Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • W sobotę była jeszcze jedna dobra informacja, patron przekrętów w wyborach samorządowych, beznadziejny minister gospodarki, człowiek o ego Sikorskiego, pozostał na stanowisku szefa PSL. Jest nadzieja, że w końcu zieloni nie wejdą do sejmu.

  Komentarz


  • Nowe PRO-CIVILI - "Organizacja Byłych Oficerów Wywiadu":



   Ich gośćmi specjalnymi zostali... znani z Art-B Bagsik i Gąsiorowski:

   Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
   "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

   "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

   Komentarz


   • 19.25 w tvn24 Ewa z Radomia/Szydłowca/Skarżyska Kamiennej będzie stękać.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

    Komentarz


    • Ryszard Petru: PiS propnuje wariant grecki. To może doprowadzić do bankructwa

     - Mamy dzisiaj wybór pomiędzy premierem zarządzanym z Brukseli, Kopacz, lub premierem zarządzanym z Żoliborza - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM lider NowoczesnaPL Ryszard Petru. Dodał też, że "stare" partie nie mają nic dobrego do zaproponowania. - W przypadku PiS-u zaproponowały nam wariant grecki, czyli rozdawnictwo na paręset miliardów złotych, zupełnie lekką ręką [...] To jest sposób, żeby dojść do sytuacji prawie bankructwa - skomentował.
     Wrzesień 2007

     Zbliżające się wybory oraz podsumawania towarzyszące publikacji danych po upływie drugiego kwartału sprzyjają ciekawym obserwacjom. W "Gaz...
     My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

     Komentarz


     • [...] - Mamy dzisiaj wybór pomiędzy premierem zarządzanym z Brukseli, Kopacz, lub premierem zarządzanym z Żoliborza - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM lider NowoczesnaPL Ryszard Petru. [...]
      Cóż, nie owija w bawełnę.

      Na pewno podziałałby na kompleksy młodych wykształconych europejczyków gdyby tacy w ogóle istnieli.
      Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
      "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

      "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

      Komentarz


      • Cóż, o polityce gospodarczej PiSu myślę podobnie, tyle że oni zanim rozdadzą to drugie tyle zabiorą, niemniej w ustach systemowego polityka-technokraty który opowiada się za gospodarką opartą na wiedzy, wasalczością wobec UE i innych podmiotów międzynarodowych, czy zachowaniem biurokratycznego status quo, brzmi to jak hipokryzja. Rysiek z marnym skutkiem próbuje kanalizować elektorat korwinowo-uprowy, także musi odgrywać scenkę buntownika antypopisowskiego.

       Komentarz


       • A tymczasem Kukiz negocjuje z Bochniarz (plotki ale mimo pytań do "sztabu" nie zdementowane wczoraj). Jeśli dodać do tego kolejne plotki przechodzeniu ludzi Schetyny do ruchu Kukiza to obraz partii antysystemowej coraz bardziej staje się "nieostry" (lub przeciwnie ).

        I wisienka na torcie ostatnich dni:

