Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polityka

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

  Komentarz


  • Zamieszczone przez Danton Zobacz posta
   Szukam zestawienia/strony na której jest podana liczba głosów na poszczególnych kandydatów w pierwszej turze. Ogólna liczba jak i wg województw, miast i innych wariacji.

   widział ktoś coś....?
   na stronie PKW nie ma ?
   Niektórzy twierdzą, że piłka nożna to sprawa życia lub śmierci. Zapewniam was, że jest to coś znacznie poważniejszego.

   Komentarz


   • dziekuje

    Komentarz


    • Na TVN właśnie dali nowy sondaż, PiS - 25, Kukiz - 20, PO - 17... i partia Balcerowicza 10. Do tego darmowa medialna reklama jakiejś kolejnej "lewicy razem". Co by tu nie powiedzieć to chyba bardzo się boją odpływu lemingradu do Kukiza i stąd taka nagła promocja wynalazków. Zwłaszcza że PO podobno już zaczęło kampanię wyborczą.
     "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

     "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

     Komentarz


     • Zamieszczone przez spotter_spotterow Zobacz posta
      Zwłaszcza że PO podobno już zaczęło kampanię wyborczą.
      Na razie wysłali do boju Stefana na fejsbunia:
      http://niezalezna.pl/67629-ludzie-wrazliwi-na-oblude-i-podlosc-reagowali-placzem-niesiolowski-doradza-po-na-facebooku


      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
      "
      Janusz Waluś - czekaMY!

      Komentarz      • Ostatnio edytowany przez berserk; 12216.
       #MuremZaBonusem

       Komentarz


       • "Lewica razem" to Hartman, Kik, Guział, Szumilewicz, Cimoszka, Środa, jeszcze Kalisz puszcza oczko.

        Komentarz


        • Tu jest całość         Rozumiem, że można nie znosić Kaczyńskiego, Macierewicza, ale głosować na takie coś, to trzeba być konkretnie walniętym
         Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
         Pada decyzja: Wracamy!
         Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

         Komentarz


         • Unosi się fetor 4 RP, mecenas Giertych mówi , że jeżeli Pis dojdzie do władzy , wybory będą co 6 lat.
          Mioduski ,Vukovic OUT !

          Komentarz


          • Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
           Unosi się fetor 4 RP, mecenas Giertych mówi , że jeżeli Pis dojdzie do władzy , wybory będą co 6 lat.
           Straszny odlot tego programu Lisa. Jeszcze ten zapluty wąsacz w drugiej części straszył "populizmem" Kukiza i że zostanie tak samo rozegrany przez Kaczora jak ów Giertych.

           Komentarz


           • W Internetach bez zmian            Nie można w godzinie śmierci zostawić przyjaciół samych, nie można ratować tylko swojego życia, uszczuplając i tak niewielkie szanse ocalenia oddziału.
            Pada decyzja: Wracamy!
            Po godzinie doszli do włazu, drabinką wspięli się w górę, wychodzili kolejno, Tadeusz ciągnął erkaem za lufę, Józek popychał broń od dołu, za nimi wyszedł mały Kajtek, z uwielbieniem patrzący na Tadeusza. Wrócili w znane już sobie gruzy, wrócili z erkaemem do przyjaciół.

            Komentarz


            • Prezentacja raportu "Nowoczesna Polska" 13 marca 2015


             PS. Wedle Wikileaks - Ryszard Petru to nieformalny doradca Donalda Tuska:


             PS2. Wychodzi na to że wszystko było przygotowane a Rysia Pietru młoda ubecja chciała uczynić swoim nowym Tuskiem (Tusk 2.0 ). Chyba się nawet zbytnio nie wysilali skoro sporą część programu skopiowali wprost od Palikota.

             PS3. I jeszcze w temacie tego skąd się wzięła nazwa "Nowoczesna Polska":

             Zamieszczone przez październik 2010
             Już nie "Nowoczesna Polska", ale "Ruch Poparcia" - tak będzie nazywała się ostatecznie nowa polityczna inicjatywa Janusza Palikota (47 l.).
             Stowarzyszenie powołane przez Janusza Palikota nie będzie nosiło nazwy "Nowoczesna Polska". Poseł napisał na swoim blogu, że spotkał się z prezesem fundacji o takiej samej nazwie i przekonał się "jak kapitalną działalność ona prowadzi". Dlatego też były poseł PO postanowił nazwać swoją organizację "Ruchem Poparcia".
             Ostatnio edytowany przez spotter_spotterow; 49956.
             "bycie narzędziem Rosji nam się opłaca" - Bartłomiej Sienkiewicz, grudzień 2010

