Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Byko Zobacz posta
    Pet.ru to akurat już wyrósł na głównego opozycjonistę i te 25 % wcale nie musi być wyssane z palca. Przykład, mój tato i mój teść (dodam, że słabo się znają), oboje zatwardziali platformowcy, z którymi nie idzie porozmawiać o polityce, bo moja racja jest prawdziwa a co ty mi tu moherze pierdolisz. Mówią po prostu jakby ktoś im wcześniej kartkę wysłał z narracją "o dobrze, że ten Petru jest, nowy człowiek niezabetonowany i prawdę mówi, on tylko jedyny mówi prawdę". Każdy nowy sympatyk .NO powtarza to samo jak mantrę "Petru mówi prawdę". Naprawdę przeraża mnie to jak jest łatwo człowiekiem zamanipulować, szczerze nie spodziewałem się, że projekt .nowoczesnaPO wypali, ale po kilku przykładach jestem pewny, że oni spokojnie powalczą o wygraną w następnych wyborach.
    Swetru sam nie wyrósł, tylko z niego zrobili. Widzieli, że ludzie przejechali się na PO i oprócz stada lemingów i beneficjentów 3 rp nikt na nich nie zagłosuje. To wymyślili bankstera Petru i wpompowali w to w **** kasy. Szczerze to nie przypominam sobie aż takiej promocji kogoś, wszędzie Petru i Petru, chyba nawet kilka sobowtórów stworzyli, bo on jest wszędzie, boje się lodówkę otworzyć

A czy powalczy w wyborach o wygraną? Może tak, może nie. To, że teraz PiSowi leci trochę w sondażach nie dziwi - system broni się jak może, ale mogą to być ich ostatnie podrygi (oby). Jak PiS uzdrowi publiczną tv, która jest tubą propagandową systemu i ludzie realnie odczują socjalne reformy PiSu, to znów może być +40% dla obecnie rządzących. Do tego jak pogłębi się w Europie "kryzys migracyjny', to będzie to kolejny wzrost dla partii prawicowych w sondażach.

Także jak to mówią "czas pokaże", ale wydaje mi się że bardzo realnym scenariuszem jest, że Rysio z Klanu wchłonie PO, ale razem z PO nie będą przekraczać 25%.

Komentarz

• Michał Mazowiecki - syn "legendy" Tadeusza, w wyborach startował z list PO, miał zostać wycofany na kilka dni przed wyborami, ale ktoś nie dopilnował i zabrakło kilkudziesięciu głosów, aby był w Sejmie. Przeglądając to co pisze na TT , żałuje że się nie dostał do pary w sam raz z Niesiołem https://twitter.com/MMazowiecki

Na internecie widać sporą aktywność FP uderzających w obecną władzę, szybko rośnie im tam popularność. Trzeba uważać, żeby w internetach się nie odrodzili. Polecam polubić dobry FP i udostępniać znajomym: https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
        Jak PiS uzdrowi publiczną tv, która jest tubą propagandową systemu
        Obawiam się, że akcja pt "zamach na trybunał" to tylko mała próbka awantury jaka czeka nas po ewentualnych próbach roszad w mediach publicznych... Ja mam nieodparte wrażenie, że oni to wszystko ugrali... Ugrali łącznie z Kukizem (tvn nie popiera kogoś przez przypadek), który kiedy nadejdzie pora to zatańczy jak mu postkomuna zagra...

Błędem taktycznym PiS było pogubienie kolejności działań (pomijam błędy typu przedwczesne szarpanie się o flagę UE czy Radio9 Maryja na stronach MON). Najpierw trzeba było zacząć od mediów. Potem zmiana konstytucji, następnie dopiero TK

Komentarz

• Zamieszczone przez aristo Zobacz posta
          Obawiam się, że akcja pt "zamach na trybunał" to tylko mała próbka awantury jaka czeka nas po ewentualnych próbach roszad w mediach publicznych... Ja mam nieodparte wrażenie, że oni to wszystko ugrali... Ugrali łącznie z Kukizem (tvn nie popiera kogoś przez przypadek), który kiedy nadejdzie pora to zatańczy jak mu postkomuna zagra...

Błędem taktycznym PiS było pogubienie kolejności działań (pomijam błędy typu przedwczesne szarpanie się o flagę UE czy Radio9 Maryja na stronach MON). Najpierw trzeba było zacząć od mediów. Potem zmiana konstytucji, następnie dopiero TK
          Jakby zaczęli od mediów, to różowe dziwki z TK ujebały by im ustawę. I wzięcie się za nich wówczas dopiero byłoby zamachem na trybunał. Poza tym Prezydent nie mógł w nieskończoność nie przyjmować ślubowania od sędziów z PO, trzeba było to jakoś rozwiązać. Także trybunał trzeba było załatwić nolens volens.
          "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Nie znam się na tyle na prawie konstytucyjnym, ale kombinuję w ten sposób: najpierw czystka w mediach, potem zmiana konstytucji uwzględniająca likwidację TK, którego kompetencje bierze na siebie SN

Komentarz

• Tylko tak jak pisze BlackAdder, przy czystce w mediach byłoby zaskarżenie do TK, a ten zapewne uznałby "niezgodne z konstytucją".

A co zmiany konstytucji i likwidacji TK - do tego potrzebne jest 307 posłów. PiS ma 235, Kukiz 40.

Komentarz

• no to jedyna nadzieja w tym, że tak ustawią pracę TK (odpowiednią ustawą), że nie będzie mógł orzekać bez wymaganej większości - czyli bez wsparcia sędziów wybranych przez obecny parlament

Komentarz

• Zaprawdę powiadam wam styczeń będzie jeszcze ciekawszy niźli grudzień
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    Zaprawdę powiadam wam styczeń będzie jeszcze ciekawszy niźli grudzień

A potem styczeń, luty, marzec... PoczekaMY:

https://www.youtube.com/watch?v=4C2K889u_90

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No i Jacku, oprócz prośby o komentarz/aktualizację co do jakości kadr PiSu kilka postów wyżej, Ciebie chciałbym spytać, czy wierzysz w pisemne oświadczenie pana Kowalczyka? Bo domyślam się że w podobne tylko ustne oświadczenie Kosseckiego nie dałeś wiary.
                      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                      -------------
                      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                        No i Jacku, oprócz prośby o komentarz/aktualizację co do jakości kadr PiSu kilka postów wyżej, Ciebie chciałbym spytać, czy wierzysz w pisemne oświadczenie pana Kowalczyka? Bo domyślam się że w podobne tylko ustne oświadczenie Kosseckiego nie dałeś wiary.

Nie znam oświadczenia pana Kowalczyka. Kim jest pan Kossecki, bo nie kojarzę.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Kowalskiego oczywiście. Jest na tej stronie
                          http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1408900
                          O Kosseckim rozmawialiśmy tutaj:
                          http://forum.legionisci.com/showthre...=1#post1404213
                          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                          -------------
                          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Aaaa... No tak. W pisemne oświadczenia bardziej wierzę niż w ustne po prostu.
                            "
                            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• To co, zgodnie z przewidywaniami ?

"Kukiz do narodowców i nie tylko: Z mojego punktu widzenia nie ma większej różnicy czy mamy w klubie 41 czy 31 posłów"

Polecam !

http://www.polskatimes.pl/artykul/91...wego,id,t.html

Komentarz

• Wypowiedzi herr Schulza , Skaczący Koń , wyczuwam rosnące słupki PISu .

Komentarz

Pracuję...
                                X