Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
  Oni są elastyczni...
  Jak widły w dupie.
  "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
  "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
  Up the Anchor!

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
   I ile taka koalicja przetrwa?
   Wersja ze zdaniem twierdzącym: Nie wiem, obstawiam 4 lata.
   Wersja z pytaniem na pytanie: A czym one się od siebie różnią?

   Komentarz


   • Marian Kowalski popiera KORWINa:    I ja również oddam głos na tą partie. Kukiz niestety jest zbyt chimeryczny,raz wypowiada się przychylnie o imigrantach,raz nie. Poza tym za dużo tam lewaków. KORWIN ma jasne i twarde stanowisko wobec imigrantów i wielu innych ważnych dla Polski spraw.

    Komentarz


    • Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
     Dużo też może zależeć od postawy PSL. Oni są elastyczni, zdolni rządzić z każdym, także z PiS, ale czy byśmy chcieli takich rządów ? Może i Korwin wejdzie na nastrojach antyimigranckich ?
     w 2005 odmówili im więc teraz tym bardziej odmówią.

     Komentarz


     • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
       Wersja ze zdaniem twierdzącym: Nie wiem, obstawiam 4 lata.
       Wersja z pytaniem na pytanie: A czym one się od siebie różnią?
       Myślę, że takiej koalicji nie będzie. A już na pewno nie przez 4 lata.

       Różnią się tym, że teraz część wyborców lewicowo-liberalnych może sobie wmawiać, że głosując na ZLEW czy Petru nie głosuje na ośmiorniczki. Po takiej koalicji tej opcji już nie będzie, co w moim przekonaniu spowodowałoby dramatyczny spadek frekwencji w następnych (raczej przyspieszonych) wyborach.

       A beneficjent może być tylko jeden
       "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

       Komentarz


       • Następna porażka dla komuchów i PO-PSL , wniosek dla Ziobryo trybunał stanu odrzucony . Wystąpienie minutowe Wiplera
        Święta miłości kochanej ojczyzny,
        Czują cię tylko umysły poczciwe!

        Komentarz


        • 1 dla PiS, 2 dla PO, 3 dla Partii Razem, 4 dla partii KORWiN, 5 dla PSL, 6 dla Zjednoczonej Lewicy SLD+TR+PPS+UP+Zieloni, 7 dla ruchu Kukiz'15, 8 dla Nowoczesnej Ryszarda Petru - takie numery list komitetów w wyborach parlamentarnych wylosowała Państwowa Komisja Wyborcza.
         To chyba dobry zwiastun pamiętając wynik PSLu do sejmików na "książeczkowych" listach.

         Komentarz


         • dla mnie to wygląda jak wyniki po a nie przed
          ------------------------------------------------
          Hey man, you know I'm really OK
          The gun in my hand will tell you the same

          Komentarz


          • Czyżby Misza Kaminsky planował zamach terrorystyczny na Ewę Kopacz?

           Tragedia wisiała na włosku. Jak ustalił "Super Express", nieznani sprawcy prawdopodobnie planowali zamach terrorystyczny na premier Ewę Kopacz (59 l.) i ukraińskiego szefa rządu Arsenija Jaceniuka (41 l.)! Okazało się, że podczas ubiegłotygodniowej wizyty szefowej rządu na Ukrainie tamtejsze służby w porę znalazły granatnik RPG-26 i przygotowane miejsca do ostrzału, ulokowane na trasie rządowej delegacji.

           17 września. Kilka minut przed godz. 18. Ukraina, odcinek Bykownia - Boryspol. Miejscowe służby sprawdzają drogę pod kątem bezpieczeństwa. Za chwilę w rządowej kolumnie będą tędy przejeżdżać premierzy Polski i Ukrainy Ewa Kopacz i Arsenij Jaceniuk. Tamtego dnia szefowa polskiego rządu uczestniczyła na cmentarzu wojennym w Bykowni w uroczystościach upamiętniających tysiące polskich więźniów aresztowanych i zamordowanych przez NKWD w 1940 roku. Nagle pojawia się informacja, że ukraińskie służby znajdują pod mostem kolejowym podejrzany przedmiot. Jest owinięty w folię i wygląda jak rura. Po krótkim sprawdzeniu okazuje się, że to granatnik RPG-26. Ale to nie koniec. Służby znajdują też na tym terenie specjalnie przygotowane miejsca do przeprowadzenia ostrzału. Kilka chwil później miejsce znaleziska zostaje odgrodzone i zostają wezwane odpowiednie jednostki Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy. Trasa przejazdu międzynarodowej delegacji ulega zmianie.

           Informację o podłożeniu granatnika na trasie przejazdu Kopacz i Jaceniuka potwierdziło nam też polskie Biuro Ochrony Rządu. - W wyniku działań Biura Ochrony Rządu i ukraińskich służb podjęliśmy decyzję o zmianie trasy przejazdu kolumny rządowej z premier Ewą Kopacz. Podjęliśmy też działania ochronne mające na celu wzmocnienie bezpieczeństwa rządowej delegacji - mówi w rozmowie z "Super Expressem" rzecznik BOR Dariusz Aleksandrowicz.

