Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Michał Rachoń do prezydenta Rosji: https://www.youtube.com/watch?v=Z2vu1RHb-Ks

  Komentarz


  • Midzi - dla mnie niczego nowego w tych "wyciętych" fragmentach nie ma. Podobnie jak w notce autorstwa CBS, że "uściślając, rząd US zaprzeczał (swojemu) udziałowi w obaleniu ukraińskiego lidera". Jest to prosta przypominka.

   Było wiele wypowiedzi Putina, czy Ławrowa i następujących po nich dementi Departamentu Stanu, a nie CBS. Na lotnisku w Doniecku mieli walczyć jankesi, izraelscy komandosi i operatorzy naszego "Gromu". W czerwcu 2014 "były" tam nawet nasze czołgi, czy tam BWP. Faktycznie "pierwszorzędnie rozgrywana partia"
   My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

   Komentarz


   • Mylisz to co idzie na użytek wewnętrzny dla Rosjan, czyli bajki o polskich BTR-ach i jankeskicj kohortach w Doniecku, z tym co jest przygotowane na takie wystąpienia jak to wczorajsze to w CBS, gdzie Putin wbił szpileczkę podobną do tych jakie wbijał po Gruzji, w której nomen omen również maczali palce jankescy i izraelscy dowódcy przygotowujący armię Sakaaszwiliego do próby odbicia terytorium.

    Dziwnym trafem ten sam Sakaaszwili teraz wspomaga braci Ukraińców

    Komentarz


    • Zamieszczone przez midzi
     Mylisz to co idzie na użytek wewnętrzny dla Rosjan, czyli bajki o polskich BTR-ach i jankeskicj kohortach w Doniecku, z tym co jest przygotowane na takie wystąpienia jak to wczorajsze to w CBS, gdzie Putin wbił szpileczkę podobną do tych jakie wbijał po Gruzji, w której nomen omen również maczali palce jankescy i izraelscy dowódcy przygotowujący armię Sakaaszwiliego do próby odbicia terytorium.

     Dziwnym trafem ten sam Sakaaszwili teraz wspomaga braci Ukraińców
     Nie mieszaj systemów walutowych Niczego nie "mylę". Pierwsze z brzegu:

     Waszyngton zapewnia: Amerykańskich najemników nie ma na Ukrainie

     Władze USA odrzucają oskarżenia Rosji o wspieranie nacjonalistycznych bojówek Prawego Sektora. Twierdzą też, że na Ukrainie nie ma amerykańskich najemników
     .

     (...) Szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow powiedział przedwczoraj, że koordynator Prawego Sektora Andrij Artiomenko przybył do Waszyngtonu na spotkanie z zastępcą sekretarza stanu, Victorią Nuland. Marie Harf z Departamentu Stanu powiedziała agencji ITAR-TASS, że Vicoria Nuland nigdy nie spotkała się z działaczami Prawego Sektora, a amerykański rząd nie udziela mu wsparcia.
     Władze USA odrzucają oskarżenia Rosji o wspieranie nacjonalistycznych bojówek Prawego Sektora. Twierdzą też, że na Ukrainie nie ma amerykańskich najemników.


     (...) Po piątkowym spotkaniu z szefem Departamentu Stanu USA rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow oświadczył, że w Donbasie po ukraińskiej stronie walczą najemnicy z Zachodu. – Według naszych informacji na terenie wschodniej Ukrainy działają najemnicy nie tylko z amerykańskiej firmy Greystone, lecz także z krajów Europy Wschodniej, m.in. z Polski – mówił Ławrow.

     W Waszyngtonie zdementowano te informacje już dwa miesiąca temu. – Nie mamy nikogo w tym regionie i nie planujemy, by kogokolwiek tam wysyłać – zaprzeczało główne biuro Greystone.
     Separatyści wciąż twierdzą, ?że po ukraińskiej stronie walczą zachodni najemnicy z USA, Czech i Polski.


