Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Szerokość ulic podobna więc to najlepiej obrazuje, że MN był kilka razy dłuższy,a skoro przyjęło się, że było na nim 100 tys., to wczoraj nie przekroczono nawet 20 tys. Na moje oko 12 tys.

  Komentarz


  • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

   Komentarz


   • @klamot1916

    Mała lekcja.

    Filmik trwa 8:30. Ile osób idących ulicą łącznie zarejestrowała kamera przez cały czas nagrania?    Ukryta odpowiedź: 2500-3000 osób
    Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

    "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

    Komentarz


    • Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
     Pada decyzja: Wracamy!
     Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

     Komentarz


     • z innej beczki:

      Emilian Kamiński - "Bluzg" czyli Życzenia dla GenerałaKoncert 13 grudnia

      Komentarz


      • Według stołecznej psiarni wczoraj było 17-19.5 k
       Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

       Komentarz


       • Ja pierdolę , ile można przeżywać spęd jakiś lemingów

        Zaraz może któryś będzie kropkować towarzystwo , które się wczoraj zebrało

        Czy było ich 20 czy 30 tys jakie ma to znaczenie

        Komentarz


        • A o czym tu dyskutować skoro nic się ciekawego nie dzieje?
         Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

         Komentarz


         • Dzisiejszy marsz

          My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

          Komentarz


          • No właśnie , więc już lepiej odpuścić wątek a nie poświęcać go obłąkanym

           Lepiej przenieść rozmowę na inne tematy , w końcu ekstraklasa gra , no i grupy na ojro wylosowane

           Komentarz


           • Zamieszczone przez Foxx
            Dzisiejszy marsz

            O kur#a... Oglądając przemówienia na początku w tv to miałem wrażenie że jest ich tam w h#j mało
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

            jest tylko jeden King!!!!

            *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

            Komentarz


            • Marsz targowiczan vs Marsz obrony Bogusława Kowalskiego - 0:1. Szkoda, że nikomu nie chciało się protestować np. przy okazji podniesienia wieku emerytalnego. Byłem na dwóch grudniowych marszach PIS i ten chyba najokazalszy. Tylko co dalej?

             Komentarz


             • Zamieszczone przez Tyler_Durden
              Marsz targowiczan vs Marsz obrony Bogusława Kowalskiego - 0:1. Szkoda, że nikomu nie chciało się protestować np. przy okazji podniesienia wieku emerytalnego. Byłem na dwóch grudniowych marszach PIS i ten chyba najokazalszy. Tylko co dalej?
              A co ma byc, psy szczekają, karawana jedzie dalej.

              Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


              Bynajmniej to nie przynajmniej!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Tyler_Durden
               Marsz targowiczan vs Marsz obrony Bogusława Kowalskiego - 0:1
               Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez BlackAdder
                Jak na demonstrację poparcia dla Orbana przyszło milion osób, to soceuropie szczęka opadła.
                Tylko że Orban to rozsądny człowiek i po 4 latach błędnych decyzji w polityce gospodarczej potrafił wyciągnąć konsekwencje, tym samym działając w interesie swego narodu, a nie jakichś wyższych idei socjalistycznych, gdyż takowych przekonań nigdy nie posiadał. A czego można się spodziewać po Kaczyńskim, który jest zadeklarowanym sanatczykiem i za h*j tego nie zmieni? Myśli że może zamydlić ludziom oczy socjalem lub jechać cały czas na patriotyźmie, ale to kwestia czasu kiedy rozczarowana część elektoratu, głosująca na PiS tylko dlatego gdyż obiecano im dobrobyt, odwróci się i od nich... po to by znów wybrać kolejnego pseudowolnorynkowego "mesjasza" pokroju Petru i tak w koło Macieju. A co w tej sytuacji zrobi Kaczyński, stając za parę lat przed powyższym faktem dokonanym, tego na dzień dzisiejszy on sam nie wie. Albo zmieni swoje przekonania, albo pogodzi się z przegraną, jest jeszcze wariant lekkiego totalitaryzmu, gdyż jak wiadomo demokracja i totalitaryzm zawsze chodzą ze sobą w parze, za to nigdy z prawem. Dlatego jakoś nie chce mi się wierzyć że PiS w ogóle chce zmiany konstytucji, gdyż wedle ich motta - dobro narodu stoi ponad prawem - każdą konstytucje można złamać. Każdą prócz obecnego bubla III RP, tak szeroko zdefiniowaniowanego iż w wielu punktach wprost zaprzecza sam sobie, co daje popis do interpretacji jej na tysiące sposobów, w zależności od poszczególnych interesów. I tu by się wszystko zgadzało, gdyż PiS dalej chce podtrzymywać tradycję poprzednich rządów odnośnie upartyjnionego TK, co wskazuje iż chodzi im wyłącznie o podtrzymanie starej-nowej konstytucji tyle że pod inną nazwą, ewentualną zmianę niektórych ustępów. Taka konstytucja zawsze będzie w interesie partii, która podtrzymuje że wszelkie prawo ogranicza demokracje i w tym wypadku wystarczy zmienić ludzi POprzedniego układu na swoich, by dalej można ją było interpretować na swoją modłe. Gdyby rzeczywiście chcieli jakiejkolwiek zmiany to na samym początku rozwaliliby te siedlisko zła i oddali kompetencje Sądu Najwyższem i tu się koło zamyka, gdyż sędziowie potrzebują jasno określonego prawa, czyli wychodzi na to że bez nowej konstytucji nic się nie da zrobić. Właściwie sam artykuł 2 o demokratycznym państwie prawnym łamie już wszystko do dalej jest napisane, bo konstytucja winna stanowić wyłącznie prawo. Stanisław Michalkiewicz ma racje że PiSowi chodzi wyłącznie o konfrontacje z PO, bo to ta sama klika tylko interesy odmienne i jeszcze wciągają do konfrontacji społeczeństwo.

                1:30 prof. Dudek o roli PiSu w III RP, cała reszta to czysto polityczny spektakl i walka o interesy poszczególnych klanów.

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