Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Innych, czyli jakich?
    Nie wiem, plotka jedynie. Mogę się domyślać że z PO po wyborach kilka/kilkadziesiąt osób będzie chciało uciec
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Nie wiem, plotka jedynie. Mogę się domyślać że z PO po wyborach kilka/kilkadziesiąt osób będzie chciało uciec
      Osoby które bedą chciały się zawinąć z PO nie maja ani chęci, ani nawet możliwości na dogadywanie się z PiS i albo stworzą własna partie, albo wyładują u Petru - póki co zainteresowanych jest ~20 osób.

Tak samo nie wiem skąd masz info o jakichś gadkach o większości konstytucyjnej bo wedle tego co ja wiem to poza Kukizem, nie było prowadzonych żadnych konkretnych rozmów.
      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Jak jedno(stworzenie nowej partii) wyklucza drugie(poparcie dla zmian w konstytucji) i jak z mojego wpisu wyciągnąłeś to że mieliby posłowie przechodzić do PiS to ja nie wiem...

Petru na demonstracji: dziś zaszło słońce bo jest jesień, ale po nim nastąpi zima, a potem wiosna i lato...

Jakiś dziad z mikrofonem: "zaśpiewajmy hymn Polski, a potem ... nie zginęła póki my żyjemy"
        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

Jakiś dziad z mikrofonem: "zaśpiewajmy hymn Polski, a potem ... nie zginęła póki my żyjemy"
          Zapomniałeś dodać ze kończą hymn po 2 zwrotce

Komentarz

• Ale świnie bronią koryta i wpływów. Jak będzie możliwa zmiana konstytucji to posuną się do wszystkiego. Mam nadzieję, że PiS nie cofnie się pod wpływem nacisków medialnych czy z brukseli. Do końca z tą bandą chvja.

A swoją drogą szkoda, że zamiast ZSLu nie wszedł Korwin, a brakowało tak niewiele. Albo, że Korwin nie dogadał się z Kukizem do wspólnych list.

Albo gdyby zamach w Paryżu był miesiąc wcześniej, to spokojnie byłaby większość konstytucyjna.

No nic, trzeba kombinować i uzbierać te 307 posłów, żeby zmienić Polskę.

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
              Gdyby zamach w Paryżu był miesiąc wcześniej, to spokojnie byłaby większość konstytucyjna.
              Wystarczyłoby dogadać się z Grzegorzem Braunem i zrezygnowanie z szyldu partyjnego w wyborach

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
                Ale świnie bronią koryta i wpływów. Jak będzie możliwa zmiana konstytucji to posuną się do wszystkiego. Mam nadzieję, że PiS nie cofnie się pod wpływem nacisków medialnych czy z brukseli. Do końca z tą bandą chvja.

A swoją drogą szkoda, że zamiast ZSLu nie wszedł Korwin, a brakowało tak niewiele. Albo, że Korwin nie dogadał się z Kukizem do wspólnych list.

Albo gdyby zamach w Paryżu był miesiąc wcześniej, to spokojnie byłaby większość konstytucyjna.

No nic, trzeba kombinować i uzbierać te 307 posłów, żeby zmienić Polskę.
                Trzeba mu w tym pomóc, dlatego idę jutro na marsz. Jak na demonstrację poparcia dla Orbana przyszło milion osób, to soceuropie szczęka opadła. Oczywiście o takiej frekwencji jutro można tylko pomarzyć, ale należy ją maksymalnie wyśrubować.
                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Jutro w Krakowie zapowiadany był marsz antyunijny/antyimigracyjny organizowany w kolejną rocznicę przegłosowania przez PO-PIS traktatu lisbońskiego. Dość ciekawe że PiS przedstawia się jako środowisko "antyeuropejskie", a kiedy przychodzi co do czego to działają dokładnie na odwrót i chyba w Brukseli też sobie wkońcu zdali z tego sprawę. Pomyśleć że Duda w swoim czasie nawoływał do utworzenia armii europejskiej. Dzięki Bogu unia nie ma ani jednego żołnierza, bo gdyby tak się stało to pod lufą musielibyśmy wprowadzać wszelkie przepisy w Polsce.

Kaczyński chce rozyebać grupy interesów przekładając monopol na państwo ->podatników, zamiast stworzyć warunki do powstania małej/średniej konklurencji i to jest kolejny przykład logiki socjalistów jak nie należy działać.

Sorry Jarek, jak bardzo nienawidzę tamtej strony tak na twój marsz nie pójdę, gdyż nie podpisuje się pod twoim programem "naprawy" RP. Mało tego, uważam że właśnie przez ten socjal przegrasz następne wybory, bo wprowadzając te pseudougogodnienia w postaci 500+ i inne, wcale nie polepszasz bytu społeczeństwa, wręcz przeciwnie. Te takie sztuczne mamienie obiecankami cacankami masy zawsze kupią, ale co do podstaw z ekonomii nie mają zielonego pojęcia (swoją drogą przedsiębiorczość/ekonomia winiene być obowiązkowymi przedmiotami szkolnymi). A na samym patriotyźmie daleko nie zajedziesz, byli tacy przed tobą co też tak myśleli.

Komentarz

• Zamieszczone przez jezyk1553 Zobacz posta
                    Zapomniałeś dodać ze kończą hymn po 2 zwrotce
                    Ojeja za to teraz pod pałacem Dudy miałeś 4

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                      Ojeja za to teraz pod pałacem Dudy miałeś 4
                      Łał... przekonało mnie to do nowouczesanych
                      "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Poda ktoś liczbę dzisiejszej manifestacji KOD-u? Tylko bez zaniżania...

Komentarz

• Bez zaniżania, to urzędnik HGW Ci poda.
                          Pindziesiont tysięcy.

Komentarz

• Wg mojej oceny 20-25tyś. Bardzo dobry wynik jak na te szumowiny, który ich samych zaskoczył.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
                              Wg mojej oceny 20-25tyś. Bardzo dobry wynik jak na te szumowiny, który ich samych zaskoczył.
                              Bardzo dobry wynik ? Od 2 tygodni darmowa reklama we wszystkich głównych mediach, namawiania do przyjazdu do Warszawy przez "autorytety", dodatkowo w PO poszły przekazy do lokalnych struktur aby się ogarniały u siebie i przyjeżdżali, to samo w SLD,.N i młodych lewakach. Termin dogodny.

Po prostu dziś POLICZYLIŚMY się i w obronie III RP stanęło niech będzie 25 tysięcy ludzi. To wszystko. Mało młodych co cieszy, na pierwszym planie mordy Giertycha,Petru,Millera,Olbrychskiego i reszty politykierów. Nikt normalny nie będzie za nich walczył oprócz tych co mają dzięi temu interesy, pieniądze.

Komentarz

• takie coś na fb lata

/
                                Ostatnio edytowany przez miaski; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: nowe zdjęcie

Komentarz

Pracuję...
                                X