Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widzę, że ludzie nie mają innych problemów niż legalizacja marychy.. :/

Komentarz

• Jeśli pijesz do mnie to muszę przyznać, że wyciągnąłeś niezwykle ciekawe wnioski z mojego wpisu. Chętnie poznam szczegóły rozumowania.

Jeśli pijesz do autora, to częściowo się zgadzam. Problem jest miałki.
      Ale ciekawi mnie co zrobi Bosak i ciekawi mnie jakiego postępowania oczekują od niego jego kibolscy wyborcy.
      Złorzeczenia na autora, zbywanie problemu, odwracanie kota ogonem mnie nie interesują.
      Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        Ale ciekawi mnie co zrobi Bosak i ciekawi mnie jakiego postępowania oczekują od niego jego kibolscy wyborcy.
        Złorzeczenia na autora, zbywanie problemu, odwracanie kota ogonem mnie nie interesują.
        Jak ma choćby trochę rozumu to zleje go z góry na dół.

Ewentualnie może skomentować ten wpis krótko i jednym słowem - "idiota".
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Pewnie tak zrobi. Ale opowiedział się jednoznacznie za tym, żeby marihuana była nielegalna. Coś tu się będzie kłócić. To, że jest to prowokacja, w dodatku poprzedzona naprawdę niskim wpisem na fb (ten o imprezie) i jest wymierzona w osobę którą w sumie cenię, nie znaczy, że nie jest celna.
          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• A co w niej jest celnego?
            My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• No cóż, mnie się wydaje, że polityk, który ma w pewnym sensie sanacyjne sztandary, propaństwowy, a w dodatku w tej materii jego poglądy są zbliżone do obecnego prawodawstwa, posiadając taką konkretną wiedzę, powinien powiadomić organy ścigania. A druga strona medalu jest taka, że większość wyborców tegoż polityka jest na tyle antysystemowa, że Bosak straciłby na pewno sympatię wielu osób, gdyby tak zrobił. No ale jeśli tego nie zrobi - wniosek prosty - chciałby wprowadzić prawo, co do którego sam jest, co najmniej, nieprzekonany. Ale może się gdzieś w moim rozumowaniu mylę. Dlatego tu napisałem
              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

• No, ale fakt, że ktoś jest zwolennikiem restrykcyjnego prawa w jakimś zakresie nie czyni z niego automatycznie konfidenta To nie kwestia preferowanych rozwiązań prawnych tylko cech osobowości
                My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

• Żeby ta prowokacja choćby udawała celną to najpierw jej autor musiałby byc uczciwy

Dokładny cytat z Bosaka z programu na który ten Otoka sie powołuje brzmi:

"Nie jestem za wsadzeniem do więzień za spalenie skręta" po czym kilkakrotnie powtarzał,że jest przeciw legalizacji ale nie za idiotycznym karaniem w obecnej formie, które nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Oczywiście ten cały Otoka liczy na to,że ludzie nie oglądali programu jednak internet jest bezlitosny i do kolesia już chyba dociera na jakiego pajaca wyszedł
                  ...ta ziemia do Polski należy
                  choć Polska daleko jest stąd,
                  bo wolność krzyżami się mierzy
                  historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• @Foxx
                    Moim zdaniem sytuacja, w której ktoś solidnie przemyślał swój sprzeciw wobec legalnej trawy (jest absolutnie pewien swojego zdania), uważa, że to ma zły wpływ na młodzież (albo skutkuje wysokimi kosztami leczenia obciążającymi wszystkich podatników - obojętnie) i jednocześnie toleruje wokół siebie ludzi którzy zakaz łamią, jest wewnętrznie sprzeczna. Niemniej jednak takie sytuacje występują. Moim zdaniem to jest jakiś błąd w systemie edukacji, brak logicznego myślenia. Ale istnieje. Dlatego masz częściowo rację - nie można założyć, że zwolennik restrykcyjnego prawa w takiej sytuacji doniesie na policję.