        OŚWIADCZENIE PIOTRA RYBAKA O ODEJŚCIU OD PAWŁA KUKIZA
        Szanowne Koleżanki i Koledzy.
        Rodacy!!!
        Zwracam się do Was jako były współpracownik Pawła Kukiza, wspierający jego kampanię prezydencką w roku 2015-tym.
        W dniu wczorajszym podjąłem decyzję, że odchodzę i przestaję wspierać nieformalny ruch społeczny Pawła Kukiza. Tę trudną decyzję podjąłem po dłuższym zastanowieniu i analizie faktów, które dotknęły mnie i innych "kukizowców". Nasz Paweł Kukiz nie szanuje swojego elektoratu, ludzi tak ciężko pracujących na jego sukces wyborczy. Podczas kampanii przedstawiał problemy całego narodu, odwoływał się do licznych grup społecznych. 21% wyborców biorących udział w głosowaniu w pierwszej turze zaufało jemu. Podczas wieczoru wyborczego przyrzekał, że nas nie zdradzi i że będzie łączył wszystkie środowiska społeczne. Niestety, tak się nie stało i muszę Państwu o tym powiedzieć, zaalarmować opinię publiczną.
        Pierwszym zauważonym przeze mnie przykładem nielojalności Pawła Kukiza jest porzucenie sprawy rolników i elektoratu wiejskiego. Drugim przykładem jest porzucenie środowiska dzieci niepełnosprawnych i ich matek oraz szerzej - całego środowiska osób niepełnosprawnych. Trzecim przykładem jest odwrócenie się przez Pawła od tych pełnomocników, którzy w terenie pracowali podczas kampanii prezydenckiej i obranie sobie zupełnie nowych, "wyciągniętych z kapelusza" i nieznanych osób. Czwarty punkt, to zaprzestanie pięcioletniej współpracy ze mną, bez podania ani bez zaistnienia żadnych przyczyn. Przez pięć lat kreowałem pozytywny wizerunek Pawła Kukiza na licznych protestach, strajkach i demonstracjach. Duża część jego sukcesu to jest mój sukces i całego elektoratu Ruchu Oburzonych, i wolontariuszy z całej Polski. Paweł obecnie rozmawia ze wszystkimi i składa różne propozycje współpracy różnym ruchom, na przykład KNP, RN, jakiemuś śmiesznemu Stowarzyszeniu Koliber, Korwinowi-Mikke, który ośmieszył go w oczach Rodaków i innym stowarzyszeniom, ale Paweł nie zadbał o własnych ludzi. Własny elektorat ma w czterech literach!
        Nie mogę się pogodzić z tym, że Paweł nie ma szacunku do nas wszystkich, tak ciężko i długo pracujących na jego sukces. Spotykam się z różnymi środowiskami na terenie kraju i takie same odczucia mają wszyscy działacze - "kukizowcy".
        Czarę goryczy przelało to, że Paweł Kukiza nawiązał ścisłą współpracę z bogatymi baronami upadającej Platformy Obywatelskiej, formacji która bezpośrednio odpowiada za krzywdę Polaków. Popularny bloger ujawnił fakty, które niestety są prawdziwe.
        Paweł Kukiz prowadził podwójną grę ze społeczeństwem i z baronami politycznymi establishmentu - takimi jak pan Raczyński prezydent Lubina i jego cichy sztab wyborczy.
        Po moim ostatnim publicznym liście do panów Hałaczkiewicza i Raczyńskiego, Paweł Kukiz się od nich nie odciął, czym potwierdził swoje powiązanie. Mnie osobiście bardzo prosił, żebym tego tematu więcej już nie poruszał. Podobną prośbę złożył Pan Miłosz Lodowski (obecny pełnomocnik Pawła Kukiza do spraw medialnych). W zamian odbywały się spotkania z udziałem establishmentu, mnie od tych rozmów odsunięto całkowicie, ponieważ stałem się niebezpieczny dla tej bezczelnej sitwy chcącej żerować na naszym sukcesie politycznym, na nas "kukizowcach", ludziach uczciwych i skrzywdzonych przez nich!
        Nie mogę się pogodzić z tym, że Paweł Kukiz, który tak dużo mówił o rozbijaniu sitwy i betonu, dzisiaj tą sitwę i beton wzmacnia.
        Oświadczam Wam, Koleżanki i Koledzy, że film z moją wypowiedzią z dnia 21-06-2015 (link poniżej) i niniejszy list piszę do Was w trosce o przyszłość Narodu Polskiego, bez urazu własnego, i bez osobistego interesu. Bo przecież my wszyscy widzieliśmy w Pawle Kukizie nadzieję na zmianę systemu politycznego w Polsce, rozbicie betonu partyjnego i rozliczenie za zdradę narodu wszystkich baronów partyjnych!
        Oby ten list i moja wypowiedź zmusiły Pawła Kukiza do powrotu do idei, które nam przyświecały od początku. Niech pracuje politycznie z narodem, z wolontariuszami jemu oddanymi, nie musi tego robić ze mną, ale niech natychmiast odsunie się od ludzi szkodzących nam wszystkim.
        Paweł! Pamiętaj, że to największa szansa byśmy zdobyli Polskę dla naszych dzieci! Nie zniszcz nadziei całego narodu. Taka szansa się nie powtórzy przez lata.
        Poniżej link do filmu z moją wypowiedzią :
        21 czerwca 2015 - Piotr Rybak, najbliższy współpracownik Pawła Kukiza apeluje do niego o niepoddawanie się polityczne baronom Platformy Obywatelskiej (PO). P...
        Ostatnio edytowany przez RG; 8836.

