Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
    Posłuchałem sobie właśnie wypowiedzi Prezydenta podczas Konkursu Chopinowskiego. Niebywałe na jakim poziomie klasy i kultury jest ten człowiek. Kultura poprzednika chyba zaczynała i kończyła się na umiejętności trzymania sztućców. Wreszcie mamy Prezydenta, który może stojąc z małżonką obok Króla Belgii Filipa i Królowej Matyldy prezentować się tak, że aż duma rozpiera.

Po okresie kiedy człowiek nie wiedział co z oczami zrobić patrząc na wyczyny wiadomo kogo, wreszcie jest ktoś, kto ma klasę, prezencję, kulturę, kindersztubę, poziom. A to już bardzo dużo.
    Piszesz jak typowa kobieta, jak kwiaciarka z Kazimierza nad Wisłą głosująca na Jarubasa. Jaki on ładny, jak się porusza, jaki uśmiech, fajny ma garniturek i żonka też ładna i nie pierdzi przy stole. Ciacho normalnie, takie euroPEJSkie. A tak przy okazji tematu sztućców:

P.S.
    Do Dudy póki co nic nie mam... jeszcze (NA SZCZĘŚCIE!!) nie spełnił żadnej z swoich obietnic wyborczych i za to plus.

Komentarz

• Wipler vs nowy idol wybiórczej,lisweeka,wprostu i innego barachła

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
        Piszesz jak typowa kobieta, jak kwiaciarka z Kazimierza nad Wisłą głosująca na Jarubasa. Jaki on ładny, jak się porusza, jaki uśmiech, fajny ma garniturek i żonka też ładna i nie pierdzi przy stole. Ciacho normalnie, takie euroPEJSkie.

Gówno zrozumiałeś z tego co napisałem. Przede wszystkim komentowałem jego wypowiedz. Cała reszta, ważna przy okazji sprawowania tego urzędu, jest tylko dodatkiem.

A może Ty tęsknisz za Prezydentem skaczącym po krzesłach w Parlamencie poważnych państw?
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

Gówno zrozumiałeś z tego co napisałem. Przede wszystkim komentowałem jego wypowiedz. Cała reszta, ważna przy okazji sprawowania tego urzędu, jest tylko dodatkiem.

A może Ty tęsknisz za Prezydentem skaczącym po krzesłach w Parlamencie poważnych państw?
          Nie.

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=4ZB-...ature=youtu.be może nie bardzo w temacie, ale babka dużo racji ma
            LEGIA TO MY
            Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

A tak przy okazji tematu sztućców:
              Duda podobnie jak Barack Obama jest leworęczny więc pudło. Wyszło na zwykłe brukowcowe czepialstwo. Leworęczni moga używać sztućców tak jak im wygodnie nie zmieniając ich położenia na stole przed i po posiłku. To tyle przy okazji tematu sztućców.

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                  Duda podobnie jak Barack Obama jest leworęczny więc pudło. Wyszło na zwykłe brukowcowe czepialstwo. Leworęczni moga używać sztućców tak jak im wygodnie nie zmieniając ich położenia na stole przed i po posiłku. To tyle przy okazji tematu sztućców.

A skąd mam wiedzieć, że ma słabiej rozwiniętą lewą półkulę mózgu? Wygląda to buracko i tyle. Nie lubię odmieńców, mam takie prawo

Niektórzy onanizują się pod zwycięstwo Legii z ligowym przeciętniakiem, inni dostają ślinotoku widząc trzeźwego, nie wchodzącego na taboret, lekko łysiejącego prezydenta. I tyle.

Komentarz

Posłuchałem sobie właśnie wypowiedzi Prezydenta podczas Konkursu Chopinowskiego. Niebywałe na jakim poziomie klasy i kultury jest ten człowiek. Kultura poprzednika chyba zaczynała i kończyła się na umiejętności trzymania sztućców. Wreszcie mamy Prezydenta, który może stojąc z małżonką obok Króla Belgii Filipa i Królowej Matyldy prezentować się tak, że aż duma rozpiera.

Po okresie kiedy człowiek nie wiedział co z oczami zrobić patrząc na wyczyny wiadomo kogo, wreszcie jest ktoś, kto ma klasę, prezencję, kulturę, kindersztubę, poziom. A to już bardzo dużo.
                    Wysoki poziom kultury osobistej czy umiejętność składnego wypowiadania się to psie obowiązki Głowy Państwa.

Dumnym można być z właściwych decyzji jakie dana dostać podjęła , które wpłynęłyby np. na poprawę jakości życia obywateli.

