Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
    Serio chce wam się rozpatrywać życiorys i dochody pani Nikt?
    Tak, bo wątpię, że jest jedyną z takim "szczęściem".

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Serio chce wam się rozpatrywać życiorys i dochody pani Nikt?
      Owszem, słusznie jest wiedzieć skąd taki hajs u motorniczej.
      Ponadto, dzięki głównemu ściekowi to już Żywa Legenda Obalania Komuny
      ------------------------------------------------
      Hey man, you know I'm really OK
      The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Trzeba mieć intelekt niskich lotów, aby uwierzyć, że Petru był na okładce "Sztandaru Młodych"

Komentarz

• Czy ktoś się spotkał z przekazywaną pocztą pantoflową informacją, aby nie korzystać z metra 12.12, z powodu groźby zamachu? Źródłem miałaby być kobieta, wskazująca muzułmaninowi że wypadł mu portfel, na co ten rzekomo udzielił jej rady aby wystrzegać się podróży metrem rzeczonego dnia.
          Informacja jest moim zdaniem oczywiście fałszywa ale zastanawia mnie jej zasięg. Ja np dostałem smsa od właścicielki mieszkania które wynajmuje, a ona niby dostała od sąsiadki.
          Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
          Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
          -------------
          Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            Czy ktoś się spotkał z przekazywaną pocztą pantoflową informacją, aby nie korzystać z metra 12.12, z powodu groźby zamachu? Informacje miałaby rozpowszechniać kobieta, wskazująca muzułmaninowi że wypadł mu portfel, na co ten rzekomo udzielił jej rady aby wystrzegać się podróży metrem rzeczonego dnia.
            Informacja jest moim zdaniem oczywiście fałszywa ale zastanawia mnie jej zasięg. Ja np dostałem smsa od właścicielki mieszkania które wynajmuje, a ona niby dostała od sąsiadki.

Komentarz

• Na fb chodzi ta informacja. Co ciekawe mówi sie, że jak był kiedyś zamach w Londynie to była podobna sytuacja.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dobre Ja to słyszałem, tylko że z datą 05.12
                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Spodziewam się na 12 grudnia pielgrzymek z całej Polski

Komentarz

• Słyszałem od dwóch osób na temat 12.12, moim zdaniem bzdura.

p.s. http://pikio.pl/muzulmanin-do-warsza...ly-prowokacje/
                    Ostatnio edytowany przez SpideyPL; 8834.

Komentarz

• Wiadomo, na której stacji, aby nie trzeba było krążyć między liniami metra?

Mam sporo privów, więc sprawa dość pilna.

Komentarz

• Jeśli zasięg nie jest wielki to obstawiałbym raczej jakiś żart. Ale jeśli zasięg jest duży, lub informacja zdąży nawet wypłynąć do mediów widziałbym tu działanie intencjonalne. Podobna hipoteza padła już 3 tygodnie temu.

Od 16:50

Zdaje mi się, że taka poczta pantoflowa już w naszym kraju zadziałała podczas wyborów w 2007.

Ewentualnie karachan działa
                        Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Na fb chodzi ta informacja. Co ciekawe mówi sie, że jak był kiedyś zamach w Londynie to była podobna sytuacja.
                          Ba, niektórzy twierdzą, że mieszkańcy Gliwic pod koniec wakacji w 1939 r. też dostawali esemesy z ostrzeżeniami o możliwych prowokacjach.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• ten łańcuszek to w przeciągu kilku lat już ze 2-3 razy latał, zawsze z tą samą baśnią o zagubiony portfelu
                            LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

• Podobno zamachowcy mają jeździć czarną wołgą z białymi firankami w oknach. Nr rej. wołgi to podobno 666.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                                Hmmm, może "brawo - my!"

"Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X