        Komentarz


        • Wszystko rozumiem i narastające wątpliwości podzielam. Uważam jednak, jak pisałem w temacie "prezydenckim" o możliwych następstwach różnych wyników niedawnych wyborów, że spośród podmiotów mających szanse na wejście do parlamentu mafijno-pragmatyczne stronnictwo ludzi Schetyny byłoby... najbardziej przewidywalnym potencjalnym koalicjantem. W imię oddania w dzierżawę Dolnego Śląska i KGHM. Taki mamy klimat

         Nie rozumiem jednak podawania tu jako źródła Sendeckiego i neonu24 - nawet jako przekaźnika... Może coś od Pro Militio?
         My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

         Komentarz


         • Zamieszczone przez Foxx
          Nie rozumiem jednak podawania tu jako źródła Sendeckiego i neonu24 - nawet jako przekaźnika... Może coś od Pro Militio?
          Link podmieniony na cytat
          Pro Militio ma jakiś ciekawy portal do poczytania? ;-)

          Problem, ze przy tych ruchach Kukiza poparcie które ma radykalnie mu spadnie a jego elektorat wzmocni różne partie, dziś poniżej progu wyborczego.
          W każdym bądź razie zapowiada się politycznie bardzo ciekawe lato.

          Komentarz


          • Czyli wedle słów Matki Kurki coś w tym jest że PK zmienia poglądy (prawo-lewo i na odwrót) w zależności z której strony zawieje, jak też to że jego kampanie finansuje mafijno-samorządowa klika dolnośląska, po to żeby w ich interesie przeforsować JOWy na cały kraj, które praktycznie zamykają drogę konkurencji do fotela włodarza miasta/gminy. Mam nadzieję że w zaistniałej sytuacji koalicjanci ze wspólnej listy (o ile tacy w ogóle istnieją, dużo mówi się o RN, KNP), postawią twarde warunki albo wycofają się ze współpracy. Dobrze że chociaż JKM nie wplątał się w ten bajzel.

           W ostatnim czasie naroiło się od różnej maści grup interesu które wyczuły dobry moment do przejęcia schedy po upadającej PO, także wysunęli partyjki z liderami mającymi za zadanie wkupić się w łaski wyborców (szczególnie tych antysystemowych) i tak mamy m.in. ZS za którym stoją służby cywilne, Ryśka którego finansują bankierzy, czy PK z ludźmi od Schreka. Teoretycznie taki ruch PK to zaczątek do przyszłej koalicji PO-PK-NPl.

           Komentarz


           • O co chodzi z tym kongresem zalozycielskim partii Stonogi co to miala odbyc sie na stadionie Legii?
            Chyba kibice nie popieraja Zbycha? Toc to jest kolejna szalupa ratunkowa systemu majaca oslabic antysystemowcow.
            Teraz to jego wysmiewanie sie w kazdym prawie poscie na FB z WSI... Stara taktyka - niewygodna prawde trzeba osmieszyc. Numer stary jak z Lepperem, Kaczynskim i Macierewiczem. Juz Sumlinski go odpowiednio podsumowal. Mam nadzieje, ze nikt sie na niego nie nabierze!

            Komentarz


            • Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

             Komentarz


             • Stonoga:


              Publikację kieruję szczególnie do dziennikarzy śledczych.
              Zamiast pisać głupoty o Stonodze dokończmy razem to śledztwo.