     To raczej zabranie głosu przez Greystone wygląda na dementi tego rodzaju, który faktycznie potwierdza zarzut.

     Taki "użytek wewnętrzny", jak i "szpileczka". Amerykanie byli obecni w Gruzji od 2002, gdy zaczęli szkolić miejscowe "jednostki antyterrorystyczne". O Saakaszwilim jako człowieku CIA otwarcie mówiło się przy okazji wojny gruzińsko-rosyjskiej. Jankesi zaś bardzo się kryją ze wspieraniem tego gościa do dzisiaj:

     Amerykanie będą płacić pensje urzędnikom z Odessy

     Stany Zjednoczone wspierają walkę z korupcją i przestępczości w obwodzie odeskim. Amerykanie będą płacić pensje tamtejszym urzędnikom
     .

     Gubernator obwodu Micheil Saakaszwili poinformował, że Waszyngton ma dać pieniądze na wypłaty dla urzędników Administracji Obwodowej, którą kieruje. Były prezydent Gruzji oświadczył wcześniej, że jego roczna pensja wypłacana w USA wynosi prawie 200 tysięcy dolarów. Jego zdaniem, wysokie wypłaty dla urzędników państwowych są najlepszym lekiem na korupcję. (...)


     No naprawdę, bez genialnych "szpileczek" wszyscy byliby przekonani, że Gruzinowi spodobały się odeskie plaże, a obce wywiady nie uczestniczyły w grze, której finałem było obalenie Janukowycza. Tyle, że on - mimo przygotowanego miekkiego lądowania przez niemiaszków (narzędzia: Kliczko i Sikorski) - obalił się sam 20.02.2014 wysyłając Berkut na ostro, w wyniku czego zginęło ponad 100 demonstrantów. No i wydarzyło się to:


     1:52 mina Kliczki, któremu ukraiński "Okrągły Stół" właśnie wylądował na łbie

     Tłumaczenie Czerskiej:

     - Przyszliśmy tu z sotnią. Nie należymy do żadnej organizacji. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy przyjechali tu walczyć o swoje prawa. I teraz mówię do naszych polityków, którzy stoją teraz za moimi plecami: Jutro do godziny 10 Janukowycz musi odejść! - mówił wkrótce po tym, jak Jaceniuk, Kliczko i Tiahnybok ogłosili, że Wiktor Janukowycz zgodził się na przedterminowe wybory prezydenckie w grudniu 2014 roku.

     - Daliśmy szansę naszym politykom, żeby w przyszłości zostali ministrami, prezydentami, a oni nie chcą zrealizować jednego warunku: żeby bandyta poszedł precz! Ludzie oddali swoje życia, a oni negocjują - krzyczał do mikrofonu Parasiuk. - Jeśli jutro do 10 nie postawicie Janukowyczowi ultimatum i nie każecie mu odejść, przysięgam, że sięgniemy po broń - zapowiedział. Tłum na Majdanie reagował entuzjastycznie na jego przemowę. Wtedy nikt jeszcze się nie spodziewał, że kolejnego dnia Wiktor Janukowycz zniknie, porzucając swoją podkijowską rezydencję i uciekając na wschód Ukrainy, a stamtąd - do Rosji.
     Putin może więc zużyć dowolną liczbę całych zestawów krawieckich ze szpilkami i igłami - w dalszym ciągu będzie to rozgrywka równie perfekcyjna jak ta sprzed roku, gdy próbował odpalić antykijowskie "powstania" w Odessie, Charkowie, Mariupolu, Kramatorsku, Słowiańsku - nad trzema ostatnimi miastami przejmując kontrolę - by zostać ze zrujnowanym Donieckiem i połową Ługańska. Przy takim a nie innym porównaniu potencjału obu państw oraz skali infiltracji ukraińskich służb i administracji przez FR. No przecież miszcz
     My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

     Komentarz


     • Ten midzi to stary wyborca Pawlaka, a Pawlak brał łapówki od tych samych okrągłostołowych typów którzy zapewniali prezydenturę wpierw Janukowyczowi a później Poroszence. Także pomimo wielkich starań obawiam się jednak że PSL może w tym roku spaść poniżej progu.
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • Nie przypominam sobie, żebym głosował kiedykolwiek na Pawlaka, a poza tym co ma piernik do wiatraka?