             "Jeśli Andrzej Duda wraz z PiS-em pójdą w stronę ostrego rozliczenia Smoleńska, będziemy mieli w Polsce wojnę domową. Kaczyński zmieni retorykę albo zostanie zmieniony." - Lech Wałęsa, maj 2015

             Komentarz


             • Mam prośbę- niech ktoś założy nowy temat odnośnie wyborów jesiennych parlamentarnych.
              Moje pytanie w tym temacie to - co niesie Kukiz ? (o reszcie się nie wypowiadam bo mniej więcej wiem - łącznie z nową po)

              Przed nami kolejny krok. Powinniśmy wykonać go w jak najlepszym stylu

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Parasol44 Zobacz posta
               W Internetach bez zmian               i bardzo dobrze ze bez zmian, dzisiaj jedząc kolacje włączyłem nieszczęsne tv w Polsacie w gościu wydarzen niejaki Petru pieprzy jak to PiSiory obiecują a nic z tego nie zrobia, za to on i jego nowe ugrupowanie wie co w PL trzeba zmienić. ten prowadzący Gugała czy jak mu tam pytania wali wprosi pod niego, parodia. przełącza na tvp info a tam wielkie rozkminy, jak to nowa partia rosnie w sile i zagraża wszystkim dookoła. oby tylko ludzie nie uwierzyli w te bajeczki, bo media głównego ścieku zdecydowanie za nowym ugrupowaniem są.
               LEGIA TO MY
               Freedom for Mary Wagner!!!

               Komentarz


               • Komentarz Korwina


                Nowoczesna, oparta na wiedzy...
                .

                Choć „Nowoczesna Polska” pod wodzą p.prof.Leszka Balcerowicza jawiła się jako konkurencja dla KORWiNy, pojawienie się jej witałem z nadzieją – że więcej będzie głosów za wolną gospodarką. Rozczarowałem się całkowicie.

                Przede wszystkim na TorWarze nie pojawił się p.Balcerowicz, który od wielu już lat głosi poglądy libertariańskie, i ogłoszony przez p.Ryszarda Petru program musiałby wyśmiać. Bo co też w nim czytamy?

                Owszem, jest w nim „ przywrócenie wolności gospodarczej” - ale natychmiast potem zapewnienie, że nie będzie to gospodarka wolna, lecz „oparta na wiedzy”. Czyli gospodarką sterować mają wyposażeni w obiektywnie słuszną wiedzę technokraci. W wolnej gospodarce nikt przecież nie pytał Henryka Forda, czy ma wiedzę wystarczającą do skonstruowania samochodu i czy zbadał obiektywne potrzeby rynku...

                Szkolnictwo nie ma kształtować wedle życzeń rodziców, lecz reżym wprowadzi szkolnictwo „dopasowane do potrzeb nowoczesnego rynku pracy" (to obiecywali kolejno tow.tow.Gomułka i Gierek!).

                Nie będzie likwidacji demoralizującego systemu „pomocy społecznej” - p.Petru proponuje tylko jego „zmianę”. W jakim kierunku? P.Petru raczy wiedzieć. Tylko On wie również, co oznacza „budżet partycypacyjny na poziomie gmin”.

                Dla libertarian demokracja to Tyrania Większości; zamiast likwidacji totalitaryzmu parlamentarnego p.Petru proponuje... "wprowadzenie kadencyjności parlamentarzystów"(?? - co by to miało dać?). Propozycja wprowadzenia głosowania przez internet brzmi pięknie, dopóki nie spytamy, kto będzie kontrolował system oddawania głosów (jak znam życie jaki by nie był wynik takiego głosowania, 3/4 Polski wrzaśnie, że reżym sfałszował wyniki – i nie będzie jak tego sprawdzić!!). W sumie z całego programu tylko zakaz finansowania partyj z budżetu godzien jest poparcia.

                Jedyny sens takiego ugrupowania, to powstanie PO-bis. Konserwatyści z PO uciekają do PiSu, więc liberałowie szukać będą partii liberalnej – ale takiej umiarkowanej, by to urzędnicy tym wszystkim rządzili. Mam nadzieję, że p.prof.Balcerowicz się od tego tworu odetnie.

                Ktoś chyba zakłada, że ta „Nowoczesna Polska” może urosnąć w sondażach jak „Ruch Kukiza” - z tym, ze „Ruch Kukiza”, jeśli nie ukonkretni formuły, po 6 września (gdy w wyniku dyskusji przed referendum do ludzi dotrze, co oznaczają JOWy...) po prostu przestanie istnieć. I scenę polityczną da się podzielić między nienowoczesne PiS i „Nowoczesną Polskę”.

                Nie wróżę temu dziełu sukcesu.

                http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/now...na_wiedzy/2655

                Komentarz

                Pracuję...
                X