Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Michał Rachoń do prezydenta Rosji: https://www.youtube.com/watch?v=Z2vu1RHb-Ks

  Komentarz


  • Midzi - dla mnie niczego nowego w tych "wyciętych" fragmentach nie ma. Podobnie jak w notce autorstwa CBS, że "uściślając, rząd US zaprzeczał (swojemu) udziałowi w obaleniu ukraińskiego lidera". Jest to prosta przypominka.

   Było wiele wypowiedzi Putina, czy Ławrowa i następujących po nich dementi Departamentu Stanu, a nie CBS. Na lotnisku w Doniecku mieli walczyć jankesi, izraelscy komandosi i operatorzy naszego "Gromu". W czerwcu 2014 "były" tam nawet nasze czołgi, czy tam BWP. Faktycznie "pierwszorzędnie rozgrywana partia"
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Mylisz to co idzie na użytek wewnętrzny dla Rosjan, czyli bajki o polskich BTR-ach i jankeskicj kohortach w Doniecku, z tym co jest przygotowane na takie wystąpienia jak to wczorajsze to w CBS, gdzie Putin wbił szpileczkę podobną do tych jakie wbijał po Gruzji, w której nomen omen również maczali palce jankescy i izraelscy dowódcy przygotowujący armię Sakaaszwiliego do próby odbicia terytorium.

    Dziwnym trafem ten sam Sakaaszwili teraz wspomaga braci Ukraińców

    Komentarz


    • Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
     Mylisz to co idzie na użytek wewnętrzny dla Rosjan, czyli bajki o polskich BTR-ach i jankeskicj kohortach w Doniecku, z tym co jest przygotowane na takie wystąpienia jak to wczorajsze to w CBS, gdzie Putin wbił szpileczkę podobną do tych jakie wbijał po Gruzji, w której nomen omen również maczali palce jankescy i izraelscy dowódcy przygotowujący armię Sakaaszwiliego do próby odbicia terytorium.

     Dziwnym trafem ten sam Sakaaszwili teraz wspomaga braci Ukraińców
     Nie mieszaj systemów walutowych Niczego nie "mylę". Pierwsze z brzegu:

     Waszyngton zapewnia: Amerykańskich najemników nie ma na Ukrainie

     Władze USA odrzucają oskarżenia Rosji o wspieranie nacjonalistycznych bojówek Prawego Sektora. Twierdzą też, że na Ukrainie nie ma amerykańskich najemników
     .

     (...) Szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow powiedział przedwczoraj, że koordynator Prawego Sektora Andrij Artiomenko przybył do Waszyngtonu na spotkanie z zastępcą sekretarza stanu, Victorią Nuland. Marie Harf z Departamentu Stanu powiedziała agencji ITAR-TASS, że Vicoria Nuland nigdy nie spotkała się z działaczami Prawego Sektora, a amerykański rząd nie udziela mu wsparcia.
     http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/...o-sektora.html

     (...) Po piątkowym spotkaniu z szefem Departamentu Stanu USA rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow oświadczył, że w Donbasie po ukraińskiej stronie walczą najemnicy z Zachodu. – Według naszych informacji na terenie wschodniej Ukrainy działają najemnicy nie tylko z amerykańskiej firmy Greystone, lecz także z krajów Europy Wschodniej, m.in. z Polski – mówił Ławrow.

     W Waszyngtonie zdementowano te informacje już dwa miesiąca temu. – Nie mamy nikogo w tym regionie i nie planujemy, by kogokolwiek tam wysyłać – zaprzeczało główne biuro Greystone.
     http://www4.rp.pl/artykul/1116610-Ni...-Ukrainie.html

     To raczej zabranie głosu przez Greystone wygląda na dementi tego rodzaju, który faktycznie potwierdza zarzut.

     Taki "użytek wewnętrzny", jak i "szpileczka". Amerykanie byli obecni w Gruzji od 2002, gdy zaczęli szkolić miejscowe "jednostki antyterrorystyczne". O Saakaszwilim jako człowieku CIA otwarcie mówiło się przy okazji wojny gruzińsko-rosyjskiej. Jankesi zaś bardzo się kryją ze wspieraniem tego gościa do dzisiaj:

     Amerykanie będą płacić pensje urzędnikom z Odessy

     Stany Zjednoczone wspierają walkę z korupcją i przestępczości w obwodzie odeskim. Amerykanie będą płacić pensje tamtejszym urzędnikom
     .

     Gubernator obwodu Micheil Saakaszwili poinformował, że Waszyngton ma dać pieniądze na wypłaty dla urzędników Administracji Obwodowej, którą kieruje. Były prezydent Gruzji oświadczył wcześniej, że jego roczna pensja wypłacana w USA wynosi prawie 200 tysięcy dolarów. Jego zdaniem, wysokie wypłaty dla urzędników państwowych są najlepszym lekiem na korupcję. (...)
     http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...nikom-z-Odessy

     No naprawdę, bez genialnych "szpileczek" wszyscy byliby przekonani, że Gruzinowi spodobały się odeskie plaże, a obce wywiady nie uczestniczyły w grze, której finałem było obalenie Janukowycza. Tyle, że on - mimo przygotowanego miekkiego lądowania przez niemiaszków (narzędzia: Kliczko i Sikorski) - obalił się sam 20.02.2014 wysyłając Berkut na ostro, w wyniku czego zginęło ponad 100 demonstrantów. No i wydarzyło się to:


     1:52 mina Kliczki, któremu ukraiński "Okrągły Stół" właśnie wylądował na łbie

     Tłumaczenie Czerskiej:

     - Przyszliśmy tu z sotnią. Nie należymy do żadnej organizacji. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy przyjechali tu walczyć o swoje prawa. I teraz mówię do naszych polityków, którzy stoją teraz za moimi plecami: Jutro do godziny 10 Janukowycz musi odejść! - mówił wkrótce po tym, jak Jaceniuk, Kliczko i Tiahnybok ogłosili, że Wiktor Janukowycz zgodził się na przedterminowe wybory prezydenckie w grudniu 2014 roku.