Mimo to, od polityka, który zamierza prawo kreować ja bym oczekiwał stuprocentowej logiki, i stuprocentowego oddania swoim poglądom. Jeśli prawnie nie chce tolerować marihuany, to - chcąc pozostać wiarygodnym - nie może jej tolerować też prywatnie. Nie uważasz, że ewentualny dysonans powinien być negatywnie odbierany?

Analogicznie. Gdyby był absolutnie przeciwny braniu łapówek, a wiedziałby że ktoś bierze - też ma nie donosić?

@mort no to co innego. W takim razie nie jest tak celna jak sądziłem. Ja nie oglądałem - przyznaję bez bicia. Sprawdziłem tylko pobieżnie w necie i znalazłem słowa: zagłosowałbym przeciw legalizacji.
                    Ostatnio edytowany przez bloniaq; [ARG:4 UNDEFINED].
                    -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

To, że jest to prowokacja, w dodatku poprzedzona naprawdę niskim wpisem na fb (ten o imprezie) i jest wymierzona w osobę którą w sumie cenię, nie znaczy, że nie jest celna.
                      Naskrobał już o tym 5 wpisów. Za niedługo książkę o tym napisze. Generalnie opowiadanie, że "nie ma imprezy w Polsce na której nie pojawiła by się marihuana" jest totalną bzdurą.

To tak z boku waszej dyskusji

Komentarz

• bloniaq, uważasz że którakolwiek z partii nazwanych przez TVN "antysystemowymi" ma cokolwiek wspólnego z obalaniem systemu?
                        "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

• Przyznam, że nie wiem co mówią w tvnie bo mam z nim styczność tylko kiedy ktoś z moich znajomych coś na fb udostępnia. Mogę się domyślać ze chodzi o partie takie jak RN, Korwin, itd ale nie wiem czy rozmawiamy o Nowoczesnej albo czy nie nazwali PiSu partią antysystemową.

Szczerze mówiąc ostatnio nie mam pewności czy jest wśród tych partii jakieś środowisko któremu warto zaufać. To czy dane środowisko jest faktycznie antysystemowe akurat wcale nie musi iść z tym w parze.

Wierzę Braunowi i Michalkiewiczowi. I ostatnio oglądam wykłady Kosseckiego. Chyba jest wiarygodny.
                          -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Przyznam, że nie wiem co mówią w tvnie bo mam z nim styczność tylko kiedy ktoś z moich znajomych coś na fb udostępnia. Mogę się domyślać ze chodzi o partie takie jak RN, Korwin, itd ale nie wiem czy rozmawiamy o Nowoczesnej albo czy nie nazwali PiSu partią antysystemową.

Szczerze mówiąc ostatnio nie mam pewności czy jest wśród tych partii jakieś środowisko któremu warto zaufać. To czy dane środowisko jest faktycznie antysystemowe akurat wcale nie musi iść z tym w parze.

Wierzę Braunowi i Michalkiewiczowi. I ostatnio oglądam wykłady Kosseckiego. Chyba jest wiarygodny.
                            Zaraz, zaraz a Braun to przypadkiem nie rosyjski agent trzymajc się narracji GaPolu?

Komentarz

• Jak ktoś się tej narracji trzyma to bardzo możliwe. Mnie to nie dotyczy.

A według Ciebie to jest agent? Jeśli tak to czyj?
                              -------------

Józef Mackiewicz

Komentarz

Przyznam, że nie wiem co mówią w tvnie bo mam z nim styczność tylko kiedy ktoś z moich znajomych coś na fb udostępnia. Mogę się domyślać ze chodzi o partie takie jak RN, Korwin, itd ale nie wiem czy rozmawiamy o Nowoczesnej albo czy nie nazwali PiSu partią antysystemową.

Obalali to system Ukraińcy na Majdanie.
                                Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; [ARG:4 UNDEFINED].
                                "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

"Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

Komentarz

Pracuję...
                                X