Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Na kaca specjalne foto

  Komentarz


  • Parę botoksów wcześniej wyglądało to tak:

   "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

   "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

   Komentarz


   • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

    Komentarz


    • Minister Skarbu Państwa, Andrzej Czerwiński, informuje o możliwej sprzedaży kontrolowanych przez państwo pakietów akcji PZU, PGE oraz PKO BP - donosi Reuters. Pozyskane w ten sposób pieniądze miałyby zasilić rządową spółkę celową - Polskie Inwestycje Rozwojowe.

     Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
     Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

     Komentarz


     • Komentarz


      • Dziś posiedzenie rządu odbyło się w urzędzie województwa śląskiego, jeszcze 15 takich posiedzeń w innych urzędach.

       Komentarz


       • Strach tego lata wyjść z domu . W pociągu p. Botoks , na plaży p. Botoks . Muszę dziś iść z dzieciakiem do lekarza i już się boję kogo zastanę w gabinecie .

        Komentarz


        • Cejrowski na fb:


         Szanowni,

         Kukiz jest krytykowany za to, że nie ma zamiaru mieć programu. Mówią, że nie istnieją na świecie partie bez programów, że to bez sensu, nabieranie wyborców...

         Nieprawda!

         W USA Partia Republikańska nie ma oficjalnego programu. Jest luźną zbieraniną osobowości kandydujących z jednomandatowych okręgów. Każda z tych osób reprezentuje swój okręg wyborczy wiec siłą rzeczy musi mieć inne cele od pozostałych kolegów Republikanów.

         Poseł (reprezentant) zostaje posłany ze konkretnego okręgu wyborczego, by dla tego okręgu załatwić jakieś konkretne sprawy w Waszyngtonie. Zbiór tych spraw do załatwienia to nie jest program wyborczy, to jest KONTRAKT - wybierzcie mnie a ja Wam załatwię to i to, oraz będę blokował to i tamto (np. eutanazję..). Kontrakt polega na tym, że dany poseł nawet nie musi osobiście wierzyć w każdą rzecz, którą załatwia. On reprezentuje ludzi, którzy go wynajęli - ICH a nie siebie. Podobnie jak adwokat nie musi wierzyć w sprawę swojego klienta - on ją ma załatwić.

         ***
         Kiedy działa się w systemie jednomandatowych okręgów wyborczych program partii (czyli dyktat partyjnego prezesa z Warszawki), musi ustąpić przed tym, co swoim posłom nakazali ich wyborcy. Poseł jest WYNAJĘTY do załatwiania konkretnych spraw.
         Dlatego słusznie mówi Kukiz, że żadnego programu nie będzie - w uczciwym systemie programu być nie może.
         System uczciwy: zawieram z posłami umowę o dzieło.
         System obecny: posłowie to cyborgi realizujące program partii i głosujący zgodnie z partyjną dyscypliną.
         LEGIA TO MY
         Freedom for Mary Wagner!!!

         Komentarz


         • Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
          Cejrowski na fb:
          Z kolei ostatnio Stonoga na facebook-u nieźle odleciał, teraz przyczepił się do Cejrowskiego za to że ten coś złego o nim powiedział. Ostatnia retoryka Stonogi i slogany typu "pisowskie oszołomy" coraz więcej budzi wątpliwości, a znajomość z Tymochowiczem może świadczyć o tym że jest to zakrojona na dużą skalę manipulacja ludźmi. Najpierw zyskanie zaufania ludzi o poglądach prawicowych a teraz szczekanie i obrażanie wszystkich środowisk z prawicą związanych (Cejrowski, Bosak, PIS, Republika itp). Kto jest głupi to kupi i się od prawicy odwróci.

          Komentarz
          • Ewa dla ochłody stawia wszystkim lody

           Komentarz
           • Bardzo dobry spot PISu, trzeba ludziom przypominać takie rzeczy bo niektórzy mają krótką pamięć ...

            Komentarz


            • Zamieszczone przez głos z trybun Zobacz posta
             Bardzo dobry spot PISu, trzeba ludziom przypominać takie rzeczy bo niektórzy mają krótką pamięć ...
             dobry , to fakt. niemniej ostatnimi czasy to nawet ślepy trafiłby lotką w środek tarczy w trakcie gry "Punktuj PO". jak nic nie spi****lą do jesieni, to na chwilę aferałów odstawi się od koryta.
             ------------------------------------------------
             Hey man, you know I'm really OK
             The gun in my hand will tell you the same

             Komentarz


             • "Reakcja" PEK na śmieszki wiele o niej mówi.

              Komentarz


              • Dotychczas doskonale wiedzieliśmy, że wielkie zagraniczne sieci dystrybucyjne mają nad polskimi firmami przewagę dzięki minimalizowaniu opodatkowania i efektowi skali, który pozwala drenować polskich producentów.

               Okazuje się jednak, że aktywne i popularne w Polsce niemieckie sieci zawdzięczają swoją przewagę konkurencyjną również dostępowi do kredytów od międzynarodowych instytucji finansowych. Jak donosi The Guardian, Bank Światowy i Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju w czasie ostatniej dekady pożyczyły Lidlowi i Kauflandowi setki milionów dolarów na „rozwój obu sieci w środkowej i wschodniej Europie, utworzyć nowe miejsca pracy, otworzyć nowe rynki zbytu dla lokalnych producentów oraz zaoferować dobrą jakościowo żywność dla biednych ludzi.”

               Trudno o lepszy dowód na neokolonialny status polskiej gospodarki, ale też gospodarki całego naszego regionu.
               Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
               Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

               Komentarz


               • WaLenrod - takich wpisów jak Twój tj. Walenrodowi do tego na forum LEGII się nie spodziewałem. Przecież te pożyczki, przelewy są realizowane przez ludzi których znacie lub możecie łatwo poznać. Mieszkacie w zasięgu I urzędu podatkowego. To tu duże firmy mają swoje centra.
                W praktyce przelwewy po 50 mln euro (kilka w ciągu kwartału) przechodzi przez jednego człowieka. Co za problem przejąć przez LEGIE (macie siłę, ludzi) takie firmy. Jeden przelew i już macie na adwokatów a przesłani z centrali ew. następcy chętniej będą z wami współpracowali. Do tego LEGIONIŚCI będą mieli dostęp do zawodów limitowanych itd. a to wszystko w zakresie niewidocznym dla d. WSI
                Jak was już dostrzegą to ich pozamiatacie -

                Komentarz

                Pracuję...
                X