       Komentarz


       • Powiedz mi spotter, czy zwykle kończąc pisanie posta, pamiętasz jeszcze co chciałeś w nim przekazać jak zaczynałeś go pisać?
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

        Józef Mackiewicz

        Komentarz


        • Zamieszczone przez piejo kury piejo
         [...] teraz jakiś brukowiec poszukuje magistra jego mać do stukania w klawiaturkę, a jak czytam niekture artykuły tych "geniuszy" po uczelniach w Radomiu, to mam wrażenie że to pisał jakiś uczeń z gimnazjum. Także nie każdy powinien kończyć/nadaje się do studiowania i w żadnym wypadku nie powinno go to przekreślać, bo studenci również nie mają pojęcia jak poruszać się po rynku pracy czy otworzyć działalność i najczęściej kończą w Biedrze.
         Przyganiał kocioł garnkowi
         Sorry, musiałem

         Komentarz


         • @midzi

          Bezspośrednio może nie, tego nie wiem ale sam pisałeś o swojej sympatii do zielonych komunistów. A jak wiadomo do niedawna w tym pegieerze był tylko jeden dyrektor i cała reszta musiała się zadowalać ochłapami z jego stołu.
          "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

          "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

          Komentarz


          • Dalej nie mam pojęcia jakie to ma powiązanie z tematem poza rozpieprzeniem kolejne dyskusji. Poza tym sympatie polityczne względem zielonych komunistów z ZSL, różowej PO, czy socjalistycznego PiS to kwestia dowolności w tym kraju. Zdaje się, że jeszcze nic się nie zmieniło w tej sprawie.

           Komentarz


           • No to przecież napisałem że zielony Pawlacz oficjalnie robi dla tych samych panów którzy wpierw obsadzili swojego Janukowycza na tronie Ukrainy a później próbowali go skumać z Kliczkiem i Poroszenką, a jak to zawiodło to postawili na tego ostatniego.
            "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

            "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

            Komentarz


            • Tyle, że to ma nijak do tego co pisałem o tym, że to jankesi postawili na konia zwanego Poroszenko, a nie Zborna. Stąd Pawlak i podobne gady pojawiły się tutaj niczym z bajki o takich dwóch co prawie księżyc zajumali.

             Komentarz


             • Jankesi to przede wszystkim postawili na aktualnego premiera, nawet nagranie wyciekło i było wszędzie wklejane. On ma teraz chyba 2% poparcia. Jego największym politycznym wrogiem jest wcześniej wymieniony Saakaszwili z obozu Poroszenki. Oficjalnie się atakują każdego dnia, szczególnie że wybory idą. Ale żeby to wiedzieć trzeba czytać coś poza tvn i przekazami "wolnej-polski".

              No i tak jak napisałem, tak samo pracodawca Pawlaka w 2010 roku doprowadził do władzy Janukowycza jak w 2014 roku stał za wybraniem Poroszenki. Chociaż wątpię żeby się bardzo cieszył z tego wyboru.              PS. Nie wiem czy tak jak twierdzisz czytujesz "ich wewnętrzną propagandę", chyba raczej zewnętrzną bo wewnętrzna wygląda mniej więcej tak:

              Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
              "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

              "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

              Komentarz


              • Nie ma to jak anglojęzyczna rosyjska prasa. Tyle w temacie.

               Komentarz


               • Rosyjskojęzyczna, po prostu wydaje również wersję łamaną angielszczyzną. Akurat dałem tą strone bo taki wyszedł pierwszy link z google.

                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

                "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