Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • dopóki nie będzie rządzić naszą Ojczyzną prawdziwy mąż stanu taki jak Janusz Korwin Mikke dopóty Polska jak i giełda będzie lecieć w dół jak Grecja i reszta tego socjalistycznego kołchozu.
  Lieber tot als rot!!

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Jaco
   Domyślam się, że gdy giełda niebawem "odbije", to staniesz się apologetą rządów PiS ? A tutaj krótka charakterystyka giełdy w oczach mądrego, młodego szarego człowieka:
   Dlatego napisałem: "Czy to jest jak napisał miaski "szkodzenie gospodarce"? Można dyskutować". Też nie umiesz czytać? TAK -gdy rząd PISu będzie dobry to będę jego apologetą, a jak będzie zły to będę go krytykował. Może Ci się wydać to dziwne, ale tak już mam że jak coś śmierdzi to mówię że śmierdzi a nie pachnie i na odwrót.

   Zamieszczone przez Jaco
   Przy okazji: wyraz "zresztą" piszemy właśnie tak, czego zresztą uczą już w podstawówce, do której odsyłasz jednego z forumowiczów.
   Niektórych najchętniej odesłałbym od razu do czorta. Błyszczysz gwiazdo, błyszczysz. Lubisz się dopierdolić, przysrać do pierdoły, gdy w głowie brak pomysłu na coś konstruktywnego.

   Przy okazji, następny żydek w rządzie: http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/...on,nId,1927132   Niesamowity gość, musi lepiej lizać dupę niż Tracz z WSI24.

   Komentarz
   • kod się zbroi ....
    Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
    Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

    Komentarz


    • Zamieszczone przez Tyler_Durden
     ale tak już mam że jak coś śmierdzi to mówię że śmierdzi a nie pachnie i na odwrót.
     Ot, jesteś idiotą.

     Komentarz


     • Zamieszczone przez miaski
      Ot, jesteś idiotą.
      Przez wzgląd na autora tej myśli, odbieram to jako komplement...

      EDIT:
      Aha, przy okazji lizanie jajek Rydzyka: http://www.pudelek.pl/artykul/86108/...eze_kardynale/
      Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; 20423.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Tyler_Durden
       Przez wzgląd na autora tej myśli, odbieram to jako komplement...

       EDIT:
       Aha, przy okazji lizanie jajek Rydzyka: http://www.pudelek.pl/artykul/86108/...eze_kardynale/
       Ty chyba nawet nie wiesz jakiego idiotę w tym momencie z siebie zrobiłeś
       Lieber tot als rot!!

       Komentarz


       • Zamieszczone przez TNTP
        Ty chyba nawet nie wiesz jakiego idiotę w tym momencie z siebie zrobiłeś
        Nigdy Cię nie doścignę w temacie robienia z siebie idioty Z tym chyba trzeba się urodzić.

        Komentarz


        • Im więcej będziesz pisał w tym temacie imbecylu, tym więcej osób będzie miało świadomość ze jesteś idiota więc napierdalaj dalej te swoje debilizmy, ciekawe tylko czy kurwinku jesteś tak wyszczekany w realu.
         Zaś co do lizania jaj to jakbyś miał jakakolwiek zdolność rozumienia czytanego ? tekstu to byś troglodyto zrozumiał że jedynym zwrotem grzecznościowym odnoszącym się Rydzyka jest tytuł magnificjencjo. Trzeba być wybitnie tępą dzidą, żeby za lizanie jajek uznać określenie rektora danej uczelni rektorem.
         Lieber tot als rot!!

         Komentarz


         • Nie rozjebujcie zacnego tematu...

          Komentarz


          • Nie orientuje się może Ktoś, czy istnieje jakaś lista obietnic SPEŁNIONYCH po objęciu władzy na szczęście już nie panującym nam miłościwie po ?

           Komentarz


           • Podczas podpisywania Traktatu Lizbońskiego Polska obok Wlk Brytanii zastrzegła sobie niby , że może nie wywiązywać się z pewnych decyzji z Brukseli. Pamiętam , że wzmiankę o tym opisał w swoim blogu , bo kiedyś nawet link tu podsyłał.

            Postawa PiS i J. Kaczyńskiego osobiście budzi liczne komentarze dot. "niekonsekwencji" - wszak, to bracia (przepraszam) Kaczyńscy wynegocjow...


