Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Kolega niejakiej Apfelbaum pluje jadem w jankeskiej edycji TVN:

  "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

  "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

  Komentarz


  • Cezary „Trotyl” Gmyz ‏@cezarygmyz 12 godz.12 godzin temu

   W nadchodzącym tygodniu ważna dymisja. Tyle mogę powiedzieć
   Buziek, ponoć wydarzenie nie dotyczy spółek, prawda to ?
   ------------------------------------------------
   Hey man, you know I'm really OK
   The gun in my hand will tell you the same

   Komentarz


   • Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
    Buziek, ponoć wydarzenie nie dotyczy spółek, prawda to ?
    Czyżby Seremet lub Kwiatkowski?

    Komentarz


    • Zamieszczone przez heretico Zobacz posta
     Buziek, ponoć wydarzenie nie dotyczy spółek, prawda to ?
     Nie wiem, nie mam żadnego przełożenia na rząd i nikt mi nie zdaje relacji z planów - serio - abstrahując zupełnie od tego że mam teraz urlop zdrowotny i większość swojego czasu poświęcam na przyjemności

     Jeśli coś mnie zainteresuje(czytaj coś mocno wkurwi, jak np. plotka o ozusowieniu wszystkich umów) to dzwonię do tych kilku osób które znam w PiSie i sprawdzam.

     Jeśli zaś chodzi o logikę to logika podpowiada że pan Kwiatkowski chyba wyczerpał kredyt zaufania publicznego i złożą mu ofertę nie do odrzucenia(jak niedawno szefowi CBA).
     Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

     Komentarz


     • http://www.lewica.pl/blog/augustyniak/31060/

      Spojrzenie lewicowe na obecną sytuację z TK i obroną demokracji.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

      Józef Mackiewicz

      Komentarz


      • Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
       http://www.lewica.pl/blog/augustyniak/31060/

       Spojrzenie lewicowe na obecną sytuację z TK i obroną demokracji.
       Pomijając zamieszanie w sferze pojęć - np. wolny rynek nie istnieje, ale... chroni go UE (!) - jest to raczej opis faktów, niż spojrzenie. Wyjątkiem jest np. lewicowa ocena celowości utrzymywania podatków raczej niższych, niż wyższych.
       My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

       Komentarz


       • Zamieszanie w sferze pojęć nie jest chyba niczym nowym po tamtej stronie. Nie wrzucałem tutaj tego z zamiarem obrony postulatów tylko jako ciekawostkę, że nawet ich stać na w jakimś stopniu rzetelną ocenę w odróżnieniu od gardłującej wyborczej.
        Ostatnio edytowany przez bloniaq; 48555.
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

        Józef Mackiewicz

        Komentarz


        • 13.12 swoje marsze organizują : razem KOD/PO/.N i GW , PiS, RKW pod siedzibą Wyborczej, może i Ruch Narodowy powinien wykorzystać okazję i się pokazać z jakimś protestem np. pod domem Michnika. o 18 gramy z Piastem to jakby gdzieś coś było wcześniej dobrą liczbą można się pojawić....
         Ostatnio edytowany przez klamot1916; 76038.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez klamot1916 Zobacz posta
          13.12 swoje marsze organizują : razem KOD/PO/.N i GW , PiS, RKW pod siedzibą Wyborczej, może i Ruch Narodowy powinien wykorzystać okazję i się pokazać z jakimś protestem np. pod domem Michnika. o 18 gramy z Piastem to jakby gdzieś coś było wcześniej dobrą liczbą można się pojawić....

          Mówisz i masz:http://m.niezalezna.pl/73672-potezny...u-i-prezydenta. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1646405492306574&id=10000 8114164039


          Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz


          • Na wstępie zaznaczę, że nie jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, ale zwykłym Polakiem, który został wychowany w duch patriotyzmu, w duch miłości do ojczyzny .

           Minęły cztery miesiące od zaprzysiężenia Prezydenta Andrzeja Dudy i jeszcze nawet nie miesiąc od zaprzysiężenia na Premiera pani Beaty Szydło.

           Przez ten krótki czas nowy rząd i Prezydent potrafili zrobić dla zwykłych Polaków i dla Polski więcej niż rząd PO przez 8 lat i były Prezydent przez 5 lat. Można tylko wymienić :


           obniżenie wieku emerytalnego

           500 złotych na dziecko

           kwota wolna od podatku

           darmowe leki +75

           szlaban na wielkie odprawy w spółkach skarbu państwa

           rodzice decydują czy 6 czy 7 latek idzie do szkoły

           podatek bankowy

           podatek od hipermarketów

           likwidacja bankowego tytułu egzekucyjnego

           cofnięcie milionowych nagród w ministerstwach

           odbudowanie pozycji Polski na arenie międzynarodowej

           powrót do mówienia jednym głosem w Grupie Wyszehradzkiej

           sprzeciw Polski w sprawie imigrantów

           realne ( kontrakty z firmami z Chin ) efekty wizyt Prezydenta


           A to i tak jeszcze nie jest wszystko.

