Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wstyd, hańba, zdrada!

Komentarz

• " Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić..."

Tylko Legia

Komentarz

• Zdrajcy Platforma Obywatelska to zdrajcy i oszyści. HAŃBA !!!!!!
        Oszukali Polaków Węgrów, Słowaków i Czechów.

Byle do wyborów.

W Brukseli zapadła decyzja - 120 tysięcy uchodźców trafi do poszczególnych krajów Unii Europejskiego. Polska poparła stanowisko Niemiec.

Przeciwko głosowały Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia, a Finlandia wstrzymała się.

Polska zagłosowała "za" i jako jedyna wyłamała się z jednolitej postawy Grupy Wyszehradzkiej, do której należymy razem ze Słowakami, Czechami i Węgrami - podaje korespondentka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon.

http://niezalezna.pl/71168-koniec-ne...cie-imigrantow

Komentarz

• Zdrajcy Narodu.

Pociesza tylko to, że ich koniec jest bliski, a dzisiejszy dzień tylko ten koniec przyśpieszył.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• A kto olewa wybory ten też się pod tym podpisuje. Kur#a dramat. Targowica i Sejm Niemy w jednym. Wstyd się teraz pokazać na południu.
            Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
            Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Zamieszczone przez głos z trybun Zobacz posta
              Niemieckie gazety pytają się nas, gdzie jest "solidarność europejska"?

Na dnie Bałtyku, ciągnie gaz od Rosjan z pominięciem Polski.
              Dobrze powiedziane

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                Zdrajcy Narodu.

Pociesza tylko to, że ich koniec jest bliski, a dzisiejszy dzień tylko ten koniec przyśpieszył.
                Wg onetu poparcie kopaczowej rośnie

Komentarz

• zastanawiałem się czy dać tutaj czy do dowcipów

Komentarz

• Agnieszka Mirecka

Jakiś czas temu popularnym tematem było "co się dzieje w Ruchu Kukiza". Pojawiały się ataki, wyzwiska, wulgaryzmy, oszczerstwa, a nawet pogróżki pod adresem osób, które były związane z tym Ruchem.

Do tej pory milczałam, wierzyłam, ufałam, wciąż miałam nadzieję...

Dzisiaj Paweł Kukiz swoim komentarzem pod jednym z postów przekonał mnie, że czas milczenia się skończył.

Chciałabym przedstawić sytuację z perspektywy osoby, która nie była zaangażowana, ale jednak cały czas stała obok i przyglądała się rozwojowi wydarzeń
                    .

Miłosz Lodowski, były rzecznik Ruchu Kukiza, szef kampanii prezydenckiej Pawła Kukiza, przez wiele miesięcy był zaangażowany czynnie w działania. Lojalny do samego końca, niestety nie mógł doświadczyć tego samego od innych członków Ruchu.

Bez wiedzy ani zgody został upubliczniony prywatny numer telefonu Miłosza. Kto go udostępnił? Paweł Kukiz.
                    Telefon dzwonił nieustannie, o każdej porze dnia, w dni powszednie, w sobotę, w niedzielę, w święto, rano, w dzień, wieczorem, zarówno od dziennikarzy jak i od osób prywatnych. Ta ostatnia grupa obywateli w większości nie była w stanie zrozumieć, że to telefon dla mediów, ze dzwonią do rzecznika prasowego, że referendum zajmuje się ktoś inny, że nie mogą rozmawiać z Pawłem, dostać jego nr telefonu, maila, spotkać się z nim itd. - zawsze było jakieś "ale ja tylko chciałem...". Z takiego "tylko" robiły się rozmowy kilkuminutowe, bo dzwoniący często nie chciał odpuścić, a Miłosz jako kulturalny człowiek cierpliwie tłumaczył. Potem zaś pojawiały się zarzuty, że "do rzecznika prasowego nie można się dodzwonić". Jak dziennikarze mogli się dodzwonić skoro ten nr telefonu posiadało 38 mln obywateli, korzystając z niego ile się da. Tak się nie robi! Czy ktoś z Was, zwykłych obywateli, posiada lub ma dostęp do bezpośredniego numeru np. pani Beaty Szydło? No właśnie. A dostęp do numeru szefa kampanii Pawła Kukiza mieli wszyscy. Oprócz tego pojawiały się też telefony i smsy zawierające słowa wulgarne, a także groźby.

Cala kampania została poprowadzona przez rzecznika prasowego ZA DARMO. Za darmo musiał być dostępnym praktycznie 24 godziny na dobę, najlepiej nic nie jeść, nie pić, żywić się jedynie ideą, z wywiadu na wywiad, ze spotkania na spotkanie przemieszczać się telepatycznie, telefony odbierać na urządzeniu zasilanym przez powietrze, bo prąd przecież też kosztuje, a jak zapłacić rachunek, skoro się nie zarabia? Tak samo odbieranie maili, redagowanie wywiadów, tworzenie tekstów na podobnie powietrzem zasilanym laptopie. Nawet osoba zarabiająca najniższa średnią krajową dostaje więcej - bo COŚ JEDNAK DOSTAJE. Rzecznik prasowy Pawła Kukiza nie dostawał nic – mimo że odwalił kawał dobrej roboty, wszak takiego wyniku (ponad 20%) nikt się nie spodziewał. Można by powiedzieć, że przecież wielu ludzi zaangażowało się w ten projekt wolontaryjnie, poświęcając swój czas, wiedzę, umiejętności. Jednak większość z tych osób miała inne źródła utrzymania, a ich zadania nie uniemożliwiały pracy zawodowej. Natomiast sytuacja w jakiej niespodziewanie znalazł się rzecznik prasowy wykluczała jakąkolwiek możliwość innej pracy - sprzedano jego prywatność, pozbawiono prawa do tej prywatności. Natarczywość dzwoniących, w tym wielu prowokatorów, spowodowała, że wcześniejsze życie zawodowe przestało istnieć. Wiele projektów i wielu klientów przepadło, bo Miłosz nie był w stanie pracować - telefon dzwonił od rana do nocy!!! Dodzwonić się do niego graniczyło z cudem. Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że człowiek ten ma własną firmę, czyli musi płacić co miesiąc potężny haracz, zwany potocznie składką zusowską, nawet w sytuacji gdy nic nie zarabia. Można sobie łatwo policzyć ile stracił. Pomimo tego wszystkiego nie pchał się na listy wyborcze, mimo że wielu ludzi tego właśnie od niego oczekiwało. Nie pchał się do roli kogoś, kto nawet nic nie robiąc w sejmie zarobi w ciągu kadencji pół miliona, nie licząc dodatkowych korzyści wynikających z bycia posłem. To tylko potwierdza, że najważniejsza dla niego była Polska, a nie kasa.

