Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wyjątkowe bydle
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Chodzi Ci stricte o baner (SZYDŁO, skrót PiS z wykorzystaniem znaku Polski Walczącej etc. - słabo, delikatnie mówiąc), czy konkretnie o osobę (tak zakładam), a jeśli to drugie to dlaczego tak druzgocąca opinia? Z ciekawości pytam.
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Obstawiam, że samo wykorzystanie w ten sposób Kotwicy jest wystarczające do zdiagnozowania zbydlęcenia
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta

Wyjątkowe bydle
          Jeśli już to bydlęta.

Podejrzewam , że za akceptację projektu na szyld wyborczy odpowiada kilka osób , które powinny wyrazić na to zgodę.

Komentarz

Wyjątkowe bydle
            Takie pytanie czy przypadkiem znak Polski Walczącej nie jest zabroniony do używania go w taki sposób jak na załączonym obrazku ? Coś mi się obiło kiedyś obiło o uszy że w jakiś sposób jest zastrzeżony.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
              Jeśli już to bydlęta.

Podejrzewam , że za akceptację projektu na szyld wyborczy odpowiada kilka osób , które powinny wyrazić na to zgodę.

Trzeba spytać Zbycha Ziobro o tego frajera:
              http://www.solidarnapolska-lodz.com/...pejskiego.html
              Ostatnio edytowany przez Jaco; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                Chodzi Ci stricte o baner (SZYDŁO, skrót PiS z wykorzystaniem znaku Polski Walczącej etc. - słabo, delikatnie mówiąc), czy konkretnie o osobę (tak zakładam), a jeśli to drugie to dlaczego tak druzgocąca opinia? Z ciekawości pytam.
                Tak chodzi o ten skrót, nie znam tego pana

Mylisz się, kampania PIS jest organizowana tylko dla miejsc 1-5, dalsze miejsca prowadzą kampanię samodzielnie i autonomicznie

Trzeba spytać Zbycha Ziobro o tego frajera:
                Spytałem pana Sellina, obiecał interwencję
                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Mylisz się, kampania PIS jest organizowana tylko dla miejsc 1-5, dalsze miejsca prowadzą kampanię samodzielnie i autonomicznie

Kampania PiS jest prowadzona samodzielnie i autonomicznie dla wszystkich miejsc.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                    Kampania PiS jest prowadzona samodzielnie i autonomicznie dla wszystkich miejsc.
                    Nie, miejsca 1-5 mają finansowanie i opracowanie materiałów wyborczych przez okręgowy sztab wyborczy - tak przynajmniej jest w Gdańsku

Komentarz

Nie, miejsca 1-5 mają finansowanie i opracowanie materiałów wyborczych przez okręgowy sztab wyborczy - tak przynajmniej jest w Gdańsku
                      Nie ma takiej możliwości bo "okręgowy sztab wyborczy" nie ma żadnej podmiotowości prawnej, ani wewnątrz, ani tym bardziej na zewnątrz (w sensie nie jest on partnerem do czegokolwiek, dla kogokolwiek).
                      Oczywiście teoretycznie pierwsza 5 może sama się dogadać, że będzie robiła "wspólną" kampanię jeżeli idzie o layout i produkcję, praktycznie mi się to nie widzi.
                      Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Sprawdzę, nie będę dziś się upierał przy mojej opinii, choć wydaje mi się że mam rację i miejsca 1-5 w Gdańsku mają zunifikowaną i opłaconą przez sztab kampanię, ale sprawdzę - obiecuję wrócić do tematu pojutrze

Komentarz

Sprawdzę, nie będę dziś się upierał przy mojej opinii, choć wydaje mi się że mam rację i miejsca 1-5 w Gdańsku mają zunifikowaną i opłaconą przez sztab kampanię, ale sprawdzę - obiecuję wrócić do tematu pojutrze
                          nie wiem jak w Gdańsku, praktyką w PiS jest to, że 1-3 ma część materiałów opłaconych przez Warszawę. jak coś więcej to prv
                          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
                            nie wiem jak w Gdańsku, praktyką w PiS jest to, że 1-3 ma część materiałów opłaconych przez Warszawę. jak coś więcej to prv
                            W tym roku nawet jedynki nie mają dofinansowania. Taką przynajmniej mnie poinformowano u źródła

Komentarz

• Wyjątkowo dobry spot wyborczy

Co do pana Szydłowskiego - ma usunąć wszystkie banery ze znakiem Polski Walczącej

Co do spraw organizacyjnych - mój błąd wasza racja. W Gdańsku jest wspólne zamawianie materiałów promocyjnych(zmniejszanie kosztów) dla wszystkich kandydatów

#404NotFound - numerem pierwszym w trendach polskiego TT, sukces PO
                              Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A ja to bym chcial sie dowiedziec jak to z Ciechem bylo ..........jak juz o szczerosci mowa.

Jak szczerosc to szczerosc.

Kulczyk w tak fatalnej kondycji zdrowotnej I takiego zakupu dokonal, no, jak od kolyski biznesmen to po grobowa deske w klinice w Wiedniu , biznesmen.
                                Ostatnio edytowany przez prages; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X