            Pytanie jak te zastrzeżenie ma się w stosunku do przyjmowania uchodźców ?

            Duńczycy mogli się wyłamać z przyznanych przez UE kwot imigrantów , a jak w tej sytuacji wygląda Polska ?

            Może i Foxx doda kilka zdań od siebie w tej sprawie.
            Ostatnio edytowany przez Alek; 53571.

            Komentarz


            • Na mocy Traktatu z Lizbony, który wszedł w życie w grudniu 2009 r. (zob. nota 1.1.5), wprowadzono w odniesieniu do legalnej migracji procedurę współdecyzji i głosowania większością kwalifikowaną, a także nową podstawę prawną dotyczącą środków integracji. Obecnie zwykła procedura ustawodawcza ma zastosowanie do polityki dotyczącej zarówno nielegalnej, jak i legalnej imigracji, dzięki czemu Parlament jest współustawodawcą na równi z Radą. Należy zauważyć jednakże, że środki tymczasowe w przypadku nagłego napływu obywateli państw trzecich przyjmowane są przez Radę samodzielnie, po konsultacji z Parlamentem (art. 78 ust. 3 TFUE).

             W Traktacie z Lizbony sprecyzowano również, że kompetencje w tej dziedzinie UE współdzieli z państwami członkowskimi, w szczególności w odniesieniu do liczby migrantów, którzy mogą legalnie przybyć do poszczególnych państw członkowskich w poszukiwaniu pracy (art. 79 ust. 5 TFUE). Ponadto Trybunał Sprawiedliwości posiada obecnie pełne uprawnienia w dziedzinie imigracji i azylu.(...)

             „Globalne podejście do kwestii migracji i mobilności” przyjęte przez Komisję w 2011 r. ustanawia ogólne ramy stosunków UE z państwami trzecimi w dziedzinie migracji. Opiera się ono na czterech filarach: legalna migracja i mobilność, nielegalna migracja i handel ludźmi, ochrona międzynarodowa i polityka azylowa oraz optymalizacja wpływu migracji i mobilności na rozwój. W ramach tego podejścia prawa człowieka migrantów stanowią kwestię przekrojową.

             Globalne podejście koncentruje się na regionalnym i dwustronnym dialogu między państwami pochodzenia, tranzytu i przeznaczenia. Jednym z głównych instrumentów podejścia globalnego jest możliwość zawierania z państwami trzecimi „partnerstw na rzecz mobilności”. Partnerstwa takie obejmują nie tylko umowy o readmisji, lecz również szeroki zbiór środków: od pomocy rozwojowej do ułatwień w uzyskiwaniu tymczasowej wizy wjazdowej, poprzez działania dotyczące migracji cyrkulacyjnej i zwalczania nielegalnej migracji.


             Jednym słowem, można im powiedzieć, żeby spadali tyle że "językiem dyplomatycznym"... a Merkel, jak juz padało w komentarzach, po prostu złamała unijne prawo - zarówno bezwarunkowo "zapraszając wszystkich", jak i naciskając by ich wpuszczać poza procedurami oraz - w końcu - narzucając liczbowe limity poszczególnym państwom UE.
             My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

             Komentarz


             • Ciekawa teoria odnośnie zamieszania z Trybunałem Konstytucyjnym:
              Wielki szloch nad rzekomo utraconą demokracją to zasłona dymna. PO próbowała uczynić z Trybunału Konstytucyjnego „tajną broń”, która miała z powrotem oddać pełnię władzy w Państwie w ręce koalicji. Tak twierdzi mój informator. Oto dowód. Dowodem są również wyniki głosowania.
              A tutaj niezły artykuł Janeckiego, z którego tezami zgadzam się prawie w całości:
              http://wpolityce.pl/polityka/272971-rzad-pis-jest-tak-samo-obijany-maczuga-jak-rzad-orbana-i-tak-samo-powinien-reagowac-robic-swoje              Ostatnio edytowany przez Jaco; 1067.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

              Komentarz


              • Jest pierwsza masowa akcja i protesty !

               Dzisiaj przed #Sejm przeprowadziliśmy happening obrazujący próbę przejęcia przez #PiS wymiaru sprawiedliwości.

               Komentarz


               • Ich szczęście, że byli fanatyczni, ale nieliczni, bo by beknęli za zasłanianie twarzy
                Lubię sobie jebnąć posta.

                „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