Dlaczego to wszystko robił? Bo wierzył, że dla Polski warto, że jeśli nie teraz, to kiedy? Tak jak Powstańcy w czasie Powstania Warszawskiego nie pytali „ile za to dostaniemy” ani „co z tego będziemy mieli”, ale walczyli – dla Ojczyzny, dla dzieci, wnuków, dla nas.

Wszelkie jego pomysły, fachowe rady, propozycje, odbijały się jak groch o ścianę. Każdy wiedział lepiej, każdy był sobie sam szefem – wszak to „struktura bez struktur”.

Za każdym razem bronił Pawła Kukiza – jako rzecznik, jako przyjaciel, jako osoba po prostu wyrozumiała. Myślicie, że to łatwo tak pójść do studia i tłumaczyć się z cudzych zachowań? Że to przyjemnie tak przepraszać? Jak matka dziecko bronił Kukiza i usprawiedliwiał wszystkie jego wybryki. Każde wystąpienie Miłosza, każda wypowiedź, wywiad, były na wysokim poziomie – fachowa, rzetelna informacja. Niestety nikt mu publicznie nie powiedział nawet „dziękuję”.

Nie piszę tych słów żeby się wyżalić, ale nie mogę bezczynnie patrzeć na kłamstwa i oszczerstwa głoszone przez niektórych ludzi, którym wydaje się, że wszystko wiedzą.

Dzisiejsze oszczerstwa głoszone przez Pawła Kukiza jakoby Miłosz poszedł do PiS i przekupiony przez tą partię atakował ruch Kukiza, przelały czarę goryczy.

Dobro zawsze powraca, zło niestety też. Kulisy zdarzeń znają tylko osoby zainteresowane. Część z nich ma honor oraz wysoką kulturę osobistą i zachowują szczegóły dla siebie.

Człowiek kulturalny umie powiedzieć dziękuje.
                    Człowiek kulturalny nie rozsiewa kłamliwych plotek w ramach zemsty.

Dziękuję tym, którzy wierzyli i wierzą, że skoro Miłosz zdecydował się odejść, to miał ważne powody.

Pawła poznałam osobiście, miałam przyjemność zagrać przy nim tak wspaniały utwór jakim jest nasz polski Hymn Narodowy. Do tej pory myślałam, że Polska jest dla niego ważna, że chce dobrze. Teraz zaczynam mieć wątpliwości.

Tekst ten jest moją prywatną inicjatywą, która zrodziła się w mojej głowie w wyniku bezsilności na kłamstwa, ataki, wulgaryzmy oraz oszczerstwa szerzone przez pewną grupę ludzi, w tym przez Pawła Kukiza.

O prawdę warto walczyć. Zawsze.
                    https://www.facebook.com/milosz.lodo...53656494269766
                    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Schetyna: "Polska pokazała, że jest w stanie wpływać na politykę europejską i jest w stanie realizować swoją politykę w stu procentach."
                      Zawsze po przeczytaniu czegoś takiego zastanawiam się czy to Oni są tak głupi czy tylko tak cyniczni myśląc że jesteśmy takimi debilami żeby w coś takiego kupić
                      Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                      Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

Komentarz

• Zamieszczone przez wLd Zobacz posta
                        Zawsze po przeczytaniu czegoś takiego zastanawiam się czy to Oni są tak głupi czy tylko tak cyniczni myśląc że jesteśmy takimi debilami żeby coś takiego kupić
                        Stawiam na to drugie, jakimś sposobem musieli przez te 8 lat u koryta się utrzymać, zmusić masy do głosowania na nich.
                        Mało tego, kilku zamulonych jeszcze w schetynowe słowa uwierzy, to jest dopiero miara sukcesu.
                        ------------------------------------------------
                        Hey man, you know I'm really OK
                        The gun in my hand will tell you the same

Komentarz

• Kukiz jest taki jak wszyscy widzimy, natomiast trzeba sobie zdawać sprawę, że jeśli nie wejdzie do sejmu, to może być koalicja PO-PSL-TR/SLD-Petru.

Komentarz

• Dużo też może zależeć od postawy PSL. Oni są elastyczni, zdolni rządzić z każdym, także z PiS, ale czy byśmy chcieli takich rządów ? Może i Korwin wejdzie na nastrojach antyimigranckich ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                              Kukiz jest taki jak wszyscy widzimy, natomiast trzeba sobie zdawać sprawę, że jeśli nie wejdzie do sejmu, to może być koalicja PO-PSL-TR/SLD-Petru.
                              I ile taka koalicja przetrwa?
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Jeśli ktoś lubi cyferki to polecam zestawienie sondaży ze średnią: http://ewybory.eu/sondaze/

Komentarz

Pracuję...
                                X