To tak jakby matka była dumna z syna , że uczęszcza do szkoły , albo klient sklepu z kasjerki , że ta poprawnie pieniądze wydała

Natomiast fakt, że część z poprzedników obecnego prezydenta reprezentowała dno , nie znaczy żeby teraz zachwycać się nad cywilizowanym zachowaniem urzędującego prezydenta.

Komentarz

A skąd mam wiedzieć, że ma słabiej rozwiniętą lewą półkulę mózgu? Wygląda to buracko i tyle. Nie lubię odmieńców, mam takie prawo
                      ja odnoszę dziwne wrażenie, że obie twoje półkule są słabiej rozwinięte.

swoją drogą, dobrze o człowieku świadczy fakt, że z powodu braku innych powodów gamonie muszą się przypierdalać do leworęczności
                      Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• https://mobile.twitter.com/OneRaxExp...360371712?s=09 Lech Poznań polskiej polityki
                        Ostatnio edytowany przez Kempes; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• W sumie temat pewnie nie do końca polityczny...

http://kulisy24.com/prawo-i-bezprawi...ysiecy-zlotych
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Wysoki poziom kultury osobistej czy umiejętność składnego wypowiadania się to psie obowiązki Głowy Państwa. Natomiast fakt, że część z poprzedników obecnego prezydenta reprezentowała dno , nie znaczy żeby teraz zachwycać się nad cywilizowanym zachowaniem urzędującego prezydenta.
                            Właśnie dlatego, że mieliśmy dupka, który nawalony chwiał się nad głowami polskich oficerów, tudzież ostatnio zwykłego chamusia powoduje, że ja jako Polak jestem dumny z tego, iż aktualnie mam prezydenta, który nienagannie reprezentuje mój Kraj.

Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            Dumnym można być z właściwych decyzji jakie dana dostać podjęła , które wpłynęłyby np. na poprawę jakości życia obywateli.
                            Bzdura. Jako Polak patriota jestem dumny z tego, że prezydent napisał fantastyczny list na pogrzeb Żołnierzy Wyklętych tudzież osobiście modlił się przy grobie Popiełuszki, choć na poprawę życia tzw. obywateli nie ma to żadnego wpływu. A czy jakby prezydent podpisał niewątpliwie poprawiającą jakość życia tzw. obywateli ustawę likwidującą podatek dochodowy, to byłbym z tego dumny? Nie, byłbym po prostu zadowolony.

Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                            albo klient sklepu z kasjerki , że ta poprawnie pieniądze wydała
                            Nie jesteśmy w Niemczech ani w Austrii. Tak jak po kilkudziesięciu latach komunizmu można mieć prezia, który kpi z Katynia i nie grozi mu to polityczną śmiercią, tak po tychże latach komunizmu ludzie uważnie przeliczają wydawaną resztę tudzież dokładnie studiują paragon. Widziałem różnych prlowskich oraz postpeerelowskich Polaków i z tych uczciwych jestem dumny .
                            Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Wysoki poziom kultury osobistej czy umiejętność składnego wypowiadania się to psie obowiązki Głowy Państwa
                              Dyskusja jest o tym,jak to wyglądało do niedawna ,a jak wygląda teraz.
                              Różnica jest widoczna gołym okiem.
                              Przytoczony cytat jest zgodny z prawdą,ale.....w naszym kraju tak wiele rzeczy stoi na głowie,że chociaż promil normalności przykuwa uwagę.
                              To tak ,jak u nas po przyjściu Leśnego.Okazało się ,że można normalnie.
                              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Sąd oddala powództwo Szefernakera i wyjaśnia: słowo „hejt” nawiązuje do powiedzenia woźnicy: "€žhejta, wiśta wio"€.

Koszaliński sąd oddalił wniosek w trybie wyborczym kandydata PiS w wyborach do Sejmu z okręgu koszalińskiego i szefa młodzieżówki tej partii Pawła Szefernakera przeciw kandydatowi PO ze Szczecina, doradcy premier Ewy Kopacz Sławomirowi Nitrasowi. (...)

Jak podkreślał Szefernaker, jego zdaniem był to fakt, a nie opinia. Szefernaker nazwał "absurdalnym" podnoszony w uzasadnieniu ustnym przez sąd argument, że słownik języka polskiego podaje, że słowo hejt jest również zawołaniem do konia €- relacjonował.

Z naszych wiadomości wynika, że sędzia powołując się na słownik z lat 70. wskazał, że słowo "€žhejt"€ nawiązuje do powiedzenia woźnicy: "€žhejta, wiśta wio"€.

http://wpolityce.pl/polityka/269366-...o-rece-opadaja
                                To tak dla otrzeźwienia mocniej zaczadzonych, którzy nadal nie chcą dojrzeć, w jakim gównie pomieszanym z groteską żyjemy.
                                "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
                                "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
                                Up the Anchor!

Komentarz

Pracuję...
                                X