Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Owszem możesz adoptować, ale specjalnie napisałem o urodzeniu dziecka a nie samym posiadaniu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrugs Zobacz posta
      Rozumiem, że wolicie wydawać pieniądze z budżetu Państwa na leczenie półmózgów zatrutych dopalaczami niż wspomóc tych dla których in-vitro jest szansą na zdrowe dziecko
      Skoro sobie filozofujemy, to jak procentowo można ocenić szanse na narodziny zdrowego dziecka ową metodą?
      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Owszem możesz adoptować, ale specjalnie napisałem o urodzeniu dziecka a nie samym posiadaniu.
        Z tego co wiem, to kobiety rodzą dzieci by je mieć, a nie przeżywać proces porodu, który z tego co widziałem, do najprzyjemniejszych nie należy.
        ------------------------------------------------
        Hey man, you know I'm really OK
        The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Nie znam dokładnych statystyk, ale słyszałem że historia zna takie przypadki
          A na pewno szansa jest większa niż na to, że Ci co sami się trują gównem przestaną to robić.

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
            Z tego co wiem, to kobiety rodzą dzieci by je mieć, a nie przeżywać proces porodu, który z tego co widziałem, do najprzyjemniejszych nie należy.
            Łapiesz mnie za słówka, a doskonale wiesz o co mi chodzi skoro sam jesteś ojcem.

Komentarz

Nie znam dokładnych statystyk, ale słyszałem że historia zna takie przypadki
              A na pewno szansa jest większa niż na to, że Ci co sami się trują gównem przestaną to robić.
              Filozofując dalej, nie można wykluczyć, że część z tych "dopalających się", urodziła się dzięki metodzie in vitro, prawda?
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• @mrugs załóż fundację która nie będzie zabierać pieniędzy pod przymusem żeby dopłacać do tego zabiegu. Na pewno znajdzie się dużo chętnych żeby się dobrowolnie dołożyć na tak, jak twierdzisz, szczytny cel, ale od moich pieniędzy się odczep 😉
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Łapiesz mnie za słówka, a doskonale wiesz o co mi chodzi skoro sam jesteś ojcem.
                  Owszem łapię, zupełnie jak Ty poniżej :

Owszem możesz adoptować, ale specjalnie napisałem o urodzeniu dziecka a nie samym posiadaniu.
                  ------------------------------------------------
                  Hey man, you know I'm really OK
                  The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Że tak dorzuce się do tej dyskusji to wiecie, że można metodę in-vitro dostosować do wymogów wiary katolickiej (wystarczy zapładniać jedną komórkę). Jest tylko wtedy bardziej kosztowna i pracochłonna.

Komentarz

• Ona coś bierze jak nic!

349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Ona coś bierze jak nic!
                        Tak, szesc dwiescie trzydziesci i jej znowu prad odcieli

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                          @mrugs załóż fundację która nie będzie zabierać pieniędzy pod przymusem żeby dopłacać do tego zabiegu. Na pewno znajdzie się dużo chętnych żeby się dobrowolnie dołożyć na tak, jak twierdzisz, szczytny cel, ale od moich pieniędzy się odczep ��
                          Rowniez mam nadzieje, ze z moich pieniedzy nie idzie ani grosz ani na Ciebie ani Twoja rodzine.

Komentarz

Ciekaw jestem jak jeden z drugim zachowa się gdy jedyną możliwością urodzenia przez Waszą żonę/dziewczyną/przyjaciółkę/członka rodziny dziecka będzie metoda in-vitro.
                            Primo, to nie jest żaden dowód logiczny, jeno czysta erystyka.
                            Secundo, jeśli już w to brniemy, to zmodyfikujmy lekko i otrzymamy:
                            "Ciekaw jestem, jak jeden z drugim zachowa się, gdy jedyną możliwością urodzenia przez Waszą żonę/dziewczyną/przyjaciółkę/członka rodziny dziecka będzie zayebbanie Mrugsa."
                            Modyfikacja ma unaocznić dwie kwestie:
                            a/ istotność tego, co ma uszczęśliwić żonę/przyjaciółkę/kochankę (z uwzględnieniem wszelkich warunków koniecznych, aby to coś zaszło, i wszelkich tego konsekwencji - i ocenę moralną tegoż kompleksu);
                            b/ "ja" bez ograniczeń - bez oglądania się na to, co poza "ja".
                            Dowolność w tej materii skutkuje np. "aborcjami" dzieci już narodzonych, eutanazją poprzez szpitalną sedację i zagłodzenie itepe.
                            A ci, którzy to wprowadzają, odwołują się właśnie do "ja" i do "a gdyby wasza matka tędy przechodziła" - jak wyżej.
                            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                            Up the Anchor!

Komentarz

• Jak się podoba pompowanie ryszarda pedo? W tajnych sondażach podobno już przegonił prezesa PiS i lekkim krokiem zbiliża się do poziomu Stalina.

Michał Kokot, Paweł Wroński i Roman Imielski z "Gazety Wyborczej" zostali blogerami centrowego niemieckiego tygodnika "Die Zeit". Pismo reklamuje blog polskich dziennikarzy hasłem: "Jak powstaje państwo autorytarne: dziennikarze GW blogują w ZEIT ONLINE na temat Polski". [...]

"Krok po kroku nowy rząd buduje prawicowo-nacjonalistyczne państwo" - czytamy we wstępie do bloga polskich dziennikarzy. Jest tam też kilka innych kłamstw, np. że branża kulturalna musi podporządkować się ograniczeniom i że dziennikarze krytyczni wobec rządu zaczynają mieć kłopoty. Ale - jak widać - dla niektórych kłamanie w służbie Niemcom to chleb powszedni.
                              http://niezalezna.pl/73777-dziennika...osza-na-polske

Polecam raz jeszcze, jedno z ich zapleczy: http://pinkpantherii.salon24.pl/5304...ce-i-nie-tylko
                              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
                                Jak się podoba pompowanie ryszarda pedo? W tajnych sondażach podobno już przegonił prezesa PiS i lekkim krokiem zbiliża się do poziomu Stalina.
                                Tu się nie ma co śmiać. PO onegdaj nawet Ziemkiewicza zdołała omamić, a Nowoczesna równie fajnie gada i jeszcze nie rządziła. Także w następnych wyborach to będzie główny rywal obozu patriotycznego.
                                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X