w tzw. "AFERZE MARSZAŁKOWEJ" 16.12.2015

               Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

               Komentarz


               • O Rysiu i Misiu podglądaczu .

                Komentarz

                Pracuję...
                X