Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• @piotr_paweł

Ja bym się z miłą chęcią dowiedział jak to jest że PiS wybrał akurat Piotrowicza z PZPR do medialnej akcji w sprawie TK. A jako sędziów np. Henryka Ciocha z podobną przeszłością. Tylko bez tłumaczenia że w PO też takie standardy. Bo po swoich doświadczeniach z poprzednich lat na sto procent sobie zdawali sprawę z tego jak będzie to w TV przedstawione.

PS. Woda mineralna Muszynianka i słowacka konstytucja:

http://www.money.pl/gospodarka/wiado...0,1945353.html
    Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
    "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
      Poniżej geneza głośnego ostatnio reportażu CNN o "dyktaturze" i "zamachu stanu" w Polsce. Źródło bardzo wiarygodne - Mariusz Pilis:
      https://pbs.twimg.com/media/CVsLNQLUEAEMbv5.png
      Spoglądając racjonalnie (nie emocjonalnie, czy ideologicznie jak CNN), porównywanie Kaczyńskiego do Orbana w rzeczy samej jest już błędne, gdyż obydwaj panowie prowadzą zupełnie odmienną politykę. Orban nie ma najmniejszych przeciwskazań by prowadzić szeroko zakrojoną politykę zagraniczną, m.in. z Rosją, czy Chinami, także nie jest uzależniony wyłącznie od jednego gracza, co leży w bezpieczeństwie Węgier. Niestety, Kaczyński jemu do pięt nie dorasta, dosłownie i w przenośni.

Komentarz

• Tylko że Węgry nie graniczą z Niemcami ani z Rosją.

Komentarz

• Zamieszczone przez miaski Zobacz posta
          Tylko że Węgry nie graniczą z Niemcami ani z Rosją.
          Co to ma do rzeczy? Dla mnie to taki sam argument z dupy, jak zakładanie że Rosja nie ma co robić tylko na kraje ościenne napadać. W Polsce w ogóle nie ma mniejszości rosyjskiej zamieszkującej etniczne tereny, aby tego typu zakrojone akcje na szeroką skalę prowadzić, a gdyby chcieli zbombardować terytorium Polski rakietnicami z Kaliningradu to by już to dawno zrobili. Jankesi sami przyznają że żadna tarcza antyrakietowa nie ochroni państwa przez niektórymi rosyjskimi pociskami balistycznymi. Poza tym Rosja jest już wypalona na froncie ukraińskim, jak politycznie na świecie, także nie mają za bardzo możliwości dalszego posuwania się. Wbrew pozorom jak niektórzy sądzą Putin wcale nie jest szaleńcem, a z pewnością naszym cywilizacyjnym wrogiem na dzień dzisiejszy jest ISIS.

Ktoś kiedyś powiedział że państwo które wyżej sobie ceni bezpieczeństwo nad wolnością, nie zasługuje ani na jedno ani na drugie.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            Czy ktoś się spotkał z przekazywaną pocztą pantoflową informacją, aby nie korzystać z metra 12.12, z powodu groźby zamachu? Źródłem miałaby być kobieta, wskazująca muzułmaninowi że wypadł mu portfel, na co ten rzekomo udzielił jej rady aby wystrzegać się podróży metrem rzeczonego dnia.
            Informacja jest moim zdaniem oczywiście fałszywa ale zastanawia mnie jej zasięg. Ja np dostałem smsa od właścicielki mieszkania które wynajmuje, a ona niby dostała od sąsiadki.
            Ostatnim czasem otrzymuję od Klienteli informacje , że " ktoś " dzwoni do nich z numeru składającego się z 12 cyfr , który zaczyna się od 964. Co ciekawe trzy cyfry początkowe o których wspomniałem to kierunkowy do Iraku

Przypadek :P?

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Ostatnim czasem otrzymuję od Klienteli informacje , że " ktoś " dzwoni do nich z numeru składającego się z 12 cyfr , który zaczyna się od 964. Co ciekawe trzy cyfry początkowe o których wspomniałem to kierunkowy do Iraku

Przypadek :P?
              Ja miałem w ostatnich dniach telefony z Iraku i Mauretani. Numer zaczyna się od 22 więc pewnie gdyby telefon nie wyświetlał mi kraju połączenia przychodzącego to bym oddzwonił i naciął się na koszty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
                ten łańcuszek to w przeciągu kilku lat już ze 2-3 razy latał, zawsze z tą samą baśnią o zagubiony portfelu
                pierwszy raz to słyszałem to gdzieś pomiędzy zamachem na WTC a zamachami w Londyńskim metrze. to mniej więcej taki sam urban legend na słynna "misja na marsa i misja ratunkowa"

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                  Czy ktoś się spotkał z przekazywaną pocztą pantoflową informacją, aby nie korzystać z metra 12.12, z powodu groźby zamachu? Źródłem miałaby być kobieta, wskazująca muzułmaninowi że wypadł mu portfel, na co ten rzekomo udzielił jej rady aby wystrzegać się podróży metrem rzeczonego dnia.
                  Informacja jest moim zdaniem oczywiście fałszywa ale zastanawia mnie jej zasięg. Ja np dostałem smsa od właścicielki mieszkania które wynajmuje, a ona niby dostała od sąsiadki.
                  Hmm dziwna opcja... bo jakieś 8 lat temu jak dojeżdżałem do pracy metrem, zadzwoniła do mnie moja mama, żebym koniecznie jutro nie jechał metrem, bo córka Jej koleżanki miała właśnie taką opisaną sytuację. I mama przekazywała komu się da. Oczywiście żadnego zamachu nie było, ale dziewczyna poinformowała policję i było tego dnia bardzo dużo patroli. Mówili nawet gdzieś o tym w tv już po fakcie. Ja dla świętego spokoju mamy jechałem tramwajem, choć wtedy wydawało mi się to głupie. Może ktoś sobie przypomniał historię i ją powielił Nie pamiętam dokładnie 7-8 lat temu i też jakoś chyba na jesieni.
                  Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                    Spoglądając racjonalnie (nie emocjonalnie, czy ideologicznie jak CNN), porównywanie Kaczyńskiego do Orbana w rzeczy samej jest już błędne, gdyż obydwaj panowie prowadzą zupełnie odmienną politykę. Orban nie ma najmniejszych przeciwskazań by prowadzić szeroko zakrojoną politykę zagraniczną, m.in. z Rosją, czy Chinami, także nie jest uzależniony wyłącznie od jednego gracza, co leży w bezpieczeństwie Węgier. Niestety, Kaczyński jemu do pięt nie dorasta, dosłownie i w przenośni.
                    A na czym opierasz swoja teze , ze Kaczynski nie dorasta ?