           Kancelaria Premiera o szczegółach informować nie chce. Szef Centrum Informacyjnego Rządu Michał Kamiński, który był 17 września w delegacji z Ewą Kopacz, wypowiada się lakonicznie. - Mogę tylko powiedzieć, że nasza trasa przejazdu została zmieniona. Na to zwróciłem bacznie uwagę - mówi nam. Okazuje się więc, że Ewa Kopacz miała wielkie szczęście. Nieco mniej miał go, choć na szczęście też nic się nikomu nie stało, prezydent Lech Kaczyński (+61 l.) podczas wizyty w 2008 roku w Gruzji. Wówczas kolumna samochodów z prezydentami polskim i gruzińskim została ostrzelana. Wszystko działo się w drodze z lotniska w Tbilisi do jednego z osiedli przy granicy z Osetią.
           Jako że od jakiegoś czasu monitoruję ukraińskie media to o sprawie dowiedziałem się z polskojęzycznego onetu. Bo na Ukrainie cicho-sza.           PS. Po dłuższej analizie znalazłem wiadomość w rosyjskich mediach ale została opublikowana ponad tydzień temu.           A w 3RP tak nagle wszystkie centralnie sterowane gównodajnie po tygodniu na wspólny rozkaz wypluwają kotleta.
           Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
           "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

           "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

           Komentarz


           • Uwaga będę agitować            Koniec agitacji
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

            Komentarz


            • świetne!

             Komentarz


             • Janusz Korwin-Mikke porównuje Europę do gnijącego drzewa, a uchodźców do pasożytów

              Dzisiaj, 26 września (16:47)

              Sytuacja migracyjna w Europie jest oczywistym skutkiem wieloletniej lewicowej polityki – uważa europoseł Janusz Korwin-Mikke. Porównał Europę do gnijącego drzewa, uchodźców określił mianem ściągających do owego drzewa pasożytów.
              Korwin-Mikke wystąpił podczas sobotniej konwencji partii KORWiN w Katowicach. Przekonywał, że obecna sytuacja jest rezultatem wieloletniej polityki lewicowej i przyjęcia złych zasad.

              "Przecież to nie pasożyty są winne, że drzewo gnije. Dopiero jak drzewo gnije, pojawiają się na nim pasożyty. W tej chwili ono jest spróchniałe" - powiedział poseł do Parlamentu Europejskiego. Jego zdaniem ustrój panujący w UE już się załamuje, a Wspólnota staje się bankrutem.
              Korwin-Mikke przekonywał, że Europa jeszcze niedawno rządziła całym światem, dziś jest "żywym trupem", a jej bogactwo zostało zmarnowane. "Myśmy to mówili od lat i ludzie dopiero teraz zaczynają nam wierzyć" - powiedział polityk. Ocenił, że sama zmiana rządów nic nie da, należy zmienić ustrój.


              Korwin-Mikke uważa, że w Europa - świadoma zagrożeń - powoli się "budzi". Chwalił premiera Węgier Viktora Orbana, że - jak mówił - sprzeciwia się on Unii Europejskiej i postawę Słowacji, która nie zgadza się na decyzję Wspólnoty w sprawie uchodźców. Zaapelował o odebranie władzy obecnie rządzącym w Polsce i Europie.

              "Musimy starać się ozdrowić nasz kraj i całą Europę. Czerwone pijawki obsiadły zdrowe, żywe ciało Europy i doprowadziły do tego, że ono obumiera i teraz pasożyty się do niego wdzierają" - powiedział.
              O imigrantach mówił, że to ludzi zachłanni, zaborczy, młodzi, energiczni, którzy - jeśli im się pozwoli - "zjedzą" Europejczyków. "Żeby tych opanować, trzeba najpierw tamtych odsunąć od władzy, bo oni są groźniejsi" - powiedział europoseł.
              "Po tych ludziach zostanie zbankrutowana Europa, zadłużona, zalana ludźmi, którzy przyszli tutaj po to, żeby dostawać zasiłki" - ocenił Korwin-Mikke i wyraził przekonanie, że osoby podzielające jego poglądy powinny dojść do władzy jak najszybciej.
              Według wrześniowego sondażu CBOS, partię KORWiN popiera 4 proc. wyborców. Wybory do Sejmu odbędą się 25 października. Liderem tego ugrupowania w okręgu katowickim jest poseł Przemysław Wipler. Jego kontrkandydatami będą m.in. Marian Zembala (PO), Grzegorz Tobiszowski i Zbyszek Zaborowski (SLD).
              Ostatnio edytowany przez Gohan07; 91053.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez eR_ Zobacz posta
               świetne!
               Phiii, też mi coś. Głosowanie pomędzy jedną partią systemową a drugą, których celem jest trwanie przy korycie to żadna alternatywa. Po dzisiejszej konwencji Jarka w Poznaniu raczej mnie zniechęcił do swego programu. Powołuje się na ustawę Wilczka, po czym głosi że głównym założeniem jest gospodarka oparta na wiedzy, zamiast na kapitale społecznym. Kolejnym absurdem jest powołanie województwa środkowopomorskiego (!), utworzenia ministerstrwa rozwoju (?), instytutu kadr ds. nauki i wychowania społecznego (?), czyli zamiast zmniejszania biurokracji dalsze jej pogłębianie i kolejne "kolesiowe" stołki do utrzymania. Normalnie Gierek wiecznie żywy.

               Komentarz


               • Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta
                Phiii, też mi coś. Głosowanie pomędzy jedną partią systemową a drugą, których celem jest trwanie przy korycie to żadna alternatywa. Po dzisiejszej konwencji Jarka w Poznaniu raczej mnie zniechęcił do swego programu. Powołuje się na ustawę Wilczka, po czym głosi że głównym założeniem jest gospodarka oparta na wiedzy, zamiast na kapitale społecznym. Kolejnym absurdem jest powołanie województwa środkowopomorskiego (!), utworzenia ministerstrwa rozwoju (?), instytutu kadr ds. nauki i wychowania społecznego (?), czyli zamiast zmniejszania biurokracji dalsze jej pogłębianie i kolejne "kolesiowe" stołki do utrzymania. Normalnie Gierek wiecznie żywy.
                Piejo kury, piejo!
                Ni mają koguta.

                Co proponujesz?

                Komentarz

                Pracuję...
                X