              Czerwiec 2011 roku trafiam do szpitala laryngologicznego w Aninie w którym z powodu nawracających angin usunę migdałki.
              Zabieg jak każdy inny trwa chwilę ale mnie ponad tydzień po nim wciąż bardzo boli.
              Idę do (żyjącej) Pani doktor i mówię leżę po migdałkach już tydzień i wciąż boli o co chodzi.
              Pani doktor odpowiada
              - a wie Pan nie mamy tutaj neurostymulatora i czasami się tak zdarza‌
              -a ile kosztuje ten neurostymulator?
              -ok 100.000 zł
              -To proszę zadzwonić niech go przywiozą ja zapłacę.
              Po kilkunastu godzinach sprzęt jest w szpitalu gotowy dla innych pacjentów (zabezpiecza ew uszkodzenia nerwu twarzowego) dla mnie już za późno.
              Przez ten zakup utrwalę się w pamięci zespołu.
              W szpitalu kilkakrotnie odwiedza mnie Śp A.Lepper ze swoim kierowcą.(do kierowcy namiary macie DŚ)
              We wrześniu 2011 po śmierci Śp A.Leppera trafiam ponownie do Pani dr i skarżę się na utrzymujący się ból.
              Otrzymuję stosowną pomoc ale Pani dr jest jakaś zmieszana, nienormalna, (pochodzi z rodziny Powstańczej)
              - ja Panu muszę coś powiedzieć
              -słucham
              -Pan znał się z Andrzejem Lepperem i wie Pan‌..
              -no niechże Pani powie o co chodzi!
              -moja koleżanka z roku pracuje na oczkach i ta sekcja była w piątek, a raczej już w sobotę o godz 2.07 ona wykryła śladowe ilości skoliny, pęknięty worek osierdziowy i niewidoczną bruzdę wisielczą-oni ją poprawiali‌
              a co to jest skolina?
              -to taki preparat zwiotczający mięśnie.
              -On konał świadomie,a ten worek osierdziowy pękł najprawdopodobniej ze strachu.

              Pani Doktor to jak ta koleżanka się boi a taka jest prawda niech weźmie video z sekcji i chodźmy do notariusza sporządzić stosowne oświadczenie z datą pewną.

              Andrzej Lepper spotyka się ze mną bardzo często nie ma środków na ratowanie syna.Zostałem tylko ja którego wystawił komuchom na pożarcie.
              Doprowadzam do rozmowy Janusza Kaczmarka i Śp Leppera u mnie w kancelarii przy JP II w Warszawie- nie wiem czy się pogodzili.
              Na trzy dni przed śmiercią Lepper chce się spotkać bardzo z Jarosławem Kaczyńskim w ręku kurczowo trzyma kasetę VHS dostał ją od Łukaszenki za pośrednictwem białoruskiego ministra Siemaszko, którego syn jest na ówczas Attache handlowym ambasady Republiki Białorusi w Polsce.
              Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem- aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej.

              Lepper dodaje On mnie zaprosił na kolację (JK) wiedząc, że rano mnie zniszczy ale musi to zobaczyć‌(afera gruntowa)
              Tłumaczę Śp Andrzejowi Lepperowi to nie tak!
              to była wojna Wasserman-Ziobro a nie Kaczyński-Pan-wkręcili go!

              Nie wiem czy do spotkania z JK doszło.

              Po jakimś czasie‌.

              Mój wieloletni przyjaciel, znany warszawski notariusz nocą zostaje wezwany w Polskę, że niby jego syn malował graffiti na wagonach kolejowych (chłopak 35 lat po studiach?!)
              Jedzie do Bydgoszczy i odbiera Daniela z tym że jest pewien problem dziwni Panowie pytają o oświadczenie i depozyt‌

              Andrzej nie udziela żadnej odpowiedzi, powie to mi za kilka dni.
              Prośby o zwrot dokumentu powtarzają się jeszcze w niecodziennych odwiedzinach o charakterze nieprocesowym.

              Żona notariusza wypada z okna w centrum Warszawy z wysokości 2 metrów i ginie.

              Koleżanka z roku Pani dr. zniknęła i nikt jej już nigdy nie widział.

              Pisze o tym cała Polska.
              Dziś w internecie jest tylko kilka linków na ten temat.

              Przyjacielowi rodzi się wnuczek ale jaki będzie koniec tej historii?

              Ostatnio edytowany przez wLd; 58280.
              Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
              Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

              Komentarz


              • Kto ma możliwość to nie zrobi dobre foto/zeskanuje dwie strony nowej książki Jerzego Dudka "nieREALna kariera" strony bodajże +/- 277 o jego poglądach politycznych. Podręcznikowy przykład leminga. Niedoszłego europosła PO.

               Komentarz



               • klika słów o Nowoczesnej PO
                Prawdziwe zwyciestwo musieli odnieść komunisci ,nie tak jak wielu zakłada pomiędzy rokiem 1956 a 1970,ale w roku 1989,kiedy pod uniesionym w góre kloszem,wystrzelił produkt ich chowu.
                Rafał Gan-Ganowicz – Kondotierzy

                Komentarz

                Pracuję...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