           Co jednak widzimy, co się dzieje ? Nagle okazało się, że Prawo i Sprawiedliwość, jego rząd oraz Prezydent Andrzej Duda zagrażają demokracji. Powstaje ruch o nazwie KOD, którego założycielem jest Gazeta Wyborcza, która do tej pory, przez tłustych osiem lat, była wspomagana wspomagana milionami z państwowych pieniędzy. Ta sama gazeta, która na każdym kroku opluwa normalnych Polaków, a patriotów wyzywa od faszystów i ksenofobów. Teraz, kiedy zapadły decyzje, żeby przestać finansować z publicznych pieniędzy prywatną gazetę, nagle okazało się, że jest ona wielkim strażnikiem demokracji, która ponoć jest zagrożona.

           Kogo jeszcze widzimy na czele obrońców demokracji ? Widzimy ludzi, którzy przez osiem lat rządzili Polską i zrobili sobie z niej prywatny folwark i źródło gigantycznych zarobków. Widzimy polityków Platformy Obywatelskiej, którzy do dzisiaj nie zostali rozliczeni z tysiąca afer. O demokracji mówi człowiek, który załamał prawo wywierając naciski w celu otrzymania nielegalnie pozwolenia na broń. O demokracji piszą ludzie, którzy nas Polaków, zarabiających średnią krajową nazywali idiotami, a sami z publicznych pieniędzy wydawali miliony na ośmiorniczki i wino za kilka tysięcy złotych. O demokracji i przyzwoitości mówi człowiek, który z kancelarii Prezydenta wyniósł nawet sokowirówkę i złamał prawo wynajmując sobie i kolegom mieszkanie na koszt podatnika. O demokracji mówi posłanka PO, która sama wokół siebie zbudowała legendę czasu strajków i która nie potrafi wyjaśnić jakim cudem przechodząc na emeryturę w wieku 57 lat ma dziś ponad 6 tysięcy emerytury, a jednocześnie z całych sił krzyczy : musicie pracować do 67 roku życia, bo inaczej będziecie mieli głodowe emerytury.

           Kogo widzimy ? Tych, którzy o naszej Polsce mówią dupa oraz pewna część męskiego ciała, a do tego kamieni kupa.

           Kogo jeszcze widzimy na czele "obrońców" demokracji ?

           Widzimy członków nowego tworu o nazwie Nowoczesna, który powstał jako tratwa ratunkowa dla tonącej platformy. O demokracji mówi człowiek, który jest, trochę w cieniu, w tym układzie od lat. Wystarczy poszukać w internecie i poczytać jego wypowiedzi na łamach np. Sztandaru Młodych. Człowiek, który był przybocznym Balcerowicza, który jest powiązany z lobby bankowym, który w swoim czasie namawiał ludzi do brania kredytów we frankach, bo są bezpieczne i on też bierze, a który później szybko zamienił ten kredyt na złotówkowy i tylko zapomniał powiedzieć innym.

           Człowiek, którego przed kamerami zaczepia uczestnik pikiety przez Trybunałem Konstytucyjnym i pyta jak jest z obiecanymi pieniędzmi za wyjście na ulice. Człowiek, który króciutko po dostaniu się do sejmu przeprowadza rozdzielność majątkową. Dlaczego ? Może z obawy, że jego wyznawcy trudno będzie identyfikować się z krezusem. Pomija już fakt, że broni jej człowiek, który nie zna historii swojego kraju.

           Kogo jeszcze widzimy w tym chórze zatroskanych. Widzimy dziennikarzy znanych z obiektywizmu i najwyższych standardów takich jak pan Tomasz Lis. Widzimy grono tzw. dzieci resortowych. Widzimy też, a można to obejrzeć w internecie, ludzi, którzy szczycą się tym, że np. w grudniu 1981 roku siłą bronili Polski przed "elementem" Solidarności. Widzimy dawnych funkcjonariuszy służby bezpieczeństwa oraz WSI.