     - Daliśmy szansę naszym politykom, żeby w przyszłości zostali ministrami, prezydentami, a oni nie chcą zrealizować jednego warunku: żeby bandyta poszedł precz! Ludzie oddali swoje życia, a oni negocjują - krzyczał do mikrofonu Parasiuk. - Jeśli jutro do 10 nie postawicie Janukowyczowi ultimatum i nie każecie mu odejść, przysięgam, że sięgniemy po broń - zapowiedział. Tłum na Majdanie reagował entuzjastycznie na jego przemowę. Wtedy nikt jeszcze się nie spodziewał, że kolejnego dnia Wiktor Janukowycz zniknie, porzucając swoją podkijowską rezydencję i uciekając na wschód Ukrainy, a stamtąd - do Rosji.
     Putin może więc zużyć dowolną liczbę całych zestawów krawieckich ze szpilkami i igłami - w dalszym ciągu będzie to rozgrywka równie perfekcyjna jak ta sprzed roku, gdy próbował odpalić antykijowskie "powstania" w Odessie, Charkowie, Mariupolu, Kramatorsku, Słowiańsku - nad trzema ostatnimi miastami przejmując kontrolę - by zostać ze zrujnowanym Donieckiem i połową Ługańska. Przy takim a nie innym porównaniu potencjału obu państw oraz skali infiltracji ukraińskich służb i administracji przez FR. No przecież miszcz
     My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

     Komentarz


     • Ten midzi to stary wyborca Pawlaka, a Pawlak brał łapówki od tych samych okrągłostołowych typów którzy zapewniali prezydenturę wpierw Janukowyczowi a później Poroszence. Także pomimo wielkich starań obawiam się jednak że PSL może w tym roku spaść poniżej progu.
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • Nie przypominam sobie, żebym głosował kiedykolwiek na Pawlaka, a poza tym co ma piernik do wiatraka?

       Komentarz


       • Powiedz mi spotter, czy zwykle kończąc pisanie posta, pamiętasz jeszcze co chciałeś w nim przekazać jak zaczynałeś go pisać?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

        Józef Mackiewicz

        Komentarz


        • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
         [...] teraz jakiś brukowiec poszukuje magistra jego mać do stukania w klawiaturkę, a jak czytam niekture artykuły tych "geniuszy" po uczelniach w Radomiu, to mam wrażenie że to pisał jakiś uczeń z gimnazjum. Także nie każdy powinien kończyć/nadaje się do studiowania i w żadnym wypadku nie powinno go to przekreślać, bo studenci również nie mają pojęcia jak poruszać się po rynku pracy czy otworzyć działalność i najczęściej kończą w Biedrze.
         Przyganiał kocioł garnkowi
         Sorry, musiałem

         Komentarz


         • @midzi

          Bezspośrednio może nie, tego nie wiem ale sam pisałeś o swojej sympatii do zielonych komunistów. A jak wiadomo do niedawna w tym pegieerze był tylko jeden dyrektor i cała reszta musiała się zadowalać ochłapami z jego stołu.
          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

          "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

          Komentarz


          • Dalej nie mam pojęcia jakie to ma powiązanie z tematem poza rozpieprzeniem kolejne dyskusji. Poza tym sympatie polityczne względem zielonych komunistów z ZSL, różowej PO, czy socjalistycznego PiS to kwestia dowolności w tym kraju. Zdaje się, że jeszcze nic się nie zmieniło w tej sprawie.

           Komentarz


           • No to przecież napisałem że zielony Pawlacz oficjalnie robi dla tych samych panów którzy wpierw obsadzili swojego Janukowycza na tronie Ukrainy a później próbowali go skumać z Kliczkiem i Poroszenką, a jak to zawiodło to postawili na tego ostatniego.
            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

            "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

            Komentarz


            • Tyle, że to ma nijak do tego co pisałem o tym, że to jankesi postawili na konia zwanego Poroszenko, a nie Zborna. Stąd Pawlak i podobne gady pojawiły się tutaj niczym z bajki o takich dwóch co prawie księżyc zajumali.

             Komentarz


             • Jankesi to przede wszystkim postawili na aktualnego premiera, nawet nagranie wyciekło i było wszędzie wklejane. On ma teraz chyba 2% poparcia. Jego największym politycznym wrogiem jest wcześniej wymieniony Saakaszwili z obozu Poroszenki. Oficjalnie się atakują każdego dnia, szczególnie że wybory idą. Ale żeby to wiedzieć trzeba czytać coś poza tvn i przekazami "wolnej-polski".

              No i tak jak napisałem, tak samo pracodawca Pawlaka w 2010 roku doprowadził do władzy Janukowycza jak w 2014 roku stał za wybraniem Poroszenki. Chociaż wątpię żeby się bardzo cieszył z tego wyboru.              PS. Nie wiem czy tak jak twierdzisz czytujesz "ich wewnętrzną propagandę", chyba raczej zewnętrzną bo wewnętrzna wygląda mniej więcej tak:

              http://news.rin.ru/eng/news/128175/
              Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • Nie ma to jak anglojęzyczna rosyjska prasa. Tyle w temacie.

               Komentarz


               • Rosyjskojęzyczna, po prostu wydaje również wersję łamaną angielszczyzną. Akurat dałem tą strone bo taki wyszedł pierwszy link z google.

                http://news.rin.ru/
                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

                "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

                Komentarz

                Pracuję...
                X