Spoleczenstwo wegierskie nie zostalo tak zdziesiatkowane jak spoleczenstwo polskie w czasie drugiej wojny swiatowej , Budapeszt nie zostal zrownany z ziemia , inteligencja wegierska przetrwala.

Moze zamiast oceniac Kaczynskiego , nalezaloby sie zastanowic nad przyczynami " wyzszosci " Orbana .
                    Ostatnio edytowany przez Purdys; 100595.

Komentarz

• Nie znalazlem tego artykul w angielskiej wersji ale jest w chorwackiej http://balkans.aljazeera.net/vijesti...j-sve-snazniji

Marcin Swiecicki z PO wspomina w nim o chrześcijańskich terrorystach

"Takie stanowisko wobec każdej religii jest nie do przyjęcia, ponieważ można znaleźć katolickich i chrześcijańskich terrorystów, którzy zabijają ludzi w innych krajach," powiedział Marcin Święcicki z Platformy Obywatelskiej Partii" (Google.translate)

Zaraz zrobią z przeciwników imigrantów chrześcijańskich terrorystów, skoro on juz ich widzi w rożnych częściach świata
                      Ostatnio edytowany przez Eman; 11002.

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                        Nie znalazlem tego artykul w angielskiej wersji ale jest w chorwackiej http://balkans.aljazeera.net/vijesti...j-sve-snazniji

Marcin Swiecicki z PO wspomina w nim o chrześcijańskich terrorystach

"Takie stanowisko wobec każdej religii jest nie do przyjęcia, ponieważ można znaleźć katolickich i chrześcijańskich terrorystów, którzy zabijają ludzi w innych krajach," powiedział Marcin Święcicki z Platformy Obywatelskiej Partii" (Google.translate)

Zaraz zrobią z przeciwników imigrantów chrześcijańskich terrorystów, skoro on juz ich widzi w rożnych częściach świata
                        Przecież to stary komuch, spodziewałeś się przychylnego stanowiska ws. katolików ?
                        Co ciekawe, wczoraj w WSI24 był program o ex-PZPRowcu Piotrowiczu - jego przeszłości i co robił w Partii. Oglądał ktoś ? Zająknęli się choć przez pół sekundy nt. Święcickiego właśnie ?
                        ------------------------------------------------
                        Hey man, you know I'm really OK
                        The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                          Co ciekawe, wczoraj w WSI24 był program o ex-PZPRowcu Piotrowiczu - jego przeszłości i co robił w Partii. Oglądał ktoś ? Zająknęli się choć przez pół sekundy nt. Święcickiego właśnie ?
                          Woleli nie ryzykować, bo ludzie przypomnieliby sobie przeszłość Śledzińskiej-Katarasińskiej, Zwiefki, Rosatiego, Kudryckiej, Ćwiąkalskiego i innych indywiduów, na przykład agentów SB.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                            Woleli nie ryzykować, bo ludzie przypomnieliby sobie przeszłość Śledzińskiej-Katarasińskiej, Zwiefki, Rosatiego, Kudryckiej, Ćwiąkalskiego i innych indywiduów, na przykład agentów SB.
                            Pani dwojga nazwisk również ? No proszę...
                            ... swoją drogą - czy jest jeszcze jakiś kraj europejski, w którym po obalonej komunie ci wciąż mieli tak dużo do powiedzenia ?
                            Do tego - jak dużo postpartyjniaków siedzi w PiS, że to nie gra kartą przeszłości właśnie ?

Przyznam szczerze - w kwestiach kumania polityki jestem jeszcze neofitą, ale staję na nogi, walnie do tego przyczyniła się forumka (i książki - Cenckiewicz ftw !), stąd moje, czasem może śmieszne , pytania.
                            Ostatnio edytowany przez heretico; 67699.

Komentarz

• Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
                              Pani dwojga nazwisk również ? No proszę...
                              ... swoją drogą - czy jest jeszcze jakiś kraj europejski, w którym po obalonej komunie ci wciąż mieli tak dużo do powiedzenia ?
                              Do tego - jak dużo postpartyjniaków siedzi w PiS, że to nie gra kartą przeszłości właśnie ?

Przyznam szczerze - w kwestiach kumania polityki jestem jeszcze neofitą, ale staję na nogi, walnie do tego przyczyniła się forumka (i książki - Cenckiewicz ftw !), stąd moje, czasem może śmieszne , pytania.
                              Jaka książka ?
                              Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

Komentarz

• Zamieszczone przez m82 Zobacz posta
                                Jaka książka ?
                                Chociażby obie o Wałęsie (SB a Wałęsa oraz Wałęsa - Człowiek z teczki), zasadzam się też na Konfidentów (premiera w niedzielę).

Komentarz

Pracuję...
                                X