           Widzimy sędziów, którzy powinni konstytucję mieć ponad wszystko, a którzy dla partyjnych i partykularnych interesów, łamiąc prawo i zasady, napisali dla koleżków ustawę we własnej sprawie i do tego taką, która nie jest zgodna z konstytucją. Ustawę, której jedynym celem było przeszkadzanie w naprawianiu Polski oraz możliwość usunięcia ze stanowiska demokratycznie wybranego Prezydenta. Dziś nie mają nawet tyle honoru i przyzwoitości, żeby podać się do dymisji.

           Czy trzeba wymieniać dalej ?


           Dlaczego to wszystko piszę ? Kiedyś już zrobiliśmy grzech zaniedbania, kiedyś przymykaliśmy oczy kiedy opluwano Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, kiedy opluwano nas i Polskę. Nie wolno nam popełnić tego błędu ponownie i nie wolno nam czekać.

           Wiem, że nie we wszystkim się zgadzamy, ale jestem pewien, że dla nas wszystkich najważniejsza jest Polska i jej interesy oraz bezpieczeństwo i dlatego apeluję i proszę wszystkie te środowiska, którym właśnie te wartości są najbliższe, abyśmy mimo różnić pokazali tym farbowanym " obrońcom" demokracji, że nie pozwolimy na podpalanie naszej ojczyzny, że nie pozwolimy na opluwanie demokratycznie wybranego Prezydenta oraz rządu. Proszę wszystkich aby w miarę możliwości przybyli 13 grudnia i wzięli udział w Marszu. Pamiętajmy jak Ci sami ludzie niszczyli nasz klub, jak pluto na nas w mediach.

           Marsz rozpocznie się na Placu Trzech Krzyży i przejdzie do pomnika Marszałka Piłsudskiego.

           http://niezalezna.pl/73672-potezny-m...u-i-prezydenta


           Jednocześnie w dniu 13 grudnia to całe towarzystwo z KOD-u planuje posunąć się do tak haniebnej rzeczy, żeby demonstrować pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Jakimi kanaliami trzeba być, żeby taką pikietę urządzać akurat 13 grudnia i to przeciwko komuś kto całe życie poświęca nie dla własnych korzyści, a wyłącznie dla Polski. Z ogólnie dostępnych informacji wynika, że chcą tam być od godziny 19 i dlatego proszę aby każdy kto może zjawił się również tam aby dać odpór tej bandzie, która niszczyła tyle lat naszą Polskę i teraz chce niszczyć ją dalej.

           Piotr

           Komentarz


           • Jako taktyczny wyborca PIS uważam, że przesadzasz z agitacją.
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

            Komentarz


            • Spirala histerii się nakręca: Schetyna i Petru jadą do Brukseli skarżyć się na polski rząd!?

             http://wpolityce.pl/polityka/274247-...na-debate-w-pe

             żenady ciąg dalszy... "wołodia ratuj"
             Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
             Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
             To jest Służewiec To są Nasze Termopile
             Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
             Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
             Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
             W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
             A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

             Komentarz


             • Jak informowaliśmy wczoraj, z oświadczenia majątkowego byłej tramwajarki obecnie posłanki Platformy Obywatelskiej Henryki Krzywonos wynika, że co miesiąc dostaje świadczenie emerytalne w wysokości 6230 zł. Internet zawrzał na wieść o takiej emeryturze, bo ścieżka zawodowa Krzywonos w żaden sposób nie uzasadnia tak wysokiej emerytury.Dziennik "Fakt" twierdzi, że znalazł rozwiązanie tej zagadki. "Była działaczka opozycji tak wysoką emeryturę zawdzięcza byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi, temu samemu, który podniósł Polakom wiek emerytalny" – pisze tabloid.
              W lipcu 2009 roku Tusk miał przyznać Krzywonos dodatkową specjalną emeryturę w wysokości 3500 zł. Szef rządu ma możliwość przyznania takiej emerytury za szczególne osiągnięcia i Donald Tusk najwyraźniej uznał, że takie właśnie ma na swoim koncie była tramwajarka.
              http://telewizjarepublika.pl/emerytu...uot,27039.html

              Ręce opadają..

              Komentarz


              • Serio chce wam się rozpatrywać życiorys i dochody pani Nikt?
               Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Serio chce wam się rozpatrywać życiorys i dochody pani Nikt?

                Z sennika egipskiego: "Tramwaj ci stanie, kłamać będziesz, żeś go zatrzymała. Kaczyńskiego zobaczysz, wścieklizny dostaniesz..."                Poniżej geneza głośnego ostatnio reportażu CNN o "dyktaturze" i "zamachu stanu" w Polsce. Źródło bardzo wiarygodne - Mariusz Pilis:
                https://pbs.twimg.com/media/CVsLNQLUEAEMbv5.png
                Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

                Komentarz

                Pracuję...
                X